Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polityka

14 listopada 2022 r.
19:11

Radosław Sikorski w Lublinie: Euro z UE potrzebne jak tlen

Autor: Zdjęcie autora toma
0 18 A A
Radosław Sikorski gościł w Lublinie w ramach spotkania z cyklu Klubu Obywatelskiego.
Radosław Sikorski gościł w Lublinie w ramach spotkania z cyklu Klubu Obywatelskiego. (fot. Tomasz Maciuszczak)

– W Brukseli dziwimy się, dlaczego rząd nie wypełnia warunków otrzymania przez Polskę tak znaczących funduszy – mówił w poniedziałek podczas wizyty w Lublinie Radosław Sikorski, europoseł PO i były minister spraw zagranicznych oraz obrony narodowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Chodzi o wypłatę ponad 300 mld zł z Krajowego Planu Odbudowy, którą Komisja Europejska blokuje, bo zdaniem unijnych urzędników Polska nie wywiązuje się z tzw. kamieni milowych dotyczących m.in. zmian w sądownictwie.

– W sytuacji, gdy złotówka jest zdewaluowana, kraj zadłużony, a inflacja i drożyna szaleją, wydawałoby się, że te pieniądze są dość pilnie potrzebne – mówił Sikorski.

Jego zdaniem za taki stan rzeczy odpowiada skonfliktowany w tej kwestii z premierem Mateuszem Morawieckim minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Polityk Platformy przypomniał, że opozycja złożyła wniosek o rozpatrzenie na kolejnym posiedzeniu Sejmu wotum nieufności dla lidera Solidarnej Polski.

Sikorski zauważył, że chociażby Włochy otrzymują już drugą transzę w ramach swojego KPO.

– Nie wątpię w to, że te pieniądze uda się odblokować po zmianie władzy. Natomiast to, że przez siedem lat PiS zaszczepia Polakom truciznę polegającą na definiowaniu polskości w opozycji do demokratycznej Europy, próbuje zdefiniować patriotyzm jako wrogość do Unii Europejskiej. Niestety, spora część naszego narodu daje sobie tę truciznę zaszczepić i to mnie martwi – mówił.

Zdaniem polityków Platformy nasz region unijnych pieniędzy potrzebuje jak tlenu.

– Samorządowcy są gotowi z konkretnymi inwestycjami, mają pozwolenia na budowę. W Lublinie to dotyczy błoni pod zamkiem, przebudowy ulic Nałęczowskiej i Turystycznej, czy Parku Bronowickiego. To są gotowe projekty budowlane, które, jeśli tylko będą unijne pieniądze, natychmiast mogą być realizowane. Natomiast jeśli tych środków zewnętrznych nie będzie, samorząd Lublina, ale i inne samorządy będące w podobnej sytuacji, po prostu tych inwestycji tak potrzebnych mieszkańcom nigdy nie zrealizują – dodał lubelski poseł PO Michał Krawczyk.

