Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

23 listopada 2015 r.
11:01

Mieszkańcy chcą odwołać wójta gminy Wąwolnica

0 2435 A A
Wójt gminy Wąwolnica Marcin Łaguna
Wójt gminy Wąwolnica Marcin Łaguna

Mieszkańcy gminy zbierają podpisy pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania wójta Marcina Łaguny. Zarzucają mu m.in. niedotrzymywanie obietnic przedwyborczych, brak przejrzystej polityki finansowej i złe zarządzanie gminą.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 2435

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 lipca 2018 o 10:13
0
WAKACJE,ODPOCZYNEK,URLOP.
Avatar
/ 28 czerwca 2018 o 19:45
0
No i "opozycja" obecnych władz postanowiła zniknąć. Może to i dobrze..... dla niej. Trzech najbardziej zatwardziałych krytyków wójta zamilkło.  Najbardziej naturalnie wyszło Panu A. Po prostu doszedł do wniosku że nie jest w stanie pochwalić wójta za Otwartą Strefę Aktywności i zamilkł. Pan Mieszkaniec wysnuł teorię, że podobno ktoś go porównał do zwierząt i się obraził. A najbardziej twórczy okazał się Pan "d" który po wielu miesiącach atakowania wójta na forum stwierdził, że jest doradcą wójta i "testuje moje reakcje". ;) Przy czym pisał ten post przez dwa dni, pojawiły się dwa niemal identyczne,  co sugeruje, że korektę wprowadzali koledzy z pracy. ;))
No i "opozycja" obecnych władz postanowiła zniknąć. Może to i dobrze..... dla niej. Trzech najbardziej zatwardziałych krytyków wójta zamilkło.  Najbardziej naturalnie wyszło Panu A. Po prostu doszedł do wniosku że nie jest w stanie pochwalić wójta za Otwartą Strefę Aktywności i zamilkł. Pan Mieszkaniec wysnuł teorię, że podobno ktoś go porównał do zwierząt i się obraził. A najbardziej twórczy okazał się Pan "d" który po wielu miesiącach atakowania wójta na forum stwierdził, że jest doradcą wójta i "testuje moje reakc... rozwiń
Avatar
/ 25 czerwca 2018 o 22:25
0
Znów unik. Zawsze, każdy mój wpis odnosił się do tego co wcześniej pisał mój rozmówca. Ty wiele krzyczysz żądając konkretów,  a jeszcze nie zdarzyło Ci się odpowiedzieć chociażby na jeden argument z mojej strony. Za każdym razem unik. Totalny brak argumentów.  W każdej sprawie.  Coś Ci się chłopaczku pomyliło i wydaje Ci się że mieszkańcy naszej gminy są durniami, którzy dadzą się kupić i zwieść pseudofachowym, głupawym, okrągłym sloganom.  Gwarantuję Ci, że nie.  A ja za każdym razem jak na tym forum będziesz próbował robić nam mieszkańcom wodę z mózgu będę Cię punktował tak jak do tej pory. Na marginesie bardzo się cieszę,  że koledzy i ciocia się uśmiali. Pytanie tylko czy przypadkiem nie smiali się z Ciebie.
Znów unik. Zawsze, każdy mój wpis odnosił się do tego co wcześniej pisał mój rozmówca. Ty wiele krzyczysz żądając konkretów,  a jeszcze nie zdarzyło Ci się odpowiedzieć chociażby na jeden argument z mojej strony. Za każdym razem unik. Totalny brak argumentów.  W każdej sprawie.  Coś Ci się chłopaczku pomyliło i wydaje Ci się że mieszkańcy naszej gminy są durniami, którzy dadzą się kupić i zwieść pseudofachowym, głupawym, okrągłym sloganom.  Gwarantuję Ci, że nie.  A ja za każdym razem jak na tym forum będziesz próbował robić nam mieszkańcom ... rozwiń
Avatar
d / 25 czerwca 2018 o 21:52
0
Czytaliśmy w pracy twoje ostatnie wpisy. Nikt nie wyrzucił dyplomu, ale wszyscy pukali się w głowę. Bronisz zaciekle swojego ulubieńca. Wielokrotnie pisałeś, że go nie znasz, nigdy z nim nie rozmawiałeś. Skąd więc wiesz, że będzie ponownie kandydował na wójta? Może straci poparcie albo się wycofa? Może to ja będę miał odpowiednie poparcie i wygram te wybory? Może to ja znam dobrze obecnego wójta i często z nim rozmawiam i mu doradzam? Może obaj czytamy twoje wpisy i mamy niezły ubaw? No i jak się teraz czujesz? Pytasz gdzie byłem kiedy... itd? Pochwalę się: uczyłem się, pracowałem i zdobywałem doświadczenie. A ty gdzie wtedy byłeś mądralo? Twoje wpisy czytała także moja ciocia. Powiedziała, zostaw w spokoju tego człowieka, nie widzisz, że on jest ... Przepraszam ciociu, że nie cytuję całej twojej wypowiedzi, na forum to by nie przeszło. Szanuję moją ciocię, więc żegnam. Do zobaczenia w kampanii wyborczej. Dobranoc.  
Czytaliśmy w pracy twoje ostatnie wpisy. Nikt nie wyrzucił dyplomu, ale wszyscy pukali się w głowę. Bronisz zaciekle swojego ulubieńca. Wielokrotnie pisałeś, że go nie znasz, nigdy z nim nie rozmawiałeś. Skąd więc wiesz, że będzie ponownie kandydował na wójta? Może straci poparcie albo się wycofa? Może to ja będę miał odpowiednie poparcie i wygram te wybory? Może to ja znam dobrze obecnego wójta i często z nim rozmawiam i mu doradzam? Może obaj czytamy twoje wpisy i mamy niezły ubaw? No i jak się teraz czujesz? Pytasz gdzie byłem kiedy... it... rozwiń
Avatar
d / 24 czerwca 2018 o 23:02
0
