Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

I LIGA

31 lipca 2022 r.
17:19

Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 1:0. Znów dali się szybko zaskoczyć

Autor: Zdjęcie autora bs
1 4 A A
Górnik Łęczna po trzech kolejach nadal nie ma na koncie wygranej w Fortuna I Lidze<br />
<br />
Górnik Łęczna po trzech kolejach nadal nie ma na koncie wygranej w Fortuna I Lidze

(fot. Górnik Łęczna/twitter)

Górnik Łęczna wciąż bez ligowego zwycięstwa. Tym razem zielono-czarni ulegli w Rzeszowie tamtejszej Stali 0:1. Kibiców może martwić fakt, że był to kolejny mecz, kiedy ich ulubieńcy stracili gola w początkowych minutach spotkania

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Łęcznianie jechali do stolicy Podkarpacia w bojowych nastrojach. – Każda z drużyn będzie chciała wygrać i przechylić szalę na swoją korzyść. Jestem optymistycznie nastawiony do tego meczu, bo widzę, jak chłopcy pracują na treningach i jak wyglądają. Myślę, że to my będziemy się cieszyć po niedzielnym spotkaniu – powiedział przed pierwszym gwizdkiem Seweryn Gancarczyk, asystent Marcina Prasoła.

Na pierwszą dogodną okazję w niedzielnym meczu nie trzeba było długo czekać. W piątej minucie Karol Podliński zdecydował się na indywidualny rajd i oddał mocny strzał z ostrego kąta, ale Przemysław Penksa odbił futbolówkę. Odpowiedź gospodarzy była błyskawiczna i zabójczo skuteczna. Po ładnej kombinacyjnej akcji w polu karnym Górnika znalazł się Dominik Marczuk i sprytnym technicznym strzałem pokonał Macieja Gostomskiego choć uderzał z ostrego kąta.

Po straconym golu Górnik nie rzucił się do huraganowych ataków, ale mógł odpowiedzieć po strzale Podlińskego, który trafił jednak w boczną siatkę. W 32 minucie znów groźnie było w polu karnym łęcznian, jednak Gostomski zdołał odbić piłkę na rzut rożny. Bramkarz Górnika pokazał swój kunszt także trzy minuty przed przerwą, kiedy świetnie obronił strzał głową Andreji Prokicia.

Po przerwie długimi fragmentami na boisku nie działo się zbyt wiele. Dopiero w 67 minucie po fatalnym błędzie linii defensywnej Górnika miejscowi mieli świetną okazję do podwyższenia prowadzenia, ale Gostomski wygrał pojedynek sam na sam z doświadczonym Patrykiem Małeckim. Na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry sytuacja zielono-czarnych stała się jeszcze gorsza. Egzon Kryeziu sfaulował w środku pola jednego z rywali i obejrzał żółtą kartkę. Było to jednak już drugie napomnienie dla Słoweńca i musiał on opuścić przedwcześnie boisko. Grająca w przewadze ekipa z Rzeszowa miała jeszcze jedną świetną szansę w samej końcówce, lecz Kacper Piątek nie zdołał pokonać golkipera zielono-czarnych i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem miejscowych.

Po trzech kolejkach Górnik ma na koncie ledwie jeden punkt i zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Za tydzień ekipa trenera Marcina Prasoła zagra u siebie z Resovią.

Stal Rzeszów – Górnik Łęczna 1:0 (1:0)

Bramka: Marczuk (8).

Stal: Pęksa – Marczuk, Góra, Oleksy, Głowacki – Poczobut, Olejarka (90 Danielewicz), Wolski – Kłos (87 Piątek), Małecki (71 Sadłocha), Prokić.

Górnik: Gostomski – Krykun, de Amo, Biernat, Łychowydko (83 Kwiatkowski), Turek (46 Dziwniel) – Szramowski (46 Pierzak), Serrano, Kryeziu, Grzeszczyk (69 Tkacz) – Podliński.

Żółta kartka: Kryeziu.

