PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

17 medali naszych zawodników na mistrzostwach Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów

Nasza trójka na mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów

LKS Znicz Biłgoraj najlepszy w I rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów

Weronika Zielińska-Stubińska z rekordem i Pucharem Polski

Zawodniczka AZS AWF Biała Podlaska Weronika Zielińska-Stubińska zdobyła Puchar Polski. Sztangistka ustanowiła też rekord Polski w rwaniu.

Marlena Polakowska (POM Iskra Piotrowice): Zaczynałam z kijem od szczotki

Rozmowa z Marleną Polakowską, mistrzynią i rekordzistką Polski w podnoszeniu ciężarów w kategorii do 49 kg

Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów zostaną rozegrane w Biłgoraju

Biłgoraj będzie gospodarzem mistrzostw Polski seniorek i seniorów oraz młodzieżowych mistrzostw Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów.

Mamy 15 medali mistrzostw Polski juniorów i juniorek w podnoszeniu ciężarów

Reprezentanci naszego regionu wywalczyli 15 medali podczas mistrzostw Polski juniorek i juniorów

Łukasz Ławecki najlepszy podczas memoriału w Terespolu

W Terespolu rozegrany został XII Międzynarodowy Turniej Podnoszenia Ciężarów poświęcony pamięci Stefana Polaczuka

Wrócili z tuzinem medali z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Drzonkowie

Przedstawiciele naszego regionu wywalczyli po cztery złote, srebrne i brązowe krążki podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Drzonkowie. Trzy zdobyły juniorki, dziewięć juniorzy

Udane starty naszych zawodników w Turnieju Nadziei Olimpijskich Wyszehrad 4

Przedstawiciele naszego regionu udanie wystartowali w Turnieju Nadziei Olimpijskich Wyszehrad 4 na Słowacji

Sukces Diany Flak na mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów

Jeden złoty, sześć srebrnych i cztery brązowe – tyle medali wywalczyli przedstawiciele naszego regionu podczas rozegranych w Ciechanowie mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów

MP AZS w podnoszeniu ciężarów: dziewięć medali zawodników z woj. lubelskiego

W Białej Podlaskiej rozegrane zostały mistrzostwa Polski AZS w podnoszeniu ciężarów. Do rywalizacji przystąpiło 30 studentów i tyle samo studentek

Jakub Węgrzyn z Wisły Puławy ósmy na MŚ U-20 w podnoszeniu ciężarów

Jakub Węgrzyn miał okazję wystąpić na mistrzostwach świata U-20, które rozgrywane były na Fidżi. Ostatecznie zawodnik Wisły Puławy zakończył zmagania na ósmej pozycji

Znicz Biłgoraj najlepszy podczas MP do lat 23 w podnoszeniu ciężarów

W Stoku Lackim, koło Siedlec, odbyły się młodzieżowe mistrzostwa Polski do lat 23. Wśród klubów najlepszy okazał się Znicz Biłgoraj, a Lubelskie wśród województw

W Piotrowicach odbyły się zawody o Puchar Starosty w podnoszeniu ciężarów

W gronie zwycięzców znaleźli się Patrycja Powroźnik z GULKS Niemce i Rafał Siek z GLKS Pom-Iskra Piotrowice

Lubelskie najlepsze podczas Mistrzostw Polski juniorów i juniorek w podnoszeniu ciężarów

W Puławach rozegrane zostały mistrzostwa Polski juniorek i juniorów. Przedstawiciele naszego regionu wywalczyli 16 medali, zaś Lubelskie wygrało klasyfikację województw

Sukces Zuzanny Majewskiej na ME w podnoszeniu ciężarów do lat 23

Magdalena Karolak wywalczyła złoty medal podczas rozegranych w Zamościu mistrzostwach Europy juniorów i U 23. Mistrzyni była nie do pokonania w kategorii powyżej 90 kg. Z kolei na zakończenie mistrzostw na podium stanęły także wicemistrzyni Europy Kinga Kaczmarczyk z MAKS Tytana Oława i brązowa medalistka Zuzanna Majewska z Wisły Puławy

Agnieszka Kuczmaszewska z brązowym medalem na zawodach z Zamościu

Przemysław Korneluk i Sławomir Adamus stanęli na najniższym stopniu podium podczas rozgrywanych Zamościu mistrzostw Europy juniorów i mistrzostw Europy do lat 23

Mistrzostwa Europy U-20 i U-23 w podnoszeniu ciężarów od soboty w Zamościu

W sobotę w Zamościu rozpoczynają się Mistrzostwa Europy U-20 i U-23. Weźmie w nich udział 35-osobowa reprezentacja Polski

Życiowy sukces Łukasza Ławeckiego z Orląt Łuków

Pięć medali wywalczyli podczas mistrzostw Polski seniorek i seniorów w Kobierzycach przedstawiciele naszego regionu

Startują MP w podnoszeniu ciężarów. Mamy szanse na medale

W Kobierzycach koło Wrocławia odbędą się mistrzostwa Polski seniorek i seniorów. Województwo lubelskie ma oczywiście swoich przedstawicieli

Cztery medale reprezentacji Polski na AMŚ w podnoszeniu ciężarów

Z czterema medalami zakończyli występ reprezentanci Polski podczas rozegranych w Białej Podlaskiej Akademickich Mistrzostw Świata. Brązowy krążek w podrzucie wywalczył sztangista Orląt Łuków Marcin Izdebski

W Białej Podlaskiej odbędą się Akademickie Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów

Zawody potrwają dd czwartku do niedzieli. Weźmie w nich udział 16-osobowa reprezentacja Polski

Podnoszenie ciężarów: Kuczmaszewska i Ławecki najlepsi w Hrubieszowie

W Hrubieszowie rozegrany został XIII Międzynarodowy Turniej Euro-Bug im. Andrzeja Greszety

Mamy 13 medali na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

W Piekarach Śląskich rozegrane zostały finały 24. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Bardzo dobrze zaprezentowali się przedstawiciele województwa lubelskiego, którzy zdobyli rekordową liczbę 13 medali