Bronisz swojego ulubieńca. Nie popieram, ale szanuję. Stosując najbardziej prymitywną zasadę zniszczyć konkurencję. Wielokrotnie podkreślałeś, że go nie znasz, nie masz nic wspólnego z nim, więc skąd wiesz, że będzie kandydował ponownie? Przecież oficjalnej listy kandydatów jeszcze nie ma. Może nie otrzyma odpowieniego poparcia? A może ja go znam bardzo dobrze i może już mu doradzam? Tego napewno nie wiesz. Może obaj śmiejemy się z twoich wpisów i testujemy twoje reakcje? I jak myślisz co z siebie robisz? A może to ja mam odpowiednie poparcie? Możesz sobie pisać co chcesz, nawet tak beszczelnie i wulgarnie jak ostatnio. Może jesteś sam i nie będziesz miał żadnego wpływu na kampanię? Pytasz gdzie byłem...? Pochwalę się: uczyłem się, pracowałem i zdobywałem doświadczenie. Jeśli chodzi o kontakty z ludźmi to ja najpierw ich słucham uważnie, a potem dyskutuję. Zmokliśmy dzisiaj. Jutro podobna pogoda. Ulewny deszcz. Temperatura do 18 stopni. A teraz tak jak lubisz w innym języku. We got wet today. Tomorrow the weather will be similar. Pouring rain. The temperature will reach max 18 degrees. Dobranoc
Bronisz swojego ulubieńca. Nie popieram, ale szanuję. Stosując najbardziej prymitywną zasadę zniszczyć konkurencję. Wielokrotnie podkreślałeś, że go nie znasz, nie masz nic wspólnego z nim, więc skąd wiesz, że będzie kandydował ponownie? Przecież oficjalnej listy kandydatów jeszcze nie ma. Może nie otrzyma odpowieniego poparcia? A może ja go znam bardzo dobrze i może już mu doradzam? Tego napewno nie wiesz. Może obaj śmiejemy się z twoich wpisów i testujemy twoje reakcje? I jak myślisz co z siebie robisz? A może to ja mam odpowiednie poparci... rozwiń
Avatar
/ 24 czerwca 2018 o 17:42
0
Hmm, kiedyś twierdziłeś, że stawianie wielu znaków zapytania i wykrzykników świadczy o Twojej wysokiej inteligencji. Dziś jak widzę podnieca Cię to, że ktoś Ci wyrobił pieczątkę i pewnie uważasz, że to świadczy o Twojej fachowości. I znów nie zrozumiałeś, że nikt nie każe Ci wstydzić się wykształcenia czy tytułu. Wprost przeciwnie. Ale po prostu ludzie wykształceni dzielą się z innymi swoją wiedzą w sposób naturalny i nie potrzebują wprost podkreślać swojego wykształcenia. Brzmiało by to, co najmniej śmiesznie. Ty póki co nie napisałeś jeszcze na forum jednego sensownego zdania, natomiast zdążyłeś już obwieścić jakim to jesteś fachowcem oraz, że ze mną możesz porozmawiać co najwyżej o pogodzie. Pytam po raz kolejny, gdybyś był wójtem (nie piszę jeśli będziesz bo nie będziesz) to tak byś rozmawiał z mieszkańcami? Na wejściu trzeba było by pokazać dyplom równy Twojemu bo inaczej mógłbyś porozmawiać, co najwyżej o pogodzie? Rozumiem także,  że w tej Twojej firmie wyciągacie co rano swoje dyplomy i pieczątki i się na nie przyglądacie? Cieszę się, że jest możliwość porozmawiać na tym forum, bo dzięki temu mieszkańcy będą mogli wyrobić sobie zdanie z kim mają do czynienia.  A z rozmowy z Tobą wyłania się naprawdę nieciekawa persona. Druga sprawa, którą już poruszałem ale nadal nie uzyskałem odpowiedzi, to gdzie byłeś o boski, kiedy gmina nie starała się o środki zewnętrzne bo nie miała na wkład własny,  a jeżeli już składała wnioski to nie przechodziły oceny merytorycznej. Gdzie byłeś kiedy gmina tonęła w długach? Pytam gdzie byłeś wtedy skoro teraz jesteś taki usłużny,  chcesz pomagać, doradzać itd. Dziś kiedy zadłużenie sukcesywnie jest redukowane, gmina pozyskuje środki zewnętrzne,  przy jednoczesnym prowadzeniu wielu inwestycji, to nagle uważasz, że w gminie dzieje się tragedia, a Ty jak ten rycerz na białym koniu będziesz ją ratował? Powiem Ci, co się dzieje w Twojej głowie.  Mam to samo kiedy oglądam jak gra Ronaldo. Jak ustawia piłkę wykonując rzut wolny, z jaką swobodą podchodzi,  przymierza, strzał... i gol. Być może z tej swobody z jaką to robi wynika to, że w pierwszej chwili człowiek myśli „kurcze, też bym tak potrafił”. Tylko tyle, że każdy jak to piszecie z Panem Adamem, trzeźwo myślący człowiek,  wie że to talent jeden na miliony, poparty wieloma godzinami treningu i potu. Ty dokładnie tego samego doświadczasz jak patrzysz na pracę wójta. Patrzysz: inwestycja za inwestycją, dług maleje, wójt ma poszanowanie u ludzi. No myślisz, „też bym tak potrafił!”. Uwaga, informacja – nie, nie potrafiłbyś. Przede wszystkim dlatego, że nie wystarczy mieć wiedzę na temat tego czy innego programu unijnego. Osoba wójta powinna umieć dostrzegać wszystkich wokół siebie,  i tych wykształconych i niewykształconych. Powinna umieć dostrzegać dobrą pracę innych czego Tobie ewidentnie brakuje. Musi potrafić zbudować skuteczny zespół, dostrzegając i promując osoby najlepsze, a nie na zasadzie tego lubię, a tego nie lubię. Wreszcie musi być osobą znaną władzom powiatowym, wojewódzkim, ministerialnym, taką która zna innych, dzięki czemu z łatwością przychodzi mu „lobbowanie” za własną gminą. Coś czego nie miałeś, nie masz i nie będziesz miał. I jeszcze jedna rada a w zasadzie prośba. Jeśli już się zdecydujesz jednak wylać te swoje pseudomądrości w kampanii wyborczej, to nie wpier......alaj w to kogoś innego, kto będzie je musiał promować swoją twarzą. Weź to sam na klatę na zasadzie: Twoje mądrości,  Twoja twarz i klata, Twoja trauma. Ps. Dlaczego mam wrażenie, że gdzieś, kiedyś stałeś się tymczasowy, nie odbyło się to w świetle chwały i chcesz u nas w gminie leczyć kompleksy?
