Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 czerwca 2022 r.
17:32

W Lublinie na stacjach Orlenu zabrakło paliwa do protestu

Autor: Zdjęcie autora kw
92 29 A A
W Lublinie na stacji przy ul. Gęsiej, gdzie według zapowiedzi po godzinie 15 miał się zacząć protest na stacjach Orlenu przeciwko drogiej benzynie, ruch pod dystrybutorami był niczym nie zmącony. Można nawet powiedzieć, że było pustawo
W Lublinie na stacji przy ul. Gęsiej, gdzie według zapowiedzi po godzinie 15 miał się zacząć protest na stacjach Orlenu przeciwko drogiej benzynie, ruch pod dystrybutorami był niczym nie zmącony. Można nawet powiedzieć, że było pustawo (fot. Maciej Kaczanowski)

Miały być kolejki pod dystrybutorami, powolnie przemieszczające się do wyjazdu, "zepsute" ni stąd ni zowąd samochody, a było więcej fotoreporterów (czterech) niż tankujących samochodów (trzy). Tak wyglądał tuż po 15 zapowiadany w internecie protest na stacji Orlenu przy ul. Głębokiej w Lublinie. Na Gęsiej nie było nawet fotoreporterów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak Polska długa i szeroka kierowcy skrzykiwali się w internecie na protest na stacjach polskiego paliwowego czempiona z orłem w logo i lokalnymi tytułami prasowymi w portfolio. W Lublinie miał się odbyć na stacjach przy wspomianej Głębokiej, Gęsiej i Drodze Męczenników Majdanka. Ale albo nie trafiliśmy w godzinę, albo protest przegrał z pogodą, weekendem lub grillem. A może to efekt zmasowanej kontroli policyjnej piątkowego wieczoru, zaserwowany przez lubelską drogówkę kierowcom Bolta, Ubera, czy Free Now. Cisza i spokój, jak to w leniwe sobotnie popołudnie.

Pod dystrybutorem przy Głębokiej stoi taksówka z logo Eko Taxi. W środku, za kierownicą, pani Renata. Pytam z nadzieją, czy może na protest, ale nie - niestety - przyjechała po prostu zatankować. A pani Renata jeździ na benzynie (Pb przy Głębkiej jest po 7,91 zł) i na gazie. Razem liczymy, o ile wzrosły jej koszty: 11 litrów gazu to jakieś 40 złotych na 100 km. To około 40 proc. więcej niż przed wojną. - Ceny paliw są naprawdę zbyt wysokie, mogliby trochę obniżyć - przyznaje pani Renata.

A są jakieś informacje na radiu o protestach? - pytam. - My teraz nie mamy już radia, jest aplikacja - wyjaśnia pani Renata. 

W budynku jeden z pracowników (- Niech pan napisze Krystian - mówi, choć na imię ma zupełnie inaczej, co widać na plakietce) właśnie wykłada paczki z ciastkami na półkę.

- Jest dzisiaj jakiś protest, coś się działo, widział pan coś?

- Nie, nic się nie dzieje, jeszcze - akcentuje ostatnie słowo, jakby coś mogło się wydarzyć. - Ruch jak w każdą sobotę.

Pytam, czy wie, czemu kierowcy na obiekt protestów wybrali Orlen. 

- A to pytanie nie do mnie, ja tankuje dosyć rzadko i jak gdzieś jeżdżę, to ceny są porównywalne - odpowiada pan "Krystian".

W naszą sympatyczną pogawędkę włącza się rosły mężczyzna (później przedstawia się jako kierownik stacji). 

- Dzień dobry - zagaja. - A pan jako dziennikarz ma zgodę Orlenu, żeby tak przeprowadzać wywiady?

- Nie muszę mieć, jest prawo prasowe - uprzejmie wyjaśniam i płynnie, jak to na stacji, przechodzę do pytania. - Jak pan myśli, czemu wybrano Orlen?

- Niech pan klientów spyta - odpowiada kierownik.

- Już pytałem. Może jednak pan?

- Nie dzięki.

Trudno, żegnamy się. Jedziemy na Orlen przy Gęsiej, ale tak naokoło, przez Orlen przy Al. Zygmuntowskich (pusto), Orlen przy Krochmalnej (pusto), jest w końcu i Gęsia. Ale tu też pusto.

Na szczęście mamy jeszcze ponad połowę baku, więc nie musimy tankować.

