Centralna Liga Piłkarzy Ręcznych

Padwa Zamość zagra z Jurandem Ciechanów, AZS AWF Biała Podlaska kontra Olimpia

Jedna bramka zdecydowała o losach meczu na szczycie z udziałem Padwy Zamość, porażka AZS AWF

Bramka na sekundę przed końcem meczu, AZS AWF Biała Podlaska ograł lidera

Padwa Zamość nie dała szans spadkowiczowi [zdjęcia]

W spotkaniu weekendowej kolejki KPR Padwa Zamość rozbiła spadkowicza z Orlen Superligi Sandra Spa Pogoń Szczecin 42:32.

Padwa Zamość i AZS AWF Biała Podlaska grają u siebie, cztery czołowe drużyny w akcji

W sobotę dojdzie do spotkań czterech najlepszych obecnie drużyn w lidze. KPR Padwa Zamość zmierzy się z Sandra SPA Pogonią Szczecin, a AZS AWF Biała Podlaska podejmie lidera Śląsk Wrocław Handball.

Świetny finisz Padwy Zamość w Kielcach

W zaległym spotkaniu 16. kolejki KPR Padwa Zamość pokonała na wyjeździe SMS ZPRP I Kielce 35:29.

Padwa Zamość kontra AZS AWF Biała Podlaska, czyli emocji w derbach na pewno nie zabraknie

Po dwóch tygodniach przerwy od ligowej rywalizacji KPR Padwa Zamość wraca do walki o punkty. W sobotę o godzinie 17 zagra w hali OSiR mecz derbowy z AZS AWF Biała Podlaska.

Padwa Zamość powalczyła, ale w Orlen Pucharze Polski dalej grają Azoty Puławy

W drugiej rundzie Orlen Pucharu Polski Padwa Zamość napędziła faworyzowanym Azotom Puławy stracha, ale tylko w pierwszej połowie. Ostatecznie faworyci wygrali pewnie 36:26, po świetnej drugiej połowie.

Padwa Zamość nadal na drugim miejscu

W spotkaniu kończącym 14. kolejkę KPR Padwa Zamość pokonała Grot Blachy Pruszyński Anilanę Łódź 30:24.

Padwa Zamość chce utrzymać pozycję wicelidera

KPR Padwa zmierzy się z Grot Blachy Pruszyński Anilaną Łódź. Zamościanie zaprezentują się swoim kibicom wyjątkowo w niedzielę, o godzinie 17

Wyjazdowe mecze Padwy Zamość i AZS AWF Biała Podlaska

KPR Padwa Zamość i AZS AWF Biała Podlaska rozegrają w sobotę ostatnie mecze w tym roku. Zamościanie wystąpią w Mielcu, a bialczanie w Łodzi. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 18.

Padwa Zamość nie lekceważy Nielby. AZS AWF kontra Stal Mielec

Przeciwnikiem KPR Padwy Zamość będzie Nielba Wągrowiec. Do Białej Podlaskiej przyjedzie Handball Stal Mielec. Oba mecze zostaną rozegrane w sobotę.

AZS AWF Biała Podlaska gra z outsiderem już w piątek, Padwa Zamość jedzie do Legnicy

KPR Padwa Zamość zagra na wyjeździe z Siódemką Miedzią Huras Legnica. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 19. Już w piątek, o godzinie 20, do rywalizacji na terenie outsidera MKS Wieluń przystąpi AZS AWF Biała Podlaska.

Padwa Zamość zagra z Jurandem Ciechanów. "Beniaminek gra lepiej niż można było oczekiwać"

W zaległym spotkaniu siódmej kolejki KPR Padwa Zamość zagra na wyjedzie z Jurandem Ciechanów

Padwa Zamość zagra z kandydatem do awansu. W końcu cała hala dostępna

W szóstej kolejce przeciwnikiem KPR Padwy Zamość będzie prowadzący w tabeli Śląsk Wrocław. Pierwszy gwizdek spotkania w sobotę o godzinie 19

Padwa Zamość kontra spadkowicz, AZS AWF zagra z liderem

KPR Padwa Zamość jedzie do spadkowicza z ligi zawodowej Sandra Spa Pogoni Szczecin. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, o godz. 15.

Padwa Zamość kontra Zagłębie Sosnowiec. Liczą na kolejne zwycięstwo

Sobotnim rywalem KPR Padwy Zamość będzie Zagłębie Sosnowiec. Mecz zostanie rozegrany o godz. 19.

Po derbowym meczu AZS AWF z Padwą Zamość cieszą się tylko w Białej Podlaskiej

W spotkaniu derbowym AZS AWF Biała Podlaska pokonał KPR Padwę Zamość 24:22. Dla akademików był to pierwszy występ w nowym sezonie.

AZS AWF Biała Podlaska gra z Padwą Zamość. Każdy chce wygrać derby

W drugiej kolejce AZS AWF Biała Podlaska zagra u siebie z KPR Padwą Zamość. Derbowe spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 18.

Padwa Zamość rozpoczęła nowy sezon od zwycięstwa. Odjechali beniaminkowi dopiero po przerwie

Na inaugurację nowego sezonu KPR Padwa Zamość pokonała SMS ZPRP I Kielce 36:31

AZS AWF Biała Podlaska wygrał turniej w Pabianicach

Akademicy przygotowują się do nowego sezonu w I lidze centralnej. W Pabianicach rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. AZS miał za rywali gospodarzy miejscowy Pabiks i Orła Przeworsk. W drugiej grupie grały SPR GOKiS Kąty Wrocławskie, NLO SMS ZPRP Kielce i KSZO Handaball Ostrowiec Świętokrzyski.

KPR Padwa Zamość ma nowego prezesa

Została nim Marta Hacia-Szubartowicz. Nowa szefowa zamojskiego klubu zadebiutuje w piłce ręcznej. Karierę zawodową rozpoczęła w branży obrotu wierzytelnościami - pracowała w kancelarii prawniczej. Obecnie działa w branży transportu kolejowego - w PKP LHS. Hacia-Szubartowicz zastąpiła na stanowisku prezesa Sławomira Tóra.

Z Kielc do AZS AWF Biała Podlaska

AZS AWF Biała Podlaska dołączył 19-letni Mateusz Grzenkowicz. To wychowanek SPR Wybrzeża Gdańsk, występuje na lewym rozegraniu, pochodzi z Gdyni. Ostatnio był uczniem i zawodnikiem Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZPRP w Kielcach.

Padwa Zamość przed nowym sezonem: trener zostaje, są ubytki w kadrze

Zbigniew Markuszewski nadal będzie trenerem Padwy Zamość. Zespół opuściło za to sześciu zawodników.

Wygrane Padwy Zamość i AZS AWF Biała Podlaska na koniec sezonu

KPR Padwa Zamość pożegnała się ze swoimi kibicami wygraną z Warmią Energa Olsztyn 33:27.