Hmm, kiedyś twierdziłeś, że stawianie wielu znaków zapytania i wykrzykników świadczy o Twojej wysokiej inteligencji. Dziś jak widzę podnieca Cię to, że ktoś Ci wyrobił pieczątkę i pewnie uważasz, że to świadczy o Twojej fachowości. I znów nie zrozumiałeś, że nikt nie każe Ci wstydzić się wykształcenia czy tytułu. Wprost przeciwnie. Ale po prostu ludzie wykształceni dzielą się z innymi swoją wiedzą w sposób naturalny i nie potrzebują wprost podkreślać swojego wykształcenia. Brzmiało by to, co najmniej śmiesznie. Ty póki co nie napisałeś jeszc... rozwiń
Avatar
d / 23 czerwca 2018 o 22:17
0
Tym razem zgadzam się z tobą całkowicie. Zawstydziłeś mnie. W poniedziałek w mojej firmie po wspólnym odczytaniu twojego wpisu wszyscy się zawstydzimy, wyrzucimy do kosza swoje dyplomy, wytniemy z pieczątek nazwy zajmowanych stanowisk i tytuły naukowe i nareszcie będziemy dumni. Bo to przecież wstyd mieć wiedzę, wykształcenie, doświadczenie i umieć się tym  posługiwać w codziennej pracy. Nigdzie nie powiedziałem, że jestem tak wykształcony, że możemy co najwyżej porozmawiać o pogodzie. Wielokrotnie podkreślałeś, że nie znasz się na finansach, na cyferkach bo jesteś prostym chłopem i pracujesz na hałdzie. Ja nie znam się na tej pracy. W związku z tym możemy porozmawiać o pogodzie, przecież to taki wdzięczny temat. Co prawda wymieniłeś czteroletnie osiągnięcia tymczasowego, ale jak na cztery lata to trochę za mało. Tymczasowy nie wymyślił sam tych działań, ponieważ są to programy ogólnopolskie i wojewódzkie dostępne dla wszystkich samorządów. Programy proste i małobudżetowe z dużym dofinansowaniem zewnętrznym. Jedyną prawdą jest to, że medialność, wykorzystywanie gazet lokalnych i imprez do chwalenia się to największe osiągnięcia tymczasowego. Do pozostałej części twojego wpisu nie odniosę się, bo zupelnie tego nie rozumiem. Chyba, że napiszesz jaśniej, bez pouczeń i ocen. Niedziela też będzie deszczowa, pamiętajcie o parasolach (nie dotyczy tych którzy nie mają czego zmoczyć) Dobranoc.
Tym razem zgadzam się z tobą całkowicie. Zawstydziłeś mnie. W poniedziałek w mojej firmie po wspólnym odczytaniu twojego wpisu wszyscy się zawstydzimy, wyrzucimy do kosza swoje dyplomy, wytniemy z pieczątek nazwy zajmowanych stanowisk i tytuły naukowe i nareszcie będziemy dumni. Bo to przecież wstyd mieć wiedzę, wykształcenie, doświadczenie i umieć się tym  posługiwać w codziennej pracy. Nigdzie nie powiedziałem, że jestem tak wykształcony, że możemy co najwyżej porozmawiać o pogodzie. Wielokrotnie podkreślałeś, że nie znasz się na finansach... rozwiń
Avatar
/ 23 czerwca 2018 o 12:56
0
Nie wiem jakie szkoły kończyłeś ale wiem czego Cię one nie nauczyły. A mianowicie tego, że niegrzecznie jest podkreślać swoje wykształcenie,  jakie by ono nie było wobec osób, które go nie mają.  Ja pomimo tego, że jak już pisałem pracuję na hałdzie to znam wiele osób na stanowiskach,  z solidnym, niejednokrotnie zagranicznym wykształceniem ale nie znam nikogo kto by tym w jakiś sposób epatował, czy się wywyższał.  Wprost przeciwnie. Im lepsze ktoś posiada wykształcenie tym większa klasa i szacunek do innych, czego Tobie ewidentnie brakuje. A powiedzenie, że jestem tak wykształcony, że możemy co najwyżej porozmawiać o pogodzie... Jestem pod wrażeniem. Rozumiem, że jako potencjalny kandydat na wójta tak będziesz rozmawiał z wyborcami? No to wielkiej kariery nie wróżę.  Jeżeli uważasz że mieszkańcy będą mieli ochotę wysłuchiwać Twoich tyrad i „mądrości „ na temat, jakim to jesteś fachowcem, skąd pochodzą środki zewnętrzne i jak to pozyskiwanie ich nie jest żadną sztuką, to ja Ci gwarantuję, że podczas jakiegokolwiek spotkania z wyborcami będziesz miał szczęście jeśli pod koniec zostanie choć jeden słuchacz. No może poza rodziną. Widzisz przeciętny wyborca tak jak ja wie jedno. W którą stronę gminy nie pojedzie tam będzie jechał nowym asfaltem. Praktycznie nie ma miesiąca żeby nie powstało coś nowego. A to Otwarta Strefa Aktywności,  a to sygnalizacja na przejściu, a to nowe lampy uliczne itd. Itd. Nie mam zamiaru wypisywać jak to piszesz konkretów na zasadzie cyferek, bo po pierwsze Ty ich nie przytaczasz, a poziom ogólności Twoich wybitnych przemyśleń jest jak wielki ocean. A po drugie i ważniejsze, od szczegółów i konkretów jest sam wójt i z pewnością będzie potrafił je wykorzystać w nadchodzącej kampanii. Jak już pisałem wcześniej