Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

2 stycznia 2023 r.
8:58

Co zdrożeje w 2023 roku? Według ekonomistów – wszystko

Autor: Zdjęcie autora x-news/TVN24
0 10 A A

Jeśli po nowym roku ktoś spodziewa się spadku napompowanych inflacją cen, raczej na pewno spotka go zawód. W zgodnej opinii ekonomistów inflacja - choć może nie tak wysoka jak obecnie - zostanie z nami jeszcze przez co najmniej kilka lat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Tymczasem w najbliższych tygodniach odczujemy ponadto doraźny wzrost cen spowodowany zniesieniem części przepisów rządowej tarczy antyinflacyjnej, w ramach której obniżono stawki podatku dla kluczowych towarów. Z tego właśnie powodu nie ma co się spodziewać spadku cen paliwa, a to one pośrednio windują ceny wszystkich innych dóbr.

To wciąż nie koniec złych wiadomości dla domowych budżetów, bo lada moment będą musiały sprostać rosnącym opłatom. Spadek dochodów samorządów, którym w ramach niesławnej reformy podatkowej zwanej "polskim ładem" odebrano część wpływów z zapłaconego na ich terenie podatku PiT, wraz z rosnącymi cenami energii wymusza na nich podnoszenie mieszkańcom stawek podatku od nieruchomości czy opłat za wywóz odpadów.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Labydnik / 3 stycznia 2023 r. o 09:34
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
      W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic.
      W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic. rozwiń
Avatar
Labydnik / 3 stycznia 2023 r. o 09:33
"Poczytajcie sobie i podajcie dalej: oko.press/dziennik-wschodni-deweloper"  To naprawdę wiele może wyjaśniać - także obecny stan Forum.
Avatar
Jasin / 3 stycznia 2023 r. o 07:21
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne&qu... rozwiń
Avatar
Labydnik / 3 stycznia 2023 r. o 07:21
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
    W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic.
    W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic. rozwiń
Avatar
Jasin / 3 stycznia 2023 r. o 07:11
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"... rozwiń
Avatar
Labydnik / 3 stycznia 2023 r. o 07:10
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:       w kwestii formalnej     , głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
 W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem poruszanym: co-zdrozeje-w-2023-roku-wedlug-ekonomistow-wszystko. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic.
 W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem poruszanym: co-zdrozeje-w-2023-roku-wedlug-ekonomistow-wszystko. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic. rozwiń
Avatar
Jasin / 3 stycznia 2023 r. o 07:09
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:   w kwestii formalnej , głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne&qu... rozwiń
Avatar
Labydnik / 3 stycznia 2023 r. o 07:08
Wzrośnie wszysto tylko nie wymierna wartość pracy ciemnego ludu. Wolska marzeń.
 Wzrosły ceny żywności i leków oraz opłat mieszkaniowych, ale też podatki, potrzeba zbrojeń i wydatków na nie, śmiertelność ludzi i zapadalność na choroby, ubóstwo, zwłaszcza "emerytów". Siła nabywcza złotówki nie wzrosła, "waluty" podrożały. A w nowym roku zapowiadają się dalsze podwyżki i to pomimo szybkiego zadłużania kraju przez władze.
Avatar
corka_biskupa / 2 stycznia 2023 r. o 12:36
Tusk przez 100 lat by tyle nie ukradł co banda Żoliborskiego pajaca w rok.
Avatar
Janusz_Paliwas / 2 stycznia 2023 r. o 09:56
Wzrośnie wszysto tylko nie wymierna wartość pracy ciemnego ludu. Wolska marzeń.
Avatar
Labydnik / 3 stycznia 2023 r. o 09:34
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
      W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic.
      W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic. rozwiń
Avatar
Labydnik / 3 stycznia 2023 r. o 09:33
"Poczytajcie sobie i podajcie dalej: oko.press/dziennik-wschodni-deweloper"  To naprawdę wiele może wyjaśniać - także obecny stan Forum.
Avatar
Jasin / 3 stycznia 2023 r. o 07:21
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne&qu... rozwiń
Avatar
Labydnik / 3 stycznia 2023 r. o 07:21
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
    W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic.
    W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem  poruszanym. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i  rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic. rozwiń
Avatar
Jasin / 3 stycznia 2023 r. o 07:11
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:  w kwestii formalnej, głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"... rozwiń
Avatar
Labydnik / 3 stycznia 2023 r. o 07:10
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:       w kwestii formalnej     , głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
 W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem poruszanym: co-zdrozeje-w-2023-roku-wedlug-ekonomistow-wszystko. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic.
 W SPRAWIE FORMALNEJ.  U góry jest napisane, co jest zagadnieniem poruszanym: co-zdrozeje-w-2023-roku-wedlug-ekonomistow-wszystko. Ale taki/a "katolik"/"czka" będzie wypisywał(a) KŁAMSTWA, wyzwiska i rojenia o innych uczestnikach rozmów forumowych, a do rzeczy - nic. rozwiń
Avatar
Jasin / 3 stycznia 2023 r. o 07:09
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne"  sobie znalazła, wszawa gnida. Wystarczy, czy jeszcze w kaprawe ślepia napluć?                                                             P.S. Pisze się:   w kwestii formalnej , głupozo, tępoto ubecka po Wyższej Szkole Nauk Społecznych  przy KC PZPR
Zabolało? Bo miało zaboleć. Kto mieczem wojuje...Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata, z kolejnymi pomyjami, psim obszczekiwaniem.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze! Bydlaku, trzeba było nie bluzgać, nie ubliżać ordynarnie i po chamsku, nie wyzywać samemu - od początku, hurtem, wszystkich, jak leci, co post, co wpis. Sam zacząłeś ten chlew. Uczcie się dzieci, tak kończy każdy wykolejeniec, szubrawiec, kreatura, kanalia, zidiociały producent gnoju. "Forum dyskusyjne&qu... rozwiń
Avatar
Labydnik / 3 stycznia 2023 r. o 07:08
Wzrośnie wszysto tylko nie wymierna wartość pracy ciemnego ludu. Wolska marzeń.
 Wzrosły ceny żywności i leków oraz opłat mieszkaniowych, ale też podatki, potrzeba zbrojeń i wydatków na nie, śmiertelność ludzi i zapadalność na choroby, ubóstwo, zwłaszcza "emerytów". Siła nabywcza złotówki nie wzrosła, "waluty" podrożały. A w nowym roku zapowiadają się dalsze podwyżki i to pomimo szybkiego zadłużania kraju przez władze.
Avatar
corka_biskupa / 2 stycznia 2023 r. o 12:36
Tusk przez 100 lat by tyle nie ukradł co banda Żoliborskiego pajaca w rok.
Avatar
Janusz_Paliwas / 2 stycznia 2023 r. o 09:56
Wzrośnie wszysto tylko nie wymierna wartość pracy ciemnego ludu. Wolska marzeń.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zbiórka dla WOŚP w Puławach. Rekord pobity
galeria

