Przez tydzień mieszkał w hotelu, ale za to nie zapłacił
Pewien mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego chciał spędzić kilka dni w Zamościu. A że nie miał u kogo nocować, to wybrał się do hotelu przy Rynku Wielkim. Zameldował się tam w poniedziałek 7 grudnia, a wymeldował we wtorek. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdy \"turysta” zapłacił za pobyt.
16.12.2009 13:45