Czerwona kartka: Kryeziu (85, za drugą żółtą).

Sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PISFAN / 31 lipca 2022 r. o 19:32
Nikitowić tak jak nie nadawał się na prezesa tak nie nadaje się na dyrektora sportowego tak samo jak Sadczuk na prezesa Teraz coś przyjemniejszego ogłaszam konkurs Czy górnik wygra chociaż jeden mecz rundy jesiennej nagrodę z oszczędności klubu może przeznaczyć osobiście sam prezio
Avatar
Dunloop / 31 lipca 2022 r. o 18:27
Kolego ....PISFAN.... o tyle co pan Nikitovič ma pewne zapory przed sobą to za to pan prezes jest człowiekiem całkowicie nieodpowiedzialnym i zakłamanym... ma miejscu niektórych ludzi w tym klubie ucieklbym żeby nie brać udziału w tej kompromitacji, ale oni tak nie zrobią ponieważ nigdzie nie zarobią tak łatwej kasy jak w takim Górniku , zobacz jak oni się w nim zadomowili ... tworzą gejkowe konta na portalach i krytykują tych co wypominają im błędy w ich pracy i działaniach. Faktem jest też to że dyrektor sportowy nie ma żadnego doświadczenia w tej dziedzinie a udaje fachowca ... rada nadzorcza klubu to ludzie którzy kompletnie nie mają pojęcia o prowadzeniu klubu piłkarskiego, za to co kibice ujawnili w każdym szanującym się klubie który chce osiągać sukcesy taki prezes wyleciał by jeszcze w tej samej godzinie w której wyszło wszystko na jaw... Zresztą za słowa dyrektora sportowego o tym że Górnik to taki a nie inny klub że nikt tu nie chce przychodzić że to tylko Górnik Łęczna ... ze względu na szacunek do kibica powinny przynajmniej paść słowa PRZEPRASZAM to że nie usłyszeliśmy tego świadczy tylko o kulturze. A no i super dział zajmujący się pozyskaniem kibica i promocją... oglosi wielką promocję typu ... Jesteś, kibicem Górnika udowodni i pokaż nam to... Zabierz ze sobą rodzinę i znajomych ... Przy zakupie biletów wielka promocja...... Ceny dali jak w Ekstraklasie, efektów gry nie ma ... Zaraz będą na siłę wyłapywać na ulicy i zaciągać na stadion... byłem świadkiem jak na ostatnim meczu chłopaczek jakieś 10 może troszkę starszy zalał się łzami i powiedział chyba do dziadka swojego że on nie chce żeby znowu Górnik spadł... Dziecko ubrane w ciuchy akademii przychodzące z dumą na ten stadion grające w tym klubie nie dla pieniędzy i nie dla sławy... grające w tym klubie bo go bardzo kocha... wdzi i wie że ktoś robi krzywdę niszcząc ten Klub...
Kolego ....PISFAN.... o tyle co pan Nikitovič ma pewne zapory przed sobą to za to pan prezes jest człowiekiem całkowicie nieodpowiedzialnym i zakłamanym... ma miejscu niektórych ludzi w tym klubie ucieklbym żeby nie brać udziału w tej kompromitacji, ale oni tak nie zrobią ponieważ nigdzie nie zarobią tak łatwej kasy jak w takim Górniku , zobacz jak oni się w nim zadomowili ... tworzą gejkowe konta na portalach i krytykują tych co wypominają im błędy w ich pracy i działaniach. Faktem jest też to że dyrektor sportowy nie ma żadnego doświadczen... rozwiń
Avatar
PISFAN / 31 lipca 2022 r. o 17:56
