PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Lubelskie najlepsze podczas Mistrzostw Polski juniorów i juniorek w podnoszeniu ciężarów

W Puławach rozegrane zostały mistrzostwa Polski juniorek i juniorów. Przedstawiciele naszego regionu wywalczyli 16 medali, zaś Lubelskie wygrało klasyfikację województw

Sukces Zuzanny Majewskiej na ME w podnoszeniu ciężarów do lat 23

Magdalena Karolak wywalczyła złoty medal podczas rozegranych w Zamościu mistrzostwach Europy juniorów i U 23. Mistrzyni była nie do pokonania w kategorii powyżej 90 kg. Z kolei na zakończenie mistrzostw na podium stanęły także wicemistrzyni Europy Kinga Kaczmarczyk z MAKS Tytana Oława i brązowa medalistka Zuzanna Majewska z Wisły Puławy

Agnieszka Kuczmaszewska z brązowym medalem na zawodach z Zamościu

Przemysław Korneluk i Sławomir Adamus stanęli na najniższym stopniu podium podczas rozgrywanych Zamościu mistrzostw Europy juniorów i mistrzostw Europy do lat 23

Mistrzostwa Europy U-20 i U-23 w podnoszeniu ciężarów od soboty w Zamościu

W sobotę w Zamościu rozpoczynają się Mistrzostwa Europy U-20 i U-23. Weźmie w nich udział 35-osobowa reprezentacja Polski

Życiowy sukces Łukasza Ławeckiego z Orląt Łuków

Pięć medali wywalczyli podczas mistrzostw Polski seniorek i seniorów w Kobierzycach przedstawiciele naszego regionu

Startują MP w podnoszeniu ciężarów. Mamy szanse na medale

W Kobierzycach koło Wrocławia odbędą się mistrzostwa Polski seniorek i seniorów. Województwo lubelskie ma oczywiście swoich przedstawicieli

Cztery medale reprezentacji Polski na AMŚ w podnoszeniu ciężarów

Z czterema medalami zakończyli występ reprezentanci Polski podczas rozegranych w Białej Podlaskiej Akademickich Mistrzostw Świata. Brązowy krążek w podrzucie wywalczył sztangista Orląt Łuków Marcin Izdebski

W Białej Podlaskiej odbędą się Akademickie Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów

Zawody potrwają dd czwartku do niedzieli. Weźmie w nich udział 16-osobowa reprezentacja Polski

Podnoszenie ciężarów: Kuczmaszewska i Ławecki najlepsi w Hrubieszowie

W Hrubieszowie rozegrany został XIII Międzynarodowy Turniej Euro-Bug im. Andrzeja Greszety

Mamy 13 medali na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

W Piekarach Śląskich rozegrane zostały finały 24. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Bardzo dobrze zaprezentowali się przedstawiciele województwa lubelskiego, którzy zdobyli rekordową liczbę 13 medali

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Dziewięć medali dla lubelskiego podczas MMP w podnoszeniu ciężarów

W Ciechanowie rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Przedstawiciele województwa lubelskiego wrócili z dziewięcioma medalami

Sztangiści Orląt Łuków wskoczyli na drugie miejsce

W Łukowie rozegrana została druga runda drużynowych mistrzostw Polski mężczyzn

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

Świetny wynik Polaków na mistrzostwach Europy w Bukareszcie

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Po ponad 60 latach Polska powtórzyła sportowy sukces w liczbie medali na mistrzostwach Europy. Zdzisław Żołopa, prezes Lubelskiego OZPC zapewnia, że w październiku w Zamościu zorganizujemy ME do 20 i 23 lat

Orlęta Łuków znów były najlepsze

W Łukowie odbyły się mistrzostwa województwa lubelskiego juniorów U20, U23, seniorek i seniorów oraz w IX Międzynarodowy Memoriał Janusza Kowalczyka

Łukasz Boncik najlepszy na zawodach w Ciechanowie

Orlęta Łuków zajęły trzecie miejsce podczas pierwszej rundy drużynowych mistrzostw Polski rozegranej w Ciechanowie

Robert Dołęga nie będzie już trenerem kadry narodowej mężczyzn

Stanowisko selekcjonera objął ponownie Mirosław Choroś

Unia i Orlęta najlepsze na zawodach w Biłgoraju

W Biłgoraju rozegrany został Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich

Zamość czeka na Mistrzostwa Europy

ROZMOWA ze Zdzisławem Żołopą, prezesem Lubelskiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów

Zamość był gospodarzem MP w podnoszeniu ciężarów

W Zamościu rozegrane zostały w weekend mistrzostwa Polski seniorek i seniorów. Reprezentanci województwa lubelskiego osiem razy stawali na medalowym podium

W Zamościu odbędą się mistrzostwa Polski  w podnoszeniu ciężarów

W Zamościu odbędą się mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów

Na pomoście w hali OSiR wystartują 82 kobiety i 59 mężczyzn

Mamy czterech mistrzów. Województwo Lubelskie najlepsze

12 medali zdobyli przedstawiciele naszego regionu podczas rozegranych w Siedlcach finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W klasyfikacji klubów zwyciężyła Unia Hrubieszów, a województw – Lubelskie

Robert Dołęga: Nawet w szachach może być doping

Rozmowa z Robertem Dołęgą, selekcjonerem reprezentacji Polski mężczyzn w podnoszeniu ciężarów, na co dzień trenerem męskiej sekcji podnoszenia ciężarów w Orlętach Łuków

Dobry występ ciężarowców z regionu na turnieju w Czechach

Przedstawiciele klubów z naszego województwa bardzo udanie wypadli podczas Turnieju Nadziei Olimpijskich – Visegrad 4, rozegranego w Czechach