FUTSAL

Luxiona AZS UMCS Lublin – GKS Tychy 4:4. Remis po powrocie z kwarantanny

Luxiona AZS UMCS Lublin po bardzo emocjonującym meczu zremisowała na własnym parkiecie z GKS Tychy. Strata dwóch punktów mocno skomplikowała akademikom walkę o awans do ekstraklasy

GKS Ekom Invex Remedies Nowiny – Luxiona AZS UMCS Lublin 4:1. Seria zwycięstw przerwana

Luxiona AZS UMCS Lublin zakończyła w Nowinach passę dziewięciu zwycięstw przegrywając z tamtejszym GKS Ekom Invex Remedies aż 1:4

AZS AWF Profi Sport Wrocław – Luxiona AZS UMCS Lublin 0:1

Luxiona AZS UMCS Lublin wygrała we Wrocławiu z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli AZS AWF Profi Sport Wrocław

Górnik Polkowice – Luxiona AZS UMCS Lublin 4:5. Ograli lidera

Luxiona AZS UMCS Lublin sprawiła nie lada sensację. Zespół trenera Konrada Tarkowskiego pokonał na wyjeździe Górnika Polkowice mimo choć w pewnym momencie przegrywał już trzema bramkami

Luxiona AZS UMCS Lublin – Heiro Rzeszów 4:2. Zadecydowała końcówka

Luxiona AZS UMCS Lublin nie zwalnia tempa. Tym razem podopieczni trenera Konrada Tarkowskiego wygrali we własnej hali z Heiro Rzeszów i zmniejszyli stratę do prowadzącego w tabeli Górnika Polkowice

Stal Mielec – Luxiona AZS UMCS Lublin 3:6. Odpalili po przerwie

Luxiona AZS UMCS Lublin z kolejnym cennym zwycięstwem. Tym razem zawodnicy trenera Konrada Tarkowskiego pokonali w Mielcu tamtejszą Stal

MKS Avia II Świdnik wygrała 20. Międzypowiatowy Turniej Juniorów

20. Międzypowiatowy Turniej Juniorów w Futsalu został rozegrany w hali Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku.

Luxiona AZS UMCS Lublin – Unia Tarnów 7:4. Wzmocnienia już skutkują

Luxiona AZS UMCS wzmocniona trzema nowymi zawodnikami pokonała u siebie Unię Tarnów i wskoczyła na drugie miejsce w tabeli pierwszej ligi futsalu

Luxiona AZS UMCS Lublin – Gwiazda Ruda Śląska 3:1. Mają podium na półmetku

Udanie 2020 rok zakończył zespół Luxiony AZS UMCS. Popularne „Dziki” pokonały u siebie Gwiazdę Ruda Śląska 3:1 i zakończyły pierwszą część sezonu na trzecim miejscu

Luxiona AZS UMCS Lublin ‒ Kamionka Mikołów 3:2. Trzecia wygrana z rzędu

Luxiona AZS UMCS z trzecim zwycięstwem z rzędu. Tym razem podopieczni trenera Konrada Tarkowskiego pokonali we własnych hali Kamionkę Mikołów

GKS Tychy – Luxiona AZS UMCS Lublin 3:4. Do podium coraz bliżej

Luxiona AZS UMCS z kolejnym zwycięstwem w I Lidze Futsalu. Tym razem podopieczni trenera Konrada Tarkowskiego pokonali na wyjeździe GKS Tychy 4:3. Goście wszystkie bramki zdobyli przed przerwą, a kolejnym hattrickiem popisał się Jakub Wankiewicz

BSF Bochnia – Luxiona AZS UMCS Lublin 2:3. Hattrick po przerwie

Luxiona AZS UMCS Lubin na cztery minuty przed końcem meczu przegrywał na wyjeździe z BSF Bochnia, ale dzięki świetnej postawie Jakuba Wankiewicza wrócił do Lublina z kompletem punków

