INNE

30 listopada 2022 r.
18:38

Mundial 2022: Polska - Argentyna 0:2. Przegrywana, ale z awansem z grupy! [zapis relacji na żywo]

(fot. X-NEWS/PRESS FOCUS)

Reprezentacja polski po raz pierwszy w XXI wieku ma szansę awansować do fazy pucharowej mistrzostw świata. Dzisiaj o godzinie 20 nasi zawodnicy zmierzą się z Argentyną Leo Messiego. Czy uda im się wygrać w gigantem? Zapraszamy do śledzenia relacji z tego spotkania

Relacja na żywo

automatyczne odświeżanie strony co 60 sekund

Koniec drugiego meczu w grupie C. Polska wychodzi z grupy i zagra z Francją w pierwszym meczu fazy pucharowej!

GOOOOOOOOOOOOOL DLA ARABII SAUDYJSKIEJ!!!! Polska za chwilę będzie w 1/8 finału mistrzostw świata!!!!

90+6 min. KONIEC MECZU! Przegrywamy 0:2 z Argentyną i czekamy na ostatni gwizdek meczu Meksyku z Arabią Saudyjską, który również dobiega powoli do końca

90+2 min. Kiwior wybija piłkę głową metr od naszej linii bramkowej

90 min. Mecz Polska - Argentyna przedłużony o sześć minut. Argentyna już się tak nie spieszy, ale nadal jest groźna

Meksyk strzelił trzecią bramkę, ale nie została ona uznana ze względu na spalonego

85 min. Szansa Lautaro Martineza zakończona nieczystym strzałem na naszą bramkę

82 min. Kolejna zmiana w naszej drużynie. Piątek wchodzi za Krychowiaka

74 min. Świetna szansa Alvareza, który trafił na nasze szczęście w boczną siatkę!

70 min. Jeśli Meksyk strzeli trzeciego gola Arabii Saudyjskiej lub jeśli stracimy trzecią bramkę spadniemy w tym momencie na trzecie miejsce w grupie. Obecnie Polska wyprzedza Meksykanów dzięki lepszej statystyce w klasyfikacji fair play

68 min. GOOOOL DLA ARGENTYNY! Alvarez nie daje żadnnych szans Szczęsnemu trafiając w samo okienko. Wyglądamy źle w obronie. Jesteśmy za daleko od rywali

64 min. Messi znów minął kilku naszych zawodników lecz został w porę zablokowany

62 min. Bielik opuszcza boisko, a zmienia go pochodzący z Kraśnika Damian Szymański

60 min. Messi dobrze rozrzucił piłkę do lewej strony. Następnie piłka została dograna do Mac Allistera. Ten chciał ustrzelić dublet lecz uderzył w sam środek bramki

57 min. Prawie godzina gry za nami. Polacy przy piłce Argentyna nieco oddała pole gry

Meksyk strzela drugą bramę Saudyjczykom!

52 min. Messi w naszym polu źle trafia w piłkę!

W drugim meczu Meksyk prowadzi z Arabią Saudyjską 1:0.

47 min. GOOOOL dla Argentny. Zaspaliśmy po wznowieniu! Akcja prawą stroną Argentny podanie do kompletnie niepilnowanego Mac Allistera, który nie trafił co prawda czysto w piłkę, ale piłka wpadła do naszej bramki!

46 min. Za chwilę zaczynamy drugą połowę. W przerwie Czesław Michniewicz dokonał dwóch zmian. Za Świderskiego i  Frankowskiego weszli Skóraś i Kamiński. Gramy!

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! POLSKA ZEPCHNIĘTA DO DEFENSYWY, A ARGENTYNA W ATAKU MIAŁA WIELE NIEZŁYCH OKAZJI NA GOLA. W 36 MINUCIE SĘDZIA PODJĄŁ BARDZO KONTROWERSYJNĄ DECYZJĘ I PODYKTOWAŁ RZUT KARNY DLA ALBICELESTES. NA SZCZĘŚCIE WOJCIECH SZCZĘSNY ZATRZYMAŁ LEO MESSIEGO. CZEKAMY NA DRUGIE 45 MINUT

45 min. Pierwsza połowa potrwa trzy minuty dłużej

43 min. Strzał Alvareza. Szczęsny na posterunku. Bronimy się w końcówce dość rozpaczliwie

42 min. Messi zatańczył w naszym polu karnym, ale w gąszczu Biało-Czerwonych stracił piłkę

41 min. Messi zagrywa wzdłuż naszej bramki, ale nikt nie zamknął jego podania

39 min. Szczęsny zatrzymuje Messiego!!!!!!!! Kapitalna interwencja naszego bramkarza, który gra turniej życia!

