Policjanci z Biłgoraja uczyli dzieci, jak bezpiecznie spędzić ferie
Za kilka dni rozpoczną się ferie zimowe. Z uczniami ze szkół w Dąbrowicy, Woli Obszańskiej i Dereźni Solskiej spotkali się policjanci, którzy przypomnieli o tym, jak bezpiecznie wypoczywać.
09.02.2010 11:24