Poraz kolejny górnik stracił gola na samym początku spotkania tym razem miał ponad 85 minut na doprowadzenie do remisu i na przechylenie zwycięstwa na swoją stronę tylko że do tego trzeba posiadać napastników strzelających bramki w lidze a nie tylko w sparingach czy w pucharze Polski a to powinni wiedzieć panowie Sadczuk oraz Nikitowić ale chyba nie wiedzą bo sezon w ekstraklasie niczego ich nie nauczył i kibice na wiosnę będą musieli znowu przeżywać kolejny spadek
Avatar
Dunloop / 31 lipca 2022 r. o 17:54
Zainteresujcie się działaniami prezesa i zarządu klubu... Pomóżcie kibicom podnieść ten klub z kolan, pomóżcie wyjaśnić dlaczego robią wszystko żeby doprowadzić do upadku!!! Wyrzucenie prezesa z klubu i zwolnienie trenera jeszcze teraz pozwoli na utrzymanie inaczej po dwóch awansach pod rząd będziemy świadkami dwóch spadków... Zapytajcie o zarobki ludzi w klubie. Kontakty prezesa z różnymi ludźmi , rozmowy itd. to wszystko wyjdzie na jaw już niedługo. Tak jak w poprzednich sprawach w tych też są twarde dowody na to że chce doprowadzić do degradacji...rozmowy z byłymi piłkarzami którzy odeszli po spadku z ekstraklasy nie pozwalają na optymistyczne myślenie.
Zainteresujcie się działaniami prezesa i zarządu klubu... Pomóżcie kibicom podnieść ten klub z kolan, pomóżcie wyjaśnić dlaczego robią wszystko żeby doprowadzić do upadku!!! Wyrzucenie prezesa z klubu i zwolnienie trenera jeszcze teraz pozwoli na utrzymanie inaczej po dwóch awansach pod rząd będziemy świadkami dwóch spadków... Zapytajcie o zarobki ludzi w klubie. Kontakty prezesa z różnymi ludźmi , rozmowy itd. to wszystko wyjdzie na jaw już niedługo. Tak jak w poprzednich sprawach w tych też są twarde dowody na to że chce doprowadzić do de... rozwiń
Avatar
PISFAN / 31 lipca 2022 r. o 19:32
Nikitowić tak jak nie nadawał się na prezesa tak nie nadaje się na dyrektora sportowego tak samo jak Sadczuk na prezesa Teraz coś przyjemniejszego ogłaszam konkurs Czy górnik wygra chociaż jeden mecz rundy jesiennej nagrodę z oszczędności klubu może przeznaczyć osobiście sam prezio
Avatar
Dunloop / 31 lipca 2022 r. o 18:27
Kolego ....PISFAN.... o tyle co pan Nikitovič ma pewne zapory przed sobą to za to pan prezes jest człowiekiem całkowicie nieodpowiedzialnym i zakłamanym... ma miejscu niektórych ludzi w tym klubie ucieklbym żeby nie brać udziału w tej kompromitacji, ale oni tak nie zrobią ponieważ nigdzie nie zarobią tak łatwej kasy jak w takim Górniku , zobacz jak oni się w nim zadomowili ... tworzą gejkowe konta na portalach i krytykują tych co wypominają im błędy w ich pracy i działaniach. Faktem jest też to że dyrektor sportowy nie ma żadnego doświadczenia w tej dziedzinie a udaje fachowca ... rada nadzorcza klubu to ludzie którzy kompletnie nie mają pojęcia o prowadzeniu klubu piłkarskiego, za to co kibice ujawnili w każdym szanującym się klubie który chce osiągać sukcesy taki prezes wyleciał by jeszcze w tej samej godzinie w której wyszło wszystko na jaw... Zresztą za słowa dyrektora sportowego o tym że Górnik to taki a nie inny klub że nikt tu nie chce przychodzić że to tylko Górnik Łęczna ... ze względu na szacunek do kibica powinny przynajmniej paść słowa PRZEPRASZAM to że nie usłyszeliśmy tego świadczy tylko o kulturze. A no i super dział zajmujący się pozyskaniem