Zbiórka dla WOŚP w Puławach. Rekord pobity

Takiego odzewu ze strony mieszkańców Puław i całego powiatu nie spodziewali się nawet sami wolontariusze. W tym roku puławski sztab zebrał ponad 33 tysiące więcej od ostatniego rekordu. Najlepsze w historii wyniki zanotowano także w Kazimierzu Dolnym i Nałęczowie.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. Symbit najlepszym zespołem sezonu zasadniczego.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. Symbit najlepszym zespołem sezonu zasadniczego.

W grze o mistrzostwo pozostało tylko sześć drużyn

Czarnek "PiS-owskim deweloperem". Katolicka fundacja dostała 1 mln zł na lokal w apartamentowcu

Czarnek "PiS-owskim deweloperem". Katolicka fundacja dostała 1 mln zł na lokal w apartamentowcu

Milion złotych na zakup lokalu w luksusowym apartamentowcu otrzymała od Ministerstwa Edukacji i Nauki jedna z lubelskich fundacji. Zdaniem posła PO Michała Krawczyka, minister Przemysław Czarnek szykuje w ten sposób „miękkie lądowanie” dla organizacji bliskich obozowi rządzącemu po ewentualnej przegranej w wyborach. – Nie jesteśmy związani z żadną opcją polityczną – odpowiada przedstawicielka fundacji, która na konferencji prasowej wystąpiła w towarzystwie polityków PiS.

Porażka Pride of Poland 2022. Francuz „zrobił w konia” stadniny i nie zapłacił
galeria

Porażka Pride of Poland 2022. Francuz „zrobił w konia” stadniny i nie zapłacił

Pride of Poland 2022 okazała się wyjątkowo pechowa dla państwowych stadnin. Za wylicytowane konie do tej pory nie zapłaciło kilku kupców, co w konsekwencji oznacza wynik o prawie 1 mln euro niższy niż ten ogłoszony przez organizatorów zaraz po aukcji.

Świdnik zmienia zasady rekrutacji do przedszkoli. Wiele osób będzie zaskoczonych

Świdnik zmienia zasady rekrutacji do przedszkoli. Wiele osób będzie zaskoczonych

Zaczynają się zajęcia adaptacyjne dla trzylatków, które od września pójdą do przedszkola. Rekrutacja do miejskich placówek zacznie się w marcu. Radni właśnie przegłosowali zmiany w punktowaniu kandydatów.

