Przedsiębiorcy wyremontują dom sierotom z Gródka
Trzy tony węgla, telewizor i ponad 2,5 tys. zł. Tyle na razie dostało na razie osierocone rodzeństwo z podhrubieszowskiego Gródka. Ale to początek. Grupa miejscowych przedsiębiorców chcą wydać 100 tys. zł na remont zniszczonego domu, w którym mieszkają dzieciaki.
15.02.2010 13:22