 

Pani Renata z Eko Taxi, która tankowała na Orlenie przy Głębokiej, przyznaje, że jej paliwowe koszty poszły w górę o około 40 proc. (fot. Maciej Kaczanowski)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poker / 14 czerwca 2022 r. o 07:50
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski).
Trzymam za słowo. Chętnie posłucham i popatrzę.
Ani nie posłuchasz ani nie popatrzysz. To patologiczny kłamca, który pracuje na akord, wciąga w dyskusję, przypisuje sobie cechy i zasługi, których nie posiada, a przyparta do muru litera, kradnie nawet cudze wypowiedzi żeby mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Całkiem jak dziecko, które usłyszy: ty jesteś głupi! Odpowiada: to ty jesteś głupi.
Wielokrotnie cię prosiłem - wskaż, gdzie kłamię. Teraz jeszcze o kradzież mnie posądzasz. Więc napiszę ci jeszcze tak: nie wcinaj się tam, gdzie mądrzejsi rozmawiają, kiedy nie masz nic sensownego do napisania.
 Brawo ja! :))) A nie mówiłem? Stanie twarzą w twarz i odważnie powie że dla niego ludzie o innych przekonaniach to "motłoch" ?! Nigdy. To tchórz i zakompleksione nic, co zza klawiatury ujada, szczeka i obraża.
 Brawo ja! :))) A nie mówiłem? Stanie twarzą w twarz i odważnie powie że dla niego ludzie o innych przekonaniach to "motłoch" ?! Nigdy. To tchórz i zakompleksione nic, co zza klawiatury ujada, szczeka i obraża. rozwiń
Avatar
___K___ / 13 czerwca 2022 r. o 21:42
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski).
Trzymam za słowo. Chętnie posłucham i popatrzę.
Ani nie posłuchasz ani nie popatrzysz. To patologiczny kłamca, który pracuje na akord, wciąga w dyskusję, przypisuje sobie cechy i zasługi, których nie posiada, a przyparta do muru litera, kradnie nawet cudze wypowiedzi żeby mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Całkiem jak dziecko, które usłyszy: ty jesteś głupi! Odpowiada: to ty jesteś głupi.
Wielokrotnie cię prosiłem - wskaż, gdzie kłamię. Teraz jeszcze o kradzież mnie posądzasz. Więc napiszę ci jeszcze tak: nie wcinaj się tam, gdzie mądrzejsi rozmawiają, kiedy nie masz nic sensownego do napisania.
Wielokrotnie cię prosiłem - wskaż, gdzie kłamię. Teraz jeszcze o kradzież mnie posądzasz. Więc napiszę ci jeszcze tak: nie wcinaj się tam, gdzie mądrzejsi rozmawiają, kiedy nie masz nic sensownego do napisania. rozwiń
Avatar
poker / 13 czerwca 2022 r. o 21:28
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski).
Trzymam za słowo. Chętnie posłucham i popatrzę.
 Ani nie posłuchasz ani nie popatrzysz. To patologiczny kłamca, który pracuje na akord, wciąga w dyskusję, przypisuje sobie cechy i zasługi, których nie posiada, a przyparta do muru litera, kradnie nawet cudze wypowiedzi żeby mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Całkiem jak dziecko, które usłyszy: ty jesteś głupi! Odpowiada: to ty jesteś głupi. 
 Ani nie posłuchasz ani nie popatrzysz. To patologiczny kłamca, który pracuje na akord, wciąga w dyskusję, przypisuje sobie cechy i zasługi, których nie posiada, a przyparta do muru litera, kradnie nawet cudze wypowiedzi żeby mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Całkiem jak dziecko, które usłyszy: ty jesteś głupi! Odpowiada: to ty jesteś głupi.  rozwiń
Avatar
Opat / 13 czerwca 2022 r. o 18:30
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski).
 Trzymam za słowo. Chętnie posłucham i popatrzę.
 Trzymam za słowo. Chętnie posłucham i popatrzę. rozwiń
Avatar
___K___ / 13 czerwca 2022 r. o 18:00
Zresztą, Opat, spójrzmy prawdzie w oczy. Po PiSowskiej stronie (wśród elektoratu) jest niewielka grupa ludzi rozsądnych i myślących, ale oni wspierają PiS głównie z powodów ideologicznych. Podejrzewam, że Ty sam jesteś nieźle wykształcony i rozsądku Ci nie brakuje, ale nie ma co ukrywać - większość wyborców Zjednoczonej Prawicy, to jednak niewykształcony, niskointeligntny motłoch, który poszedł ze swoimi głosami tylko dla 500+ i z wdzięczności za reprezentowanie tego motłochowego nurtu w mediach, jako czegoś normalnego. PiS zepsuł społeczeństwo tworząc mit o tym, że ambicje i wykształcenie nie są do niczego potrzebne, a nawet są obciążeniem (słynne "wykształciuchy").
