Pijany kierowca próbował przekupić hrubieszowskich policjantów
Macie tu, chłopaki, po stówce na głowę, na obiad, a mnie puśćcie – zwrócił się do funkcjonariuszy pijany kierowca audi. Policjanci nie byli głodni, natomiast 52-latkowi – za próbę ich skorumpowania – grozi teraz do 10 lat więzienia.
22.10.2009 10:27