Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2021 r.
8:00

Lublin. Rodzice bronią szkoły, władze miasta już oficjalnie mówią o likwidacji

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
25 10 A A
Protestujący rodzice Lidia Bartoszewska, Monika Bogucka, Anna Józefowicz-Romska, Krzysztof Basiński, Mikołaj Maciejewski
Protestujący rodzice Lidia Bartoszewska, Monika Bogucka, Anna Józefowicz-Romska, Krzysztof Basiński, Mikołaj Maciejewski (fot. Maciej Kaczanowski)

Tak będzie lepiej – twierdzą miejscy urzędnicy, którzy chcą zlikwidować podstawówkę przy ul. Szkolnej, a uczniów przenieść do szkoły przy Sierocej. Oburzeni rodzice chcą, żeby Urząd Miasta wycofał się z tych planów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Chcemy, żeby nasze dzieci tu zostały – mówi Anna Józefowicz-Romska, która posyła swoje dziecko do Szkoły Podstawowej nr 19 przy ul. Szkolnej. To nieduża, kameralna placówka, której uczniowie mają rozszerzony program nauczania języka hiszpańskiego. Wielu rodziców właśnie z tego powodu zdecydowało się na tę placówkę.

Ratusz już oficjalnie potwierdza, że zamierza zlikwidować tę szkołę, jej uczniów przenieść na Sierocą, a budynek oddać sąsiadującemu z nią bezpośrednio IV Liceum Ogólnokształcącemu.

Urzędnicy twierdzą, że przemawia za tym „bardziej racjonalne wykorzystanie obiektów oświatowych, które znajdują się w zasobach miasta”, bo podstawówka ma mało uczniów, a ogólniak jest zatłoczony.

– W Szkole Podstawowej nr 19 w bieżącym roku szkolnym uczy się jedynie 179 uczniów, a do I klasy uczęszcza 23 uczniów. IV Liceum Ogólnokształcące jest jednym z największych w mieście, obecnie uczy się w nim 741 uczniów – stwierdza Izolda Boguta z lubelskiego Ratusza.

W swoim budynku liceum ma do dyspozycji 17 sal lekcyjnych. Część z nich nie jest w stanie pomieścić całej klasy, a jedynie grupę uczniów. – Braki lokalowe powodują, że szkoła już korzysta z pracowni lekcyjnych w SP 19 – tłumaczy Boguta i dodaje, że liceum korzysta w podstawówce z ośmiu sal lekcyjnych, sali gimnastycznej i boiska. – Pomimo tych zabiegów zajęcia w IV LO prowadzone są od godz. 8 do 17.40, co jest dużym utrudnieniem ze względu na wysoki odsetek uczniów dojeżdżających spoza granic miasta.

Władze miasta przekonują też, że sytuacja stanie się jeszcze trudniejsza, gdy w IV LO zacznie się termomodernizacja budynku, bo na pewien czas wyłączy ona z użytkowania kilka sal lekcyjnych. Dlatego Ratusz chce opróżnić i oddać liceum obiekt zajmowany obecnie przez podstawówkę.

Szkoła przy Sierocej, do której uczęszcza obecnie 181 dzieci, według władz miasta będzie w stanie przyjąć obecnych uczniów „dziewiętnastki” oraz dzieci z kolejnych roczników mieszkające w rejonach obu placówek. – Po połączeniu szkół placówka przy Sierocej nadal będzie jedna z najmniejszych w Lublinie – przekonuje Urząd Miasta.

Ratusz zapewnia, że przeprowadzka ze Szkolnej na Sierocą nie będzie oznaczać dla uczniów końca dotychczasowych znajomości i przyjaźni. – Dzieci pozostaną w dotychczasowych zespołach klasowych i nadal będą uczone przez nauczycieli, których już poznały. Uczniom SP 19 będzie zapewniona w SP25 możliwość nauki języka hiszpańskiego na rozszerzonym poziomie.

Ostateczna decyzja w sprawie szkolnych przenosin, o ile plan zostanie zaakceptowany przez kuratorium, będzie należeć do Rady Miasta.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gutek / 4 grudnia 2021 r. o 09:01
+18
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
Avatar
Janusz_Paliwas / 4 grudnia 2021 r. o 09:09
+17
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
 Tu się liczy ilość kliknięć, bo to się przekłada na zdolność kredytową ,,redaktora'' na możliwość zakupienia większej ilości metrów kwadratowych apartamentu na górkach czechowskich. Takiego szamba jakie panuje tu w komentarzach, nie spotkach nigdzie w internecie.
Avatar
Janusz_Paliwas / 4 grudnia 2021 r. o 14:22
+11
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
Tu się liczy ilość kliknięć, bo to się przekłada na zdolność kredytową ,,redaktora'' na możliwość zakupienia większej ilości metrów kwadratowych apartamentu na górkach czechowskich. Takiego szamba jakie panuje tu w komentarzach, nie spotkach nigdzie w internecie.
  Czy ta wyjątkowość forum     DW     wynika tylko z tego, że w tych bardziej     "    porządnych    "         Janusz_    Paliwas     nie bywa    ?
 Z pasji... lubię irytować takie osoby pokroju tenczowy, monisia, kes22, las, kornik i paru innych. Sprawia mi przyjemność jak czytając mnie dostajcie ślinotoku i ataku furii. A najbardziej mnie bawi jak wypisując swoje durnoty pod moim adresem myślicie że mnie te wasze wyzwyska i obraźliwe teksty cokolwiek obchodzą :)
 Z pasji... lubię irytować takie osoby pokroju tenczowy, monisia, kes22, las, kornik i paru innych. Sprawia mi przyjemność jak czytając mnie dostajcie ślinotoku i ataku furii. A najbardziej mnie bawi jak wypisując swoje durnoty pod moim adresem myślicie że mnie te wasze wyzwyska i obraźliwe teksty cokolwiek obchodzą :) rozwiń
Avatar
LAS / 4 grudnia 2021 r. o 12:38
-4
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
Tu się liczy ilość kliknięć, bo to się przekłada na zdolność kredytową ,,redaktora'' na możliwość zakupienia większej ilości metrów kwadratowych apartamentu na górkach czechowskich. Takiego szamba jakie panuje tu w komentarzach, nie spotkach nigdzie w internecie.
  Czy ta wyjątkowość forum  DW  wynika tylko z tego, że w tych bardziej  " porządnych "   Janusz_ Paliwas  nie bywa ?
  Czy ta wyjątkowość forum  DW  wynika tylko z tego, że w tych bardziej  " porządnych "   Janusz_ Paliwas  nie bywa ? rozwiń
Avatar
kees22 / 4 grudnia 2021 r. o 16:34
-6
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
Tu się liczy ilość kliknięć, bo to się przekłada na zdolność kredytową ,,redaktora'' na możliwość zakupienia większej ilości metrów kwadratowych apartamentu na górkach czechowskich. Takiego szamba jakie panuje tu w komentarzach, nie spotkach nigdzie w internecie.
 Czy ta wyjątkowość forum     DW     wynika tylko z tego, że w tych bardziej     "    porządnych    "         Janusz_    Paliwas     nie bywa    ?
Z pasji... lubię irytować takie osoby pokroju tenczowy, monisia, kes22, las, kornik i paru innych. Sprawia mi przyjemność jak czytając mnie dostajcie ślinotoku i ataku furii. A najbardziej mnie bawi jak wypisując swoje durnoty pod moim adresem myślicie że mnie te wasze wyzwyska i obraźliwe teksty cokolwiek obchodzą :)
Nie pochlebiaj sobie - twoich wypocin praktycznie nie czytam,tylko zaraz minusuje .
Nie pochlebiaj sobie - twoich wypocin praktycznie nie czytam,tylko zaraz minusuje . rozwiń
Avatar
Sport_po_Lubelsku / 4 grudnia 2021 r. o 17:49
-7
Być może szkołę przejmie lubelski gang narciarzy i przekształci w akademik.
Avatar
kees22 / 4 grudnia 2021 r. o 10:15
-10
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
Tu się liczy ilość kliknięć, bo to się przekłada na zdolność kredytową ,,redaktora'' na możliwość zakupienia większej ilości metrów kwadratowych apartamentu na górkach czechowskich. Takiego szamba jakie panuje tu w komentarzach, nie spotkach nigdzie w internecie.
 No nie!!,Odezwał się hipokryta ,którego i lość  zamieszczonych 3875 postów  i ich jakość właśnie zaśmieca to forum
 No nie!!,Odezwał się hipokryta ,którego i lość  zamieszczonych 3875 postów  i ich jakość właśnie zaśmieca to forum rozwiń
Avatar
LAS / 4 grudnia 2021 r. o 08:29
-17
"Zaoszczędzona" na "plebsie" kasa będzie jak znalazł na najem budynku od dewelo-buraczka na szkołę na Węglinie Płd, bo ta wybudowana, mimo że najdroższa w kraju (i bez boiska), "przypadkiem" okazała się za mała.
Po połączeniu okaże się, że brakuje miejsca. W międzyczasie powstanie prywatny obiekt z odpowiednim  rozkładem  pomieszczeń, kubaturą i lokalizacją.
Avatar
kronikidewelorozwoju / 4 grudnia 2021 r. o 08:11
-22
"Zaoszczędzona" na "plebsie" kasa będzie jak znalazł na najem budynku od dewelo-buraczka na szkołę na Węglinie Płd, bo ta wybudowana, mimo że najdroższa w kraju (i bez boiska), "przypadkiem" okazała się za mała.
Avatar
kronikidewelorozwoju / 4 grudnia 2021 r. o 08:11
-30
Dziad Jakubowicki jak zwykle oszczędności zaczyna od "plebsu". Dewelo-planowanie idzie pełną parą.
Avatar
Sport_po_Lubelsku / 4 grudnia 2021 r. o 17:49
-7
Być może szkołę przejmie lubelski gang narciarzy i przekształci w akademik.
Avatar
kees22 / 4 grudnia 2021 r. o 16:34
-6
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
Tu się liczy ilość kliknięć, bo to się przekłada na zdolność kredytową ,,redaktora'' na możliwość zakupienia większej ilości metrów kwadratowych apartamentu na górkach czechowskich. Takiego szamba jakie panuje tu w komentarzach, nie spotkach nigdzie w internecie.
 Czy ta wyjątkowość forum     DW     wynika tylko z tego, że w tych bardziej     "    porządnych    "         Janusz_    Paliwas     nie bywa    ?
Z pasji... lubię irytować takie osoby pokroju tenczowy, monisia, kes22, las, kornik i paru innych. Sprawia mi przyjemność jak czytając mnie dostajcie ślinotoku i ataku furii. A najbardziej mnie bawi jak wypisując swoje durnoty pod moim adresem myślicie że mnie te wasze wyzwyska i obraźliwe teksty cokolwiek obchodzą :)
Nie pochlebiaj sobie - twoich wypocin praktycznie nie czytam,tylko zaraz minusuje .
Nie pochlebiaj sobie - twoich wypocin praktycznie nie czytam,tylko zaraz minusuje . rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 4 grudnia 2021 r. o 14:22
+11
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
Tu się liczy ilość kliknięć, bo to się przekłada na zdolność kredytową ,,redaktora'' na możliwość zakupienia większej ilości metrów kwadratowych apartamentu na górkach czechowskich. Takiego szamba jakie panuje tu w komentarzach, nie spotkach nigdzie w internecie.
  Czy ta wyjątkowość forum     DW     wynika tylko z tego, że w tych bardziej     "    porządnych    "         Janusz_    Paliwas     nie bywa    ?
 Z pasji... lubię irytować takie osoby pokroju tenczowy, monisia, kes22, las, kornik i paru innych. Sprawia mi przyjemność jak czytając mnie dostajcie ślinotoku i ataku furii. A najbardziej mnie bawi jak wypisując swoje durnoty pod moim adresem myślicie że mnie te wasze wyzwyska i obraźliwe teksty cokolwiek obchodzą :)
 Z pasji... lubię irytować takie osoby pokroju tenczowy, monisia, kes22, las, kornik i paru innych. Sprawia mi przyjemność jak czytając mnie dostajcie ślinotoku i ataku furii. A najbardziej mnie bawi jak wypisując swoje durnoty pod moim adresem myślicie że mnie te wasze wyzwyska i obraźliwe teksty cokolwiek obchodzą :) rozwiń
Avatar
LAS / 4 grudnia 2021 r. o 12:38
-4
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
Tu się liczy ilość kliknięć, bo to się przekłada na zdolność kredytową ,,redaktora'' na możliwość zakupienia większej ilości metrów kwadratowych apartamentu na górkach czechowskich. Takiego szamba jakie panuje tu w komentarzach, nie spotkach nigdzie w internecie.
  Czy ta wyjątkowość forum  DW  wynika tylko z tego, że w tych bardziej  " porządnych "   Janusz_ Paliwas  nie bywa ?
  Czy ta wyjątkowość forum  DW  wynika tylko z tego, że w tych bardziej  " porządnych "   Janusz_ Paliwas  nie bywa ? rozwiń
Avatar
kees22 / 4 grudnia 2021 r. o 10:15
-10
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
Tu się liczy ilość kliknięć, bo to się przekłada na zdolność kredytową ,,redaktora'' na możliwość zakupienia większej ilości metrów kwadratowych apartamentu na górkach czechowskich. Takiego szamba jakie panuje tu w komentarzach, nie spotkach nigdzie w internecie.
 No nie!!,Odezwał się hipokryta ,którego i lość  zamieszczonych 3875 postów  i ich jakość właśnie zaśmieca to forum
 No nie!!,Odezwał się hipokryta ,którego i lość  zamieszczonych 3875 postów  i ich jakość właśnie zaśmieca to forum rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 4 grudnia 2021 r. o 09:09
+17
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
 Tu się liczy ilość kliknięć, bo to się przekłada na zdolność kredytową ,,redaktora'' na możliwość zakupienia większej ilości metrów kwadratowych apartamentu na górkach czechowskich. Takiego szamba jakie panuje tu w komentarzach, nie spotkach nigdzie w internecie.
Avatar
Gutek / 4 grudnia 2021 r. o 09:01
+18
Panie Smaga , dlaczego pozwala pan , aby pod pańskimi artykułami w komentarzach obrażano ludzi ? Tak pan rozumie „ wolność słowa " ?
Avatar
LAS / 4 grudnia 2021 r. o 08:29
-17
"Zaoszczędzona" na "plebsie" kasa będzie jak znalazł na najem budynku od dewelo-buraczka na szkołę na Węglinie Płd, bo ta wybudowana, mimo że najdroższa w kraju (i bez boiska), "przypadkiem" okazała się za mała.
Po połączeniu okaże się, że brakuje miejsca. W międzyczasie powstanie prywatny obiekt z odpowiednim  rozkładem  pomieszczeń, kubaturą i lokalizacją.
Avatar
kronikidewelorozwoju / 4 grudnia 2021 r. o 08:11
-22
"Zaoszczędzona" na "plebsie" kasa będzie jak znalazł na najem budynku od dewelo-buraczka na szkołę na Węglinie Płd, bo ta wybudowana, mimo że najdroższa w kraju (i bez boiska), "przypadkiem" okazała się za mała.
Avatar
kronikidewelorozwoju / 4 grudnia 2021 r. o 08:11
-30
Dziad Jakubowicki jak zwykle oszczędności zaczyna od "plebsu". Dewelo-planowanie idzie pełną parą.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert "Od serca do ucha vol.2" w Chatce Żaka
28 stycznia 2022, 18:00