RZUT KARNY DLA ARGENTYNY!!!!

36 min. Szczęsny skacząc do dośrodkowania trącił lekko Messiego i sędzia idzie oglądać tę sytuację na powtórce! Chwile grozy dla Biało-Czerwonych!

36 min. Szczęsny znów nas ratuje! Polski bramkarz odbił  strzał Alvareza po prostopadłym podaniu z głębi pola

35 min. Niecelny strzał Fernandeza z około 20 metrów

33 min. Di Maria z rzutu rożnego mógł zdobyć gola. Szczęsny był jednak czujny i przeniósł piłkę nad poprzeczką

28 min. Dobra akcja prawą stroną Argentyny. Zgranie do środka i bardzo groźny strzał Alvareza. Piłkę zblokował na szczęście Glik. Chwilę później mocno, ale obok słupka bramki Szczęsnego uderzał Acuna

23 min. Di Maria zmienił skrzydło i teraz toczy pojedynki z Cashem. Przewaga ekipy z Ameryki Południowej rośnie

21 min. Akcja Polaków przerwana przez rywali wybiciem na rzut rożny. Wrzutka z narożnika jednak zbyt lekka

18 min. Znów Messi do Acunii, a ten zamiast szukać dogrania strzelił lekko głową

16 min. Świetne podanie Messiego do Acuni. Ten strzelił jednak równie mocno co niecelnie

15 min. Kwadrans gry za nami. Bramek nie ma, podobnie jak w meczu Arabii Saudyjskiej z Meksykiem

10 min. Znów Messi! Kapitan Argetnyny zbiegł na lewą stronę pola karnego i oddał mocny strzał z ostrego kąta. Sczęsny dobrze interweniował

7 min. Odbiór piłki przez Messiego i strzał zza pola karnego. Na szczęście kompletnie anemiczny

6 min. Wychodziliśmy z szybką kontrą, ale Zieliński zamiast prowadzić piłkę chciał górą zagrać ją do Lewandowskiego i akcja skończyła się stratą

5 min. Strzał Bielika zblokowany przez obrońców rywali w polu karnym

3 min. Faul Otamendiego na Bereszyńskim. Szybko doskoczył do Argentyńczyka Glik i widać było, że nie szczędził mu cierpkich słów

2 min. Bereszyński blokuje Di Marię. Rzut rożny dla rywali

1 min. Zaczęli Polacy!

Hymny obu państw i zaczynamy

Obie drużyny wychodzą już na murawę

Na trybunach coraz gorętsza atmosfera. Przewagę mają kibice z Argentyny

Skład Argentyny przedstawia się następująco

Martinez - Molina , Romero , Otamendi , Acuna - Mac Allister , De Paul , Fernandez - Di Maria , Messi , Alvarez

Wiemy już w jakim składzie zagrają dzisiaj Biało-Czerwoni

Szczęsny — Cash, Glik, Kiwior, Bereszyński – Zieliński, Krychowiak, Bielik, Frankowski – Lewandowski, Świderski

Leo Messi kontra Robert Lewandowski - to dwie najbardziej znane postacie obu reprezentacji, które stają dzisiaj przeciwko sobie. Messi to jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy piłkarz w historii futbolu. Za to Lewandowski w ostatnich latach również osiągnął kosmiczny poziom. Kto będzie się cieszyć dzisiaj po końcowym gwizdku?

Szukali go od dawna. Znaleźli w Warszawie. Już siedzi

W Warszawie odnalazł się poszukiwany listem gończym 43-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Od razu trafił do zakładu karnego.

Do wyborów. Dzisiaj Mateusz Wróblewski, kandydat na burmistrza Bychawy
Do wyborów

Do wyborów. Dzisiaj kolejna z rozmów wyborczych w studiu Dziennika Wschodniego. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Krzysztofa Kota z Mateuszem Wróblewskim, kandydatem na burmistrza Bychawy.