Zresztą, Opat, spójrzmy prawdzie w oczy. Po PiSowskiej stronie (wśród elektoratu) jest niewielka grupa ludzi rozsądnych i myślących, ale oni wspierają PiS głównie z powodów ideologicznych. Podejrzewam, że Ty sam jesteś nieźle wykształcony i rozsądku Ci nie brakuje, ale nie ma co ukrywać - większość wyborców Zjednoczonej Prawicy, to jednak niewykształcony, niskointeligntny motłoch, który poszedł ze swoimi głosami tylko dla 500+ i z wdzięczności za reprezentowanie tego motłochowego nurtu w mediach, jako czegoś normalnego. PiS ... rozwiń
Avatar
___K___ / 13 czerwca 2022 r. o 17:44
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski).
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski). rozwiń
Avatar
RoofikLBN / 13 czerwca 2022 r. o 15:17
Zastanawiam się jak wygląda wg tego "poczytnego" czasopisma poziom dna dziennikarskiego. Kiedyś trzeba było skończyć dzienne dziennikarstwo teraz?
Avatar
Opat / 12 czerwca 2022 r. o 20:03
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było... rozwiń
Avatar
poker / 12 czerwca 2022 r. o 15:36
Ceny paliwa w Polsce najniższe w Europie oprócz węgier i turcji - ale poewskie politruki na czele z chyżym rójem o tym nie wspominają
Dlaczego nie napiszesz ,że za średnią krajową Norweg kupi 3 razy więcej paliwa, a Niemiec 2 razy . Piszesz jak Pinokio półprawdy.
A dlaczego nie napiszesz kto spowodował, że Polacy przez dziesięciolecia żyli w biedzie, gdy wymienione przez ciebie nacje bogaciły się? Dlaczego stopa życiowa Polaków była drastycznie gorsza od wymienionych przez ciebie? Piszesz jak byś powielał przekaz dnia dla Fatalnych Koalicjantów.
Powyższe kraje wymieniłem dla przykładu , aby wykazać właściwą cenę paliwa w stosunku zarobków w danym kraju , a ty przy cenie paliwa chcesz się dowiedzieć co było przyczyną „ bitwy pod Grunwaldem " . Mogłem wymienić inne kraje np. Szwajcaria , Francja , Hiszpania, Belgia itp. tam wszędzie co najmniej 2 razy więcej można kupić paliwa za średnią krajową.
 No to ponownie zadam pytanie, który z tych wymienionych przez ciebie krajów był tak zniszczony w czasie II wś. , miał po wojnie sfałszowane wybory, rządziła nim czerwona sitwa, która uniemożliwiła taki rozwój kraju, żeby Polska zbliżyła się przynajmniej do poziomu życia na zachodzie? Nadal dla ciebie to za trudne, żeby zacząć myśleć samodzielnie, nie podpierając się wytycznymi z centralnej bazy nienawistnych trolli?
 No to ponownie zadam pytanie, który z tych wymienionych przez ciebie krajów był tak zniszczony w czasie II wś. , miał po wojnie sfałszowane wybory, rządziła nim czerwona sitwa, która uniemożliwiła taki rozwój kraju, żeby Polska zbliżyła się przynajmniej do poziomu życia na zachodzie? Nadal dla ciebie to za trudne, żeby zacząć myśleć samodzielnie, nie podpierając się wytycznymi z centralnej bazy nienawistnych trolli? rozwiń
Avatar
_andy_ / 12 czerwca 2022 r. o 13:50
nawet Rumunia ma wyższe ceny na paliwa nie wspominając o Czechach
Avatar
poker / 14 czerwca 2022 r. o 07:50
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski).
Trzymam za słowo. Chętnie posłucham i popatrzę.
Ani nie posłuchasz ani nie popatrzysz. To patologiczny kłamca, który pracuje na akord, wciąga w dyskusję, przypisuje sobie cechy i zasługi, których nie posiada, a przyparta do muru litera, kradnie nawet cudze wypowiedzi żeby mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Całkiem jak dziecko, które usłyszy: ty jesteś głupi! Odpowiada: to ty jesteś głupi.