Koncert "Od serca do ucha vol.2" w Chatce Żaka

Utalentowani Muzycznie Córki i Synowie wystąpią 28 stycznia o godz. 18 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) z koncertem "Od serca do ucha".

Pozycjonowanie stron w Lublinie - od czego zacząć?

Pozycjonowanie stron w Lublinie - od czego zacząć?

Mówi się – słusznie oczywiście – że większość biznesów przenosi się do internetu, w ten czy inny sposób. I że sukces będzie udziałem tych, którzy będą potrafili odpowiednio wykorzystać możliwości promocji swojej witryny/firmy. W głównej mierze zaś tych, którzy znajdą się na czołowych pozycjach wyników wyszukiwania Google. Aby tego dokonać, należy podjąć działania, które określane są jako pozycjonowanie stron internetowych. Ale co trzeba zrobić, zanim zaczniemy wdrażać strategię pozycjonowania?

Uczniowie przechodzą na zdalną naukę. Nie przez COVID-19, tylko z powodu pożaru
Aktualizacja
galeria

Uczniowie przechodzą na zdalną naukę. Nie przez COVID-19, tylko z powodu pożaru

Na pewno do końca tygodnia uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Prawiednikach będą uczyć się zdalnie. Zmiana trybu nauki ma związek z pożarem, który wybuchł w budynku szkoły w nocy z poniedziałku na wtorek. Zniszczona została jedna z sal lekcyjnych.

Niemal 37 tysięcy nowych chorych. Bardzo dużo zakażeń w Lubelskiem

Niemal 37 tysięcy nowych chorych. Bardzo dużo zakażeń w Lubelskiem

Resort zdrowia podał najnowsze dane pandemiczne. Z przedstawionego we wtorek raportu wynika, że w całym kraju przybyło blisko 37 tysięcy zakażeń koronawirusem.

