Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 listopada 2022 r.
7:32

Z tej mąki pizzy już nie będzie. Kolejny lokal zamyka się w Lublinie

0 37 A A
Jak się pół życia spędziło w pizzerii, to ciężko się z nią rozstać – przyznaje Wioletta Ustymowicz, która postanowiła zamknąć lokal
Jak się pół życia spędziło w pizzerii, to ciężko się z nią rozstać – przyznaje Wioletta Ustymowicz, która postanowiła zamknąć lokal (fot. Piotr Michalski)

Kolejny znany lokal zamyka się w Lublinie. Tym razem chodzi o pizzerię Ibiza, która działała 22 lata. Powód to pieniądze: bo utrzymanie lokalu było coraz droższe, a klienci realnie mają coraz mniej pieniędzy w kieszeni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

­– Ibiza powstała w roku 2000. Przez moment działała przy ul. Krańcowej, by zagościć na stałe przy ul Długiej. To był fantastyczny czas pełen dobrych smaków i kontaktu ze wspaniałymi ludźmi – mówi Wioletta Ustymowicz, właścicielka jednej z najbardziej znanych pizzerii w Lublinie. – Tak było do epidemii, która jednak nie dotknęła nas tak bardzo, jak to co działo się w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

Lockdown udało się przejść w miarę stabilnie, bo pizzerie w zdecydowanej większości przypadków nastawione są głównie na dowóz. Tak też było w przypadku Ibizy. Klienci zaczęli odchodzić od niej nie w trakcie koronawirusa, a tuż przed tegorocznymi wakacjami.

– Od czerwca ten odpływ klientów był coraz bardziej odczuwalny. Przez lata wyrobiłam sobie tak dobrą opinię, że miałam klientów, którzy zamawiali pizzę nawet trzy razy w tygodniu. W pewnej chwili zaczęli zamawiać tylko raz w miesiącu – mówi pani Wioletta.

Do tego doszły drożejące z tygodnia na tydzień ceny produktów.

– Oczywiście można używać tańszych, czyli gorszych składników, ale to nie mój styl działania. Przez lata wypracowałam fantastyczne receptury, dzięki których miałam tak wielu klientów. Oni od razu zorientowaliby się, że pizza nie smakuje tak jak zawsze. Całe moje życie zawodowe było pracą na własną renomę. Nie można jej szargać – uważa właścicielka lokalu i dodaje, że sposobem na poradzenie sobie z podwyżkami byłby drastyczny wzrost cen.

Z jej kalkulacji wynika, że za średnią pizzę, która kosztowała 30,80 zł, dziś trzeba by zapłacić aż 50 zł. – Kto by tyle wydał? Nawet nie chciałam się wygłupiać. Nie wiem, jak inne pizzerie są w stanie oferować niższe ceny. Nie potrafię się tego doliczyć.

Kłopoty Ibizy były związane też z rosnącymi cenami prądu i tego, że piece na pizzę trzeba opalać przez cały czas. Bez względu na to, czy są zamówienia czy nie.

– Dlatego już jakiś czas temu zaczęłam się zastanawiać nad zamknięciem. Początkowo chciałam wytrzymać do końca roku. Nie wiem, dlaczego wymyśliłam taki termin. Chyba chciałam to wszystko przeciągnąć, bo jak się pół życia spędziło w pizzerii, to ciężko się z nią rozstać – mówi Ustymowicz.

– A potem odkryłam, że boję się kolejnych rachunków za media i postanowiłam zamknąć szybciej. Wtedy poczułam ulgę. Zresztą o tym, że to była dobra decyzja, upewniam się każdego dnia. Nawet pani z PGE, u której rozwiązywałam umowę, powiedziała, że to dobra decyzja, bo po nowym roku będzie drożej – dodaje.

Z sytuacją wciąż nie mogą się za to pogodzić klienci. Niektórzy w ostatni tydzień pracy Ibizy odwiedzali lokal codziennie. Niektórzy przynosili czekoladki, dziękując za lata „stołowania się” w tym miejscu.