nie jestem w żaden sposób związany z wójtem  i nie zamierzam go w niczym wyręczać. W prowadzeniu kampanii również. I nie pisz proszę „ja i większość mieszkańców „ bo z większością mieszkańców masz tyle wspólnego co ja z baletem moskiewskim. Piszesz, że rozmawiasz z ludźmi i większość jest niezadowolona? Co prawda rzadko mam okazję widzieć wójta ale wczoraj byłem na zakończeniu roku szkolnego mojego dziecka i widziałem jak dobry kontakt ma z ludźmi,  jak zna wszystkich mieszkańców, jak potrafi podejść do każdego i zamienić z nim kilka słów. Nie w sposób udawany okazać zainteresowanie. Dla Ciebie jako przyjezdnego, zacietrzewionego, niepotrafiącego uszanować dobrych rzeczy i pozytywnych emocji...... nieosiągalne.
Nie wiem jakie szkoły kończyłeś ale wiem czego Cię one nie nauczyły. A mianowicie tego, że niegrzecznie jest podkreślać swoje wykształcenie,  jakie by ono nie było wobec osób, które go nie mają.  Ja pomimo tego, że jak już pisałem pracuję na hałdzie to znam wiele osób na stanowiskach,  z solidnym, niejednokrotnie zagranicznym wykształceniem ale nie znam nikogo kto by tym w jakiś sposób epatował, czy się wywyższał.  Wprost przeciwnie. Im lepsze ktoś posiada wykształcenie tym większa klasa i szacunek do innych, czego Tobie ewidentnie brakuje. ... rozwiń
Avatar
d / 22 czerwca 2018 o 22:01
0
Dokładnie tak jak myślałem. Obaj możemy podyskutować co majwyżej o pogodzie. A ty skąd wiesz gdzie ja pracyję? Ale blisko celujesz. Nie wiem co tak więcej się buduje, pozyskuje środków na jakiesz to przedsięwzięcia? Piszesz ogólnie , proszę wymień wszystkie. To co podajesz, że zostało zrobione to trochę za mało, abym ja i większość mieszkańców mogła uwielbiać tymczasowego. No ale miłość jest ślepa. A gdzie obietnice wyborcze z 2014 roku? Pozostałe twoje wątpliwości rozwiejemy w kampanii wyborczej, być może i nas polubisz. Kończąc dodam, że jutro ma padać deszcz. Dobranoc.
Dokładnie tak jak myślałem. Obaj możemy podyskutować co majwyżej o pogodzie. A ty skąd wiesz gdzie ja pracyję? Ale blisko celujesz. Nie wiem co tak więcej się buduje, pozyskuje środków na jakiesz to przedsięwzięcia? Piszesz ogólnie , proszę wymień wszystkie. To co podajesz, że zostało zrobione to trochę za mało, abym ja i większość mieszkańców mogła uwielbiać tymczasowego. No ale miłość jest ślepa. A gdzie obietnice wyborcze z 2014 roku? Pozostałe twoje wątpliwości rozwiejemy w kampanii wyborczej, być może i nas polubisz. Kończąc dodam, że j... rozwiń
Avatar
/ 22 czerwca 2018 o 20:04
0
A jak się Pan boi że to Panu przez gardło nie przejdzie to może chociaż w innym języku. No proszę. Good job . Choroszaja rabota. Bon travail. Buen trabajo.  Gute arbeit.
Avatar
Gość / 2 lipca 2018 o 10:13
0
WAKACJE,ODPOCZYNEK,URLOP.
Avatar
/ 28 czerwca 2018 o 19:45
0
No i "opozycja" obecnych władz postanowiła zniknąć. Może to i dobrze..... dla niej. Trzech najbardziej zatwardziałych krytyków wójta zamilkło.  Najbardziej naturalnie wyszło Panu A. Po prostu doszedł do wniosku że nie jest w stanie pochwalić wójta za Otwartą Strefę Aktywności i zamilkł. Pan Mieszkaniec wysnuł teorię, że podobno ktoś go porównał do zwierząt i się obraził. A najbardziej twórczy okazał się Pan "d" który po wielu miesiącach atakowania wójta na forum stwierdził, że jest doradcą wójta i "testuje moje reakcje". ;) Przy czym pisał ten post przez dwa dni, pojawiły się dwa niemal identyczne,  co sugeruje, że korektę wprowadzali koledzy z pracy. ;))
No i "opozycja" obecnych władz postanowiła zniknąć. Może to i dobrze..... dla niej. Trzech najbardziej zatwardziałych krytyków wójta zamilkło.  Najbardziej naturalnie wyszło Panu A. Po prostu doszedł do wniosku że nie jest w stanie pochwalić wójta za Otwartą Strefę Aktywności i zamilkł. Pan Mieszkaniec wysnuł teorię, że podobno ktoś go porównał do zwierząt i się obraził. A najbardziej twórczy okazał się Pan "d" który po wielu miesiącach atakowania wójta na forum stwierdził, że jest doradcą wójta i "testuje moje reakc... rozwiń
Avatar
/ 25 czerwca 2018 o 22:25
0
Znów unik. Zawsze, każdy mój wpis odnosił się do tego co wcześniej pisał mój rozmówca. Ty wiele krzyczysz żądając konkretów,  a jeszcze nie zdarzyło Ci się odpowiedzieć chociażby na jeden argument z mojej strony. Za każdym razem unik. Totalny brak argumentów.  W każdej sprawie.  Coś Ci się chłopaczku pomyliło i wydaje Ci się że mieszkańcy naszej gminy są durniami, którzy dadzą się kupić i zwieść pseudofachowym, głupawym, okrągłym sloganom.  Gwarantuję Ci, że nie.  A ja za każdym razem jak na tym forum będziesz próbował robić nam mieszkańcom wodę z mózgu będę Cię punktował tak jak do tej pory. Na marginesie bardzo się cieszę,  że koledzy i ciocia się uśmiali. Pytanie tylko czy przypadkiem nie smiali się z Ciebie.