W Świdniku rozegrane zostały V Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w futsalu [zdjęcia]

Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn. W doborowej stawce znalazły się czołowe ekipy z lig środowiskowych, które zgłosiły swój akces walki o futsalowy prymat w regionie

Zadał swojej byłej dwa ciosy nożem. Na wyrok poczeka za kratkami

Za usiłowanie zabójstwa ma odpowiadać 34-latek, który dwukrotnie ranił nożem swoją byłą partnerkę. Kobieta trafiła do szpitala, żyje. Mężczyzna już został przez sąd tymczasowo aresztowany.

Rolnicy do Lublina nie wjadą. Prezydent Krzysztof Żuk nie wyraził zgody

Wcześniej w naszym regionie taka decyzja zapadła w Białej Podlaskiej. Teraz zakaz protestów dla rolników wydał prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

Rezerwat przyrody nad Jeziorem Cichym - odkryj ciszę i spokój rezerwatu przyrody!

Jezioro Ciche, otoczone malowniczymi lasami Borów Tucholskich, to miejsce, gdzie natura rozkwita w pełni swej piękności. Rezerwat przyrody nad tym spokojnym akwenem oferuje niezwykłe doświadczenia związane z bliskością dzikiej przyrody. Dla wszystkich miłośników ciszy i spokoju, oraz tych, którzy pragną odkryć piękno naturalnego środowiska, rezerwat nad Jeziorem Cichym stanowi doskonałe miejsce na wypoczynek i kontemplację.

Odkryj Azję Południowo-Wschodnią! Twój przewodnik po Singapurze i Malezji

Azja Południowo-Wschodnia to region pełen fascynujących miejsc i niezwykłych przygód. Singapur i Malezja to jedne z najbardziej popularnych destynacji w tym regionie, które zachwycają turystów swoją kulturą, historią i bogactwem przyrody.

Czego to ludzie nie przemycą... Służba celna ujawnia najdziwniejsze przypadki

Halucynogenne grzybki, najróżniejsze medykamenty np. z konika morskiego albo kosmetyki z żółci niedźwiedzia – to tylko część z najbardziej nietypowych towarów, które niedawno usiłowano nielegalnie wwieźć do Polski.

O życiu i śmierci na deskach domu kultury. Glosa zaprasza na spektakl
27 marca 2024, 17:00

„Wszystko co mówimy o śmierci, tak naprawdę jest o życiu” - to tytuł spektaklu, na który w środę 27 marca (godz. 17) zaprasza Grupa Teatralna Glosa. Darmowe wejściówki są do odbioru w Zamojskim Domu Kultury.

Wezmą worki, pójdą w plener. Wiosenne porządki w Zamościu

Im więcej będzie rąk do pracy, tym szybciej wszystko pójdzie i na terenie wokół zalewu zrobi się czysto. Akcję sprzątania położonego tam lasu i otoczenia zbiornika kolejny rok z rzędu organizują Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Urząd Miasta Zamość.

MKS FunFloor Lublin we wtorek zmierzy się z MKS PR URBiS Gniezno

Ciężko jest określić priorytety MKS FunFloor w grupie mistrzowskiej. Z jednej strony marzeniem wszystkich kibiców jest odzyskanie tytułu, z drugiej strony jednak Zagłebie ma już dziewięć punktów przewagi nad drużyną z Lublina

Rolnicze protesty. Będą duże problemy z przejazdem przez Zamość. Gdzie jeszcze?

Zamościa nie ma na oficjalnej mapie planowanych na środę rolniczych protestów, ale magistrat uprzedza, że również w mieście należy się spodziewać poważnych utrudnień z tym związanych. Zablokowane na 3 godziny zostanie ważne rondo.

Nowoczesne szafy do sypialni, które pomieszczą wszystko!

Sypialnia to miejsce, gdzie oddajemy się błogiemu relaksowi. Kojarzy nam się ze spokojem, harmonią i wygodą. Służy również do organizacji naszych ubrań. To tam, wstajemy rano i szykujemy się do pracy lub na uczelnię. By zapanował ład i porządek w Twojej strefie ubraniowej, potrzebujesz pojemnej oraz stylowej szafy! W tym artykule przedstawimy Ci kilka najlepszych rozwiązań do sypialni. Przygotuj swoją ulubioną kawę lub herbatę i przejdź z nami po wyjątkowych modelach szaf!