FUTSAL

AZS UMCS Lublin ‒ Gwiazda Ruda Śląska 6:4. Lepsi od ekstraklasowicza

Po trzech meczach bez wygranej AZS UMCS Lublin po bardzo zaciętym meczu pokonał w hali Globus w ramach 1/16 Pucharu Polski grającą w ekstraklasie Gwiazdę Ruda Śląska i awansował do ćwierćfinału tych rozgrywek

AZS UMCS Lublin ‒ Heiro Rzeszów 3:5. Twierdza Globus zdobyta

W rozegranym awansem meczu 18 kolejki zawodnicy AZS UMCS Lublin ulegli u siebie drużynie Heiro Rzeszów 3:5. Dla popularnych „Dzików” była to pierwsza w tym sezonie porażka przed własną publicznością

AZS UMCS Lublin ‒ FC 2016 Siemianowice Śląskie 3:3. Punkt rzutem na taśmę

AZS UMCS Lublin w 14 kolejce rozgrywek I Ligi Futsalu podzielił się punktami z drużyną z Siemianowic Śląskch. Gola na wagę jednego „oczka” zdobył w ostatniej minucie Tomasz Sekrecki

Koniec świetnej passy futsalistów AZS UMCS Lublin

Futsaliści AZS UMCS Lublin przegrali pierwszy raz od trzech miesięcy. Pogromcami akademików po raz drugi w sezonie został GKS Tychy

AZS UMCS Lublin ‒ Profi Sport Wrocław 7:2. Koncert po przerwie

Futsaliści AZS UMCS Lublin z kolejnym ligowym zwycięstwem. Tym razem popularne „Dziki” wysoko pokonały ostatni w tabeli Profi Sport Wrocław, choć przed przerwą w hali Globus zapachniało sensacją

Hattrick Wankiewicza dał awans AZS UMCS Lublin do kolejnej rundy Pucharu Polski

Futsaliści AZS UMCS Lublin po bardzo emocjonującym spotkaniu w ramach 1/32 finału Pucharu Polski pokonali zespół BSF Bochnia 5:4 i awansowali do dalszej fazy tych rozgrywek

AZS UMCS ‒ Maxfarbex Buskowianka 1:1. Remis na zakończenie roku

W ostatnim meczu w 2019 roku AZS UMCS Lublin zremisował z Maxfarbex Buskowianką Busko Zdrój 1:1 zdobywając gola w ostatnich sekundach spotkania autorstwa Łukasza Mietlickiego

AZS UMCS Lublin ‒ Sośnica Gliwice 8:2. Piąta wygrana z rzędu!

W rozegranym awansem meczu 11 kolejki I Ligi Futsalu AZS UMCS Lublin pokonał Sośnicę Gliwice aż 8:2 odnosząc przy tym piątą wygraną z rzędu

Górnik Polkowice ‒ AZS UMCS Lublin 1:2. Śrubują serię zwycięstw

Trwa świetna passa zawodników AZS UMCS Lublin. Tym razem zespół trenera Konrada Tarkowskiego pokonał na wyjeździe Górnika Polkowice i odniósł czwartą wygraną z rzędu

AZS UMCS Lublin ‒ Gredar Futsal Team Brzeg 4:0. Popis Szafrańskiego

AZS UMCS Lublin wygrał po raz trzeci z rzędu. „Dziki” pokonały w hali Globus lidera tabeli Gredar Futsal Team Brzeg 4:0, a wszystkie bramki zdobył Mateusz Szafrański

Heiro Rzeszów ‒ AZS UMCS Lublin 3:4. Niepotrzebne nerwy w końcówce

Druga wygrana z rzędu AZS UMCS Lublin. Tym razem zawodnicy Konrada Tarkowskiego pokonali na wyjeździe Heiro Rzeszów

AZS UMCS Lublin ‒ Berland Komprachcice 5:3. Z piekła do nieba

AZS UMCS lepszy od Berlandu Komprachcice. Podopieczni trenera Konrada Tarkowskiego przegrywali do przerwy 1:2, ale w drugiej połowie odwrócili losy spotkania