kibica i promocją... oglosi wielką promocję typu ... Jesteś, kibicem Górnika udowodni i pokaż nam to... Zabierz ze sobą rodzinę i znajomych ... Przy zakupie biletów wielka promocja...... Ceny dali jak w Ekstraklasie, efektów gry nie ma ... Zaraz będą na siłę wyłapywać na ulicy i zaciągać na stadion... byłem świadkiem jak na ostatnim meczu chłopaczek jakieś 10 może troszkę starszy zalał się łzami i powiedział chyba do dziadka swojego że on nie chce żeby znowu Górnik spadł... Dziecko ubrane w ciuchy akademii przychodzące z dumą na ten stadion grające w tym klubie nie dla pieniędzy i nie dla sławy... grające w tym klubie bo go bardzo kocha... wdzi i wie że ktoś robi krzywdę niszcząc ten Klub...
Kolego ....PISFAN.... o tyle co pan Nikitovič ma pewne zapory przed sobą to za to pan prezes jest człowiekiem całkowicie nieodpowiedzialnym i zakłamanym... ma miejscu niektórych ludzi w tym klubie ucieklbym żeby nie brać udziału w tej kompromitacji, ale oni tak nie zrobią ponieważ nigdzie nie zarobią tak łatwej kasy jak w takim Górniku , zobacz jak oni się w nim zadomowili ... tworzą gejkowe konta na portalach i krytykują tych co wypominają im błędy w ich pracy i działaniach. Faktem jest też to że dyrektor sportowy nie ma żadnego doświadczen... rozwiń
Avatar
PISFAN / 31 lipca 2022 r. o 17:56
Poraz kolejny górnik stracił gola na samym początku spotkania tym razem miał ponad 85 minut na doprowadzenie do remisu i na przechylenie zwycięstwa na swoją stronę tylko że do tego trzeba posiadać napastników strzelających bramki w lidze a nie tylko w sparingach czy w pucharze Polski a to powinni wiedzieć panowie Sadczuk oraz Nikitowić ale chyba nie wiedzą bo sezon w ekstraklasie niczego ich nie nauczył i kibice na wiosnę będą musieli znowu przeżywać kolejny spadek
Avatar
Dunloop / 31 lipca 2022 r. o 17:54
Zainteresujcie się działaniami prezesa i zarządu klubu... Pomóżcie kibicom podnieść ten klub z kolan, pomóżcie wyjaśnić dlaczego robią wszystko żeby doprowadzić do upadku!!! Wyrzucenie prezesa z klubu i zwolnienie trenera jeszcze teraz pozwoli na utrzymanie inaczej po dwóch awansach pod rząd będziemy świadkami dwóch spadków... Zapytajcie o zarobki ludzi w klubie. Kontakty prezesa z różnymi ludźmi , rozmowy itd. to wszystko wyjdzie na jaw już niedługo. Tak jak w poprzednich sprawach w tych też są twarde dowody na to że chce doprowadzić do degradacji...rozmowy z byłymi piłkarzami którzy odeszli po spadku z ekstraklasy nie pozwalają na optymistyczne myślenie.
Zainteresujcie się działaniami prezesa i zarządu klubu... Pomóżcie kibicom podnieść ten klub z kolan, pomóżcie wyjaśnić dlaczego robią wszystko żeby doprowadzić do upadku!!! Wyrzucenie prezesa z klubu i zwolnienie trenera jeszcze teraz pozwoli na utrzymanie inaczej po dwóch awansach pod rząd będziemy świadkami dwóch spadków... Zapytajcie o zarobki ludzi w klubie. Kontakty prezesa z różnymi ludźmi , rozmowy itd. to wszystko wyjdzie na jaw już niedługo. Tak jak w poprzednich sprawach w tych też są twarde dowody na to że chce doprowadzić do de... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych jeszcze urosła