– Wielu zachowywało się w tych ostatnich dniach jakby umierał ktoś im bliski dlatego wszystkim mówiłam, że to wcale nie musi być koniec Ibizy. Prosiłam, żeby nie wykasowywali numerów. Ja sama już jej nie poprowadzę, bo ostatnie miesiące kosztowały mnie za dużo nerwów. Jestem zmęczona psychicznie i fizycznie – przyznaje właścicielka. – Mam jednak nadzieję, że znajdą się pełni energii chętni do jej prowadzenia. Mogę im sprzedać pełne wyposażenie lokalu, z bazą klientów, z dwoma telefonami i nazwą restauracji o ponad 20-letniej tradycji. A do tego coś po prostu bezsennego: możliwość przeszkolenia z produkcji wyrobu i wypieku pizzy plus przepisy na sosy i menu.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 10:09
  Jedna się zamyka, druga otwiera, czasy ciężkie covid, światowa inflacja - w całej Europie i świecie, brak surowców energetycznych, poważna wojna kinetyczna, największa w Europie od 1945, gdzie i Polska jest zagrożona, nalot emigrantów z Afryki i z bliskiego wschodu, natomiast w czasach tuskowskich prawie nie było przeciwności w Europie - bo ten "kryzys finansowy" 2009-2012 to NIC, absolutnie NIC nie było w porównaniu z dzisiejszymi czasami, a mimo wszystko w czasach tuskowskich było dziadostwo, bieda, bezrobocie i szparagi u niemca ;)  
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na lekarstwo. Kryzys finansowy z lat 2009-2012 to u nas był mało odczuwalny właśnie z uwagi na stabilność i roztropność władzy, która nie szastała pieniędzmi z kredytów na cele konsumpcyjne (nie było masowego rozdawnictwa kasy, żeby tylko kupić sobie głosy), tylko gospodarowała rozsądnie. Przestań więc pieprzyć, jak w TVP, bo na to łapią się już tylko ludzie kompletnie niemyślący.   
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na leka... rozwiń
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 10:09
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcze za poprzednich rządów PiSu), nie trzeba było kompanii policjantów, żeby chronić Tuska na spotkaniach wyborczych, nie brakowało węgla, cukru itp. Przestań więc klepać tu tę swoją propagandę, bo na debili tu nie trafiłeś.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcz... rozwiń
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 09:26
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcze za poprzednich rządów PiSu), nie trzeba było kompanii policjantów, żeby chronić Tuska na spotkaniach wyborczych, nie brakowało węgla, cukru itp. Przestań więc klepać tu tę swoją propagandę, bo na debili tu nie trafiłeś.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcz... rozwiń
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 09:25
  Jedna się zamyka, druga otwiera, czasy ciężkie covid, światowa inflacja - w całej Europie i świecie, brak surowców energetycznych, poważna wojna kinetyczna, największa w Europie od 1945, gdzie i Polska jest zagrożona, nalot emigrantów z Afryki i z bliskiego wschodu, natomiast w czasach tuskowskich prawie nie było przeciwności w Europie - bo ten "kryzys finansowy" 2009-2012 to nic nie było w porównaniu z dzisiejszymi czasami, a mimo wszystko w czasach tuskowskich było dziadostwo, bieda, bezrobocie i szparagi u niemca ;)  
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na lekarstwo. Kryzys finansowy z lat 2009-2012 to u nas był mało odczuwalny właśnie z uwagi na stabilność i roztropność władzy, która nie szastała pieniędzmi z kredytów na cele konsumpcyjne (nie było masowego rozdawnictwa kasy, żeby tylko kupić sobie głosy), tylko gospodarowała rozsądnie. Przestań więc pieprzyć, jak w TVP, bo na to łapią się już tylko ludzie kompletnie niemyślący.  
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na leka... rozwiń
Avatar
poker / 16 listopada 2022 r. o 08:15
Edziu, brniesz i bładzisz niepotrzebnie stojąc murem za kłamstwami promotora. W internecie znajdziesz wszystkie dowody na to że ja nie kłamię. Nawet z tego powodu, że jak twierdzisz, moja przynależność do "kasty watykańskiej" (dziwna nazwa) gwarantuje moją prawdomówność. Zawsze możesz to sprawdzić. I jeszcze jedno: każda przynależność jest lepsza niż kasta moskiewsko -berlinska
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 07:32
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcze za poprzednich rządów PiSu), nie trzeba było kompanii policjantów, żeby chronić Tuska na spotkaniach wyborczych, nie brakowało węgla, cukru itp. Przestań więc klepać tu tę swoją propagandę, bo na debili tu nie trafiłeś.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcz... rozwiń