Znów unik. Zawsze, każdy mój wpis odnosił się do tego co wcześniej pisał mój rozmówca. Ty wiele krzyczysz żądając konkretów,  a jeszcze nie zdarzyło Ci się odpowiedzieć chociażby na jeden argument z mojej strony. Za każdym razem unik. Totalny brak argumentów.  W każdej sprawie.  Coś Ci się chłopaczku pomyliło i wydaje Ci się że mieszkańcy naszej gminy są durniami, którzy dadzą się kupić i zwieść pseudofachowym, głupawym, okrągłym sloganom.  Gwarantuję Ci, że nie.  A ja za każdym razem jak na tym forum będziesz próbował robić nam mieszkańcom ... rozwiń
Avatar
d / 25 czerwca 2018 o 21:52
0
Czytaliśmy w pracy twoje ostatnie wpisy. Nikt nie wyrzucił dyplomu, ale wszyscy pukali się w głowę. Bronisz zaciekle swojego ulubieńca. Wielokrotnie pisałeś, że go nie znasz, nigdy z nim nie rozmawiałeś. Skąd więc wiesz, że będzie ponownie kandydował na wójta? Może straci poparcie albo się wycofa? Może to ja będę miał odpowiednie poparcie i wygram te wybory? Może to ja znam dobrze obecnego wójta i często z nim rozmawiam i mu doradzam? Może obaj czytamy twoje wpisy i mamy niezły ubaw? No i jak się teraz czujesz? Pytasz gdzie byłem kiedy... itd? Pochwalę się: uczyłem się, pracowałem i zdobywałem doświadczenie. A ty gdzie wtedy byłeś mądralo? Twoje wpisy czytała także moja ciocia. Powiedziała, zostaw w spokoju tego człowieka, nie widzisz, że on jest ... Przepraszam ciociu, że nie cytuję całej twojej wypowiedzi, na forum to by nie przeszło. Szanuję moją ciocię, więc żegnam. Do zobaczenia w kampanii wyborczej. Dobranoc.  
Czytaliśmy w pracy twoje ostatnie wpisy. Nikt nie wyrzucił dyplomu, ale wszyscy pukali się w głowę. Bronisz zaciekle swojego ulubieńca. Wielokrotnie pisałeś, że go nie znasz, nigdy z nim nie rozmawiałeś. Skąd więc wiesz, że będzie ponownie kandydował na wójta? Może straci poparcie albo się wycofa? Może to ja będę miał odpowiednie poparcie i wygram te wybory? Może to ja znam dobrze obecnego wójta i często z nim rozmawiam i mu doradzam? Może obaj czytamy twoje wpisy i mamy niezły ubaw? No i jak się teraz czujesz? Pytasz gdzie byłem kiedy... it... rozwiń
Avatar
d / 24 czerwca 2018 o 23:02
0
Bronisz swojego ulubieńca. Nie popieram, ale szanuję. Stosując najbardziej prymitywną zasadę zniszczyć konkurencję. Wielokrotnie podkreślałeś, że go nie znasz, nie masz nic wspólnego z nim, więc skąd wiesz, że będzie kandydował ponownie? Przecież oficjalnej listy kandydatów jeszcze nie ma. Może nie otrzyma odpowieniego poparcia? A może ja go znam bardzo dobrze i może już mu doradzam? Tego napewno nie wiesz. Może obaj śmiejemy się z twoich wpisów i testujemy twoje reakcje? I jak myślisz co z siebie robisz? A może to ja mam odpowiednie poparcie? Możesz sobie pisać co chcesz, nawet tak beszczelnie i wulgarnie jak ostatnio. Może jesteś sam i nie będziesz miał żadnego wpływu na kampanię? Pytasz gdzie byłem...? Pochwalę się: uczyłem się, pracowałem i zdobywałem doświadczenie. Jeśli chodzi o kontakty z ludźmi to ja najpierw ich słucham uważnie, a potem dyskutuję. Zmokliśmy dzisiaj. Jutro podobna pogoda. Ulewny deszcz. Temperatura do 18 stopni. A teraz tak jak lubisz w innym języku. We got wet today. Tomorrow the weather will be similar. Pouring rain. The temperature will reach max 18 degrees. Dobranoc
Bronisz swojego ulubieńca. Nie popieram, ale szanuję. Stosując najbardziej prymitywną zasadę zniszczyć konkurencję. Wielokrotnie podkreślałeś, że go nie znasz, nie masz nic wspólnego z nim, więc skąd wiesz, że będzie kandydował ponownie? Przecież oficjalnej listy kandydatów jeszcze nie ma. Może nie otrzyma odpowieniego poparcia? A może ja go znam bardzo dobrze i może już mu doradzam? Tego napewno nie wiesz. Może obaj śmiejemy się z twoich wpisów i testujemy twoje reakcje? I jak myślisz co z siebie robisz? A może to ja mam odpowiednie poparci... rozwiń
Avatar
/ 24 czerwca 2018 o 17:42
0
Hmm, kiedyś twierdziłeś, że stawianie wielu znaków zapytania i wykrzykników świadczy o Twojej wysokiej inteligencji. Dziś jak widzę podnieca Cię to, że ktoś Ci wyrobił pieczątkę i pewnie uważasz, że to świadczy o Twojej fachowości. I znów nie zrozumiałeś, że nikt nie każe Ci wstydzić się wykształcenia czy tytułu. Wprost przeciwnie. Ale po prostu ludzie wykształceni dzielą się z innymi swoją wiedzą w sposób naturalny i nie potrzebują wprost podkreślać swojego wykształcenia. Brzmiało by to, co najmniej śmiesznie. Ty póki co nie napisałeś jeszcze na forum jednego sensownego zdania, natomiast zdążyłeś już obwieścić jakim to jesteś fachowcem oraz, że ze mną możesz porozmawiać co najwyżej o pogodzie. Pytam po raz kolejny, gdybyś był wójtem (nie piszę jeśli będziesz bo nie będziesz) to tak byś rozmawiał z mieszkańcami? Na wejściu trzeba było by pokazać dyplom równy Twojemu bo inaczej mógłbyś porozmawiać, co najwyżej o pogodzie? Rozumiem także,  że w tej Twojej firmie wyciągacie co rano swoje dyplomy i pieczątki i się na nie przyglądacie? Cieszę się, że jest możliwość porozmawiać na tym forum, bo dzięki temu mieszkańcy będą mogli wyrobić sobie zdanie z kim mają do czynienia.  