Lublin: Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych jeszcze urosła

Do 28 osób powiększył się skład Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, której skład i liczebność zależy wyłącznie od prezydenta Lublina. Krzysztof Żuk powołał do komisji Annę Augustyniak, obecnie pracownicę Urzędu Miasta, która w poprzedniej kadencji samorządu była sekretarzem województwa.

Janowianka straciła lidera. Uzbek trafił do trzeciej ligi

Janowianka straciła lidera. Uzbek trafił do trzeciej ligi

Tylko pół roku trwała przygoda Bekzoda Akhmedova w Janowiance Janów Lubelski. Ten kto śledzi rozgrywki lubelskiej klasy okręgowej nie powinien być zdziwiony tym, że Uzbek spędził na tym poziomie tak mało czasu. 22-latek przerastał bowiem tę ligę o kilka klas

Kilka razy dźgnął nożem znajomego w głowę, poszło o 20 zł. Efektowna akcja policji
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Kilka razy dźgnął nożem znajomego w głowę, poszło o 20 zł. Efektowna akcja policji

64-latek z Lublina zażądał od swojego znajomego 20 zł, a kiedy ten odmówił, ugodził go kilka razy nożem w głowę. Napastnik miał już problemy z prawem, dlatego teraz będzie odpowiadać przed sądem w warunkach multirecydywy – za kratkami może spędzić ponad 20 lat

"Exodus. Stygmaty czasu" - nowa wystawa w Centrum Spotkania Kultur
18 sierpnia 2022, 18:00

"Exodus. Stygmaty czasu" - nowa wystawa w Centrum Spotkania Kultur

W czwartek, 18 sierpnia o godz. 18, w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się wernisaż wystawy Bogusława Lustyka "Exodus. Stygmaty czasu".

 Edach Budowlani poznali terminarz rundy jesiennej.

Edach Budowlani poznali terminarz rundy jesiennej.

 Na inaugurację zawita do Lublina drużyna Master Pharm Łódź

Prokuratura domagała się wyższej kary dla Beaty Kozidrak. Jest decyzja warszawskiego sądu

Prokuratura domagała się wyższej kary dla Beaty Kozidrak. Jest decyzja warszawskiego sądu

Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał w mocy wyrok sądu pierwszej instancji, skazujący Beatę Kozidrak za jazdę pod wpływem alkoholu. Ten wyrok jest prawomocny, co oznacza, że wokalistka będzie musiała nie tylko zapłacić, ale także rozstać się z prowadzeniem samochodu na kilka lat

Jak wybrać dla siebie dobry odkurzacz?

Jak wybrać dla siebie dobry odkurzacz?

Zakup jakiegokolwiek sprzętu domowego to obecnie dla nas spory stres. Dlaczego? Dlatego, że mamy ogromny wybór i wydaje nam się, że sami nie jesteśmy w stanie podjąć żadnej decyzji. Prawda jest jednak taka – jak dobrze się do tego przygotujemy i nie będziemy podejmować impulsywnych kroków to na pewno wybierzemy coś takiego, co w zupełności spełni nasze oczekiwania. Najbardziej istotne jest to, aby nie sugerować się tutaj przesadnie zdaniem innych osób - można wysłuchać ich opinii, ale dalej musimy samodzielnie stwierdzić, co jest dla nas faktycznie najlepsze.

Było morderstwo w Orient Expressie, a teraz jest włamanie do wagonu w Okunince [zdjęcia]
galeria

Było morderstwo w Orient Expressie, a teraz jest włamanie do wagonu w Okunince [zdjęcia]

Nie była to akcja może tak spektakularna, ale polała się krew. Włodawscy policjanci musieli jechać do Okuninki, żeby poskromić włamywacza. Mężczyzna nie wytłumaczył im, z jakiego powodu wszedł bez pytania do wagonu pocztowego. Efekt jest taki, że czeka go długa odsiadka. Pod uwagę będzie brany jeden, dosyć istotny szczegół

Zajęcia dla dzieci z Warsztatami Kultury
11 sierpnia 2022, 17:00

Zajęcia dla dzieci z Warsztatami Kultury

W czwartek, 11 sierpnia o godz. 17 na placu Litewskim odbędą się zajęcia modowe dla dzieci, które zorganizują Warsztaty Kultury.

