25 tysięcy zł za nazwiska bandytów, którzy uprowadzili właściciela kantoru
Przestępcy, którzy uprowadzili i okradli właściciela hrubieszowskiego kantoru z walutami, są nadal na wolności. Poszkodowany i jego koledzy zrzucili się na nagrodę dla informatora, który pomoże dopaść zbirów.
11.12.2009 19:22