A z rozmowy z Tobą wyłania się naprawdę nieciekawa persona. Druga sprawa, którą już poruszałem ale nadal nie uzyskałem odpowiedzi, to gdzie byłeś o boski, kiedy gmina nie starała się o środki zewnętrzne bo nie miała na wkład własny,  a jeżeli już składała wnioski to nie przechodziły oceny merytorycznej. Gdzie byłeś kiedy gmina tonęła w długach? Pytam gdzie byłeś wtedy skoro teraz jesteś taki usłużny,  chcesz pomagać, doradzać itd. Dziś kiedy zadłużenie sukcesywnie jest redukowane, gmina pozyskuje środki zewnętrzne,  przy jednoczesnym prowadzeniu wielu inwestycji, to nagle uważasz, że w gminie dzieje się tragedia, a Ty jak ten rycerz na białym koniu będziesz ją ratował? Powiem Ci, co się dzieje w Twojej głowie.  Mam to samo kiedy oglądam jak gra Ronaldo. Jak ustawia piłkę wykonując rzut wolny, z jaką swobodą podchodzi,  przymierza, strzał... i gol. Być może z tej swobody z jaką to robi wynika to, że w pierwszej chwili człowiek myśli „kurcze, też bym tak potrafił”. Tylko tyle, że każdy jak to piszecie z Panem Adamem, trzeźwo myślący człowiek,  wie że to talent jeden na miliony, poparty wieloma godzinami treningu i potu. Ty dokładnie tego samego doświadczasz jak patrzysz na pracę wójta. Patrzysz: inwestycja za inwestycją, dług maleje, wójt ma poszanowanie u ludzi. No myślisz, „też bym tak potrafił!”. Uwaga, informacja – nie, nie potrafiłbyś. Przede wszystkim dlatego, że nie wystarczy mieć wiedzę na temat tego czy innego programu unijnego. Osoba wójta powinna umieć dostrzegać wszystkich wokół siebie,  i tych wykształconych i niewykształconych. Powinna umieć dostrzegać dobrą pracę innych czego Tobie ewidentnie brakuje. Musi potrafić zbudować skuteczny zespół, dostrzegając i promując osoby najlepsze, a nie na zasadzie tego lubię, a tego nie lubię. Wreszcie musi być osobą znaną władzom powiatowym, wojewódzkim, ministerialnym, taką która zna innych, dzięki czemu z łatwością przychodzi mu „lobbowanie” za własną gminą. Coś czego nie miałeś, nie masz i nie będziesz miał. I jeszcze jedna rada a w zasadzie prośba. Jeśli już się zdecydujesz jednak wylać te swoje pseudomądrości w kampanii wyborczej, to nie wpier......alaj w to kogoś innego, kto będzie je musiał promować swoją twarzą. Weź to sam na klatę na zasadzie: Twoje mądrości,  Twoja twarz i klata, Twoja trauma. Ps. Dlaczego mam wrażenie, że gdzieś, kiedyś stałeś się tymczasowy, nie odbyło się to w świetle chwały i chcesz u nas w gminie leczyć kompleksy?
Hmm, kiedyś twierdziłeś, że stawianie wielu znaków zapytania i wykrzykników świadczy o Twojej wysokiej inteligencji. Dziś jak widzę podnieca Cię to, że ktoś Ci wyrobił pieczątkę i pewnie uważasz, że to świadczy o Twojej fachowości. I znów nie zrozumiałeś, że nikt nie każe Ci wstydzić się wykształcenia czy tytułu. Wprost przeciwnie. Ale po prostu ludzie wykształceni dzielą się z innymi swoją wiedzą w sposób naturalny i nie potrzebują wprost podkreślać swojego wykształcenia. Brzmiało by to, co najmniej śmiesznie. Ty póki co nie napisałeś jeszc... rozwiń
Avatar
d / 23 czerwca 2018 o 22:17
0
Tym razem zgadzam się z tobą całkowicie. Zawstydziłeś mnie. W poniedziałek w mojej firmie po wspólnym odczytaniu twojego wpisu wszyscy się zawstydzimy, wyrzucimy do kosza swoje dyplomy, wytniemy z pieczątek nazwy zajmowanych stanowisk i tytuły naukowe i nareszcie będziemy dumni. Bo to przecież wstyd mieć wiedzę, wykształcenie, doświadczenie i umieć się tym  posługiwać w codziennej pracy. Nigdzie nie powiedziałem, że jestem tak wykształcony, że możemy co najwyżej porozmawiać o pogodzie. Wielokrotnie podkreślałeś, że nie znasz się na finansach, na cyferkach bo jesteś prostym chłopem i pracujesz na hałdzie. Ja nie znam się na tej pracy. W związku z tym możemy porozmawiać o pogodzie, przecież to taki wdzięczny temat. Co prawda wymieniłeś czteroletnie osiągnięcia tymczasowego, ale jak na cztery lata to trochę za mało. Tymczasowy nie wymyślił sam tych działań, ponieważ są to programy ogólnopolskie i wojewódzkie dostępne dla wszystkich samorządów. Programy proste i małobudżetowe z dużym dofinansowaniem zewnętrznym. Jedyną prawdą jest to, że medialność, wykorzystywanie gazet lokalnych i imprez do chwalenia się to największe osiągnięcia tymczasowego. Do pozostałej części twojego wpisu nie odniosę się, bo zupelnie tego nie rozumiem. Chyba, że napiszesz jaśniej, bez pouczeń i ocen. Niedziela też będzie deszczowa, pamiętajcie o parasolach (nie dotyczy tych którzy nie mają czego zmoczyć) Dobranoc.