Radosław Sikorski gościł w Lublinie w ramach spotkania z cyklu Klubu Obywatelskiego. Oprócz bieżących spraw politycznych opowiadał m.in. o swojej niedawnej wizycie na Ukrainie. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
luoi / 19 listopada 2022 r. o 18:30
Sikorsky sam glosuje przeciw Polsce a potem sie gupi dziwi hehehe
Avatar
TECZOWY_-ZSL / 16 listopada 2022 r. o 22:26
  SIKorskee po letnim kursie kembridż pierd$%0li, jak P0tłuczony..... INFLACJA w strefie euro w naszej okolicy Łotwa - 21,8% Estonia - 22,5% Litwa - 24,1%
Avatar
poker / 16 listopada 2022 r. o 00:50
Mało kto zwrócił uwagę na tłumaczenie Sikorskiego słów hołdu Tuska "Dla Niemiec" - otóż miało to niby znaczyć wezwanie o większe zaangażowanie tychże w pracę dla Europy. I POpaprańce to łykają:):)
Jakie źródła? Wypisuje sobie niejasny bełkot jakiś "katolik ludowy", a co głupsi POpaprańcy wielbiący PiS to łykają. )
 Dowód w postaci filmu starczy? I powiedz promotorowi, że istnieją również filmy, gdzie Tusk obiecał lepsze życie członkom PO. Nie ma co zaklinać faktów. One są!
Avatar
Labydnik / 15 listopada 2022 r. o 22:04
Mało kto zwrócił uwagę na tłumaczenie Sikorskiego słów hołdu Tuska "Dla Niemiec" - otóż miało to niby znaczyć wezwanie o większe zaangażowanie tychże w pracę dla Europy. I POpaprańce to łykają:):)
 Jakie źródła? Wypisuje sobie niejasny bełkot jakiś "katolik ludowy", a co głupsi POpaprańcy wielbiący PiS to łykają. )
Avatar
poker / 15 listopada 2022 r. o 21:51
Mało kto zwrócił uwagę na tłumaczenie Sikorskiego słów hołdu Tuska "Dla Niemiec" - otóż miało to niby znaczyć wezwanie o większe zaangażowanie tychże w pracę dla Europy. I POpaprańce to łykają:):)
Avatar
oxon / 15 listopada 2022 r. o 10:01
"W Brukseli dziwimy się" - to kogo ten jaśnie pan w tej stolicy Europy reprezentuje Nas czy ???.A wypłatę co miesiąc ok 50 tys. to nie dziwi się,że to z Naszych składek dostaje!!!!
Avatar
Labydnik / 15 listopada 2022 r. o 06:23
Taa, Jewro POtrzebne jak tlen. A później tlen ten stanie się czadem i Naród Polski znajdzie POd butem szwabów i będzie na kolana ich prosił o możliwości arbeit na POlach szparagów i POdcieranie tyłkom ich staruchom.
 Kolejny przykład myślenia "katolików ludowych". Jako pogarda do "Jewro" (chyba tu pobrzmiewa język "rosyjski")... Jakieś brednie, że "tlen ten stanie się czadem" (wypłaty zostaną zamienione na towary i usługi - to ma być ten czad, towary i usługi?).  A dalej brednie zupełne o tym, że otrzymanie tych środków doprowadzi (bogatszych już) Polaków do prac ciężkich lub nieprzyjemnych. To według "Jac..." chyba większe ubóstwo doprowadza do prac lekkich i przyjemnych... 
 Kolejny przykład myślenia "katolików ludowych". Jako pogarda do "Jewro" (chyba tu pobrzmiewa język "rosyjski")... Jakieś brednie, że "tlen ten stanie się czadem" (wypłaty zostaną zamienione na towary i usługi - to ma być ten czad, towary i usługi?).  A dalej brednie zupełne o tym, że otrzymanie tych środków doprowadzi (bogatszych już) Polaków do prac ciężkich lub nieprzyjemnych. To według "Jac..." chyba większe ubóstwo doprowadza do prac lekkich i przyjemnych...  rozwiń
Avatar
Labydnik / 15 listopada 2022 r. o 06:15
kopiejki się wysypały
 Kolejny "polski katolik ludowy", zwący się jednak "andy", snuje rojenia o "wysypanych kopiejkach". Ni w pięć, ni w dziewięć... Jakiś osobisty wyraz tęsknoty do wypłaty?
Avatar
Labydnik / 15 listopada 2022 r. o 06:12
W jednym ze stanów w USA konkurs piękności wygrał tłusty facet ubrany w długą, czerwoną suknię. Przegrane misski cieszyły się że przegrały. Taką przyszłość chcą nam załatwić "wykształceni z wielkich miast"
 Kolejny "katolik" wyskakuje ni w pięć, ni w dziewięc. Co ma p. Sikorski do jakichś wydarzeń rozrywkowych w USA. Żyje sobie na wsi, czasem podróżuje, a tu "poker" jakieś żale wylewa do "wykształconych z wielkich miast"... Głupota w czystej postaci.
Avatar
Labydnik / 15 listopada 2022 r. o 03:55
