Autor

kk

Lista artykułów:

Festiwal goli w pierwszej połowie, Sokół Konopnica ograł lidera z Milejowa

Sokół Konopnica zaskoczył wszystkich ekspertów i pokonał Tura Milejów. Wszystkie najciekawsze wydarzenia miały miejsce w pierwszej połowie, kiedy padło aż 5 bramek

Koszykarze Quattro Tech. rozpoczęli sezon od porazki

Rozpoczął się rekordowy sezon w rozgrywkach Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego stały się prawdziwą oazą maxikoszykówki. W pierwszej kolejce świetnie zaprezentował się Piąty Faul

Paweł Zdeb to lider Rodmosu

Ruszył nowy sezon rozgrywek LNBA

Rozpoczął się sezon największych koszykarskich rozgrywek amatorskich w województwie lubelskim. Tytułu broni Matematyka.

Daria Szynkaruk jest kapitanem MKS FunFloor Lublin

MKS Funfloor Lublin nie może wejść w rytm meczowy

MKS FunFloor Lublin miał w ten weekend wolne. Nie wszyscy w klubie są zadowoleni z tej przymusowej przerwy

Dobra seria piłkarek Górnika Łęczna skończyła się w Katowicach

Górnik Łęczna zakończył w Katowicach swoją serię 5 spotkań bez porażki. Lider rozgrywek dość łatwo ograł ekipę Patryka Błaziaka.

Lubelskie Perła Polski Cycling Team mistrzem Polski w jeździe drużynowej na czas

Godziesze Wielkie okazało się bardzo szczęśliwym miejscem dla lubelskiego kolarstwa. Odbywające się tam mistrzostwa Polski w drużynowej jeździe na czas zakończyły się dwoma medalami dla ekip z naszego regionu.

Demolka w meczu o Pekao Superpuchar. Polski Cukier AZS UMCS Lublin z pierwszym trofeum

Polski Cukier AZS UMCS Lublin zdobył Pekao S.A. Superpuchar Polski. Podopieczne Krzysztofa Szewczyka pokonały 94:74 KGHM BC Polkowice.

Nieoczekiwane emocje w meczu Azotów Puławy z KPR Legionowo

Azoty Puławy lepsze od Zepter KPR Legionowo. Bohaterem spotkania był Łukasz Gogola, a gospodarze zrobili swoje, bo z problemami, ale jednak pokonali rywali 39:35.

Polski Cukier AZS UMCS pokaże się kibicom

W poniedziałek odbędzie się oficjalna prezentacja Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin

Klaudia Lefeld (plecami) i jej koleżanki świętują zdobycie drugiej bramki w niedzielnym spotkaniu

Dwa gole przed przerwą, dwa po przerwie. GKS Górnik Łęczna zdemolował rywalki z Olsztyna

GKS Górnik Łęczna pewnie ograł Stomilanki Olsztyn. Bohaterkami meczu były Klaudia Lefeld i Anna Rędzia.