LNBA. Rozpoczęła się faza play-off

LNBA. Rozpoczęła się faza play-off

Rodmos zmierzył się z Alco i śmiało można określić ten mecz jako konfrontację dwóch legendarnych już zespołów amatorskich

AGROunia staje przed sądem. Rolnicy okupowali urząd w Lublinie
galeria

AGROunia staje przed sądem. Rolnicy okupowali urząd w Lublinie

Wszyscy rolnicy mają zarzuty naruszenia miru domowego. To pokłosie grudniowego protestu, podczas którego działacze AGROunii nie chcieli opuścić gmachu Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Dzięki Funduszom Europejskim możesz poczuć się jak strażak

Dzięki Funduszom Europejskim możesz poczuć się jak strażak

Strażacy ratują nasze życie i mienie, ale czy tylko? Druhowie z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie udowadniają, że strażacka remiza może być czymś więcej. Przy wsparciu Funduszy Europejskich podjęli działania daleko wybiegające poza przyjęty wizerunek straży, które pozwolą chociażby najmłodszym wejść w rolę strażaka.

Zamość. Jeden skwer i dwie jego nazwy?

Zamość. Jeden skwer i dwie jego nazwy?

Skwer przy ul. Partyzantów nadal, zgodnie z październikową decyzją Rady Miasta Zamość, nosi imię Stefana Sendłaka. A mogło być inaczej, bo na ostatnią sesję przygotowano projekt uchwały, by jego większa część upamiętniała Bohaterów Powstania Zamojskiego.

Polski Cukier Start Lublin poznał rywali w turnieju kwalifikacyjnym Lotto 3x3 Liga

Polski Cukier Start Lublin poznał rywali w turnieju kwalifikacyjnym Lotto 3x3 Liga

Impreza odbędzie się 24 lutego w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli w Lublinie, a jej stawką będą 4 bilety do wielkiego finału, który zostanie rozegrany dzień później. W rozegranym w listopadzie w Lublinie pierwszym turnieju kwalifikacyjnym takie przepustki zapewniły sobie Legia Lotto 3x3 Warszawa, Suzuki Arka Gdynia, Tauron GTK Gliwice i Trefl Sopot

Afera z udziałem brata komendanta głównego policji. Jeden z podejrzanych zostaje w areszcie

Afera z udziałem brata komendanta głównego policji. Jeden z podejrzanych zostaje w areszcie

Sąd Okręgowy w Lublinie podtrzymał decyzję o aresztowaniu Arkadiusza K., który jest podejrzany o oszustwo. Chodzi o karuzelę vatowską na skalę ok. kilkudziesięciu milionów złotych. Z pewnością na wolności pozostanie Łukasz Sz., brat komendanta głównego policji, za którym osobiście wstawił się szef Prokuratury Regionalnej w Lublinie.

Puławy. Policja ściągnęła śmigłowiec na poszukiwania. Kobietę znalazł przypadkowy przechodzień

Puławy. Policja ściągnęła śmigłowiec na poszukiwania. Kobietę znalazł przypadkowy przechodzień

W poniedziałek puławianka wyszła z domu i nie wróciła na noc. Jej syn zawiadomił policję. W poszukiwaniach kobiety brali udział policjanci z Puław i Lublina.

Akwarele Wiesława Stefańskiego w Galerii Krańcowej
3 lutego 2023, 19:00

Akwarele Wiesława Stefańskiego w Galerii Krańcowej

Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice (ul. Krańcowa 106) zaprasza do swojej galerii na otwarcie wystawy prac Wiesława Stefańskiego. Wernisaż ekspozycji zaplanowano na 3 lutego o godz. 18.

Lublin. Nowe klasy, nowa kuchnia. Kiedy otwarcie nowej części szkoły na Felinie?

Lublin. Nowe klasy, nowa kuchnia. Kiedy otwarcie nowej części szkoły na Felinie?

Nowy segment do zajęć dydaktycznych ma już gotową elewację, a w bloku żywieniowym trwają prace wewnątrz – rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 52 przy ul. Władysława Jagiełły weszła w fazę prac wykończeniowych.

Lutnia Piszczac wróci do treningów 8 lutego

Lutnia Piszczac wróci do treningów 8 lutego

Lutnia Piszczac rozpocznie przygotowania do rundy rewanżowej 8 lutego. Trener Mateusz Kacik: wiosną drużyna będzie mocniejsza i takich wpadek, jak jesienią, będzie mniej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!