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 07:31
  Jedna się zamyka, druga otwiera, czasy ciężkie covid, światowa inflacja - w całej Europie i świecie, brak surowców energetycznych, poważna wojna kinetyczna, największa w Europie od 1945, gdzie i Polska jest zagrożona, nalot emigrantów z Afryki i z bliskiego wschodu, natomiast w czasach tuskowskich prawie nie było przeciwności w Europie - bo ten "kryzys finansowy" 2009-2012 to nic nie było w porównaniu z dzisiejszymi czasami, a mimo wszystko w czasach tuskowskich było dziadostwo, bieda, bezrobocie i szparagi u niemca ;)  
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na lekarstwo. Kryzys finansowy z lat 2009-2012 to u nas był mało odczuwalny właśnie z uwagi na stabilność i roztropność władzy, która nie szastała pieniędzmi z kredytów na cele konsumpcyjne (nie było masowego rozdawnictwa kasy, żeby tylko kupić sobie głosy), tylko gospodarowała rozsądnie. Przestań więc pieprzyć, jak w TVP, bo na to łapią się już tylko ludzie kompletnie niemyślący. 
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na leka... rozwiń
Avatar
Labydnik / 16 listopada 2022 r. o 02:42
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Ten "katolik ludowy" zwący się "Romanem" już dostał na to odpowiedź, ale powtarza znów swoje świniowate zagrania wklejania własnych bzdur po raz kolejny. _K_ napisał mu przecież: "   Kłamiesz, poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcze za poprzednich rządów PiSu), nie trzeba było kompanii policjantów, żeby chronić Tuska na spotkaniach wyborczych, nie brakowało węgla, cukru itp. Przestań więc klepać tu tę swoją propagandę, bo na debili tu nie trafiłeś.   ".
Edzia! Dlaczego kopiujesz promotora? Logujesz się jako labydnik, a wklejasz kłamstwa -k.
 1) Trzeba być skrajnym jołopem, żeby  wydziwiać (jak czyni to "poker", ten "katolik"), że ktoś (Labydnik) loguje się jako jedna osoba i przytaczajac wskazuje - pod kolejny wklejeniem tej samej gadki "Romana", tego "katolika" - że odpowiedzi już udzieliła "Romanowi" inna osoba (_K_), a "Roman" wkleja ponownie swe gadki, na kóre już odpowiedziano. Niby nie wolno przytoczyć nikogo innego pokazując brudne zagrania  "katolika Romana"?... 2) Świniowate kłapanie ryjem "pokera" o "promotorze", "labydniku" (małą literą), "Edzi" - tylko potwierdzają, jak daleko może się posunąć ten ssak na usługach członków "kasty watykańskiej".
 1) Trzeba być skrajnym jołopem, żeby  wydziwiać (jak czyni to "poker", ten "katolik"), że ktoś (Labydnik) loguje się jako jedna osoba i przytaczajac wskazuje - pod kolejny wklejeniem tej samej gadki "Romana", tego "katolika" - że odpowiedzi już udzieliła "Romanowi" inna osoba (_K_), a "Roman" wkleja ponownie swe gadki, na kóre już odpowiedziano. Niby nie wolno przytoczyć nikogo innego pokazując brudne zagrania  "katolika Romana"?... 2) Świniowate kłapanie r... rozwiń
Avatar
poker / 16 listopada 2022 r. o 00:39
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Ten "katolik ludowy" zwący się "Romanem" już dostał na to odpowiedź, ale powtarza znów swoje świniowate zagrania wklejania własnych bzdur po raz kolejny. _K_ napisał mu przecież: "   Kłamiesz, poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcze za poprzednich rządów PiSu), nie trzeba było kompanii policjantów, żeby chronić Tuska na spotkaniach wyborczych, nie brakowało węgla, cukru itp. Przestań więc klepać tu tę swoją propagandę, bo na debili tu nie trafiłeś.   ".
 Edzia! Dlaczego kopiujesz promotora? Logujesz się jako labydnik, a wklejasz kłamstwa -k.
 Edzia! Dlaczego kopiujesz promotora? Logujesz się jako labydnik, a wklejasz kłamstwa -k. rozwiń
Avatar
Palec_jenej_posel / 15 listopada 2022 r. o 22:02
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Czyżby już ci się, trollu, pozajączkowały loginy i poker to alter ego Roman90?
  O 18:31 jako poker ,za kwadrans 22 już jako Roman 90 . Czyli zgodnie z zaleceniem prezesa  do którejś tam godziny "Władek" a potem Zosia"
  O 18:31 jako poker ,za kwadrans 22 już jako Roman 90 . Czyli zgodnie z zaleceniem prezesa  do którejś tam godziny "Władek" a potem Zosia" rozwiń
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 10:09
  Jedna się zamyka, druga otwiera, czasy ciężkie covid, światowa inflacja - w całej Europie i świecie, brak surowców energetycznych, poważna wojna kinetyczna, największa w Europie od 1945, gdzie i Polska jest zagrożona, nalot emigrantów z Afryki i z bliskiego wschodu, natomiast w czasach tuskowskich prawie nie było przeciwności w Europie - bo ten "kryzys finansowy" 2009-2012 to NIC, absolutnie NIC nie było w porównaniu z dzisiejszymi czasami, a mimo wszystko w czasach tuskowskich było dziadostwo, bieda, bezrobocie i szparagi u niemca ;)  
