Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

7 listopada 2021 r.
15:12

„Jest pani kretynką”. Marszałek Terlecki wytłumaczył pani Joannie, gdzie PiS ma kobiety i ich prawa

0 10 A A

Nie spodziewałam się, że ten sposób się odezwie. Tym bardziej że towarzyszyła mu żona – mówi kobieta, która została obrażona przez wicemarszałka Sejmu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Posłanka Lewicy, Barbara Nowacka udostępniła nagranie, na którym widać, jak do Ryszarda Terleckiego (wicemarszałek Sejmu) podchodzi kobieta.

– Chciałabym tylko powiedzieć, że to, co dzieje się w kraju, to, co robicie kobietom, to jest po prostu karygodne – powiedziała.

Polityk odpowiedział: – Jest pani kretynką.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TECZOWY_ZSL / 8 listopada 2021 r. o 12:56
+10
Sikorski - oxfordczyk a'la Dyzma, lepiej to ujmował: "Jakaś p**da wiesz, taka, zamiast ją dowartościować, przep*****lić jak trzeba, to dał jej jakieś biuro…."
Avatar
Gutek / 8 listopada 2021 r. o 15:08
+4
Pani nie wiadomo skąd podeszła sobie ot tak do Terleckiego, faceta który ma cięty język, ktoś to ot tak nie wiadomo skąd nagrał i nagranie szybko trafiło do Nowackiej, która rozkręciła z tego aferę. Ludzie, kręcą wami jak bączkami a wy łykacie każdy szlam z sieci. Jedyny zarzut wobec niego może być taki, że nie wyjaśnił jej, dlaczego uważa ją za kretynkę, ale widocznie się gdzieś spieszył....
 Czy obejrzałeś nagranie o którym piszesz ? Ja obejrzałem i stwierdzam , że mamy marszałka sejmu z tytułem profesora zachowującego się jak pospolity cham . Z resztą nie po raz pierwszy zasłużył sobie na taką opinię .
 Czy obejrzałeś nagranie o którym piszesz ? Ja obejrzałem i stwierdzam , że mamy marszałka sejmu z tytułem profesora zachowującego się jak pospolity cham . Z resztą nie po raz pierwszy zasłużył sobie na taką opinię . rozwiń
Avatar
jozekad2020 / 10 listopada 2021 r. o 15:24
+2
Obrazona kobieta? Zwykla kodziara i iustitutka, ktora zorganizowala prymitywna prowokacje z Nowacka w roli "camerawoman". Nie damy sie nabrac.
Avatar
poker / 9 listopada 2021 r. o 18:39
+1
Kobieta może i kretynką nie jest, bo podjęła się i dobrze zagrała rolę kretynki. Ale ci wszyscy głupcy, którzy uwierzyli w to, że to był przypadek, nie ustawka, jak najbardziej zasługują na miano osób o obniżonej zdolności intelektualnej. W skrócie: wyborcy KO.
Avatar
Konstytucja / 8 listopada 2021 r. o 19:44
-1
Trudno się nie zgodzić z Panem Marszałkiem.
Avatar
Lubliniak / 8 listopada 2021 r. o 22:16
-2
A jak miał się odezwać do kretynki ? Kretyn to kretyn ... Czasem prawda jest bolesna.
Avatar
Janusz_Paliwas / 7 listopada 2021 r. o 15:20
-2
LEpszy sort !!
Avatar
WSumieToNikt / 8 listopada 2021 r. o 13:08
-3
Pani nie wiadomo skąd podeszła sobie ot tak do Terleckiego, faceta który ma cięty język, ktoś to ot tak nie wiadomo skąd nagrał i nagranie szybko trafiło do Nowackiej, która rozkręciła z tego aferę. Ludzie, kręcą wami jak bączkami a wy łykacie każdy szlam z sieci. Jedyny zarzut wobec niego może być taki, że nie wyjaśnił jej, dlaczego uważa ją za kretynkę, ale widocznie się gdzieś spieszył....
Avatar
Janusz_Paliwas / 7 listopada 2021 r. o 15:20
-3
Ludzki pan. PO pierwszych słowach widać że to lepszy sort...
Avatar
Lubliniak / 8 listopada 2021 r. o 22:19
-4
A tak na marginesie mam rozumieć, że do głupiego faceta można powiedzieć "kretynie" a do głupiej baby już nie ... hmmm no ciekawe. A może nie można tak mówić do lewaków a do osób o prawicowych poglądach już tak ...
Avatar
jozekad2020 / 10 listopada 2021 r. o 15:24
+2
Obrazona kobieta? Zwykla kodziara i iustitutka, ktora zorganizowala prymitywna prowokacje z Nowacka w roli "camerawoman". Nie damy sie nabrac.
Avatar
poker / 9 listopada 2021 r. o 18:39
+1
Kobieta może i kretynką nie jest, bo podjęła się i dobrze zagrała rolę kretynki. Ale ci wszyscy głupcy, którzy uwierzyli w to, że to był przypadek, nie ustawka, jak najbardziej zasługują na miano osób o obniżonej zdolności intelektualnej. W skrócie: wyborcy KO.
Avatar
Lubliniak / 8 listopada 2021 r. o 22:19
-4
A tak na marginesie mam rozumieć, że do głupiego faceta można powiedzieć "kretynie" a do głupiej baby już nie ... hmmm no ciekawe. A może nie można tak mówić do lewaków a do osób o prawicowych poglądach już tak ...
Avatar
Lubliniak / 8 listopada 2021 r. o 22:16
-2
A jak miał się odezwać do kretynki ? Kretyn to kretyn ... Czasem prawda jest bolesna.
Avatar
Konstytucja / 8 listopada 2021 r. o 19:44
-1
Trudno się nie zgodzić z Panem Marszałkiem.
Avatar
Gutek / 8 listopada 2021 r. o 15:08
+4
Pani nie wiadomo skąd podeszła sobie ot tak do Terleckiego, faceta który ma cięty język, ktoś to ot tak nie wiadomo skąd nagrał i nagranie szybko trafiło do Nowackiej, która rozkręciła z tego aferę. Ludzie, kręcą wami jak bączkami a wy łykacie każdy szlam z sieci. Jedyny zarzut wobec niego może być taki, że nie wyjaśnił jej, dlaczego uważa ją za kretynkę, ale widocznie się gdzieś spieszył....
 Czy obejrzałeś nagranie o którym piszesz ? Ja obejrzałem i stwierdzam , że mamy marszałka sejmu z tytułem profesora zachowującego się jak pospolity cham . Z resztą nie po raz pierwszy zasłużył sobie na taką opinię .
 Czy obejrzałeś nagranie o którym piszesz ? Ja obejrzałem i stwierdzam , że mamy marszałka sejmu z tytułem profesora zachowującego się jak pospolity cham . Z resztą nie po raz pierwszy zasłużył sobie na taką opinię . rozwiń
Avatar
WSumieToNikt / 8 listopada 2021 r. o 13:08
-3
Pani nie wiadomo skąd podeszła sobie ot tak do Terleckiego, faceta który ma cięty język, ktoś to ot tak nie wiadomo skąd nagrał i nagranie szybko trafiło do Nowackiej, która rozkręciła z tego aferę. Ludzie, kręcą wami jak bączkami a wy łykacie każdy szlam z sieci. Jedyny zarzut wobec niego może być taki, że nie wyjaśnił jej, dlaczego uważa ją za kretynkę, ale widocznie się gdzieś spieszył....
Avatar
TECZOWY_ZSL / 8 listopada 2021 r. o 12:56
+10
Sikorski - oxfordczyk a'la Dyzma, lepiej to ujmował: "Jakaś p**da wiesz, taka, zamiast ją dowartościować, przep*****lić jak trzeba, to dał jej jakieś biuro…."
Avatar
Janusz_Paliwas / 7 listopada 2021 r. o 15:20
-3
Ludzki pan. PO pierwszych słowach widać że to lepszy sort...
Avatar
Janusz_Paliwas / 7 listopada 2021 r. o 15:20
-2
LEpszy sort !!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?
film