Tym razem zgadzam się z tobą całkowicie. Zawstydziłeś mnie. W poniedziałek w mojej firmie po wspólnym odczytaniu twojego wpisu wszyscy się zawstydzimy, wyrzucimy do kosza swoje dyplomy, wytniemy z pieczątek nazwy zajmowanych stanowisk i tytuły naukowe i nareszcie będziemy dumni. Bo to przecież wstyd mieć wiedzę, wykształcenie, doświadczenie i umieć się tym  posługiwać w codziennej pracy. Nigdzie nie powiedziałem, że jestem tak wykształcony, że możemy co najwyżej porozmawiać o pogodzie. Wielokrotnie podkreślałeś, że nie znasz się na finansach... rozwiń
Avatar
/ 23 czerwca 2018 o 12:56
0
Nie wiem jakie szkoły kończyłeś ale wiem czego Cię one nie nauczyły. A mianowicie tego, że niegrzecznie jest podkreślać swoje wykształcenie,  jakie by ono nie było wobec osób, które go nie mają.  Ja pomimo tego, że jak już pisałem pracuję na hałdzie to znam wiele osób na stanowiskach,  z solidnym, niejednokrotnie zagranicznym wykształceniem ale nie znam nikogo kto by tym w jakiś sposób epatował, czy się wywyższał.  Wprost przeciwnie. Im lepsze ktoś posiada wykształcenie tym większa klasa i szacunek do innych, czego Tobie ewidentnie brakuje. A powiedzenie, że jestem tak wykształcony, że możemy co najwyżej porozmawiać o pogodzie... Jestem pod wrażeniem. Rozumiem, że jako potencjalny kandydat na wójta tak będziesz rozmawiał z wyborcami? No to wielkiej kariery nie wróżę.  Jeżeli uważasz że mieszkańcy będą mieli ochotę wysłuchiwać Twoich tyrad i „mądrości „ na temat, jakim to jesteś fachowcem, skąd pochodzą środki zewnętrzne i jak to pozyskiwanie ich nie jest żadną sztuką, to ja Ci gwarantuję, że podczas jakiegokolwiek spotkania z wyborcami będziesz miał szczęście jeśli pod koniec zostanie choć jeden słuchacz. No może poza rodziną. Widzisz przeciętny wyborca tak jak ja wie jedno. W którą stronę gminy nie pojedzie tam będzie jechał nowym asfaltem. Praktycznie nie ma miesiąca żeby nie powstało coś nowego. A to Otwarta Strefa Aktywności,  a to sygnalizacja na przejściu, a to nowe lampy uliczne itd. Itd. Nie mam zamiaru wypisywać jak to piszesz konkretów na zasadzie cyferek, bo po pierwsze Ty ich nie przytaczasz, a poziom ogólności Twoich wybitnych przemyśleń jest jak wielki ocean. A po drugie i ważniejsze, od szczegółów i konkretów jest sam wójt i z pewnością będzie potrafił je wykorzystać w nadchodzącej kampanii. Jak już pisałem wcześniej nie jestem w żaden sposób związany z wójtem  i nie zamierzam go w niczym wyręczać. W prowadzeniu kampanii również. I nie pisz proszę „ja i większość mieszkańców „ bo z większością mieszkańców masz tyle wspólnego co ja z baletem moskiewskim. Piszesz, że rozmawiasz z ludźmi i większość jest niezadowolona? Co prawda rzadko mam okazję widzieć wójta ale wczoraj byłem na zakończeniu roku szkolnego mojego dziecka i widziałem jak dobry kontakt ma z ludźmi,  jak zna wszystkich mieszkańców, jak potrafi podejść do każdego i zamienić z nim kilka słów. Nie w sposób udawany okazać zainteresowanie. Dla Ciebie jako przyjezdnego, zacietrzewionego, niepotrafiącego uszanować dobrych rzeczy i pozytywnych emocji...... nieosiągalne.
Nie wiem jakie szkoły kończyłeś ale wiem czego Cię one nie nauczyły. A mianowicie tego, że niegrzecznie jest podkreślać swoje wykształcenie,  jakie by ono nie było wobec osób, które go nie mają.  Ja pomimo tego, że jak już pisałem pracuję na hałdzie to znam wiele osób na stanowiskach,  z solidnym, niejednokrotnie zagranicznym wykształceniem ale nie znam nikogo kto by tym w jakiś sposób epatował, czy się wywyższał.  Wprost przeciwnie. Im lepsze ktoś posiada wykształcenie tym większa klasa i szacunek do innych, czego Tobie ewidentnie brakuje. ... rozwiń
Avatar
d / 22 czerwca 2018 o 22:01
0
Dokładnie tak jak myślałem. Obaj możemy podyskutować co majwyżej o pogodzie. A ty skąd wiesz gdzie ja pracyję? Ale blisko celujesz. Nie wiem co tak więcej się buduje, pozyskuje środków na jakiesz to przedsięwzięcia? Piszesz ogólnie , proszę wymień wszystkie. To co podajesz, że zostało zrobione to trochę za mało, abym ja i większość mieszkańców mogła uwielbiać tymczasowego. No ale miłość jest ślepa. A gdzie obietnice wyborcze z 2014 roku? Pozostałe twoje wątpliwości rozwiejemy w kampanii wyborczej, być może i nas polubisz. Kończąc dodam, że jutro ma padać deszcz. Dobranoc.
Dokładnie tak jak myślałem. Obaj możemy podyskutować co majwyżej o pogodzie. A ty skąd wiesz gdzie ja pracyję? Ale blisko celujesz. Nie wiem co tak więcej się buduje, pozyskuje środków na jakiesz to przedsięwzięcia? Piszesz ogólnie , proszę wymień wszystkie. To co podajesz, że zostało zrobione to trochę za mało, abym ja i większość mieszkańców mogła uwielbiać tymczasowego. No ale miłość jest ślepa. A gdzie obietnice wyborcze z 2014 roku? Pozostałe twoje wątpliwości rozwiejemy w kampanii wyborczej, być może i nas polubisz. Kończąc dodam, że j... rozwiń
Avatar
/ 22 czerwca 2018 o 20:04
0
A jak się Pan boi że to Panu przez gardło nie przejdzie to może chociaż w innym języku. No proszę. Good job . Choroszaja rabota. Bon travail. Buen trabajo.  Gute arbeit.
Zobacz wszystkie komentarze 2435

