Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

26 listopada 2021 r.
18:27

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Autor: Zdjęcie autora EBS/x-news
0 27 A A

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ursula von der Leyen mówiła o nowym wariancie koronawirusa B.1.1.529, który po raz pierwszy zidentyfikowano w Botswanie.

- Podchodzimy bardzo poważnie do informacji o nowym zmutowanym wariancie. Wiemy, że ta mutacja może doprowadzić do rozprzestrzenienia się jeszcze groźniejszego wariantu wirusa na całym świecie w ciągu kilku miesięcy - powiedziała. - Teraz ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity – oceniła.

- Umowy Unii Europejskiej z producentami mówią, że szczepionka musi być natychmiast dostosowywana do nowych wariantów, gdy tylko się pojawią – dodała.

Szefowa KE zasugerowała państwom Unii, aby ograniczyły podróże do państw południowej Afryki i innych państw dotkniętych nową mutacją, aby ograniczyć jego rozprzestrzenianie. Oświadczyła, że loty do tych krajów powinny zostać zawieszone, a podróżni wracający z tych regionów powinni udać się na kwarantannę.

Zaapelowała do obywateli Unii Europejskiej o szczepienie się. - Europejczycy powinni przyjąć szczepionkę, by się ochronić – powiedziała.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
niezarejestrowany / 27 listopada 2021 r. o 09:51
+13
_XD_: Piszesz komentarzy co nie miara, a wszystko opierasz tylko o swoje przekonania: że ci, którzy krytykują podejmowane działania to SZURY, powiązania sugerujące, a nawet wykazujące prowadzone rozgrywki pozakulisowe i stosowane manipulacje to SPISEG. Chłopie, jak masz coś sensownego do dodania jako kontrargument, to sprawdź czy masz na poparcie tego jakieklwiek dowody poza swoimi przekonaniami i urojeniami. A powoływanie się na "ekspertów epidemiologów z wieloletnim doświadczeniem" bez podania konkretnych nazwisk, przytoczenia odnośników do ich wypowiedzi a dalej bez sprawdzenia źródeł na jakich opierają swoje twierdzenia to szurstwo. Tak, w przeciwieństwie do Teczowy_ZSL, nie powołujesz się na żadne twarde dane, na żadne badania, dokumenty, na żadne konkretne nazwiska ekspertów z danej dziedziny. Jednym słowem: UPRAWIASZ SZURSTWO.
_XD_: Piszesz komentarzy co nie miara, a wszystko opierasz tylko o swoje przekonania: że ci, którzy krytykują podejmowane działania to SZURY, powiązania sugerujące, a nawet wykazujące prowadzone rozgrywki pozakulisowe i stosowane manipulacje to SPISEG. Chłopie, jak masz coś sensownego do dodania jako kontrargument, to sprawdź czy masz na poparcie tego jakieklwiek dowody poza swoimi przekonaniami i urojeniami. A powoływanie się na "ekspertów epidemiologów z wieloletnim doświadczeniem" bez podania konkretnych nazwisk, przytoczenia o... rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 26 listopada 2021 r. o 19:11
+13
Ponieważ Japonia nie morduję swoich obywateli davidem19 ( jak unia pod żymskim panowaniem) więc zastosowała lek, który wszyscy znają! Rezultat? Sami zobaczcie : worldometers.info/coronavirus/country/japan/
Avatar
niezarejestrowany / 27 listopada 2021 r. o 09:42
+10
JAPONIA - 4 razy większa populacja niż Polska.... 119 nowych przypadków and 1 zgon.... mozna bez 3ciej szprycy? OCZYWIŚCIE !!!!!!!
Oczywiście nie ma to być wspólnego z 77% poziomem wyszczepienia, rygorystycznym przestrzeganiem obostrzeń i dopiero niedawno zniesionym stanem wyjątkowym, tylko z fakenewsem o iwermektynie. XD
 Jest wiele państw z wyższym niż 77% poziomem wyszczepienia, a gdzie nie wprowadzono dostępu do leczenia np iwermetyną i tam też odnotowano takie spadki chorych? NIE.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 26 listopada 2021 r. o 19:50
+7
MOżna bez szpryc? Oczywiście!!! Badania z Indii - oficjalne: pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33592050/
Avatar
