Trzech zawodników Azotów Puławy w kadrze Polski

MKS Padwa Zamość nie może wyjść z dołka

Polskie piłkarki ręczne zanotowały jedno zwycięstwo i dwie porażki na turnieju w Hiszpanii

Gwardia Opole – Azoty Puławy 15:32. Łatwo, lekko i przyjemnie

Bardzo dobry występ Azotów Puławy w Opolu. Drużyna Roberta Lisa rozbiła tamtejszą Gwardię aż 32:15. Już do przerwy goście mieli w zapasie siedem bramek.

Azoty Puławy zagrają na wyjeździe z Gwardią Opole

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 13 i obejrzymy je w TVP Sport

Azoty Puławy liczą na udaną końcówkę roku

Do końca rozgrywek PGNiG Superligi mężczyzn w tym roku zostały tylko trzy kolejki

Ogromny pech bramkarki MKS Funfloor Perły Lublin. Czy pojedzie na mistrzostwa świata?

Uraz Weroniki Gawlik okazał się mniej poważny niż przypuszczano. Nie jest wiadome jednak, czy bramkarka MKS FunFloor Perła Lublin wystąpi w mistrzostwach świata w Hiszpanii

UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin 35:27. Spasowały po przerwie

I liga piłkarek ręcznych AZS UMCS przegrał z Varsovią i spadł na czwarte miejsce

Monika Marzec (MKS Funfloor Perła Lublin): Przeciwnik był lepszy

Rozmowa z Moniką Marzec, trenerką MKS FunFloor Perła Lublin

Padwa Zamość wróciła do własnej hali i sięgnęła po ważną wygraną

W pierwszym meczu w tym sezonie w roli gospodarza MKS Padwa Zamość pokonała Siódemkę Miedź Huras Legnica 30:28

MKS FunFloor Perła Lublin – RK Lokomotiva Zagrzeb 27:29. Pożegnanie z europejskimi pucharami

W rewanżowym starciu o awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej MKS Fufloor Perła Lublin uległ we własnej hali RK Lokomotivie Zagrzeb i może skupić się na walce w rodzimych rozgrywkach

Azoty Puławy – Torus Wybrzeże Gdańsk 35:25 [ZDJĘCIA]

Puławski zespół udanie zakończył ligowe zmagania w 2021 roku we własnej hali. Zawodnicy trenera Roberta Lisa pewne pokonali u siebie zespół z Gdańska

Azoty Puławy w sobotę zagrają z Torus Wybrzeżem Gdańsk

W 10. kolejce Azoty Puławy zmierzą się w sobotę o godzinie 15 z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Będzie to ostatni tegoroczny występ puławian w hali przy ul. Lubelskiej.

MKS FunFloor Perła Lublin czeka najważniejszy mecz w tym sezonie

Podopieczne Moniki Marzec muszą w hali Globus odrobić czterobramkową stratę z Zagrzebia

MKS FunFloor Perła Lublin – KPR Gminy Kobierzyce 27:23. Na przerwę z fotelem lidera

MKS FunFloor Perła Lublin pokonał KPR Gminy Kobierzyce i utrzymał pozycję lidera. Teraz w rozgrywkach nastąpi długa przerwa związana z udziałem reprezentacji w mistrzostwach świata.

MKS FunFloor Perła Lublin zmierzy się z KPR Gminy Kobierzyce

Monika Marzec musi radzić sobie praktycznie bez kołowych

MKS AZS UMCS Lublin liderem pierwszej ligi piłkarek ręcznych

Triumf nad beniaminkiem nie był zadaniem zbyt trudnym, bo ten przyjechał do Lublina mocno osłabiony

Pierwsza porażka lidera z Białej Podlaskiej. Padwa Zamość wraca do własnej hali

AZS AWF Biała Podlaska stracił dwa punkty po porażce w rzutach karnych 7:8 z MKS Wieluń. MKS Padwa Zamość, mimo ambitnej postawy, nie dała rady drużynie ORLEN Upstream SRS Przemyśl

Sandra Spa Pogoń Szczecin – Azoty Puławy 28:32. Od czego ma się Jureckiego

Jest kolejna wygrana puławian, ale aby ją osiągnąć w Szczecinie Azoty musiały się porządnie napracować

RK Lokomotiva Zagrzeb – MKS FunFloor Perła Lublin 25:21

MKS Funfloor Perła Lublin przegrał w Zagrzebiu z tamtjeszą Lokomotivą czterema bramkami w pierwszym meczu ostatniej fazy eliminacji do Ligi Europejskiej EHF

Azoty Puławy zagrają w Szczecinie z outsiderem PGNiG Superligi

Przeciwnikiem Azotów Puławy w dziewiątej kolejce rozgrywek będzie Sandra Spa Pogoń Szczecin. Wyjazdowe spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 18. Obejrzymy je na emocje.tv.

Mateusz Zembrzycki (Azoty Puławy): Chcę wykorzystać szansę

Rozmowa z Mateuszem Zembrzyckim, bramkarzem Azotów Puławy i reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych

Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Perła Lublin 21:34. Bez problemów

MKS FunFloor Perła pewnie rozbił Młyny Stoisław Koszalin. Lublinianki już do przerwy prowadziły 19:10, a ostatecznie wygrały aż 34:21.

MKS Padwa Zamość niecierpliwie czeka na powrót do własnej hali

Trener MKS Padwa Zamość Marcin Czerwonka: być może jeszcze w tym tygodniu zaczniemy treningi w hali w Zamościu

MKS FunFloor Perła Lublin chce utrzymać fotel lidera

MKS FunFloor Perła Lublin w środę w Koszalinie zagra z miejscowymi Młynami Stoisław