Minimalna porażka futsalistów AZS UMCS w Bochni

Po wyrównanym i zaciętym meczu AZS UMCS Lublin uległ na wyjeździe drużynie BSF Bochnia 1:2. Dla lubelskiej drużyny była to trzecia porażka w trwającym sezonie

AZS UMCS Lublin ‒ GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 5:4

Futsaliści AZS UMCS przegrywali w hali Globus z GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:4, ale po przerwie odwrócili losy spotkania. Bohaterem meczu został świetnie spisujący się w bramce Adrian Parzyszek

FC 2016 Siemianowice Śląskie – AZS UMCS Lublin 8:3. Lider był za mocny

W meczu trzeciej kolejki zawodnicy AZS UMCS przegrali z zajmującym pierwsze miejsce w tabeli zespołem FC 2016 Siemianowice Śląskie

AZS UMCS – GKS Tychy 4:5. Strzelanina po przerwie

Futsaliści AZS UMCS na pięć minut przed końcem spotkania prowadzili we własnej hali z GKS Tychy, ale zeszli z boiska bez zdobyczy punktowej

AZS Wrocław ‒ AZS UMCS Lublin 1:6. Pogrom na otwarcie

Udany początek rozgrywek mają za sobą futsaliści AZS UMCS Lublin. Popularne „Dziki” w meczu pierwszej kolejki pokonały na wyjeździe AZS Wrocław 6:1.

Futsaliści AZS UMCS Lublin zakończyli trudny sezon

AZS UMCS Lublin zakończył zmagania w tym sezonie. W minionym tygodniu lubelskie „Dziki” rozegrały dwa spotkania, ale w żadnym z nich nie zdołali wywalczyć choćby punktu i ostatecznie zakończyli rozgrywki na 10 miejscu

AZS UMCS Lublin ‒ Berland Komprachcice 4:4. Utrzymanie zapewnione

AZS UMCS Lublin zremisował we własnej hali z Berlandem Komprachcice 4:4, a losy spotkania ważyły się do ostatniej sekundy. Tym samym „Dziki” utrzymały się na zapleczu Ekstraklasy

GKS Futsal Tychy ‒ AZS UMCS Lublin 3:5. Utrzymanie niemal pewne

AZS UMCS Lublin pokonał na wyjeździe GKS Tychy 5:3. Dzięki temu zwycięstwu zespół trenera Artura Gadzickiego może być niemal pewny utrzymania bo do końca sezonu lublinianom pozostały do rozegrania jeszcze trzy spotkania

Gwiazda Ruda Śląska – AZS UMCS Lublin 4:2. Postraszyli faworyta

AZS UMCS Lublin słabszy od Gwiazdy Ruda Śląska. Akademicy zagrali całkiem niezłe zawody, ale mimo to wrócili do domów bez punktów

Górnik Polkowice – AZS UMCS Lublin 5:2. Wicelider okazał się za mocny

AZS UMCS Lublin nie miał większych szans w starciu z zajmującym drugie miejsce w tabeli I ligi Futsalu Górnikiem Polkowice, któremu uległ na wyjeździe 2:5

Wielki sukces młodych futsalistów UMCS

Futsaliści Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej zajęli drugie miejsce w finałach Akademickich Mistrzostwach Polski i notując tym samym najlepszy wynik w historii, a MVP turnieju został Maciej Welman

Zagrali dla Marysi. Najlepsi okazali się „Metalowcy”

W weekend w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku odbył się XIII Wojewódzki Charytatywny Turniej Piłki Halowej. Pierwsze miejsce zajęli Metalowcy, którzy przerwali dominację Poker Teamu. Jednak nie wynik był najważniejszy tylko zebrane środki dla chorej Marysi Szlązak ze Świdnika

AZS UMCS Lublin - KS Gredar Futsal Team Brzeg 2:2. Nie dowieźli wygranej

W zaległym spotkaniu pierwszej ligi futsalu AZS UMCS Lublin zremisował u siebie z Gredarem Futsal Team Brzeg 2:2, a goście bramkę na wagę remisu zdobyli w ostatniej minucie spotkania