(MAWI)

Lista artykułów:

Piłkarki AZS PSW zgromadziły już dwanaście punktów w tym sezonie

Sensacja w Białej Podlaskiej, AZS Biała Podlaska – Zagłębie Lubin 2:0

AZS PSW sprawił wczoraj dużą niespodziankę. Podopieczne trenera Roberta Różańskiego pokonały wicemistrza Polski i lidera tabeli Zagłębie Lubin 2:0. Akademiczki z Białej Podlaskiej są w znakomitej formie. Wygrana z Zagłębiem jest już ich czwartą z rzędu. Dzięki temu pną się w tabeli i są już na piątym miejscu. Z kolei ekipa z Lubina po tej porażce straciła fotel lidera.

Trener dziewcząt Górnika Piotr Mazurkiewicz może być zadowolony z postawy swoich podopiecznych w ostatnim meczu

Górnik Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska sięgnęły po komplet punktów

7. kolejka rozgrywek piłkarskiej ekstraligi kobiet okazała się szczęśliwa dla obu ekip z Lubelskiego. Popis dał zwłaszcza Górnik Łęczna, który rozgromił na swoim stadionie AZS PWSZ Wałbrzych aż 5:0. Wysokie zwycięstwo gospodyń jest małym zaskoczeniem, bo rywalki plasują się w tabeli tuż za „zielono-czarnymi”.

Piłkarze Orionu Niedrzwica i Powiślaka Końskowola, jak większość drużyn, swoje mecze 8. kolejki zagrają w niedzielę

Hitowy mecz w IV lidze: Podlasie - Polesie Kock

W weekend odbędzie się 8. kolejka spotkań. Wydarzeniem będzie dzisiejszy mecz dwóch drużyn mających na koncie komplet punktów: Podlasia Biała Podlaska z Polesiem Kock

Piłkarze Orląt Łuków na razie sprawiają swoim kibicom duży zawód przegrywając kolejne spotkania (Fot. Tomasz Rytych)

Nie mogą się odblokować, wyniki czwartej ligi

Kibice w Łukowie nie mają jak na razie powodów do radości. Mimo, że za pasem jest już sześć kolejek tego sezonu, to piłkarze Orląt mają na swoim koncie tylko trzy punkty, wywalczone przed dwoma tygodniami w meczu z Opolaninem Opole Lubelskie. Pozostałe pięć spotkań, w tym wczorajsze na własnym stadionie z Kryształem Werbkowice, podopieczni trenera Stanisława Chudzika przegrali.

Piłkarze Górnika II Łęczna strzelili trzy bramki na wyjeździe, ale i tak schodzili z boiska pokonani

Lider nie zwalnia tempa, wyniki czwartej ligi

Aż osiem z dziewięciu strzelonych w tym meczu goli padło w drugiej połowie. Dla zespołu z Białej Podlaskiej to piąte z rzędu zwycięstwo. Piłkarze Podlasia Biała Podlaska idą przez ten sezon jak burza. W piątym meczu odnieśli piąte zwycięstwo i z kompletem punktów przewodzą ligowej tabeli. Podopieczni trenera Jacka Syryjczyka mogą się też pochwalić bardzo dobrym bilansem bramkowym: strzelili aż 23 gole, a stracili zaledwie 7. To sprawia, że bialczanie stają się murowanym faworytem do awansu do III ligi.

Piłkarki z Białej Podlaskiej sprawiły w sobotę w Łęcznej sporą niespodziankę

Sensacyjna wygrana AZS PSW

Niespodzianka w Łęcznej. Faworyzowany Górnik przegrał w derbach województwa lubelskiego z AZS PSW Biała Podlaska 0:1. Zwycięską bramkę dla akademiczek zdobyła Ewa Cieśla.

Szewc ich skaleczył, wyniki IV ligi

Kraśniczanie wygrali drugi z rzędu mecz. Piłkarze Stali Kraśnik drugi raz w tym sezonie sięgnęli po trzy punkty i po raz drugi wygrali takim samym wynikiem 2:1. Obie bramki dla gości zdobył Daniel Szewc. Pierwszą tuż przed przerwą, a drugą zaraz po zmianie stron.

Piłkarki Górnika rozpoczęły ten sezon z impetem

Górnik znowu gromi, AZS PSW odpoczywa

W 2. kolejce ekstraligi zespół z Łęcznej pokonał na wyjeździe Olimpię Szczecin aż 9:0 i utrzymał pozycję lidera tabeli.

Trener Waldemar Wiater (z lewej) nie zanotował udanego powrotu do Niedrzwicy

Różne humory trenerów, Podlasie – Orion 4:1

Goście prowadzili do przerwy po golu Marcina Młynarskiego, ale w drugiej połowie zostali zdemolowani przez bialczan. W tym spotkaniu na ławkach trenerskich obu drużyn zadebiutowali nowi szkoleniowcy. Podlasie poprowadził szkolący w ub. sezonie ekstraligowy zespół kobiet AZS PSW Biała Podlaska Jacek Syryjczyk. Z kolei niedrzwiczan, dobrze znany kibicom Orionu Waldemar Wiater (poprzednio Hetman Żółkiewka).

Łęcznianki nie dały żadnych szans rywalkom z Bydgoszczy

Zwycięstwo i porażka na początek, Górnik Łęczna rozgromił KKP Bydgoszcz 8:0

W inaugurującej sezon 2015/16 kolejce ekstraligi Górnik Łęczna rozgromił KKP Bydgoszcz 8:0, zaś AZS PSW Biała Podlaska przegrał z AZS PWSZ Wałbrzych 0:2.