PRAWDA o UNIJNYCH "SANKCJACH".... LIPIEC 2022 -  Niemcy pozostają głównym europejskim eksporterem do Rosji: w środku lata dostarczyły  towary o wartości  1,02 mld euro. Drugie miejsce zajęły Włochy z 511,5 mln euro. Polska sprzedała do Rosji towary o wartości 370,7 mln euro, a Holandia 345 mln. Pierwszą piątkę zamyka Litwa , której eksport wyniósł 286,6 mln euro. Ogólnie rzecz biorąc, kraje UE dostarczyły w lipcu do Rosji  prawie 4 mld euro. To o dziesięć procent mniej niż w czerwcu i o 48 procent mniej niż rok wcześniej. Natomiast eksport z Rosji do UE w ujęciu miesięcznym zmniejszył się o 5 proc., a w ujęciu rocznym wzrósł o 29%. I tak to wygląda. --- ria.ru/20221027/tovarooborot-1827086486.html - może POwcy od żółwików z putinem wystosujęą jakieś dementi?
  Ten "...ZSL" to już zupełnie ogłupiał??? 1) W zapiskach spotkania z p. Sikorskim w DW nie ma ani słowa o "sankcjach" i zakupach w Rosji. A z tą właśnie sprawą ten "...ZSL" wyskakuje ni w pięć ni w dziewieć. 2) Powołuje się na rosyjskie rządowe dane z ria.ru, co jest źródłem mocno niepewnym, ale załóżmy, że dane są prawdziwe i wychodzi na to, że m.in. Polska i Litwa dużo sprzedawały do Rosji ostatnio, np. latem. No więc rząd PiS, który tak głośno krzyczy o "sankcjach" zasila swoimi towarami Rosję, prowadzącą wojnę z Ukrainą. 3) Na końcu swych wywodów, zapytuje "prowokacyjnie" ten "...ZSL": "...  może POwcy od  żółwików z putinem  wystosujęą jakieś dementi? ". NIBY DLACZEGO mieliby ludzie z PO zaprzeczać temu, że PiS pomimo swych głośnych krzyków o "sankcjach" wspiera p. Putina? Dlaczego ogłupiały "...ZSL" wymyśla "żółwiki POwców z putinem", skoro to rząd PiS wysyła do Rosji towary w wielkiej ilości? 
  Ten "...ZSL" to już zupełnie ogłupiał??? 1) W zapiskach spotkania z p. Sikorskim w DW nie ma ani słowa o "sankcjach" i zakupach w Rosji. A z tą właśnie sprawą ten "...ZSL" wyskakuje ni w pięć ni w dziewieć. 2) Powołuje się na rosyjskie rządowe dane z ria.ru, co jest źródłem mocno niepewnym, ale załóżmy, że dane są prawdziwe i wychodzi na to, że m.in. Polska i Litwa dużo sprzedawały do Rosji ostatnio, np. latem. No więc rząd PiS, który tak głośno krzyczy o "sankcjach" zasila swoimi towa... rozwiń
Avatar
luoi / 19 listopada 2022 r. o 18:30
Sikorsky sam glosuje przeciw Polsce a potem sie gupi dziwi hehehe
Avatar
TECZOWY_-ZSL / 16 listopada 2022 r. o 22:26
  SIKorskee po letnim kursie kembridż pierd$%0li, jak P0tłuczony..... INFLACJA w strefie euro w naszej okolicy Łotwa - 21,8% Estonia - 22,5% Litwa - 24,1%
Avatar
poker / 16 listopada 2022 r. o 00:50
Mało kto zwrócił uwagę na tłumaczenie Sikorskiego słów hołdu Tuska "Dla Niemiec" - otóż miało to niby znaczyć wezwanie o większe zaangażowanie tychże w pracę dla Europy. I POpaprańce to łykają:):)
Jakie źródła? Wypisuje sobie niejasny bełkot jakiś "katolik ludowy", a co głupsi POpaprańcy wielbiący PiS to łykają. )
 Dowód w postaci filmu starczy? I powiedz promotorowi, że istnieją również filmy, gdzie Tusk obiecał lepsze życie członkom PO. Nie ma co zaklinać faktów. One są!
Avatar
Labydnik / 15 listopada 2022 r. o 22:04
Mało kto zwrócił uwagę na tłumaczenie Sikorskiego słów hołdu Tuska "Dla Niemiec" - otóż miało to niby znaczyć wezwanie o większe zaangażowanie tychże w pracę dla Europy. I POpaprańce to łykają:):)
 Jakie źródła? Wypisuje sobie niejasny bełkot jakiś "katolik ludowy", a co głupsi POpaprańcy wielbiący PiS to łykają. )
Avatar
poker / 15 listopada 2022 r. o 21:51
Mało kto zwrócił uwagę na tłumaczenie Sikorskiego słów hołdu Tuska "Dla Niemiec" - otóż miało to niby znaczyć wezwanie o większe zaangażowanie tychże w pracę dla Europy. I POpaprańce to łykają:):)
Avatar
oxon / 15 listopada 2022 r. o 10:01
"W Brukseli dziwimy się" - to kogo ten jaśnie pan w tej stolicy Europy reprezentuje Nas czy ???.A wypłatę co miesiąc ok 50 tys. to nie dziwi się,że to z Naszych składek dostaje!!!!
Avatar
Labydnik / 15 listopada 2022 r. o 06:23
Taa, Jewro POtrzebne jak tlen. A później tlen ten stanie się czadem i Naród Polski znajdzie POd butem szwabów i będzie na kolana ich prosił o możliwości arbeit na POlach szparagów i POdcieranie tyłkom ich staruchom.
