Sport FOTO

Wystartowały ćwierćfinały DMPJ. Motor Lublin drugi na własnym torze [zdjęcia]

Młodzi zawodnicy Motoru Lublin udanie rozpoczęli rywalizację w ćwierćfinałach w grupie B Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W środę na własnym torze zajęli drugie miejsce, ustępując jedynie swoim rówieśnikom z Leszna

Bez kapitana, ale za to z pełną pulą. Motor Lublin pewnie pokonuje Arged Malesa Ostrów Wielkopolski [zdjęcia]

Brak Mikkela Michelsena nie przeszkodził Motorowi Lublin w odniesieniu ósmego w tym sezonie zwycięstwa. Po raz drugi łupem wicemistrzów Polski padł Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – w piątek było 51:39, a w dwumeczu 106:74

Poziom idzie w górę. Dwudniowe zawody strzeleckie o Puchar Snajpera w Lublinie i Milanowie
Zdjęcia

W Lublinie oraz w Milanowie odbyły się dwudniowe zawody strzeleckie o Puchar Snajpera

Wspinacze Pol-Inowex Skarpy Lublin z medalami Mistrzostw Polski. Sukces też w Pucharze Europy Juniorów

Ostatnie dni obfitują w kolejne sukcesy lubelskich wspinaczy. Nie tylko pokazali się z bardzo dobrej strony na krajowym podwórku, ale przywieźli także jeden medal z międzynarodowej rywalizacji w Austrii

Żużlowy Motor Lublin pokonał u siebie mistrza Polski, czyli Betard Spartę Wrocław [zdjęcia]

Starcie wicemistrza Polski z czempionem kraju dobrze się oglądało, ale w tym roku dominatorem jest pierwsza z tych drużyn. W niedzielę Motor Lublin pokonał u siebie Betard Spartę Wrocław 50:40, chociaż długo nie mógł odskoczyć rywalowi. Znakomitą pracę wykonał Mikkel Michelsen, który był bezbłędny i zdobył 18 punktów

Lublin i Świdnik połączyły biegi. 9. PKO Półmaraton Solidarności oraz 29. Bieg Solidarności [zdjęcia]

Jedni pokonywali krótkie dystanse w Lublinie, a inni zmagali się z trudnościami na ponad 21-kilometrowej trasie, w drodze ze Świdnika do stolicy regionu. Sobota to był dzień biegaczy - mowa o 9. PKO Półmaratonie Solidarności oraz 29. Biegu Solidarności

Tłumy biegaczy w parku Ludowym. Wyniki biegu Chęć na Pięć
Zdjęcia

248 osób ukończyło bieg "Aliplast Chęć na Pięć - biegniemy dla Ukrainy", który odbył się w niedzielę w Parku Ludowym w Lublinie.

Motor Lublin nie dał rady Unii Leszno w U24 Ekstralidze [zdjęcia]

Młodzi żużlowcy Motoru Lublin ponieśli swoją trzecią porażkę w tym sezonie. Zespół prowadzony przez Macieja Kuciapę przegrał we wtorek z Agromix Polcopper Unią Leszno 37:53. Kibice mogli oglądać w akcji nowego zawodnika – Fina Anttiego Vuolasa – który wypadł nad wyraz dobrze

Deklasacja przy Al. Zygmuntowskich. Motor Lublin rozbił Fogo Unię Leszno [zdjęcia]

Motor Lublin nie tylko zachował pozycję lidera w elicie, ale także wysłał bardzo czytelny sygnał do innych drużyn. Wicemistrzowie Polski zdominowali piątkowe starcie z Fogo Unią Leszno, rozbijając rywala aż 58:32. Tak na dobrą sprawę, to triumf zapewnili sobie już w połowie tego meczu

"Koziołki" zderzą się z "Bykami", czyli Motor Lublin podejmie Fogo Unię Leszno

To będzie starcie na szczycie najlepszej ligi świata. Dzisiaj (godz. 20.30) staną naprzeciwko siebie dwie niepokonane dotąd ekipy. Motor Lublin podejmie na własnym stadionie ekipę Fogo Unii Leszno

Świetny występ Motoru Lublin w U24 Ekstralidze. Włókniarz Częstochowa rozbity [zdjęcia]

Młodzi zawodnicy Motoru Lublin świetnie spisali się w debiucie na stadionie przy Al. Zygmuntowskich. We wtorek pokonali w efektownym stylu Włókniarza Częstochowa 61:29

Biegiem po Ogrodzie Botanicznym w Lublinie. Wyniki rywalizacji
Zdjęcia

82 zawodników stanęło na starcie biegu Botaniczna Piątka, który odbył się w sobotę w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie.