IV Liga Lubelska - gr. I

Klasyfikacja najlepszych strzelców Hummel IV ligi, czołówka bez goli

Koniec świetnej serii Michała Palucha. Napastnik Lublinianki trafiał do siatki w każdym z pierwszych siedmiu meczów ligowych.

Sparta Rejowiec Fabryczny – Motor II Lublin 2:2. Zaczęli grać po stracie drugiej bramki

Ciekawy mecz w Rejowcu Fabrycznym. Wydawało się, że rezerwy Motoru zapiszą na swoim koncie kolejny komplet punktów. Goście prowadzili ze Spartą 2:0. W przeciągu kilkudziesięciu sekund drużyna Bartosza Bodysa wyrównała i mogła nawet przechylić szalę na swoją stronę. Ostatecznie obie ekipy dopisały jednak do swoich kont po punkcie.

Górnik II Łęczna – Huragan Międzyrzec Podlaski 7:1. Demolka już do przerwy

Kto zobaczy wysoki wynik meczu Górnika II z Huraganem pomyśli, że zielono-czarni musieli dostać solidne wsparcie z ekstraklasy. To jednak nie do końca prawda. Ekipa z Łęcznej rozbiła wyżej notowanych rywali 7:1, a główne role odegrali młodzi zawodnicy

Świdniczanka lepsza od Lublinianki w rzutach karnych, rehabilitacja bramkarza

Zgodnie z planem mecz Lublinianki i Świdniczanki w ramach Pucharu Polski dostarczył wielu emocji. Dwa razy prowadzili goście ze Świdnika, ale o tym, kto awansuje do kolejnej rundy przesądziły dopiero rzuty karne. A te lepiej wykonywali Marcel Pędlowski i spółka, którzy wygrali konkurs jedenastek… 3:1

Ciekawe mecze w Pucharze Polski: Lublinianka - Świdniczanka i Podlasie - Orlęta Spomlek

Czas na kolejne mecze okręgowego Pucharu Polski. Na Wieniawie zmierzą się faworyci w walce o awans do III ligi – Lublinianka i Świdniczanka. W Białej Podlaskiej tamtejsze Podlasie zagra za to z Orlętami Spomlek.

Opolanin – Orlęta Łuków 4:0. Nietypowa czerwona kartka i nieobecni goście

Po czterech meczach bez zwycięstwa i trzech bez strzelonej bramki przełamał się zespół Dariusza Bodaka. I to w dobrym stylu. Opolanin rozbił u siebie Orlęta Łuków aż 4:0.

Lublinianka – POM Iskra Piotrowice 4:1. Pięć goli, trzy poprzeczki i dwa karne

Pewna wygrana zespołu Roberta Chmury. W sobotę wieczorem Lublinianka pokonała POM Iskrę Piotrowice 4:1. Co ciekawe, to rywale prowadzili, a efektownego gola zapisał na swoim koncie były gracz gospodarzy Jakub Baran.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Motor II Lublin 2:2. Pierwsza strata punktów

Dopiero w siódmej kolejce rywalowi udało się zatrzymać młodą drużynę z Lublina. W sobotę na boisku w Międzyrzecu Podlaskim po 45 minutach zanosiło się jednak na porażkę żółto-biało-niebieskich. Huragan prowadził 2:0, a mógł mieć na koncie przynajmniej jednego gola więcej. Po zmianie stron goście zdobyli jednak dwie bramki i zawody zakończyły się podziałem punktów.

Hummel IV liga: Szósta wygrana Motoru II Lublin, piąta Kryształu i pozostałe wyniki 6. kolejki

Za nami szósta kolejka w Hummel IV lidze. Szóste zwycięstwo odniosły rezerwy Motoru Lublin. W grupie drugiej pierwszej porażki doznał za to Granit Bychawa.

Orlęta Łuków – Lublinianka 0:2. Decydujący był kwadrans po przerwie

Kolejna wygrana piłkarzy Roberta Chmury. Lublinianka w sobotę pokonała w Łukowie tamtejsze Orlęta 2:0. W szóstym kolejnym meczu bramkę zapisał na swoim koncie Michał Paluch.

Sparta Rejowiec Fabryczny – Huragan 0:3. Efektowny gol niemal z połowy boiska

Sparta i Huragan w trzech ostatnich meczach wywalczyły po siedem punktów. Dlatego w Rejowcu Fabrycznym zanosiło się na ciekawe spotkanie. Zdecydowanie lepsi byli jednak goście. Drużyna Damiana Panka w pełni zasłużenie pokonała rywali 3:0.

Górnik II Łęczna – Lewart Lubartów 3:2. Trzecia porażka z rzędu

Po obiecującym początku sezonu w mały dołek wpadła drużyna z Lubartowa. Lewart w sobotę doznał trzeciej porażki z rzędu. Tym razem lepszy od spadkowicza z III ligi okazał się Górnik II Łęczna (3:2). Zielono-czarni szalę na swoją stronę przechylili w samej końcówce spotkania.

