Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

Paweł Buczkowski

Podpis:

Paweł Buczkowski, pab, wideo pab

Adres e-mail:

buczkowski@dziennikwschodni.pl

Numer telefonu:

(81) 46-26-810

Twitter:

https://twitter.com/buczkowskipawel

Facebook:

https://www.facebook.com/buczkowskipawel

Lista artykułów:

Operacja przy użyciu robota da Vinci
galeria

Plan: 400 operacji w rok. Na razie marszałkowski szpital jest od tego daleko

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie chwali się przeprowadzeniem setnej operacji robotem da Vinci ale celem było 400 zabiegów rocznie.

Olena Selichzianowa z profesorem Robertem Rejdakiem i dyrektor Beatą Gawelską przy części urządzenia przekazanego przez Unicef

Na dom Oleny, Nazara i Timura spadła rosyjska rakieta. Zdrowie odzyskali dopiero w Lublinie

6-letnie dziś bliźniaki Nazar i Timur biegają i bawią się, a ich mamie Olenie patrzącej na ich harce trudno opanować łzy wzruszenia. Zaledwie w marcu na ich dom we wschodniej Ukrainie spadła rosyjska rakieta. Życie całej trójki zmieniło się w ciągu ułamka sekundy. Nadzieję i realną pomoc otrzymali w Lublinie

Zakup systemu informatycznego dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego był tylko małą częścią dużego projektu finansowanego z pieniędzy unijnych

Duże zmiany dla pacjentów przychodni w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie

Duża zmiana dla pacjentów korzystających z Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zanim ustawią się w kolejce przed gabinetem, powinni podać swój numer PESEL w specjalnym kiosku.

W SPSK 1 w Lublinie ośrodek ECMO działa od sześciu lat. Pomaga m.in. pacjentom w ciężkich przebiegach grypy

Młoda mama walczy o życie w szpitalu w Lublinie. Przez grypę

Młoda pacjentka, która kilka dni temu urodziła dziecko, walczy o życie na Oddziale Intensywnej Terapii w SPSK 1 w Lublinie. Kobieta trafiła do lubelskiego ośrodka ECMO, bo w pokonaniu wirusa grypy nie pomagał nawet respirator. Lekarze przestrzegają, że kobiety w ciąży szczególnie powinny się szczepić, także na grypę.

Żeby rolnikowi było po drodze do lekarza. Wciąż nie każdy wie, że może z tego skorzystać
galeria

Żeby rolnikowi było po drodze do lekarza. Wciąż nie każdy wie, że może z tego skorzystać

Mieszkańcy terenów wiejskich, którzy nie muszą regularnie wykonywać badań okresowych w pracy, bardzo często do lekarza trafiają już za późno. To właśnie dla nich była sobotnia akcja profilaktyczna, zorganizowana w siedzibie ARiMR, tuż obok giełdy rolnej w Elizówce.

Wypadek w Firleju

Na grafice obszar obowiązywania nowego ostrzeżenia IMGW dla województwa lubelskiego

Trudna sytuacja na drogach. Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla Lubelskiego

Na wielu drogach w województwie lubelskim można natknąć się na rozjeżdżony śnieg, lub lokalnie występującą gołoledź, powodującą że jest bardzo ślisko. IMGW wydaje kolejne ostrzeżenie pogodowe o intensywnych opadach śniegu.

W szpitalu w Lublinie przez dwa dni nie było ciepłej wody
Alarm 24

W szpitalu w Lublinie przez dwa dni nie było ciepłej wody

Od środy wieczorem do piątku rano w szpitalu przy ul. Herberta w Lublinie (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Wyszyńskiego) pacjenci byli pozbawieni dostępu do ciepłej wody. Powód? Awaria podczas przełączania instalacji w trakcie budowania nowej części szpitala.

W tej szkole mówią, że jedna iskierka rozpala ognisko dobroci. To będzie Weekend Cudów
galeria

W tej szkole mówią, że jedna iskierka rozpala ognisko dobroci. To będzie Weekend Cudów

– Wystarczyło puścić iskierkę i za chwilę ogień gorących serc rozpalił ognisko dobroci – uśmiecha się Aleksandra Krzyżanowska, nauczycielka muzyki w Szkole Podstawowej nr 30 w Lublinie.

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy zatrudnia ponad tysiąc osób. Od sierpnia żadna z nich nie miała opłacanych składek

Szpital dziecięcy w Lublinie nie ma na ZUS za pracowników. Pieniądze unijne mają pomóc

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie przez trwającą przebudowę oddziałów jest w tak dramatycznej sytuacji finansowej, że przestał opłacać składki ZUS swoich pracowników. Pomóc ma marszałek województwa ze środków unijnych. Pod warunkiem, że będą jakieś oszczędności na innych projektach.

Jak zadzwonisz na 112, to teraz odbierają przy Wojciechowskiej
zdjęcia
galeria

Jak zadzwonisz na 112, to teraz odbierają przy Wojciechowskiej

Już nie przy ul. Szczerbowskiego, na piętrze u strażaków, tylko w samodzielnym budynku przy ul. Wojciechowskiej 1. Operatorzy Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Dyspozytorni Medycznej w Lublinie od 1 grudnia pracują już w nowym miejscu.