 Kolejny przykład myślenia "katolików ludowych". Jako pogarda do "Jewro" (chyba tu pobrzmiewa język "rosyjski")... Jakieś brednie, że "tlen ten stanie się czadem" (wypłaty zostaną zamienione na towary i usługi - to ma być ten czad, towary i usługi?).  A dalej brednie zupełne o tym, że otrzymanie tych środków doprowadzi (bogatszych już) Polaków do prac ciężkich lub nieprzyjemnych. To według "Jac..." chyba większe ubóstwo doprowadza do prac lekkich i przyjemnych... 
 Kolejny przykład myślenia "katolików ludowych". Jako pogarda do "Jewro" (chyba tu pobrzmiewa język "rosyjski")... Jakieś brednie, że "tlen ten stanie się czadem" (wypłaty zostaną zamienione na towary i usługi - to ma być ten czad, towary i usługi?).  A dalej brednie zupełne o tym, że otrzymanie tych środków doprowadzi (bogatszych już) Polaków do prac ciężkich lub nieprzyjemnych. To według "Jac..." chyba większe ubóstwo doprowadza do prac lekkich i przyjemnych...  rozwiń
Avatar
Labydnik / 15 listopada 2022 r. o 06:15
kopiejki się wysypały
 Kolejny "polski katolik ludowy", zwący się jednak "andy", snuje rojenia o "wysypanych kopiejkach". Ni w pięć, ni w dziewięć... Jakiś osobisty wyraz tęsknoty do wypłaty?
Avatar
Labydnik / 15 listopada 2022 r. o 06:12
W jednym ze stanów w USA konkurs piękności wygrał tłusty facet ubrany w długą, czerwoną suknię. Przegrane misski cieszyły się że przegrały. Taką przyszłość chcą nam załatwić "wykształceni z wielkich miast"
 Kolejny "katolik" wyskakuje ni w pięć, ni w dziewięc. Co ma p. Sikorski do jakichś wydarzeń rozrywkowych w USA. Żyje sobie na wsi, czasem podróżuje, a tu "poker" jakieś żale wylewa do "wykształconych z wielkich miast"... Głupota w czystej postaci.
Avatar
Labydnik / 15 listopada 2022 r. o 03:55
PRAWDA o UNIJNYCH "SANKCJACH".... LIPIEC 2022 -  Niemcy pozostają głównym europejskim eksporterem do Rosji: w środku lata dostarczyły  towary o wartości  1,02 mld euro. Drugie miejsce zajęły Włochy z 511,5 mln euro. Polska sprzedała do Rosji towary o wartości 370,7 mln euro, a Holandia 345 mln. Pierwszą piątkę zamyka Litwa , której eksport wyniósł 286,6 mln euro. Ogólnie rzecz biorąc, kraje UE dostarczyły w lipcu do Rosji  prawie 4 mld euro. To o dziesięć procent mniej niż w czerwcu i o 48 procent mniej niż rok wcześniej. Natomiast eksport z Rosji do UE w ujęciu miesięcznym zmniejszył się o 5 proc., a w ujęciu rocznym wzrósł o 29%. I tak to wygląda. --- ria.ru/20221027/tovarooborot-1827086486.html - może POwcy od żółwików z putinem wystosujęą jakieś dementi?
  Ten "...ZSL" to już zupełnie ogłupiał??? 1) W zapiskach spotkania z p. Sikorskim w DW nie ma ani słowa o "sankcjach" i zakupach w Rosji. A z tą właśnie sprawą ten "...ZSL" wyskakuje ni w pięć ni w dziewieć. 2) Powołuje się na rosyjskie rządowe dane z ria.ru, co jest źródłem mocno niepewnym, ale załóżmy, że dane są prawdziwe i wychodzi na to, że m.in. Polska i Litwa dużo sprzedawały do Rosji ostatnio, np. latem. No więc rząd PiS, który tak głośno krzyczy o "sankcjach" zasila swoimi towarami Rosję, prowadzącą wojnę z Ukrainą. 3) Na końcu swych wywodów, zapytuje "prowokacyjnie" ten "...ZSL": "...  może POwcy od  żółwików z putinem  wystosujęą jakieś dementi? ". NIBY DLACZEGO mieliby ludzie z PO zaprzeczać temu, że PiS pomimo swych głośnych krzyków o "sankcjach" wspiera p. Putina? Dlaczego ogłupiały "...ZSL" wymyśla "żółwiki POwców z putinem", skoro to rząd PiS wysyła do Rosji towary w wielkiej ilości? 
  Ten "...ZSL" to już zupełnie ogłupiał??? 1) W zapiskach spotkania z p. Sikorskim w DW nie ma ani słowa o "sankcjach" i zakupach w Rosji. A z tą właśnie sprawą ten "...ZSL" wyskakuje ni w pięć ni w dziewieć. 2) Powołuje się na rosyjskie rządowe dane z ria.ru, co jest źródłem mocno niepewnym, ale załóżmy, że dane są prawdziwe i wychodzi na to, że m.in. Polska i Litwa dużo sprzedawały do Rosji ostatnio, np. latem. No więc rząd PiS, który tak głośno krzyczy o "sankcjach" zasila swoimi towa... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Międzyrzec Podlaski: Chodnik to rozkopana dziura, a obok szarżują ciężarówki