TECZOWY_ZSL / 26 listopada 2021 r. o 19:59
+5
JAPONIA - 4 razy większa populacja niż Polska.... 119 nowych przypadków and 1 zgon.... mozna bez 3ciej szprycy? OCZYWIŚCIE !!!!!!!
Avatar
TECZOWY_ZSL / 27 listopada 2021 r. o 12:42
+4
Afryka ma najmniej zachorowań i najmniej szczepień.... Ameryka i Europa najwięcej zaszczepów i najwięcej davida19... Dane WHO pokazują, że zgony w Afryce stanowią zaledwie 3 % globalnej liczby. Dla porównania, zgony z powodu epidemii w obu Amerykach i Europie stanowią 46 % i 29 %.  co poszło nie tak? Co stosują w Afryce od lat do walki z problemami chorób wynikających z fatalnych warunków sanitarnych ? Co zastosowano w gigantycznej populacji Indii? Dlaczego Japonia już ma "z górki" ? Pomyśl samodzielnie ps Afryce chcą wcisnąć 100 000 000 szpryc.... jak myślicie.... W JAKIM CELU ???
Afryka ma najmniej zachorowań i najmniej szczepień.... Ameryka i Europa najwięcej zaszczepów i najwięcej davida19... Dane WHO pokazują, że zgony w Afryce stanowią zaledwie 3 % globalnej liczby. Dla porównania, zgony z powodu epidemii w obu Amerykach i Europie stanowią 46 % i 29 %.  co poszło nie tak? Co stosują w Afryce od lat do walki z problemami chorób wynikających z fatalnych warunków sanitarnych ? Co zastosowano w gigantycznej populacji Indii? Dlaczego Japonia już ma "z górki"... rozwiń
Avatar
mycki_globalistow / 26 listopada 2021 r. o 23:08
+2
Szkoła Klausa Schwaba dla dyktatorów Covid Jak to się dzieje, że ponad 190 rządów z całego świata wprowadzało te same obostrzenia kowidowe? Odpowiedź może leżeć w szkole Young Global Leaders, która została założona i zarządzana przez Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego (WEF Davos), Schwab ma powiązania z najbogatszymi klanami świata, m.in. ród Rotszyldów. Oprócz tego, że tzw. “politycy" dostają wytyczne, co i jak robić, to jeszcze wielu z nich przeszło szkolenie w Young Global Leaders. ***younggloballeaders.org/new-class Niemiecki ekonomista, dziennikarz i autor Ernst Wolff, ujawnił kilka faktów na temat tej szkoły. W 1992 roku Schwab założył szkołę Global Leaders for Tomorrow. W 2004 roku przyjęła nazwę: The Forum Young Global Leaders. Uczestnicy szkoły muszą ubiegać się o przyjęcie, a następnie poddawani są procesowi selekcji i “szkoleniu”. Członkami pierwszej klasy szkoły w 1992 byli między innymi: Angela Merkel, Nicolas Sarkozy i Tony Blair. Obecnie jest około 1300 absolwentów tej szkoły. Czterech z nich to byli ministrowie zdrowia Niemiec, w tym Jens Spahn, który jest federalnym ministrem zdrowia od 2018 r. Philipp Rösler, który był ministrem zdrowia od 2009 do 2011 roku. Został mianowany dyrektorem zarządzającym WEF przez Schwab w 2014 roku. Inne nazwiska w wykazie szkoły to: * Jacinda Ardern, premier Nowej Zelandii. * Emmanuel Macron, prezydent Francji. * Sebastian Kurz, do niedawna był kanclerzem Austrii. * Viktor Orbán, premier Węgier. * Jean-Claude Juncker, były premier Luksemburga i przewodniczący Komisji Europejskiej. * Annalena Baerbock, lider niemieckiej Zielonej. * Gubernator Kalifornii, Gavin Newsom. * Były kandydat na prezydenta i obecny sekretarz transportu USA, Peter Buttigieg. Wszyscy ci “politycy”, którzy sprawowali urząd w ciągu ostatnich dwóch lat, opowiadali się za ostrymi sankcjami kowidowymi, budowali też narracje pod kolejne globalne szwindle “zrównoważonej normalności” i globalnego ocieplenia, co2. Ale szkolna lista absolwentów nie ogranicza się tylko do przywódców politycznych Znajdujemy tam również właścicieli korporacji, w tym: * Billa Gatesa z Microsoftu. * Jeffa Bezosa z Amazon. * Richarda Bransona z Virgin. * Chelsea Clinton z Clinton Foundation. * Krytykowana wiele razy tzw. demokracja, została po cichu anulowana. Wielkimi krokami na arenę widoczną już dla wszystkich, wkracza korporacjonizm. Do tej pory wiele rzeczy robili za kurtyną. Dzisiaj mamy bardzo dużo informacji, które wyraźnie wskazują, że państwa zamieniono w korporacje. Politycy szkoleni są przy użyciu prywatnych funduszy. Cały świat zamienił się w korporacjonizm. Dlaczego? Bo korporacje łatwo można kontrolować, bo spory na linii państwo - korporacja, rozstrzygają międzynarodowi prawnicy, którzy należą do korporacji. W tym systemie, rządy państw podlegają globalnym korporacjom BIGtech, BIGmedia, BIGchem-pharma, BIGbanks i… BIGchina. Właśnie dlatego akcja plandemii korony19 mogła zostać sprawnie przeprowadzona.