Nauka zdalna. Nieoficjalnie: w dużych miastach

Nauka zdalna. Nieoficjalnie: w dużych miastach

Dzieci i młodzież uczące się w dużych miastach mogą zostać skierowane na naukę zdalną. To jeden z rozważanych przez rząd scenariuszy.

Za i przeciw spalarni śmieci w Kraśniku. Dziś spotkanie dla mieszkańców

Za i przeciw spalarni śmieci w Kraśniku. Dziś spotkanie dla mieszkańców

Przedstawiciele inwestora, władze miasta, ekolodzy, radni a także mieszkańcy wezmą udział w dzisiejszym spotkaniu na temat planowanej budowy spalarni śmieci w Kraśniku. Konsultacje rozpoczną się o godz. 17 w Centrum Kultury i Promocji. Spotkanie będzie transmitowane w internecie.

Miejscówka widmo. Kibic otrzymał bilet z miejscem, którego nie ma

Miejscówka widmo. Kibic otrzymał bilet z miejscem, którego nie ma

Nasz czytelnik, pan Paweł, zakupił bilet na mecz LUK Lublin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na miejsce, którego nie było w hali Globus. Kibic interweniował u pośrednika, który sprzedał mu trefny bilet, u zarządcy hali, jak też w lubelskim klubie

Jest nowy szef lubelskiego więziennictwa

Jest nowy szef lubelskiego więziennictwa

Ppłk Cyprian Bas został dyrektorem okręgowym Służby Więziennej w Lublinie. Do tej pory pracował w Opolu Lubelskim.

Puławy. Mediateka coraz droższa. Potrzeba 3 miliony więcej

Puławy. Mediateka coraz droższa. Potrzeba 3 miliony więcej

Nowa siedziba miejskiej biblioteki będzie kosztowała więcej niż pierwotnie zakładano. W tym roku budżet prac wzrośnie o co najmniej 3 mln zł.

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd w Puławach
30 stycznia 2022, 16:00

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd w Puławach

Ponad 450 zgłoszeń z całego kraju napłynęło na XXVII Ogólnopolski Koncert Kolęd w Puławach. Najpiękniejsze wykonania będzie można usłyszeć na żywo podczas koncertu laureatów 30 stycznia o godz. 16 Domu Chemika (ul. Wojska Polskiego 4).

Nocny pożar w szkole. Paliło się w jednej z klas
zdjęcia
galeria

Nocny pożar w szkole. Paliło się w jednej z klas

Ogień pojawił się około północy z poniedziałku na wtorek. Na miejsce wezwano strażaków z Lublina i kilku jednostek OSP.

Raport drogowy. Na tych trasach w Lubelskiem trzeba uważać

Raport drogowy. Na tych trasach w Lubelskiem trzeba uważać

Najtrudniejsze warunki panują m.in. w okolicach Lubartowa, Parczewa czy Radzynia Podlaskiego. Tak wynika z informacji przekazanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich.

Zwolniony ratownik – antyszczepionkowiec nagrał film skierowany do wojewody

Zwolniony ratownik – antyszczepionkowiec nagrał film skierowany do wojewody

Robert Oleniacz na nagraniu mówi, że szpital tymczasowy w Lublinie jest niepotrzebny. Ratownik medyczny został zwolniony z pracy po wystąpieniu podczas marszu antyszepionkowców w Lublinie.

Młodzieżowiec z Górnika Łęczna powołany do kadry narodowej

Młodzieżowiec z Górnika Łęczna powołany do kadry narodowej

16-letni zawodnik i wychowanek Górnika Łęczna Dawid Tkacz, który przebywa z pierwszym zespołem na zgrupowaniu w tureckiej Antalyi otrzymał powołanie na towarzyskie spotkania młodzieżowej reprezentacji Polski z Norwegią

Lublin. Czy prezes ważnego funduszu spycha ludzi poprzednika?

Lublin. Czy prezes ważnego funduszu spycha ludzi poprzednika?

Iskrzy w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Szef instytucji zaproponował nowe warunki zatrudnienia szefowym zakładowego związku zawodowego, co spotkało się ze sprzeciwem „Solidarności”. Sprawę badała inspekcja pracy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!