III liga gr. IV

Świdniczanka sprawdza trzech młodych zawodników

Świdniczanka rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Drużyna Łukasza Gieresza przeszła badania wydolnościowe i siłowe, a pierwszy mecz kontrolny rozegra w następny piątek, 19 stycznia. Z drużyną ćwiczy też trzech nowych zawodników.

Chełmianka ma nowego dyrektora sportowego, co z najlepszym strzelcem drużyny?

Od piątku Chełmianka ma nowego dyrektora sportowego. Został nim były piłkarz tego klubu Wojciech Wójcik.

Giełda transferowa III ligi. Orlęta Spomlek mają nowego napastnika

Trzecioligowcy dopiero ruszają z treningami, a my sprawdzamy, kto był do tej pory najbardziej aktywny na rynku transferowym. Odpowiedź może być tylko jedna – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski, które pozyskały już pięciu zawodników

Były król strzelców wzmocni Avię Świdnik

Jest pierwszy transfer Avii. Klub ze Świdnika ogłosił w czwartek, że wypożyczył z pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała skrzydłowego, Mateusza Stryjewskiego.

Orlęta Spomlek przeprowadziły już cztery transfery, kolejne w drodze

Tylko 11 punktów i przedostatnie miejsce w tabeli. Orlęta Spomlek nie mogą zaliczyć rundy jesiennej do udanych. Wiosną drużyna Tomasza Złomańczuka chce jednak powalczyć o utrzymanie, a mają w tym pomóc zimowe transfery.

Łukasz Mierzejewski (Avia Świdnik): Nie składamy broni w walce o awans

Rozmowa z Łukaszem Mierzejewskim, trenerem Avii Świdnik

Zimowe okienko transferowe w Lewarcie Lubartów. Żelek już jest, będzie jeszcze Kompan?

Jeżeli w Lubartowie wypalą wszystkie plany transferowe, to Lewart będzie mógł się pochwalić naprawdę bardzo mocną linią ataku. W końcu Grzegorz Białek na jesieni miał do dyspozycji Pawła Myśliwieckiego. Wiadomo, że do drużyny wraca Krystian Żelisko, a trwają rozmowy z wychowankiem klubu Mateuszem Kompanickim.

Były napastnik Motoru i Chełmianki podpisał kontrakt z Podlasiem Biała Podlaska

Ezana Kahsay wraca tam, gdzie radził sobie najlepiej, czyli do klubu z województwa lubelskiego. 29-letni napastnik ze Stanów Zjednoczonych podpisał umowę z Podlasiem Biała Podlaska.

VI Charytatywny Turniej w Siatkonogę absolutnie rekordowy [zdjęcia]

Już po raz szósty tuż przed świętami rozegrano Charytatywny Turniej w Siatkonogę. Tym razem pieniądze były zbierane na rzecz niespełna 3-letniego Julka oraz na Dom Dziecka w Kraśniku. I od razu trzeba dodać, że ta edycja była najlepsza ze wszystkich. – Na pewno pobiliśmy rekord, bo z naszych wyliczeń wychodzi, że zebraliśmy nawet około 50 tysięcy złotych. Wszystkim bardzo dziękujemy za wsparcie – mówi Daniel Szewc, jeden z organizatorów imprezy.

Trzech zawodników może opuścić w zimie Świdniczankę

Przyzwoitą rundę ma za sobą Świdniczanka Świdnik. Na razie zajmuje dwunaste miejsce w tabeli, z dorobkiem 24 punktów. Trzeba jednak pamiętać, że ma też jeden mecz rozegrany mniej.

Avia szuka zawodników, którzy podniosą poziom drużyny

Piłkarze Avii chwilowo mają wolne. Po dwóch tygodniach odpoczynku będą ćwiczyć indywidualnie, a do treningów wrócą 8 stycznia. Na wiosnę celem będzie oczywiście walka o pierwsze miejsce. Na razie żółto-niebiescy oglądają tylko plecy Wieczystej Kraków, do której tracą trzy punkty.

Świdniczanka zagra z Siarką Tarnobrzeg dopiero w marcu. Wisła Grupa Azoty też ma wolne

W sobotę o godz. 12 Świdniczanka miała zakończyć rundę jesienną meczem z Siarką Tarnobrzeg. Spotkanie po raz kolejny zostało jednak odwołane. Co ciekawe, rywale pojawili się w Lubartowie, ale sędziowie zdecydowali, że z powodu trudnych warunków atmosferycznych mecz jednak się nie odbędzie.

Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski dokończyły mecz z Avią Świdnik

W sobotę Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski zagrały na swoim stadionie 45 minut z Avią Świdnik, a we wtorek spotkanie dwóch przedstawicieli z Lubelszczyzny dokończono w Lubartowie. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną gości, którzy dzięki temu traci do prowadzącej w stawce Wieczystej Kraków ledwie trzy punkty

Wiemy kiedy Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski dokończą mecz z Avią Świdnik

W sobotę Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski zagrały tylko 45 minut przeciwko Avii Świdnik. W przerwie z powodu śnieżycy zapadła decyzja o przerwaniu spotkania. W poniedziałek zapadła decyzja kiedy ten mecz zostanie dokończony

Mecz przerwany po pierwszej połowie. Kiedy Orlęta Radzyń dokończą starcie z Avią Świdnik?

Niecodzienna sytuacja w Radzyniu Podlaskim. Tamtejsze Orlęta Spomlek do przerwy przegrywały 0:2 z Avią Świdnik, ale obie drużyny nie wyszły na drugą połowę. Powód? Śnieżyca i kompletnie zasypane boisko gospodarzy

Podlasie Biała Podlaska kończy rok sensacyjną porażką u siebie

Podlasie Biała Podlaska uległo na zakończenie rundy jesiennej ekipie KS Wiązownica. Rywal wykorzystał nieuwagę gospodarzy przy stałych fragmentach i wywiózł trzy punkty z terenu faworyta

Chełmianka wygrywa w Ostrowcu Świętokrzyskim i w świetnych nastrojach kończy pierwszą część sezonu

To się nazywa zakończenie roku z przytupem! We wtorek Chełmianka Chełm pokonała w zaległym meczu Orlęta Spomlek Radzyń podlaski, a w piątek zagrała świetne zawody i ograła w Ostrowcu Świętokrzyskim tamtejsze KSZO 3:0

Punkt Świdniczanki w meczu z Czarnymi Połaniec. Czerwona kartka wszystko zmieniła

Do przerwy Świdniczanka remisowała w Lubartowie z Czarnymi Połaniec 1:1. Gospodarze rozgrywali niezłe zawody i wydawało się, że w drugiej połowie powalczą o trzy punkty. Niestety, szybka czerwona kartka zmieniła plany i trzeba było zadowolić się podziałem punktów

Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski i Chełmianka Chełm nadrobili ligowe zaległości

We wtorek obie ekipy zmierzyły się ze sobą w Lubartowie w ramach zaległego meczu 17 kolejki. Górą byli piłkarze z Chełma, choć to gospodarze jako pierwsi strzelili gola

Avia przerwała świetną passę Podlasia, pierwszy gol nowego napastnika

Trzecie zwycięstwo z rzędu i trzeci kolejny mecz na zero z tyłu. W sobotę piłkarze Łukasza Mierzejewskiego pokonali w Białej Podlaskiej tamtejsze Podlasie 1:0. Przy okazji żółto-niebiescy przerwali bardzo dobrą serię rywali, którzy nie przegrali w siedmiu po-przednich kolejkach.

Śnieg zasypał boiska, mecze w III i IV lidze odwołane

Kibice szykowali się w sobotę na ciekawe mecze derbowe w III lidze, a ostatnią serię gier mieli też rozegrać w weekend nasi czwartoligowcy. Większość spotkań nie dojdzie jednak do skutku, ze względu na obfite opady śniegu. Kto spróbuje zagrać?

Derbowa sobota w III lidze: Orlęta grają z Chełmianką, a Podlasie z Avią

Ciekawy weekend dla kibiców z województwa lubelskiego. W sobotę czekają nas podwójne derby. W Radzyniu Podlaskim Orlęta Spomlek zmierzą się z Chełmianką (godz. 13). Z kolei Avia Świdnik spróbuje przerwać świetną passę Podlasia (16).

Wygrana Świdniczanki w Sieniawie, znowu niedosyt w Radzyniu Podlaskim

Drugie wyjazdowe zwycięstwo z rzędu piłkarzy Świdniczanki. W niedzielę drużyna Łukasza Gieresza pokonała w Sieniawie tamtejszego Sokoła 1:0.

Derby w Chełmie dla Podlasia. "Zagraliśmy kompletny mecz we wszystkich fazach"

Kibice i piłkarze drużyny z Białej Podlaskiej mogą żałować, że runda jesienna wielkimi krokami zbliża się do końca. Podlasie w niedzielę pokonało na wyjeździe Chełmiankę 3:1. Tym samym w siedmiu ostatnich kolejkach drużyna Artura Renkowskiego dopisała do swojego konta aż 17 punktów.

Avia wygrała z KS Wiązownica. "Dobry występ, ale trener starszy o pięć lat"

Piłkarze Łukasza Mierzejewskiego zrobili w sobotę swoje. Przy okazji ostatniego w tym roku meczu u siebie, pokonali KS Wiązownica 1:0. To był dobry występ Avii, zabrakło tylko skuteczności, bo wynik powinien być bardziej okazały