Szkoła Klausa Schwaba dla dyktatorów Covid Jak to się dzieje, że ponad 190 rządów z całego świata wprowadzało te same obostrzenia kowidowe? Odpowiedź może leżeć w szkole Young Global Leaders, która została założona i zarządzana przez Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego (WEF Davos), Schwab ma powiązania z najbogatszymi klanami świata, m.in. ród Rotszyldów. Oprócz tego, że tzw. “politycy" dostają wytyczne, co i jak robić, to jeszcze wielu z nich przeszło szkolenie w Young Global Leaders. ***younggloballeaders.org/new-class... rozwiń
Avatar
_XD_ / 2 grudnia 2021 r. o 12:01
0
Afryka ma najmniej zachorowań i najmniej szczepień.... Ameryka i Europa najwięcej zaszczepów i najwięcej davida19... Dane WHO pokazują, że zgony w Afryce stanowią zaledwie 3 % globalnej liczby. Dla porównania, zgony z powodu epidemii w obu Amerykach i Europie stanowią 46 % i 29 %.  co poszło nie tak? Co stosują w Afryce od lat do walki z problemami chorób wynikających z fatalnych warunków sanitarnych ? Co zastosowano w gigantycznej populacji Indii? Dlaczego Japonia już ma "z górki" ? Pomyśl samodzielnie ps Afryce chcą wcisnąć 100 000 000 szpryc.... jak myślicie.... W JAKIM CELU ???
 Pewnie dlatego, że tam szpitale w wielu krajach mają problem z podaniem antybiotyku, czy leku p. bólowego, a co dopiero robić testy na masową skalę.
 Pewnie dlatego, że tam szpitale w wielu krajach mają problem z podaniem antybiotyku, czy leku p. bólowego, a co dopiero robić testy na masową skalę. rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 2 grudnia 2021 r. o 09:02
0
Afryka ma najmniej zachorowań i najmniej szczepień.... Ameryka i Europa najwięcej zaszczepów i najwięcej davida19... Dane WHO pokazują, że zgony w Afryce stanowią zaledwie 3 % globalnej liczby. Dla porównania, zgony z powodu epidemii w obu Amerykach i Europie stanowią 46 % i 29 %. co poszło nie tak? Co stosują w Afryce od lat do walki z problemami chorób wynikających z fatalnych warunków sanitarnych ? Co zastosowano w gigantycznej populacji Indii? Dlaczego Japonia już ma "z górki" ? Pomyśl samodzielnie ps Afryce chcą wcisnąć 100 000 000 szpryc.... jak myślicie.... W JAKIM CELU ???
Afryka ma najmniej zachorowań i najmniej szczepień.... Ameryka i Europa najwięcej zaszczepów i najwięcej davida19... Dane WHO pokazują, że zgony w Afryce stanowią zaledwie 3 % globalnej liczby. Dla porównania, zgony z powodu epidemii w obu Amerykach i Europie stanowią 46 % i 29 %. co poszło nie tak? Co stosują w Afryce od lat do walki z problemami chorób wynikających z fatalnych warunków sanitarnych ? Co zastosowano w gigantycznej populacji Indii? Dlaczego Japonia już ma "z górki" ? Pomyśl samodzielnie ps Afryce chcą wcisnąć 100 0... rozwiń
Avatar
_XD_ / 28 listopada 2021 r. o 11:56
0
Dla osób zainteresowanych skutecznym leczeniem, polecam zamiast kierowac się mądrościami z różnych fejhunterów, afp czy innych demagogów, poczytać coś bardziej wartościowego: Front Line COVID-19 Critical Care Alliance Protokoły zapobiegania i leczenia dla domeny COVID-19 Jest dużo o iwermetynie wraz z odnośnikami do żródeł. ***s://covid19criticalcare.com/pl/iwermektyna-w-COVID-19/ albo to ***s://***medrxiv.org/content/10.1101/2020.11.30.20236570v1 Badania, bez jakiejkolwiek wątpliwości potwierdzają skuteczność jej stosowania w leczeniu covid.
  "Dowody o umiarkowanej pewności", "zgony są możliwe" z zestawienia dotychczasowych badań zawartych na tej twojej stronce pokazuje wyraźnie, że w większości przypadków po użyciu iwermektyny dochodzi do zakrzepów, pogorszenia stanu i zgonów. Masz jeszcze jakieś takie źródła? XD
  "Dowody o umiarkowanej pewności", "zgony są możliwe" z zestawienia dotychczasowych badań zawartych na tej twojej stronce pokazuje wyraźnie, że w większości przypadków po użyciu iwermektyny dochodzi do zakrzepów, pogorszenia stanu i zgonów. Masz jeszcze jakieś takie źródła? XD rozwiń
Avatar
_XD_ / 2 grudnia 2021 r. o 12:01
0
Afryka ma najmniej zachorowań i najmniej szczepień.... Ameryka i Europa najwięcej zaszczepów i najwięcej davida19... Dane WHO pokazują, że zgony w Afryce stanowią zaledwie 3 % globalnej liczby. Dla porównania, zgony z powodu epidemii w obu Amerykach i Europie stanowią 46 % i 29 %.  co poszło nie tak? Co stosują w Afryce od lat do walki z problemami chorób wynikających z fatalnych warunków sanitarnych ? Co zastosowano w gigantycznej populacji Indii? Dlaczego Japonia już ma "z górki" ? Pomyśl samodzielnie ps Afryce chcą wcisnąć 100 000 000 szpryc.... jak myślicie.... W JAKIM CELU ???
 Pewnie dlatego, że tam szpitale w wielu krajach mają problem z podaniem antybiotyku, czy leku p. bólowego, a co dopiero robić testy na masową skalę.
 Pewnie dlatego, że tam szpitale w wielu krajach mają problem z podaniem antybiotyku, czy leku p. bólowego, a co dopiero robić testy na masową skalę. rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 2 grudnia 2021 r. o 09:02
0
Afryka ma najmniej zachorowań i najmniej szczepień.... Ameryka i Europa najwięcej zaszczepów i najwięcej davida19... Dane WHO pokazują, że zgony w Afryce stanowią zaledwie 3 % globalnej liczby. Dla porównania, zgony z powodu epidemii w obu Amerykach i Europie stanowią 46 % i 29 %. co poszło nie tak? Co stosują w Afryce od lat do walki z problemami chorób wynikających z fatalnych warunków sanitarnych ? Co zastosowano w gigantycznej populacji Indii? Dlaczego Japonia już ma "z górki" ? Pomyśl samodzielnie ps Afryce chcą wcisnąć 100 000 000 szpryc.... jak myślicie.... W JAKIM CELU ???
Afryka ma najmniej zachorowań i najmniej szczepień.... Ameryka i Europa najwięcej zaszczepów i najwięcej davida19... Dane WHO pokazują, że zgony w Afryce stanowią zaledwie 3 % globalnej liczby. Dla porównania, zgony z powodu epidemii w obu Amerykach i Europie stanowią 46 % i 29 %. co poszło nie tak? Co stosują w Afryce od lat do walki z problemami chorób wynikających z fatalnych warunków sanitarnych ? Co zastosowano w gigantycznej populacji Indii? Dlaczego Japonia już ma "z górki" ? Pomyśl samodzielnie ps Afryce chcą wcisnąć 100 0... rozwiń
Avatar
_XD_ / 28 listopada 2021 r. o 11:56
0
Dla osób zainteresowanych skutecznym leczeniem, polecam zamiast kierowac się mądrościami z różnych fejhunterów, afp czy innych demagogów, poczytać coś bardziej wartościowego: Front Line COVID-19 Critical Care Alliance Protokoły zapobiegania i leczenia dla domeny COVID-19 Jest dużo o iwermetynie wraz z odnośnikami do żródeł. ***s://covid19criticalcare.com/pl/iwermektyna-w-COVID-19/ albo to ***s://***medrxiv.org/content/10.1101/2020.11.30.20236570v1 Badania, bez jakiejkolwiek wątpliwości potwierdzają skuteczność jej stosowania w leczeniu covid.
  "Dowody o umiarkowanej pewności", "zgony są możliwe" z zestawienia dotychczasowych badań zawartych na tej twojej stronce pokazuje wyraźnie, że w większości przypadków po użyciu iwermektyny dochodzi do zakrzepów, pogorszenia stanu i zgonów. Masz jeszcze jakieś takie źródła? XD
  "Dowody o umiarkowanej pewności", "zgony są możliwe" z zestawienia dotychczasowych badań zawartych na tej twojej stronce pokazuje wyraźnie, że w większości przypadków po użyciu iwermektyny dochodzi do zakrzepów, pogorszenia stanu i zgonów. Masz jeszcze jakieś takie źródła? XD rozwiń