Wielokrotnie cię prosiłem - wskaż, gdzie kłamię. Teraz jeszcze o kradzież mnie posądzasz. Więc napiszę ci jeszcze tak: nie wcinaj się tam, gdzie mądrzejsi rozmawiają, kiedy nie masz nic sensownego do napisania.
 Brawo ja! :))) A nie mówiłem? Stanie twarzą w twarz i odważnie powie że dla niego ludzie o innych przekonaniach to "motłoch" ?! Nigdy. To tchórz i zakompleksione nic, co zza klawiatury ujada, szczeka i obraża.
 Brawo ja! :))) A nie mówiłem? Stanie twarzą w twarz i odważnie powie że dla niego ludzie o innych przekonaniach to "motłoch" ?! Nigdy. To tchórz i zakompleksione nic, co zza klawiatury ujada, szczeka i obraża. rozwiń
Avatar
___K___ / 13 czerwca 2022 r. o 21:42
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski).
Trzymam za słowo. Chętnie posłucham i popatrzę.
Ani nie posłuchasz ani nie popatrzysz. To patologiczny kłamca, który pracuje na akord, wciąga w dyskusję, przypisuje sobie cechy i zasługi, których nie posiada, a przyparta do muru litera, kradnie nawet cudze wypowiedzi żeby mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Całkiem jak dziecko, które usłyszy: ty jesteś głupi! Odpowiada: to ty jesteś głupi.
Wielokrotnie cię prosiłem - wskaż, gdzie kłamię. Teraz jeszcze o kradzież mnie posądzasz. Więc napiszę ci jeszcze tak: nie wcinaj się tam, gdzie mądrzejsi rozmawiają, kiedy nie masz nic sensownego do napisania.
Wielokrotnie cię prosiłem - wskaż, gdzie kłamię. Teraz jeszcze o kradzież mnie posądzasz. Więc napiszę ci jeszcze tak: nie wcinaj się tam, gdzie mądrzejsi rozmawiają, kiedy nie masz nic sensownego do napisania. rozwiń
Avatar
poker / 13 czerwca 2022 r. o 21:28
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski).
Trzymam za słowo. Chętnie posłucham i popatrzę.
 Ani nie posłuchasz ani nie popatrzysz. To patologiczny kłamca, który pracuje na akord, wciąga w dyskusję, przypisuje sobie cechy i zasługi, których nie posiada, a przyparta do muru litera, kradnie nawet cudze wypowiedzi żeby mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Całkiem jak dziecko, które usłyszy: ty jesteś głupi! Odpowiada: to ty jesteś głupi. 
 Ani nie posłuchasz ani nie popatrzysz. To patologiczny kłamca, który pracuje na akord, wciąga w dyskusję, przypisuje sobie cechy i zasługi, których nie posiada, a przyparta do muru litera, kradnie nawet cudze wypowiedzi żeby mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Całkiem jak dziecko, które usłyszy: ty jesteś głupi! Odpowiada: to ty jesteś głupi.  rozwiń
Avatar
Opat / 13 czerwca 2022 r. o 18:30
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski).
 Trzymam za słowo. Chętnie posłucham i popatrzę.
 Trzymam za słowo. Chętnie posłucham i popatrzę. rozwiń
Avatar
___K___ / 13 czerwca 2022 r. o 18:00
Zresztą, Opat, spójrzmy prawdzie w oczy. Po PiSowskiej stronie (wśród elektoratu) jest niewielka grupa ludzi rozsądnych i myślących, ale oni wspierają PiS głównie z powodów ideologicznych. Podejrzewam, że Ty sam jesteś nieźle wykształcony i rozsądku Ci nie brakuje, ale nie ma co ukrywać - większość wyborców Zjednoczonej Prawicy, to jednak niewykształcony, niskointeligntny motłoch, który poszedł ze swoimi głosami tylko dla 500+ i z wdzięczności za reprezentowanie tego motłochowego nurtu w mediach, jako czegoś normalnego. PiS zepsuł społeczeństwo tworząc mit o tym, że ambicje i wykształcenie nie są do niczego potrzebne, a nawet są obciążeniem (słynne "wykształciuchy").
Zresztą, Opat, spójrzmy prawdzie w oczy. Po PiSowskiej stronie (wśród elektoratu) jest niewielka grupa ludzi rozsądnych i myślących, ale oni wspierają PiS głównie z powodów ideologicznych. Podejrzewam, że Ty sam jesteś nieźle wykształcony i rozsądku Ci nie brakuje, ale nie ma co ukrywać - większość wyborców Zjednoczonej Prawicy, to jednak niewykształcony, niskointeligntny motłoch, który poszedł ze swoimi głosami tylko dla 500+ i z wdzięczności za reprezentowanie tego motłochowego nurtu w mediach, jako czegoś normalnego. PiS ... rozwiń