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?

W sobotę będzie pochmurno z rozpogodzeniami z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju. Tam należy spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów. Pod wieczór w Małopolsce i na Górnym Śląsku pojawią się opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowy i zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny.

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Motor nadal traci do Ruchu osiem punktów. Piątkowe starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. A ten wynik na pewno dużo bardziej cieszy ekipę z Lublina, która od 37 minuty musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką obejrzał Vitinho.

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury
4 grudnia 2021, 10:00

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury

To miała być kolejna odsłona warsztatów organizowanych co roku przez Pracownię Sztuczka z Centrum Kultury. Ale tym razem pomysłodawcy projektu pragną włączyć się w pomoc dla tych, którzy działają w związku z kryzysem na granicy.

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Nad Zalewem Miejskim będzie można uprawiać wakeboarding. Miasto szuka wykonawców projektu wyciągu. Użytkownicy mają startować z brzegu w okolicy plaży, a efektowny zwrot zrobią w pobliżu wyspy

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia
Magazyn

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia

Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się nowe połączenie z Lublina do Warszawy, do Parczewa powrócą pociągi, nie wrócą za to kursy do lotniska. Do Trójmiasta wciąż nie będzie można dotrzeć bez przesiadki.

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość światowej sprzedaży NFT, czyli niewymienialnych tokenów, osiągnęła poziom 3,5 mld dolarów – wynika z raportu „Hiscox Online Art Trade Report 2021”. Szybko rosnącą popularność zyskuje zwłaszcza obrót cyfrową sztuką.

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków - dwóch 15-latków i 16-latka - którzy pobili pracownika sklepu. Jak się okazało, mężczyzna nie chciał ich poczęstować papierosem

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa
film

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Pacjentów w stanie zagrożenia życia mają od dzisiaj do poniedziałku przyjmować wszystkie szpitale z Lublina i okolic. Nie tylko te, które mają SOR-y. To efekt posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które po masowych zwolnieniach lekarskich w SPSK4 w Lublinie zwołał wojewoda.

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach
30 listopada 2021, 20:00

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach

Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na stand-up Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 1,1 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych. Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 5,69 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

W piątek reprezentacja Polski poznała pierwszego rywala w walce o udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w Katarze. Biało-Czerwoni na początek baraży o mundial zmierzą się z Rosją.

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Zgodnie z nowymi przepisami, wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast otrzymają wkrótce znaczące podwyżki wynagrodzeń. Rekordziści będą zarabiali ok. 20 tys. zł miesięcznie. Uchwały w tej sprawie samorządy podejmą w tym lub przyszłym miesiącu.

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

W niedzielę o godz. 20 w hali Globus reprezentacja Polski podejmie Niemcy w drugiej kolejce eliminacji mistrzostw świata

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]

Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse nadania stopni służby więziennej funkcjonariuszom zakładu karnego. W piątek w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!