Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
W meczu rozegranym awansem Azoty Puławy rozgromiły Gaz-System Pogoń Szczecin 49:25. Było to najwyższe zwycięstwo gospodarzy w historii występów w superlidze. Po tej wygranej Azoty awansowały na trzecie miejsce w tabeli.
Rozmowa z Joanną Drabik, obrotową MKS Selgros Lublin
Piąte w tabeli Azoty Puławy zagrają w środę o godzinie 18 z z trzecim Gaz-Systemem Pogonią Szczecin
ROZMOWA Z Małgorzatą Majerek, skrzydłową MKS Selgros Lublin
AZS AWF Biała Podlaska przywiózł komplet punktów z Pabianic. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że dla akademików był to mecz o niezwykle dużym znaczeniu.
Niespodziewanej porażki doznali w sobotę piłkarze ręczni puławskich Azotów. Podopieczni trenera Bogdana Kowalczyka przegrali na wyjeździe z dziesiątym zespołem PGNiG Superligi.
Lubelscy piłkarze ręczni ponieśli w sobotę dwudziestą porażkę w bieżącym sezonie. Podopieczni Jakuba Ignaszewskiego przegrali w Przemyślu w akademickich derbach I ligi.
MKS Selgros Lublin pokonał w sobotę Ruch Chorzów 36:27, dzieki czemu zakończył runde zasadniczą na pierwszym miejscu w tabeli. Wiadomo już również, że podopieczne Sabiny Włodek na początek fazy play-off zmierzą się z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.
Choć gospodarze to beniaminek, to o zwycięstwo puławianom nie będzie łatwo. - Do końca fazy zasadniczej możemy powiększyć nasz dorobek o sześć punktów - twierdzi szkoleniowiec Azotów Bogdan Kowalczyk.
MKS Selgros Lublin kończy w sobotę sezon zasadniczy. Aby przystąpić do fazy play-off z pozycji lidera musi wywalczyć chociaż punkt w meczu z Ruchem Chorzów (godz. 17, hala Globus)
W dniach 4-6 kwietnia reprezentacja polskich szczypiornistów zagra w Lublinie turniej. Przeciwnikami Polaków będą Białoruś, Rosja i Czechy.
Na wtorkowej konferencji prasowej przedstawiciele klubu MKS i firmy Selgros Cash&Carry oficjalnie potwierdzili przedłużenie umowy na sezon 2014/2015.
ROZMOWA z Marcinem Lijewskim, reprezentantem Polski, rozgrywającym Orlen Wisły Płock
Puchar Polski piłkarek ręcznych MKS Selgros Lublin gorszy od Pogoni Baltica Szczecin
AZS UMCS Lublin przegrał na wyjeździe z Aussie Sylex Samborem Tczew 25:29
Mistrzynie Polski odniosły w sobotę w hali Globus pewne zwycięstwo nad czwartym zespołem w tabeli PGNiG Superligi.
Po bardzo emocjonującym i ciekawym spotkaniu Azoty Puławy pokonały faworyzowany Orlen Wisłę Płock 33:32
Nie było niespodzianki w sobotnim spotkaniu lublinian z liderem gr. B I ligi. Wrocławianie zdominowali gospodarzy i zgodnie z przewidywaniami zanotowali w hali Globus wysoką wygraną.
W weekend szczypiornistki MKS Selgros Lublin dwukrotnie zmierzą się z Pogonią Baltica Szczecin. W sobotę o godz. 17.30 będą walczyły o ligowe punkty, a w niedzielę o godz. 17 o awans do Final Four Pucharu Polski
Podopieczne Moniki Marzec i Izabeli Puchacz zmierzą się w sobotę na wyjeździe z Samborem Tczew, który aktualnie znajduje się na drugim miejscu w pierwszoligowej tabeli.
Piłkarze ręczni lubelskiego pierwszoligowca w sobotę w hali Globus podejmą lidera tabeli gr. B I ligi, Śląsk Wrocław.
Po Vive Targi Kielce, puławscy fani piłki ręcznej zobaczą w sobotę kolejną klasową drużynę, wicemistrza Polski. „Nafciarze, razem z kielczanami, udanie rywalizują w Lidze Mistrzów. Awansowali do 1/8, gdzie zmierzą się z MKB Veszprem z Węgier.
O wiele ważniejsze od samego zwycięstwa jest to co stało się na innych parkietach Superligi. W Jeleniej Górze miejscowy KPR sensacyjnie ograł KGHM Metraco Zagłębie Lubin, a w Elblągu punkt zgubił Vistal Gdynia, który zremisował ze Startem.
Podopieczne Sabiny Włodek dzisiejszym meczem rozpoczynają prawdziwy maraton ze szczypiorniakiem. W tym tygodniu rozegrają łącznie trzy spotkania. Po konfrontacji z Olkuszem, w sobotę powalczą o ligowe punkty z Pogonią Baltica Szczecin.
United HC Tongeren z Belgii będzie rywalem Azotów w ćwierćfinale Challenge Cup. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Puławach.