Klasyfikacja najlepszych strzelców Hummel IV ligi, notowanie drugie

Łukasz Strug podtrzymał świetną passę. W weekend znowu zdobył dwa gole i w sumie ma już na koncie osiem trafień. Tym samym wyrównał swój wynik z poprzednich rozgrywek.

Lublinianka – Włodawianka 4:0, przełamanie Kłosa Chełm

Wielkich emocji nie było w sobotę na Wieniawie. Już po 42 minutach Lublinianka prowadziła z Włodawianką 4:0. Po przerwie gospodarze zlitowali się nad rywalami i wynik nie uległ już zmianie.

Lewart Lubartów – Motor II Lublin 1:2. Młodzież nie do zatrzymania

Długo wydawało się, że młodzież z Lublina straci pierwsze punkty w tym sezonie. Lewart prowadził z Motorem II od 15 minuty. Goście w drugiej połowie przechyli jednak szalę na swoją stronę i ostatecznie wygrali 2:1. To dla nich piąta wygrana w piątej kolejce sezonu 2021/2022.

Kryształ Werbkowice – Tomasovia 0:4, środowe wyniki Pucharu Polski

W najciekawszym, środowym meczu Pucharu Polski Tomasovia wysoko pokonała Kryształ Werbkowice. Trzecioligowiec rozprawił się z rywalami aż 4:0. I to na ich boisku. Trzeba jednak dodać, że od 33 minuty gospodarze grali w dziesiątkę.

Klasyfikacja najlepszych strzelców Hummel IV ligi, notowanie pierwsze

Sprawdzamy, jak wygląda klasyfikacja strzelców po czterech kolejkach Hummel IV ligi. Na razie na czele jest dwóch zawodników: Jakub Baran z POM Iskry Piotrowice i Łukasz Strug z Granitu Bychawa. Obaj zgromadzili na swoich kontach po sześć goli

Puchar Polski: Tomasovia i kluby z Hummel IV ligi wchodzą do gry

Kolejny pracowity tydzień czeka piłkarzy z niższych lig. W środę zostaną rozegrane kolejne mecze okręgowego Pucharu Polski. Do gry przystąpią już drużyny z Hummel IV ligi, a także trzecioligowa Tomasovia.

Hummel IV liga: Huragan lepszy od Lewartu, a Gryf od Kłosa i pozostałe wyniki

W grupie pierwszej Hummel IV ligi za plecy Motoru II i Lublinianki wskoczyła drużyna Damiana Panka. A wszystko dzięki wygranej z Lewartem Lubartów (1:0).

Motor II Lublin – Opolanin Opole Lubelskie 7:0. Demolka w meczu na szczycie

Przed tygodniem ograli już jednego wicelidera – Lubliniankę 2:1. W sobotę efektownie rozprawili się z drugim. Młoda drużyna Wojciecha Stefańskiego rozbiła drugiego w tabeli grupy pierwszej Opolanina Opola Lubelskiego aż 7:0. A to oznacza, że Motor II po czterech kolejkach nadal ma na koncie komplet punktów.

Górnik II Łęczna – Lublinianka 0:2. Szybki i dobry mecz

Lublinianka po derbowej porażce z rezerwami Motoru szybko wróciła do wygrywania. Piłkarze Roberta Chmury pokonali w sobotę drugą drużynę Górnika Łęczna 2:0. Na boisku w Milejowie można było obejrzeć całkiem niezłe spotkanie, które obfitowało w sytuacje podbramkowe.

Lewart Lubartów – Lutnia Piszczac 2:1. Młoda krew przesądziła o wygranej

Z problemami, ale jednak drugie zwycięstwo z rzędu zaliczyli piłkarze z Lubartowa. Lewart w sobotę pokonał na swoim boisku Lutnię Piszczac 2:1.

Lublinianka – Motor II 1:2. Młodzież na czele tabeli!

Niezłe zawody można było w sobotę obejrzeć na Wieniawie. Lublinianka zmierzyła się w derbach miasta z rezerwami Motoru. Niespodziewanie to żółto-biało-niebiescy wygrali 2:1 i wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli grupy pierwszej Hummel IV ligi.

Opolanin – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:2. Obie drużyny mogły wygrać i przegrać

Bardzo ciekawy mecz w Opolu Lubelskim. Tamtejszy Opolanin przegrywał u siebie z Huraganem, później prowadził, a już do przerwy było 2:2. W drugiej połowie goście mieli multum sytuacji, ale piłkę meczową zmarnowała drużyna Dariusza Bodaka. Dlatego w obu ekipach po końcowym gwizdku był niedosyt.

Ligowe derby Lublina na Wieniawie, Lublinianka gra z Motorem II

Dawno nie było takiej sytuacji. W sobotę o godz. 17 na stadionie przy ul. Leszczyńskiego o punkty powalczą dwa lubelskie kluby: Lublinianka i Motor II. Ostatni raz derby w lidze odbyły się ponad pięć lat temu.