Ostrovia pokonana, ale trzecia wygrana nie przyszła Azotom Puławy łatwo [zdjęcia]

Czwarty mecz nowego sezonu i trzecie zwycięstwo. Tym razem Azoty Puławy musiały się jednak mocno napracować na komplet punktów w starciu z Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Gospodarze wygrali 30:28, ale spotkanie było bardzo wyrównane.

Zaczęło się od 10:1, skończyło pewnym zwycięstwem. MKS FunFloor ograł Galiczankę [zdjęcia]

Udany występ na rozpoczęcie nowego sezonu piłkarek MKS FunFloor. Lublinianki nie miały najmniejszych problemów z pokonaniem w hali Globus Galiczanki Lwów. Gospodynie od początku do końca miały wszystko pod kontrolę i wygrały 37:25.

Padwa Zamość rozpoczęła nowy sezon od zwycięstwa. Odjechali beniaminkowi dopiero po przerwie

Na inaugurację nowego sezonu KPR Padwa Zamość pokonała SMS ZPRP I Kielce 36:31

Azoty Puławy kontra Ostrovia. Mają rachunki do wyrównania

Na zakończenie czwartej kolejki Azoty Puławy zmierzą się we własnej hali z ARGED REBUD KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Pierwszy gwizdek o godzinie 18.

MKS FunFloor Lublin kontra Galiczanka. Nowy sezon i praktycznie nowa drużyna

Orlen Superliga piłkarek MKS FunFloor dzisiaj rozpoczyna nowy sezon. Podopieczne Edyty Majdzińskiej na inaugurację zmierzą się w hali Globus z Galiczanką Lwów (godz. 18).

Trzy mecze i sześć punktów Azotów Puławy. We wtorek starcie z Ostrovią

Po trzech kolejkach na koncie Azotów Puławy jest sześć punktów. We wtorek podopieczni Siergieja Bebeszki staną przed szansą powiększania dorobku - do Puław przyjedzie ARGED REBUD KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Ten mecz zaplanowano na godzinę 18.

Padwa Zamość zaczyna sezon w I Centralnej Lidze piłkarzy ręcznych

Na inaugurację nowego sezonu KPR Padwa Zamość zmierzy się we własnej hali z SMS ZPRP I Kielce. Pierwszy gwizdek w niedzielę, o godzinie 19

W Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie odbyła się prezentacja MKS FunFloor Lublin [zdjęcia]

To już pewna tradycja lubelskiego zespołu. Kilka dni przed pierwszym meczem zawodniczki MKS FunFloor mają okazję zaprezentować się na dużej scenie swoim kibicom

Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 26:30. Dobra tylko pierwsza połowa

W trzeciej kolejce Orlen Superligi Azoty Puławy przegrały z Orlen Wisłą Płock 26:30

Azoty Puławy podejmą u siebie Orlen Wisłę Płock

W trzeciej kolejce Azoty Puławy zmierzą się z Orlen Wisłą Płock. Pierwszy gwizdek środowego spotkania o godzinie 20

Lubelskie piłkarki ręczne spotkają się z kibicami. To już tradycja

Dziś odbędzie się oficjalna przedsezonowa prezentacja piłkarek ręcznych MKS FunfFloor Lublin.

Padwa Zamość gotowa do ligowej rywalizacji

Padwa Zamość zajęła drugie miejsce podczas turnieju w Warszawie

MKS Funfloor zaprezentuje się oficjalnie swoim kibicom

MKS FunFloor Lublin w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek pokonał w Kielcach Piotrcovię Piotrków Trybunalski

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Azoty Puławy 29:34. Zrobili swoje

W drugiej kolejce Orlen Superligi Azoty Puławy pokonały na wyjeździe Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 34:29. MVP wybrany został bramkarz puławian Mateusz Zembrzycki

Azoty Puławy wygrały sponsorskie derby z Unią Tarnów. Odpalili w drugiej połowie

Na otwarcie nowego sezonu Azoty Puławy pokonały Grupę Azoty Unia Tarnów 28:22. Już w sobotę puławianie zmierzą się na wyjeździe z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Azoty Puławy zaczynają sezon od sponsorskich derbów z Unią Tarnów. Wszyscy marzą o medalu

Spotkaniem u siebie z Grupą Azoty Unia Tarnów Azoty Puławy rozpoczną nowy sezon 23/24. Z nowym szkoleniowcem Ukraińcem Siergiejem Bebeszą puławianie mają ambitny plan powrotu na podium. Pierwszy gwizdek w środę o godz. 18.

Michał Szyba przekazał medal MŚ do Centrum Historii Sportu w Lublinie. "To moje najważniejsze trofeum"

Rozmowa z Michałem Szybą, byłym rozgrywającym Azotów Puławy i reprezentacji Polski

AZS AWF Biała Podlaska wygrał turniej w Pabianicach

Akademicy przygotowują się do nowego sezonu w I lidze centralnej. W Pabianicach rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. AZS miał za rywali gospodarzy miejscowy Pabiks i Orła Przeworsk. W drugiej grupie grały SPR GOKiS Kąty Wrocławskie, NLO SMS ZPRP Kielce i KSZO Handaball Ostrowiec Świętokrzyski.

MKS FunFloor Lublin przegrał sparingowy mecz z niemieckim Thuringer HC

Wicemistrz Polski dwa razy przegrał z czołowym zespołem Bundesligi

MKS FunFloor zagra dwa sparingi z niemieckim Thuringen HC

Orlen Superliga piłkarek ręcznych MKS FunFloor Lublin w weekend rozegra dwa wyjazdowe spotkania z Thuringen HC

Azoty Puławy wygrały turniej Szczypiorno Cup. Już w środę prezentacja zespołu przed nowym sezonem

Trzydniowe zawody rozgrywane były w Kaliszu. Puławianie pokonali wszystkich, trzech rywali. Na początek zmierzyli się z MMTS Kwidzyn (34:30). Już po pierwszej połowie szósta drużyna ubiegłego sezonu prowadziła 19:17. W drugiej odsłonie powiększyła przewagę.

Edyta Majdzińska (MKS FunFloor): Cieszy, że pokażemy się kibicom