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na lekarstwo. Kryzys finansowy z lat 2009-2012 to u nas był mało odczuwalny właśnie z uwagi na stabilność i roztropność władzy, która nie szastała pieniędzmi z kredytów na cele konsumpcyjne (nie było masowego rozdawnictwa kasy, żeby tylko kupić sobie głosy), tylko gospodarowała rozsądnie. Przestań więc pieprzyć, jak w TVP, bo na to łapią się już tylko ludzie kompletnie niemyślący.   
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na leka... rozwiń
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 10:09
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcze za poprzednich rządów PiSu), nie trzeba było kompanii policjantów, żeby chronić Tuska na spotkaniach wyborczych, nie brakowało węgla, cukru itp. Przestań więc klepać tu tę swoją propagandę, bo na debili tu nie trafiłeś.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcz... rozwiń
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 09:26
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcze za poprzednich rządów PiSu), nie trzeba było kompanii policjantów, żeby chronić Tuska na spotkaniach wyborczych, nie brakowało węgla, cukru itp. Przestań więc klepać tu tę swoją propagandę, bo na debili tu nie trafiłeś.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcz... rozwiń
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 09:25
  Jedna się zamyka, druga otwiera, czasy ciężkie covid, światowa inflacja - w całej Europie i świecie, brak surowców energetycznych, poważna wojna kinetyczna, największa w Europie od 1945, gdzie i Polska jest zagrożona, nalot emigrantów z Afryki i z bliskiego wschodu, natomiast w czasach tuskowskich prawie nie było przeciwności w Europie - bo ten "kryzys finansowy" 2009-2012 to nic nie było w porównaniu z dzisiejszymi czasami, a mimo wszystko w czasach tuskowskich było dziadostwo, bieda, bezrobocie i szparagi u niemca ;)  
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na lekarstwo. Kryzys finansowy z lat 2009-2012 to u nas był mało odczuwalny właśnie z uwagi na stabilność i roztropność władzy, która nie szastała pieniędzmi z kredytów na cele konsumpcyjne (nie było masowego rozdawnictwa kasy, żeby tylko kupić sobie głosy), tylko gospodarowała rozsądnie. Przestań więc pieprzyć, jak w TVP, bo na to łapią się już tylko ludzie kompletnie niemyślący.  
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na leka... rozwiń
Avatar
poker / 16 listopada 2022 r. o 08:15
Edziu, brniesz i bładzisz niepotrzebnie stojąc murem za kłamstwami promotora. W internecie znajdziesz wszystkie dowody na to że ja nie kłamię. Nawet z tego powodu, że jak twierdzisz, moja przynależność do "kasty watykańskiej" (dziwna nazwa) gwarantuje moją prawdomówność. Zawsze możesz to sprawdzić. I jeszcze jedno: każda przynależność jest lepsza niż kasta moskiewsko -berlinska
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 07:32
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcze za poprzednich rządów PiSu), nie trzeba było kompanii policjantów, żeby chronić Tuska na spotkaniach wyborczych, nie brakowało węgla, cukru itp. Przestań więc klepać tu tę swoją propagandę, bo na debili tu nie trafiłeś.
Kłamiesz, Roman90/poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcz... rozwiń
Avatar
___K___ / 16 listopada 2022 r. o 07:31
  Jedna się zamyka, druga otwiera, czasy ciężkie covid, światowa inflacja - w całej Europie i świecie, brak surowców energetycznych, poważna wojna kinetyczna, największa w Europie od 1945, gdzie i Polska jest zagrożona, nalot emigrantów z Afryki i z bliskiego wschodu, natomiast w czasach tuskowskich prawie nie było przeciwności w Europie - bo ten "kryzys finansowy" 2009-2012 to nic nie było w porównaniu z dzisiejszymi czasami, a mimo wszystko w czasach tuskowskich było dziadostwo, bieda, bezrobocie i szparagi u niemca ;)  
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na lekarstwo. Kryzys finansowy z lat 2009-2012 to u nas był mało odczuwalny właśnie z uwagi na stabilność i roztropność władzy, która nie szastała pieniędzmi z kredytów na cele konsumpcyjne (nie było masowego rozdawnictwa kasy, żeby tylko kupić sobie głosy), tylko gospodarowała rozsądnie. Przestań więc pieprzyć, jak w TVP, bo na to łapią się już tylko ludzie kompletnie niemyślący. 
