Szczebrzeszyn: Chodniki przy ul. Partyzantów są zasypane śniegiem, więc ludzie chodzą po jezdni
Chodniki są zawalone śniegiem, a piesi muszą iść po ulicy. Szkopuł w tym, że to ruchliwa krajowa droga nr 74. Samochody jeżdżą szybko, a mieszkańcy Szczebrzeszyna po prostu nie mają dokąd uciekać. Może dojść do tragedii.
08.01.2010 15:24