Międzyrzec Podlaski: Chodnik to rozkopana dziura, a obok szarżują ciężarówki

Mieszkańcy ulicy Kościuszki obawiają się o swoje bezpieczeństwo. Ma to związek z remontem chodnika i dużym ruchem ciężarówek. Burmistrz obiecuje pomóc.

Azoty Puławy grają w piątek z Sandra SPA Pogonią Szczecin i chcą zakończyć rok wygraną

Azoty Puławy grają w piątek z Sandra SPA Pogonią Szczecin i chcą zakończyć rok wygraną

W meczu kończącym pierwszą rundę Azoty Puławy w piątek zagrają na wyjeździe z Sandra Spa Pogonią Szczecin (godz. 19.30).

Zamość. Rektor sypnął groszem dla sportowców
galeria

Zamość. Rektor sypnął groszem dla sportowców

Nagrody finansowe w wysokości od tysiąca do 2 tys. zł, a także pamiątkowe dyplomy otrzymali od rektora Akademii Zamojskiej studiujący na uczelni sportowcy, którzy w ostatnim czasie odnosili największe sukcesy.

Były rektor KUL o skandalu z pomnikiem ks. Radziszewskiego. KUL wydaje oświadczenie

Były rektor KUL o skandalu z pomnikiem ks. Radziszewskiego. KUL wydaje oświadczenie

Rektor KUL miał swobodę w podejmowaniu decyzji w tej kwestii – tak władze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odnoszą się do oświadczenia lubelskiej kurii w sprawie demontażu pomnika ks. Idziego Radziszewskiego. Metropolita lubelski, który jest zwierzchnikiem uczelni, poinformował w piątek rano, że nie tylko nie wydał na to zgody, ale sprzeciwiał się przeniesieniu monumentu z centrum Lublina.

Lubelskie szachy podwodne "Mnóstwo śmiechu i zabawy"
Magazyn

Lubelskie szachy podwodne "Mnóstwo śmiechu i zabawy"

To zupełnie nowy sport w Lublinie. W styczniu 2023 roku Szkoła Nurkowania Dive Service chce uruchomić zajęcia połączone w późniejszym czasie z rozgrywkami ligowymi w tej nietypowej dyscyplinie.