Matołku - jakie są wskaźniki inflacji "światowej", a jakie w Polsce? "Surowce energetyczne" są, tylko trzeba było z nich nie rezygnować na hurra, a zrobić to - jak cała Unia - w przemyślany sposób zapewniwszy sobie zapasy i kontrakty na dostawy, a nie odciąć z dnia na dzień i zostać z niczym, a potem kupować za ciężką kasę na drugim końcu świata. Emigranci z Afryki i Azji, to temat już dość stary i głupotą jest tłumaczyć kryzys właśnie tym faktem. Szczególnie w Polsce, gdzie tych imigrantów jest jak na leka... rozwiń
Avatar
Labydnik / 16 listopada 2022 r. o 02:42
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Ten "katolik ludowy" zwący się "Romanem" już dostał na to odpowiedź, ale powtarza znów swoje świniowate zagrania wklejania własnych bzdur po raz kolejny. _K_ napisał mu przecież: "   Kłamiesz, poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcze za poprzednich rządów PiSu), nie trzeba było kompanii policjantów, żeby chronić Tuska na spotkaniach wyborczych, nie brakowało węgla, cukru itp. Przestań więc klepać tu tę swoją propagandę, bo na debili tu nie trafiłeś.   ".
Edzia! Dlaczego kopiujesz promotora? Logujesz się jako labydnik, a wklejasz kłamstwa -k.
 1) Trzeba być skrajnym jołopem, żeby  wydziwiać (jak czyni to "poker", ten "katolik"), że ktoś (Labydnik) loguje się jako jedna osoba i przytaczajac wskazuje - pod kolejny wklejeniem tej samej gadki "Romana", tego "katolika" - że odpowiedzi już udzieliła "Romanowi" inna osoba (_K_), a "Roman" wkleja ponownie swe gadki, na kóre już odpowiedziano. Niby nie wolno przytoczyć nikogo innego pokazując brudne zagrania  "katolika Romana"?... 2) Świniowate kłapanie ryjem "pokera" o "promotorze", "labydniku" (małą literą), "Edzi" - tylko potwierdzają, jak daleko może się posunąć ten ssak na usługach członków "kasty watykańskiej".
 1) Trzeba być skrajnym jołopem, żeby  wydziwiać (jak czyni to "poker", ten "katolik"), że ktoś (Labydnik) loguje się jako jedna osoba i przytaczajac wskazuje - pod kolejny wklejeniem tej samej gadki "Romana", tego "katolika" - że odpowiedzi już udzieliła "Romanowi" inna osoba (_K_), a "Roman" wkleja ponownie swe gadki, na kóre już odpowiedziano. Niby nie wolno przytoczyć nikogo innego pokazując brudne zagrania  "katolika Romana"?... 2) Świniowate kłapanie r... rozwiń
Avatar
poker / 16 listopada 2022 r. o 00:39
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Ten "katolik ludowy" zwący się "Romanem" już dostał na to odpowiedź, ale powtarza znów swoje świniowate zagrania wklejania własnych bzdur po raz kolejny. _K_ napisał mu przecież: "   Kłamiesz, poker. W wypowiedzi Tuska nie było nic o ludziach Platformy, tylko o ludziach w ogóle. Jaki ty jesteś pusty, jak żałosne kłamstwa zasuwasz na forum. Z tą pracą też kłamiesz - pracowałem cały czas, a nie miałem, nie mam i nie będę miał legitymacji  żadnej partii. Mam za to kompetencje i doświadczenie. I nuie tylko ludziom Platformy żyło się lepiej - nie było tak wielkiej inflacji, nie było tak wysokich cen paliw, nie było aż takiego panoszenia się kleru, nie było policjantów na posyłki po hamburgery (to jeszcze za poprzednich rządów PiSu), nie trzeba było kompanii policjantów, żeby chronić Tuska na spotkaniach wyborczych, nie brakowało węgla, cukru itp. Przestań więc klepać tu tę swoją propagandę, bo na debili tu nie trafiłeś.   ".
 Edzia! Dlaczego kopiujesz promotora? Logujesz się jako labydnik, a wklejasz kłamstwa -k.
 Edzia! Dlaczego kopiujesz promotora? Logujesz się jako labydnik, a wklejasz kłamstwa -k. rozwiń
Avatar
Palec_jenej_posel / 15 listopada 2022 r. o 22:02
W kawałku napisałaś prawdę. To była jedyna spełniona przez Tuska, obietnica wyborcza: " jak wygramy te wybory, jak zostanę premierem, zrobię wszystko żeby ludziom w Platformie żyło się lepiej ". Tak było. Ale tylko im żyło się lepiej. Zobacz, ile ludzi zapisało się wtedy do PO. To była ogromna partia, bo bez legitymacji PO nie było pracy. A bezrobocie dochodziło do 15procent.
Czyżby już ci się, trollu, pozajączkowały loginy i poker to alter ego Roman90?
  O 18:31 jako poker ,za kwadrans 22 już jako Roman 90 . Czyli zgodnie z zaleceniem prezesa  do którejś tam godziny "Władek" a potem Zosia"
  O 18:31 jako poker ,za kwadrans 22 już jako Roman 90 . Czyli zgodnie z zaleceniem prezesa  do którejś tam godziny "Władek" a potem Zosia" rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sąd: To nie miejsca na bloki. A jednak można je budować

