PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

GCK Kobylany najlepsze w mistrzostwach polski w podnoszeniu ciężarów

Podnoszenie ciężarów: Dwa medale naszych zawodników na MP w Gdańsku i dziewięć na MP U-23

Pięć medali naszych zawodniczek na MP w podnoszeniu ciężarów. Weronika Zielińska-Stubińska pokazała klasę

Trzy złote medale zawodników z województwa lubelskiego na MP w podnoszeniu ciężarów

W Nowym Tomyślu rozegrane zostały mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn. Panie wywalczyły dwa złote i trzy srebrne, panowie – jeden złoty i trzy brązowe medale.

Agnieszka Zimroz ze Znicza Biłgoraj wicemistrzynią Europy do lat 23 w podnoszeniu ciężarów

Świetny występ Agnieszki Zimroz. Zawodniczka Znicza Biłgoraj została w Albanii wicemistrzynią Europy U 23.

Andżelika Młynarczyk udanie zaprezentowała się na zawodach w Hiszpanii

Zawodniczka Olimpijczyka Łuków wywalczyła brązowy medal w zawodach o Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce

Weronika Zielińska-Stubińska o krok od medalu na mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów

Weronika Zielińska-Stubińska z AZS AWF Biała Podlaska zajęła czwarte miejsce w rozegranych w Tiranie mistrzostwach Europy

Weronika Zielińska-Stubińska wystąpi na mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów

Podczas mistrzostw Europy w Tiranie zaprezentuje się w piątek Weronika Zielińska-Stubińska z AZS AWF Biała Podlaska

Marlena Polakowska i Tomasz Fedoniuk najlepsi podczas Pucharu Starosty Lubelskiego

W Piotrowicach rozegrany został Puchar Starosty Lubelskiego, Memoriał Wacława Czuraka oraz mistrzostwa województwa lubelskiego LZS.

17 medali naszych zawodników na mistrzostwach Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów

W Zamościu rozegrane zostały mistrzostwa Polski do lat 23. Na pomoście zaprezentowali się przedstawiciele dziewięciu klubów z regionu.

Nasza trójka na mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów

W sobotę rozpoczną się w Moskwie mistrzostwa Europy seniorek i seniorów. W stolicy Rosji zaprezentuje się troje przedstawicieli naszego regionu. Złota broni Joanna Łochowska. ME będą ostatnią szansą na wywalczenie kwalifikacji olimpijskiej do tegorocznych Igrzysk w Tokio. Transmisja w Eurosporcie i TVP Sport.

LKS Znicz Biłgoraj najlepszy w I rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów

LKS Znicz Biłgoraj wygrał rywalizację podczas pierwszej rundy drużynowych mistrzostw Polski rozegranej w Sędziszowie Małopolskim. Nasz reprezentant okazał się lepszy od gospodarzy oraz Opocznianki Opoczno

Weronika Zielińska-Stubińska z rekordem i Pucharem Polski

Zawodniczka AZS AWF Biała Podlaska Weronika Zielińska-Stubińska zdobyła Puchar Polski. Sztangistka ustanowiła też rekord Polski w rwaniu.

Marlena Polakowska (POM Iskra Piotrowice): Zaczynałam z kijem od szczotki

Rozmowa z Marleną Polakowską, mistrzynią i rekordzistką Polski w podnoszeniu ciężarów w kategorii do 49 kg

Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów zostaną rozegrane w Biłgoraju

Biłgoraj będzie gospodarzem mistrzostw Polski seniorek i seniorów oraz młodzieżowych mistrzostw Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów.

Mamy 15 medali mistrzostw Polski juniorów i juniorek w podnoszeniu ciężarów

Reprezentanci naszego regionu wywalczyli 15 medali podczas mistrzostw Polski juniorek i juniorów

Łukasz Ławecki najlepszy podczas memoriału w Terespolu

W Terespolu rozegrany został XII Międzynarodowy Turniej Podnoszenia Ciężarów poświęcony pamięci Stefana Polaczuka

Wrócili z tuzinem medali z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Drzonkowie

Przedstawiciele naszego regionu wywalczyli po cztery złote, srebrne i brązowe krążki podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Drzonkowie. Trzy zdobyły juniorki, dziewięć juniorzy

Udane starty naszych zawodników w Turnieju Nadziei Olimpijskich Wyszehrad 4

Przedstawiciele naszego regionu udanie wystartowali w Turnieju Nadziei Olimpijskich Wyszehrad 4 na Słowacji

Sukces Diany Flak na mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów

Jeden złoty, sześć srebrnych i cztery brązowe – tyle medali wywalczyli przedstawiciele naszego regionu podczas rozegranych w Ciechanowie mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów

MP AZS w podnoszeniu ciężarów: dziewięć medali zawodników z woj. lubelskiego

W Białej Podlaskiej rozegrane zostały mistrzostwa Polski AZS w podnoszeniu ciężarów. Do rywalizacji przystąpiło 30 studentów i tyle samo studentek

Jakub Węgrzyn z Wisły Puławy ósmy na MŚ U-20 w podnoszeniu ciężarów

Jakub Węgrzyn miał okazję wystąpić na mistrzostwach świata U-20, które rozgrywane były na Fidżi. Ostatecznie zawodnik Wisły Puławy zakończył zmagania na ósmej pozycji

Znicz Biłgoraj najlepszy podczas MP do lat 23 w podnoszeniu ciężarów

W Stoku Lackim, koło Siedlec, odbyły się młodzieżowe mistrzostwa Polski do lat 23. Wśród klubów najlepszy okazał się Znicz Biłgoraj, a Lubelskie wśród województw

W Piotrowicach odbyły się zawody o Puchar Starosty w podnoszeniu ciężarów

W gronie zwycięzców znaleźli się Patrycja Powroźnik z GULKS Niemce i Rafał Siek z GLKS Pom-Iskra Piotrowice

Lubelskie najlepsze podczas Mistrzostw Polski juniorów i juniorek w podnoszeniu ciężarów

W Puławach rozegrane zostały mistrzostwa Polski juniorek i juniorów. Przedstawiciele naszego regionu wywalczyli 16 medali, zaś Lubelskie wygrało klasyfikację województw