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

1000 żołnierzy, 200 pojazdów, 100 samolotów. Wielka defilada w Warszawie [wideo]
film

1000 żołnierzy, 200 pojazdów, 100 samolotów. Wielka defilada w Warszawie [wideo] 0 0

W Warszawie odbyła się Wielka Defilada Niepodległości. Wzięło w niej udział ponad 1000 żołnierzy i 900 rekonstruktorów. Ulicami stolicy przejechało także ponad 200 pojazdów wojskowych a nad Warszawą przeleciało ponad 100 samolotów i helikopterów.

Lublin: Kłopot z placem zabaw przy Przedszkolu Integracyjnym nr 39

Lublin: Kłopot z placem zabaw przy Przedszkolu Integracyjnym nr 39 0 0

Urządzenia do zabaw, także dla dzieci niepełnosprawnych, miały się pojawić obok Przedszkola Integracyjnego nr 39 przy ul. Balladyny.

Andrzej Duda: Polska powinna podnosić wydatki na wojsko
film

Andrzej Duda: Polska powinna podnosić wydatki na wojsko 0 2

– Cieszymy się z tego, że jest także na mocy porozumień bilateralnych silna obecność armii Stanów Zjednoczonych w naszym kraju, ale chcielibyśmy, żeby była to obecność stała. Ale naszą ambicją jest to, aby polska armia była jak najsilniejsza, aby w jak największym stopniu była w stanie zabezpieczyć samodzielnie nasze bezpieczeństwo - mówił prezydent Andrzej Duda przed rozpoczęciem Wielkiej Defilady Niepodległości w Warszawie.

Kino Bajka w Lublinie do tej pory miało tylko jedną salę. Powstaje druga, z innym repertuarem

Kino Bajka w Lublinie do tej pory miało tylko jedną salę. Powstaje druga, z innym repertuarem 28 2

To jeszcze odrapane pomieszczenie ale jesienią będzie tu nowoczesna sala kinowa. Bajka urządza nową przestrzeń dla widzów. – Będę miał miejsca i na filmy ambitne, i na te bardziej kasowe – planuje szef placówki. Chce żeby to widzowie nadali nazwy obu salom.

Za jednym razem dostał sześć mandatów na ponad 7 tys. zł. "Przykład bezgranicznej nieodpowiedzialności"

Za jednym razem dostał sześć mandatów na ponad 7 tys. zł. "Przykład bezgranicznej nieodpowiedzialności" 7 1

Sześć mandatów na kwotę 7 350 zł za naruszenia czasu pracy dla kierowcy, a także możliwe 10 tys. zł kary dla właściciela firmy przewozowej. Tak zakończyła się poniedziałkowa kontrola inspektorów ITD w Lublinie.

Lublin: Nie będzie zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Smoluchowskiego z Inżynierską

Lublin: Nie będzie zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Smoluchowskiego z Inżynierską 0 1

Ratusz nie zmieni organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Smoluchowskiego z Inżynierską.

Włodawa: Pod kurtyną dużo chłodniej

Włodawa: Pod kurtyną dużo chłodniej 0 0

Na upały mieszkańcy dostali zraszacz i pierwszą w mieście kurtynę wodną.

John Del Toro Richardson gwiazdą Puławskiego Lata Bluesowego [program]
21 sierpnia 2018, 0:00

John Del Toro Richardson gwiazdą Puławskiego Lata Bluesowego [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już 21 sierpnia w Puławach rozpocznie się kolejna edycja warsztatów dla młodych bluesmanów - Puławskie Lato Bluesowe. Wybitni instruktorzy i ciekawe zajęcia to jednak nie jedyne atrakcje imprezy, będą też wieczorne jam sessions i niezwykłe koncerty. Jedną z gwiazd festiwalu będzie John Del Toro Richardson z Teksasu.

Obchody Święta Wojska Polskiego w Lublinie. Piknik na Błoniach pod Zamkiem [zdjęcia]
galeria

Obchody Święta Wojska Polskiego w Lublinie. Piknik na Błoniach pod Zamkiem [zdjęcia] 4 4

Najpierw złożyli kwiaty i zapalili znicze pod pomnikami Nieznanego Żołnierza i Marszałka Józefa Piłsudskiego na pl. Litewskim.

500 kleszczy w ciele niewielkiego psa. Właścicielka z zarzutami
film

500 kleszczy w ciele niewielkiego psa. Właścicielka z zarzutami 0 1

Jelenia Góra (woj. dolnośląskie). Był wygłodzony i odwodniony, a jego ciało było pokryte kleszczami. Przykuty do łańcucha pies leżał na dolnośląskiej posesji. Był w tak złym stanie, że nie miał siły się ruszać. Weterynarze z Lubania wyjęli z jego ciała pół tysiąca kleszczy.

Pogoda na długi weekend. Największe upały już za nami?

Pogoda na długi weekend. Największe upały już za nami? 0 0

Lato szybko nas nie opuści. W najbliższym czasie możemy spodziewać się gorących dni, chociaż największe upały już za nami.

Soła – Stal Kraśnik 3:0, Podlasie – Hutnik Kraków 1:4. Nie poszli za ciosem

Soła – Stal Kraśnik 3:0, Podlasie – Hutnik Kraków 1:4. Nie poszli za ciosem 2 3

Po zwycięstwach na inaugurację piłkarze Stali Kraśnik i Podlasia Biała Podlaska szybko musieli przełknąć gorzkie pigułki. Beniaminek przegrał w Oświęcimiu 0:3. Z kolei bialczanie dostali lanie od innego nowicjusza – Hutnika Kraków i to u siebie 1:4.

Policjant zabrał kluczyki. Kierowca rzucił się na niego z nożem i śrubokrętem

Policjant zabrał kluczyki. Kierowca rzucił się na niego z nożem i śrubokrętem 4 2

Pijany kierowca rzucił się na policjanta z nożem i śrubokrętem. Zdenerwował się, bo mundurowy odebrał mu kluczyki.

Kazimierski Festiwal Organowy - Daniele Feretti
18 sierpnia 2018, 19:30

Kazimierski Festiwal Organowy - Daniele Feretti 2 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami 7. koncert w ramach tegorocznej edycji Kazimierskiego Festiwalu Organowego. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św. Jana Chrzciciela i Św. Bartłomieja Apostoła w Kazimierzu Dolnym wystąpi Daniele Feretti.

Święto Wojska Polskiego: Kwiaty, wystawy i koncert w Puławach
zdjęcia
galeria

Święto Wojska Polskiego: Kwiaty, wystawy i koncert w Puławach 4 5

Delegacje złożone m.in. z przedstawicieli służb mundurowych, samorządowców i kombatantów złożyły dzisiaj kwiaty przed tablicą Józefa Piłsudskiego na dziedzińcu Pałacu Czartoryskich w Puławach. Trwa 98. rocznica Bitwy Warszawskiej oraz Święto Wojska Polskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!