Sąd: To nie miejsca na bloki. A jednak można je budować

Zapadł wyrok w sprawie sporu o budowę bloków obok domów jednorodzinnych przy ul. Goździkowej. Sąd stwierdził, że niezgodna z prawem jest decyzja, która była podstawą do wydania pozwolenia na budowę. Ale samego pozwolenia nie unieważnił.

"Nowa Jerozolima, Nowy Babilon". Bolodymyr Topiy w CK
9 grudnia 2022, 18:00

"Nowa Jerozolima, Nowy Babilon". Bolodymyr Topiy w CK

W piątek, 9 grudnia o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) otwarcie wystawy Bolodymyra Topiy'ego "Nowa Jerozolima, Nowy Babilon".

Czterech chce dowodzić 2. Lubelską Brygadą Obrony Terytorialnej

Czterech chce dowodzić 2. Lubelską Brygadą Obrony Terytorialnej

W najbliższych dniach możemy poznać nazwisko nowego dowódcy 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Na schedę po pułkowniku Tadeuszu Nastarowiczu kandyduje czterech oficerów.

Co popłynęło do Bystrzycy? Będą sprawdzać skąd wzięła się piana
Alarm 24
galeria

Co popłynęło do Bystrzycy? Będą sprawdzać skąd wzięła się piana

Urzędnicy od rzek i kanalizacji będą wyjaśniać, skąd wzięła się piana, którą zaobserwowano wczoraj na Bystrzycy w rejonie wylotu kolektorów burzowych niedaleko mostu 700-lecia Lublina (przeprawa przez rzekę w ciągu ul. Muzycznej).