Avatar
tadek68 / 27 listopada 2021 r. o 18:56
0
U nas też rozpylą nowy syf, tylko patrzeć, za Holokaust i zbyt małą liczbę ,,Szczepanów" z obowiązkowymi 7 dawkami w roku.
Avatar
niezarejestrowany / 27 listopada 2021 r. o 16:58
0
Dla osób zainteresowanych skutecznym leczeniem, polecam zamiast kierowac się mądrościami z różnych fejhunterów, afp czy innych demagogów, poczytać coś bardziej wartościowego: Front Line COVID-19 Critical Care Alliance Protokoły zapobiegania i leczenia dla domeny COVID-19 Jest dużo o iwermetynie wraz z odnośnikami do żródeł. ***s://covid19criticalcare.com/pl/iwermektyna-w-COVID-19/ albo to ***s://***medrxiv.org/content/10.1101/2020.11.30.20236570v1 Badania, bez jakiejkolwiek wątpliwości potwierdzają skuteczność jej stosowania w leczeniu covid.
Dla osób zainteresowanych skutecznym leczeniem, polecam zamiast kierowac się mądrościami z różnych fejhunterów, afp czy innych demagogów, poczytać coś bardziej wartościowego: Front Line COVID-19 Critical Care Alliance Protokoły zapobiegania i leczenia dla domeny COVID-19 Jest dużo o iwermetynie wraz z odnośnikami do żródeł. ***s://covid19criticalcare.com/pl/iwermektyna-w-COVID-19/ albo to ***s://***medrxiv.org/content/10.1101/2020.11.30.20236570v1 Badania, bez jakiejkolwiek wątpliwości potwierdzają... rozwiń
Avatar
_XD_ / 27 listopada 2021 r. o 14:24
-1
JAPONIA - 4 razy większa populacja niż Polska.... 119 nowych przypadków and 1 zgon.... mozna bez 3ciej szprycy? OCZYWIŚCIE !!!!!!!
Oczywiście nie ma to być wspólnego z 77% poziomem wyszczepienia, rygorystycznym przestrzeganiem obostrzeń i dopiero niedawno zniesionym stanem wyjątkowym, tylko z fakenewsem o iwermektynie. XD
Jest wiele państw z wyższym niż 77% poziomem wyszczepienia, a gdzie nie wprowadzono dostępu do leczenia np iwermetyną i tam też odnotowano takie spadki chorych? NIE.
 ***s://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/japonia-pozbyla-sie-korowirusa-stosujac-iwermektyne-to-falszywy-przekaz,1085717.html
 ***s://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/japonia-pozbyla-sie-korowirusa-stosujac-iwermektyne-to-falszywy-przekaz,1085717.html rozwiń
Avatar
_XD_ / 27 listopada 2021 r. o 14:19
0
JAPONIA - 4 razy większa populacja niż Polska.... 119 nowych przypadków and 1 zgon.... mozna bez 3ciej szprycy? OCZYWIŚCIE !!!!!!!
Oczywiście nie ma to być wspólnego z 77% poziomem wyszczepienia, rygorystycznym przestrzeganiem obostrzeń i dopiero niedawno zniesionym stanem wyjątkowym, tylko z fakenewsem o iwermektynie. XD
Jest wiele państw z wyższym niż 77% poziomem wyszczepienia, a gdzie nie wprowadzono dostępu do leczenia np iwermetyną i tam też odnotowano takie spadki chorych? NIE.
 ***s://amp-dw-com.cdn.ampproject.org/v/s/amp.dw.com/pl/austria-pacjentka-w-ci%C4%99%C5%BCkim-stanie-po-iwermektynie/a-59886136?amp_js_v=a6&amp_gsa=1&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D#aoh=16380190159100&referrer=***s%3A%2F%2F***google.com&amp_tf=%C5%B9r%C3%B3d%C5%82o%3A%20%251%24s&ampshare=***s%3A%2F%2F***dw.com%2Fpl%2Faustria-pacjentka-w-ci%25C4%2599%25C5%25BCkim-stanie-po-iwermektynie%2Fa-59886136
 ***s://amp-dw-com.cdn.ampproject.org/v/s/amp.dw.com/pl/austria-pacjentka-w-ci%C4%99%C5%BCkim-stanie-po-iwermektynie/a-59886136?amp_js_v=a6&amp_gsa=1&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D#aoh=16380190159100&referrer=***s%3A%2F%2F***google.com&amp_tf=%C5%B9r%C3%B3d%C5%82o%3A%20%251%24s&ampshare=***s%3A%2F%2F***dw.com%2Fpl%2Faustria-pacjentka-w-ci%25C4%2599%25C5%25BCkim-stanie-po-iwermektynie%2Fa-59886136 rozwiń
Avatar
_XD_ / 27 listopada 2021 r. o 14:16
0
JAPONIA - 4 razy większa populacja niż Polska.... 119 nowych przypadków and 1 zgon.... mozna bez 3ciej szprycy? OCZYWIŚCIE !!!!!!!