Avatar
___K___ / 13 czerwca 2022 r. o 17:44
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski).
Jasne, bez obaw. Nie zrozumieją :-) Toż już nawet wasz cudowny klejowy marszałem opowiadał, że musicie dostosować przekaz TVPiS do poziomu swojego elektoratu. I nie miał na myśli zwyżki intelektualnej programów, tylko dostosowanie go do krótkich skoków myślowych (w skrócie: suski). rozwiń
Avatar
RoofikLBN / 13 czerwca 2022 r. o 15:17
Zastanawiam się jak wygląda wg tego "poczytnego" czasopisma poziom dna dziennikarskiego. Kiedyś trzeba było skończyć dzienne dziennikarstwo teraz?
Avatar
Opat / 12 czerwca 2022 r. o 20:03
Biedny pan dziennikarz... Miał nadzieję na dobrą podpuche, prowokował, ciągnął za język i...kicha... Polacy mają rozum. No, nie wszyscy. Powyższe nie dotyczy Fatalnej Opozycji
To prawda - nie wszyscy Polacy mają rozum. Ci, którzy go nie mają, głosują na PiS. To wiadomo od lat z niezależnych sondaży.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było dość czasu i okazji by przekonać Polaków do innych ofert. Mówiąc językiem handlowym, mieliście słabą ofertę i klient poszedł do konkurencji.
Jesteś gotowy powtórzyć te słowa publicznie na jakimś wiecu lub innym zgromadzeniu wyborców PiS? Powiedzieć im to prosto w oczy nie chowając sie za internetowym nickiem? Bo jeśli tak i masz dość odwagi to ja też chętnie przyjdę posłuchać. Przypuszczam jednak że nawet leciwe i daleko posunięte w latach słuchaczki Radia Maryja bez trudu poradzą sobie z takim hejterem. Co ty sobie myślisz? Że zjadłeś wszystkie rozumy i masz monopol jak w jedyny słuszny (według ciebie i tobie podobnym) urządzić Polskę? Zanim PiS wygrał wybory było... rozwiń
Avatar
poker / 12 czerwca 2022 r. o 15:36
Ceny paliwa w Polsce najniższe w Europie oprócz węgier i turcji - ale poewskie politruki na czele z chyżym rójem o tym nie wspominają
Dlaczego nie napiszesz ,że za średnią krajową Norweg kupi 3 razy więcej paliwa, a Niemiec 2 razy . Piszesz jak Pinokio półprawdy.
A dlaczego nie napiszesz kto spowodował, że Polacy przez dziesięciolecia żyli w biedzie, gdy wymienione przez ciebie nacje bogaciły się? Dlaczego stopa życiowa Polaków była drastycznie gorsza od wymienionych przez ciebie? Piszesz jak byś powielał przekaz dnia dla Fatalnych Koalicjantów.
Powyższe kraje wymieniłem dla przykładu , aby wykazać właściwą cenę paliwa w stosunku zarobków w danym kraju , a ty przy cenie paliwa chcesz się dowiedzieć co było przyczyną „ bitwy pod Grunwaldem " . Mogłem wymienić inne kraje np. Szwajcaria , Francja , Hiszpania, Belgia itp. tam wszędzie co najmniej 2 razy więcej można kupić paliwa za średnią krajową.
 No to ponownie zadam pytanie, który z tych wymienionych przez ciebie krajów był tak zniszczony w czasie II wś. , miał po wojnie sfałszowane wybory, rządziła nim czerwona sitwa, która uniemożliwiła taki rozwój kraju, żeby Polska zbliżyła się przynajmniej do poziomu życia na zachodzie? Nadal dla ciebie to za trudne, żeby zacząć myśleć samodzielnie, nie podpierając się wytycznymi z centralnej bazy nienawistnych trolli?
 No to ponownie zadam pytanie, który z tych wymienionych przez ciebie krajów był tak zniszczony w czasie II wś. , miał po wojnie sfałszowane wybory, rządziła nim czerwona sitwa, która uniemożliwiła taki rozwój kraju, żeby Polska zbliżyła się przynajmniej do poziomu życia na zachodzie? Nadal dla ciebie to za trudne, żeby zacząć myśleć samodzielnie, nie podpierając się wytycznymi z centralnej bazy nienawistnych trolli? rozwiń
Avatar
_andy_ / 12 czerwca 2022 r. o 13:50
nawet Rumunia ma wyższe ceny na paliwa nie wspominając o Czechach