Ojciec nawet nie widział, że przejechał swojego 2-letniego synka. Już poniósł najwyższą karę

Ojciec nawet nie widział, że przejechał swojego 2-letniego synka. Już poniósł najwyższą karę

Był 15 czerwca tego roku. Franciszek B. ze swoją partnerką i ich dwuletnim synkiem przyjechali w odwiedziny do rodziców kobiety w gminie Kock.

Dworzec PKP w Łukowie od kilku lat jest nieczynny. Jest ważna decyzja

Dworzec PKP w Łukowie od kilku lat jest nieczynny. Jest ważna decyzja

To już pewne. W grudniu Łuków podpisze umowę z PKP na remont dworca. W budynku ma się znaleźć miejska sala widowiskowa.

WIR zagra Nalepę w DDK Czechów
9 grudnia 2022, 19:00

WIR zagra Nalepę w DDK Czechów

W piątek, 9 grudnia o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) odbędzie się koncert zespołu WIR.

Rodzinne pamiątki składają się na naszą wspólną historię. Dzięki temu miejscu pamięć może przetrwać

Rodzinne pamiątki składają się na naszą wspólną historię. Dzięki temu miejscu pamięć może przetrwać

Zdecydowali się przekazać zdjęcia wykonane przez swoich przodków, ich dyplomy i świadectwa do państwowego zbioru. Dzieląc się rodzinnymi historiami nie pozwolili by zaginęły w mrokach historii. Wczoraj był czas na podziękowania.

Wiedział jakie ma psy, nie ochronił sąsiadów. Zaatakowany Mariusz K. wykrwawił się na śmierć

Wiedział jakie ma psy, nie ochronił sąsiadów. Zaatakowany Mariusz K. wykrwawił się na śmierć

Śledczy uznali, że Jerzy B. „szedł w zaparte” wypierając się posiadania psów, bo była to jego linia obrony, do której miał prawo. Mężczyzna przyznał się dopiero, gdy przedstawiono mu twarde dowody. Teraz stanie przed sądem, gdzie grozić będą mu trzy lata więzienia.

Ambasador USA podczas spotkania na UMCS w Lublinie: Będziemy bronić Polski
galeria

Ambasador USA podczas spotkania na UMCS w Lublinie: Będziemy bronić Polski

Polska jest bezpieczna – zapewniał podczas wizyty w Lublinie ambasador Stanów Zjednoczonych w Warszawie Mark Brzezinski. Dyplomata wczoraj był gościem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Biała Podlaska. Dlaczego „Babski rynek” nie będzie gotowy w tym roku?
galeria

Biała Podlaska. Dlaczego „Babski rynek” nie będzie gotowy w tym roku?

Remont popularnego wśród mieszkańców targowiska „Babski rynek” przedłuży się o kilka miesięcy. Konieczne są dodatkowe prace, ale obecne warunki atmosferyczne uniemożliwiają ich realizację.

Ksiądz odprawiał niedzielną mszę. Nawet nie wiedział, co się dzieje na plebanii

Ksiądz odprawiał niedzielną mszę. Nawet nie wiedział, co się dzieje na plebanii

W trakcie niedzielnej mszy w kościele w Klementowicach w powiecie puławskim nieznani sprawcy włamali się na plebanię. Gdy wierni modlili się w świątyni, złodzieje wynieśli z budynku pieniądze. Nikt ich nie zauważył.

Moow mi Janek - koncert w Radiu Lublin
9 grudnia 2022, 19:00

Moow mi Janek - koncert w Radiu Lublin

Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert zespołu Moow mi Janek, który zaplanowano na 9 grudnia o godz. 19.

Szpital przełącza się na zasilanie awaryjne. Poważna awaria sieci ciepłowniczej w Puławach

Szpital przełącza się na zasilanie awaryjne. Poważna awaria sieci ciepłowniczej w Puławach

Mieszkańcy kilkunastu ulic dzisiaj o północy stracą dostęp do ciepłej wody i ogrzewania. Prace mają zakończyć się w piątek rano. Skutki awarii odczuje m.in. IUNG, Dom Chemika i Zespół Szkół nr 2. Szpital przełączono na zasilanie awaryjne.

Zuchwała kradzież z kościoła. Stolik był wart więcej niż zawartość kasetki z pieniędzmi

Zuchwała kradzież z kościoła. Stolik był wart więcej niż zawartość kasetki z pieniędzmi

Skarbonka była przymocowana do stolika. To ukradli też stolik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!