Luxiona AZS UMCS Lublin – GKS Invex Remedies Nowiny 1:1. Niedosyt akademików

Luxiona AZS UMCS zremisował u siebie z GKS Ekom Invex Remedies Nowiny zdobywając gola na wagę remisu w ostatniej minucie spotkania

Luxiona AZS UMCS Lublin – AZS-AWF Profi-Sport Wrocław 5:3

W meczu siódmej kolejki I Ligi Futsalu Luxiona AZS UMCS Lublin pokonała u siebie AZS-AWF Profi-Sport Wrocław, a bohaterem spotkania został Jakub Wankiewicz

Luxiona AZS UMCS Lublin ‒ Górnik Polkowice 3:5 . Lider okazał się za mocny

Luxiona AZS UMCS Lublin słabsza od pierwszego w tabeli Górnika Polkowice. Akademicy podjęli walkę wyżej notowanym rywalem, ale ostatecznie ulegli 3:5.

Heiro Rzeszów ‒ Luxiona AZS UMCS Lublin 5:5. Ryzyko się opłaciło

Po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu Luxiona AZS UMCS Lublin zdobył punkt w wyjazdowym starciu przeciwko Heiro Rzeszów. Dla akademików był to tym samym pierwszy remis w obecnym sezonie

Ostre strzelanie i kolejka wygrana Luxiona AZS UMCS Lublin

Luxiona AZS UMCS Lublin z kolejną wygraną u siebie w pierwszej lidze futsalu. Tym razem akademicy pokonali wysoko Stal Mielec

Unia Tarnów ‒ Luxiona AZS UMCS Lublin 4:2. Dwa ciosy w końcówce

W trzeciej kolejce rozgrywek Pierwszej Ligi Futsalu zespół Luxiona AZS UMCS Lublin przegrał na wyjeździe z Unią Tarnów tracąc dwa gole w końcówce spotkania

Luxiona AZS UMCS Lublin ‒ KS Sośnica Gliwice 1:0. Wygrali dzięki szczelnej obronie

Luxiona AZS UMCS z pierwszym zwycięstwem w tym sezonie. W drugiej kolejce akademicy pokonali Sośnicę Gliwice 1:0

Gwiazda Ruda Śląska – Luxiona AZS UMCS Lublin 6:5. Inauguracja bez punktów

W spotkaniu pierwszej kolejki grupy południowej I Ligi Futsalu Luxiona AZS UMCS Lublin po bardzo zaciętym meczu uległa na wyjeździe Gwieździe Ruda Śląskiej 5:6.

Futsaliści AZS UMCS Lublin mają sponsora tytularnego

Dobre wieści z obozu występujących w pierwszej lidze Futsalu zawodników AZS UMCS. Popularne „Dziki” od piątku mają pierwszego w historii sponsora tytularnego. Została nim firma Luxiona Poland

Futsaliści AZS UMCS Lublin niebawem rozpoczną przygotowania do nowego sezonu

Zawodnicy AZS UMCS poznali rywal z jakimi przyjdzie im się zmierzyć w najbliższym sezonie w I lidze futsalu. Zespół dowodzony przez trenera Konrada Tarkowskiego przygotowania do rozgrywek rozpocznie 10 sierpnia

AZS UMCS Lublin ‒ BSF ABJ Bochnia 1:4. Spadli z podium

AZS UMCS Lublin słabszy od BSF Bochnia. Dzięki wygranej goście wskoczyli na fotel lidera, a popularne „Dziki” po przegranej w hicie kolejki spadli na czwarte miejsce w tabeli

AZS UMCS Lublin zakończył swoje zmagania na Pucharu Polski na 1/8 finału

„Dziki” przegrały na wyjeździe z Nexx Goczałkowice Zdrój

GKS Ekom Invex Remedies Nowiny ‒ AZS UMCS Lublin 4:8. Wciąż w grze o awans

Kolejna ważna wygrana futsalistów AZS UMCS Lublin. Popularne „Dziki” tym razem okazały się lepsze od ekipy z Nowin strzelając na wyjeździe aż osiem bramek