Oczywiście nie ma to być wspólnego z 77% poziomem wyszczepienia, rygorystycznym przestrzeganiem obostrzeń i dopiero niedawno zniesionym stanem wyjątkowym, tylko z fakenewsem o iwermektynie. XD
Jest wiele państw z wyższym niż 77% poziomem wyszczepienia, a gdzie nie wprowadzono dostępu do leczenia np iwermetyną i tam też odnotowano takie spadki chorych? NIE.
 W Japonii nie wprowadzono leczenia iwermektyną. ***s://fakehunter.pap.pl/raport/7f89956e-295c-44ef-8b14-b3a3c2c840b8
 W Japonii nie wprowadzono leczenia iwermektyną. ***s://fakehunter.pap.pl/raport/7f89956e-295c-44ef-8b14-b3a3c2c840b8 rozwiń
Avatar
_XD_ / 27 listopada 2021 r. o 14:15
0
_XD_: Piszesz komentarzy co nie miara, a wszystko opierasz tylko o swoje przekonania: że ci, którzy krytykują podejmowane działania to SZURY, powiązania sugerujące, a nawet wykazujące prowadzone rozgrywki pozakulisowe i stosowane manipulacje to SPISEG. Chłopie, jak masz coś sensownego do dodania jako kontrargument, to sprawdź czy masz na poparcie tego jakieklwiek dowody poza swoimi przekonaniami i urojeniami. A powoływanie się na "ekspertów epidemiologów z wieloletnim doświadczeniem" bez podania konkretnych nazwisk, przytoczenia odnośników do ich wypowiedzi a dalej bez sprawdzenia źródeł na jakich opierają swoje twierdzenia to szurstwo. Tak, w przeciwieństwie do Teczowy_ZSL, nie powołujesz się na żadne twarde dane, na żadne badania, dokumenty, na żadne konkretne nazwiska ekspertów z danej dziedziny. Jednym słowem: UPRAWIASZ SZURSTWO.
 HAHAHAHA. Tęczowy gumofilec i twarde dane. Te "twarde dane" gumofilca to linki do dziwnych stronek propagujących teorie spiskowe i fakenewsy, które łatwo obalić wpisując jego własne frazy w google, tak samo jak informacje o poziomach wyszczepienia w dowolnym kraju, poziomach zachorowań i zgonów od początku pandemii. Jeśli chodzi o "ekspertów" to albo są to osoby całkowicie niezwiązane z wirusologią, czy chociaż z medycyną, sobie sami już dawno zdementowali te "doniesienia" którymi brandzlują się antyszczepy. Więc z łuski swojej nie pier*ol. XD
 HAHAHAHA. Tęczowy gumofilec i twarde dane. Te "twarde dane" gumofilca to linki do dziwnych stronek propagujących teorie spiskowe i fakenewsy, które łatwo obalić wpisując jego własne frazy w google, tak samo jak informacje o poziomach wyszczepienia w dowolnym kraju, poziomach zachorowań i zgonów od początku pandemii. Jeśli chodzi o "ekspertów" to albo są to osoby całkowicie niezwiązane z wirusologią, czy chociaż z medycyną, sobie sami już dawno zdementowali te "doniesienia" którymi brandzlują się ... rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 27 listopada 2021 r. o 12:42
+4
Afryka ma najmniej zachorowań i najmniej szczepień.... Ameryka i Europa najwięcej zaszczepów i najwięcej davida19... Dane WHO pokazują, że zgony w Afryce stanowią zaledwie 3 % globalnej liczby. Dla porównania, zgony z powodu epidemii w obu Amerykach i Europie stanowią 46 % i 29 %.  co poszło nie tak? Co stosują w Afryce od lat do walki z problemami chorób wynikających z fatalnych warunków sanitarnych ? Co zastosowano w gigantycznej populacji Indii? Dlaczego Japonia już ma "z górki" ? Pomyśl samodzielnie ps Afryce chcą wcisnąć 100 000 000 szpryc.... jak myślicie.... W JAKIM CELU ???
Afryka ma najmniej zachorowań i najmniej szczepień.... Ameryka i Europa najwięcej zaszczepów i najwięcej davida19... Dane WHO pokazują, że zgony w Afryce stanowią zaledwie 3 % globalnej liczby. Dla porównania, zgony z powodu epidemii w obu Amerykach i Europie stanowią 46 % i 29 %.  co poszło nie tak? Co stosują w Afryce od lat do walki z problemami chorób wynikających z fatalnych warunków sanitarnych ? Co zastosowano w gigantycznej populacji Indii? Dlaczego Japonia już ma "z górki"... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ministerstwo Edukacji i Nauki podaje termin powrotu uczniów do szkół. Najmłodsi też zdalnie?

