Mieszkaniec Szczebrzeszyna walczy ze spółdzielnią o parking
Ta inwestycja narusza przepisy, zagraża moim budynkom i została wykonana, żeby zrobić mi na złość – przekonuje Henryk Bielecki. Zdaniem spółdzielni, wszystko jest w porządku, bo kłopotliwy parking, to…nie parking.
21.10.2009 13:26