Lublin: Urzędnicy sprawdzą kamieniarzy. Ale nie zrobią tego z zaskoczenia

Lublin: Urzędnicy sprawdzą kamieniarzy. Ale nie zrobią tego z zaskoczenia

Na koniec sierpnia zaplanowano pomiar hałasu przy zakładzie kamieniarskim spędzającym sen z powiek sąsiadom. Kontrola ma wykazać, czy zakład działa za głośno, ale nie odbędzie się z zaskoczenia. Urząd tłumaczy, że nie może działać bez zapowiedzi.

Plenerowe kino w Nałęczowie: "Urwis" i "Slumdog"
12 sierpnia 2022, 20:30

Plenerowe kino w Nałęczowie: "Urwis" i "Slumdog"

W najbliższy weekend odbędą się kolejne pokazy kina plenerowego w Nałęczowie. W dniach 12-13 sierpnia o godz. 20.30 na placu przed UM w Nałęczowie (ul. Lipowa 3) będzie można zobaczyć filmy "Urwis" i "Slumdog".

Pociągiem do Lublina dotrzemy w błogiej ciszy. Co to oznacza?

Pociągiem do Lublina dotrzemy w błogiej ciszy. Co to oznacza?

Od 4 września na polskich torach przybędzie pociągów, w których wyznaczona jest strefa ciszy. Wśród nich będą też składy kursujące do Lublina. Zapowiedziała to oficjalnie spółka PKP Intercity obsługująca większość polskich połączeń dalekobieżnych

Kibice w Świdniku będą mogli zobaczyć zespoły z PlusLigi

Kibice w Świdniku będą mogli zobaczyć zespoły z PlusLigi

W pierwszy weekend września – 3 i 4 – zostanie rozegrany silnie obsadzony Memoriał Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii Świdnik

Kolejne atrakcje na Centralnym Placu Zabaw
14 sierpnia 2022, 12:00

Kolejne atrakcje na Centralnym Placu Zabaw

W niedzielę, 14 sierpnia, wystartują kolejne warsztaty w ramach Centralnego Placu Zabaw. W nadchodzącym tygodniu organizatorzy szykują wiele atrakcji.

Będzie nowy dyrektor pogotowia w Lublinie.  "Pewniakiem" zaufany człowiek marszałka
Tylko u nas

Będzie nowy dyrektor pogotowia w Lublinie. "Pewniakiem" zaufany człowiek marszałka

Szykuje się zmiana dyrektora Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie. Następca odchodzącego na emeryturę Zdzisława Kuleszy ma zostać wyłoniony w drodze konkursu, ale w Urzędzie Marszałkowskim można już usłyszeć o mocnej kandydaturze do objęcia tej funkcji.

FORTUNA I LIGA
3. KOLEJKA

Wyniki:

Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 1-0
Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 2-0
Chojniczanka - Chrobry Głogów 0-2
ŁKS Łódź - Skra Częstochowa 2-1
Bruk-Bet Termialica - GKS Tychy 0-2
Podbeskidzie - GKS Katowice 1-0
Wisła Kraków - Arka Gdynia 1-0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1-4
Resovia - Sandecja Nowy Sącz 0-0

Tabela:

1. Zagłębie 3 7 6-2
2. Ruch 3 7 4-0
3. Wisła 3 7 3-0
4. Podbeskidzie 3 6 3-2
5. ŁKS 3 6 3-3
6. Puszcza 3 6 3-3
7. Katowice 3 4 5-4
8. Tychy 3 4 4-3
9. Skra 3 4 3-2
10. Chrobry 3 4 5-5
11. Stal 3 4 5-5
12. Arka 3 4 1-1
13. Bruk-Bet 3 4 5-6
14. Sandecja 3 3 1-1
15. Górnik 3 1 1-3
16. Resovia 3 1 1-4
17. Chojniczanka 3 1 2-6
18. Odra 3 0 3-8

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!