Ministerstwo Edukacji i Nauki podaje termin powrotu uczniów do szkół. Najmłodsi też zdalnie?

Ostatniego dnia lutego jest powrót do nauki stacjonarnej we wszystkich typach szkół; nie zakładamy innego wariantu - powiedział w czwartek wiceminister edukacji i nauki Tomasz Rzymkowski. Nie przewidujemy możliwości zamknięcia przedszkoli ani klas od 1 do 4 - dodał.

Kiedy Dentysta Przyjmie Bez Kolejki

Kiedy Dentysta Przyjmie Bez Kolejki

W jakich sytuacjach wejdziemy do stomatologa poza kolejnością. Co zrobić w przypadku bólu zęba. Sprawdź, kiedy masz prawo do natychmiastowej wizyty!

Sportowiec 2021 roku: Cztery piłkarki MKS FunFloor Perła w grze o tytuł

Sportowiec 2021 roku: Cztery piłkarki MKS FunFloor Perła w grze o tytuł

Joanna Szarawaga, Weronika Gawlik, Kinga Achruk i Romana Roszak są nominowane w plebiscycie na Sportowca Roku 2021.

Puławy: Do urzędników pojedziemy windą

Puławy: Do urzędników pojedziemy windą

Budynek Urzędu Miasta w Puławach, mimo ostatnich inwestycji w poprawę jego dostępności przez osoby niepełnosprawne, wciąż nie jest łatwo dostępny dla osób mających problemy z poruszaniem się. Urzędnicy chcą dobudować zewnętrzną windę. Jej projekt ma kosztować ok. 50 tys. zł.

Zamykają sklep z tanią odzieżą, bo dobiły ich rachunki za prąd i ogrzewanie
Rozmowa

Zamykają sklep z tanią odzieżą, bo dobiły ich rachunki za prąd i ogrzewanie

– Nie jesteśmy już w stanie płacić rachunków, nie sięgając do własnych oszczędności. Rachunki za prąd i ogrzewanie – już za grudzień – są wyższe o około 50 proc. od tych w listopadzie, a to przecież nie koniec podwyżek – Rozmowa z Sylwestrem Iżowskim, współwłaścicielem sklepu z używaną odzieżą „Różana szafa” w Lublinie.

Od niemal roku walczą z plagą pluskiew. Czy problem uda się rozwiązać?
Reportaż Uwagi! TVN
film

Od niemal roku walczą z plagą pluskiew. Czy problem uda się rozwiązać?