Jak zaoszczędzić na gazie?

Jak zaoszczędzić na gazie?

GAZ Bez względu na to, czy korzystamy z gazu ziemnego, czy z LPG coraz częściej łapiemy się za głowę widząc rachunki. Ceny rosną bowiem regularnie. Czy w tej sytuacji można zaoszczędzić?

KS Lublin zaprasza na halowy turniej oldboyów

KS Lublin zaprasza na halowy turniej oldboyów

W sobotę 10 grudnia w hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zostanie rozegrany II Ogólnopolski Turniej Piłki nożnej +35 Lubelskie 2022

Gotówka ucieka z każdą kroplą

Gotówka ucieka z każdą kroplą

WODA Możemy żyć taniej i jednocześnie bardziej ekologicznie. Wystarczy zmienić nasze przyzwyczajenia i zwracać uwagę na zużycie wody

Pieniądze dla dziecka za wypadek. Ubezpieczyciel składa apelację

Pieniądze dla dziecka za wypadek. Ubezpieczyciel składa apelację

Przed Sądem Okręgowym w Lublinie toczy się sprawa o pieniądze z firmy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku drogowego dla poszkodowanej dziewczynki, Natalii Bławat. Październikowy wyrok nie uprawomocnił się. Apelację złożyła Ergo Hestia.

Poważna awaria sieci usunięta. Ciepło w centrum miasta przywrócone

Poważna awaria sieci usunięta. Ciepło w centrum miasta przywrócone

W czwartek późnym wieczorem zakończono usuwanie poważnej awarii, która dobę wcześniej doprowadziła od odcięcia ogrzewania i ciepłej wody w centralnej części miasta Puławy. Sytuacja została opanowana.

Mistrzostwa świata w karate tradycyjnym od dzisiaj w Lublinie

Mistrzostwa świata w karate tradycyjnym od dzisiaj w Lublinie

Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się mistrzostwa świata. Kibice w województwie lubelskim liczą na dobry występ Mikołaja Muchowskiego i Moniki Ostrowskiej.

Pomoc potrzebującym "To chyba jest miłość"
Magazyn

Pomoc potrzebującym "To chyba jest miłość"

Dla mnie wojna na Ukrainie nie zaczęła się w lutym 2022, ale w 2014 aneksją Krymu i tym, co działo się także w Donbasie - rozmowa z Wojtkiem Łosiewiczem z Zamościa, 37-letnim archeologiem z wykształcenia, zawodowo przewodnikiem turystycznym po Zamościu, Roztoczu, Polsce i po Ukrainie, o jego miłości do tego kraju i powodach, dla których dzień w dzień, od lutego pomaga Ukraińcom.

Łukasz Gieresz (Świdniczanka): Wiosną chcemy być jeszcze mocniejsi

Łukasz Gieresz (Świdniczanka): Wiosną chcemy być jeszcze mocniejsi

Rozmowa z Łukaszem Giereszem, trenerem Świdniczanki Świdnik

Idealny program do fakturowania dla małych i średnich firm

Idealny program do fakturowania dla małych i średnich firm

Korzystanie z programu do wystawiania faktur to nie tylko sposób na ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za sprzedaż, ale także liczne korzyści dla właściciela firmy oraz księgowości. Problem w tym, że obecnie w sprzedaży można znaleźć wiele różnych programów i nie każdy z nich jest tak samo intuicyjny. Dodatkowo niektóre programy oferują co prawda szybkie wystawianie faktur, ale za to nie mają wielu przydatnych opcji lub są one dodatkowo płatne. Warto o tym pamiętać i od samego początku wybrać sprawdzony program do fakturowania, ponieważ późniejsze przenoszenie bazy danych do innego programu jest zazwyczaj czasochłonne i kosztowne.

Nie tylko "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Repertuar kin i teatrów
9 grudnia 2022, 9:00

Nie tylko "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Repertuar kin i teatrów

Nowym trendem w polskich kina jest dystrybuowanie filmowych wersji popularnych seriali anime. Wielbiciele gatunku w naszym kraju mieli już okazję oglądać m.in. film z uniwersum "Dragon Ball". W najbliższy weekend z kolei na ekranach swoją premierę będzie miał "Demon Slayer. Mugen Train". Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!