- Wszystkie ubrania i pościel muszę dzień w dzień gotować w 90 stopniach, by zabić ich jaja, bądź żywego intruza – skarży się pani Małgorzata. Kobieta od blisko roku walczy z plagą pluskiew w jednej z łódzkich kamienic. Bezskutecznie. Od blisko roku sen z powiek kobiety i kilku jej sąsiadów spędza walka z plagą pluskiew.

"Anna & Anna" - koncert w puławskim Domu Chemika
18 lutego 2022, 19:00

"Anna & Anna" - koncert w puławskim Domu Chemika

W piątek, 18 lutego o godz. 19 w Domu Chemika w Puławach (ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się fabularyzowany koncert "Anna & Anna" poświęcony twórczości Anny German i Anny Jantar.

Lublin wyludnia się w galopującym tempie. Zaskakujące prognozy Ratusza
Pierwsza strona Dziennika

Lublin wyludnia się w galopującym tempie. Zaskakujące prognozy Ratusza

W zeszłym roku ubyło ponad 3200 zameldowanych mieszkańców. Chociaż miasto się kurczy, to jego władze bronią optymistycznego założenia, że mieszkańców będzie przybywać. Właśnie tym argumentem tłumaczyły przeznaczanie nowych terenów pod budownictwo.

Od dziś znowu lekcje z domu

Od dziś znowu lekcje z domu

Od dziś uczniowie starszych klas podstawówek oraz szkół ponadpodstawowych uczą się zdalnie. Do szkolnych ławek wrócą dopiero po feriach.

Muzeum wypożyczyło eksponat. Został zezłomowany

Muzeum wypożyczyło eksponat. Został zezłomowany

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie straciło jeden ze swoich eksponatów – ciężarówkę Star 660, która w przeszłości pracowała przy obsłudze lotniska. Pojazd po wypożyczeniu miał wrócić na miejsce, ale tak się nie stało. Człowiek, który przed laty zawarł umowę z muzeum twierdzi, że samochód został już zezłomowany.

Znakomity mecz lubelskich koszykarek we Francji. Pszczółka Polski Cukier w czołowej "ósemce" EuroCup

Znakomity mecz lubelskich koszykarek we Francji. Pszczółka Polski Cukier w czołowej "ósemce" EuroCup

Po raz kolejny w tym sezonie koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin pokazały, jak mocnym są zespołem, kiedy czują na sobie presję. Zielono-białe nie tylko odrobiły straty z pierwszego spotkania 1/8 finału EuroCup z Villeneuve d’Ascq LM, ale kompletnie rozbiły rywala z Francji 85:59. I to na jego parkiecie. Awansu do „ósemki” nikt im już nie odbierze

Ruszyły kontrole cen w sklepach. Będzie taniej? Na razie jest coraz drożej

Ruszyły kontrole cen w sklepach. Będzie taniej? Na razie jest coraz drożej

Rozpoczęły się zapowiadane kontrole cen na sklepowych półkach. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ma sprawdzać, czy handlowcy zareagują na obniżkę VAT. Grozi karami dla tych, którzy cen nie obniżą. Na razie niektóre produkty zdrożały.

Olga Bończyk na Dzień Kobiet w Nałęczowie
6 marca 2022, 19:00

Olga Bończyk na Dzień Kobiet w Nałęczowie

6 marca o godz. 19 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury wystąpi Olga Bończyk z zespołem.

Wisła Puławy – Pilica Białobrzegi 6:0. Drugi sparing na szóstkę

Wisła Puławy – Pilica Białobrzegi 6:0. Drugi sparing na szóstkę

Po sobotniej porażce w Kielcach Wisła Puławy spisała się dużo lepiej w środowym sparingu z Pilicą Białobrzegi. Rywal tym razem był jednak mniej wymagający i Duma Powiśla rozbiła ostatecznie trzecioligowca 6:0.

Mogłeś odpowiedzieć dobrze, ale i tak nie zdałeś. Tak wyglądał egzamin na prawo jazdy

Mogłeś odpowiedzieć dobrze, ale i tak nie zdałeś. Tak wyglądał egzamin na prawo jazdy

Zamieszanie z egzaminami na prawo jazdy. Do zestawu pytań zostało włączonych osiem błędnych. Ministerstwo szuka odpowiedzialnych za to urzędników, a Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego sprawdzają czy ci co 24 stycznia nie zdali egzaminu, oblali go słusznie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!