Polski Cukier AZS UMCS Lublin rozbity przez Fenerbahce Alagoz Holding [zdjęcia]

Fenerbahce Alagoz Holding zdecydowanie lepsze od lublinianek. Polski Cukier AZS UMCS przegrał u siebie aż 50:85. Trzeba jednak od razu dodać, że przed spotkaniem okazało się, że z drużyną żegna się Channon Fluker. Trener Krzysztof Szewczyk postanowił wstrząsnąć zespołem po sensacyjnej porażce w Orlen Basket Lidze z Enea AZS Politechnika Poznań. Ofiarą czystki została Fluker, z którą rozwiązano kontrakt.

Gigant w Lublinie. Polski Cukier AZS UMCS podejmuje dzisiaj Fenerbahce Alagoz Holding

Dzisiaj do hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli zawita wielki sport. Do Lublina przyjeżdża Fenerbahce Alagoz Holding, najlepszy zespół Europy.

Bogdanka AZS UMCS II Lublin pogrążona przez swoją zawodniczkę

Bogdanka AZS UMCS II Lublin zaliczyła bolesną porażkę w Pabianicach

Polski Cukier AZS UMCS Lublin sensacyjnie przegrał w Poznaniu

Dla Enei AZS Politechniki to pierwszy triumf w tym sezonie. Ekipa z Poznania wcześniej przegrała trzy spotkania. Tymczasem w niedzielę pokonała mistrzynie Polski 71:65. Trzecią kwartę lublinianki przegrały... 5:19

Polski Cukier Start lepszy od wicemistrzów Polski dzięki świetnej drugiej połowie [zdjęcia]

Śląsk Wrocław poległ w hali Globus. Po fatalnej pierwszej połowie w drugiej Polski Cukier Start Lublin rozegrał fantastyczny fragment i ostatecznie pokonał wicemistrza Polski 102:85.

Polski Cukier Start Lublin skorzysta na kryzysie wicemistrza Polski?

Polski Cukier Start w piątek podejmie Śląsk Wrocław (godz. 17.30, transmisja Polsat Sport Extra). Rywale dysponują ogromną siłą rażenia, chociaż mają już na koncie pięć porażek z rzędu.

Barett Benson (Polski Cukier Start): Mecz ze Śląskiem? Będziemy pewni siebie i skoncentrowani

Rozmowa z Barettem Bensonem, koszykarzem Polskiego Cukru Startu Lublin

Krzysztof Szewczyk (Polski Cukier AZS UMCS): Nawet jeżeli przegrywamy w Eurolidze, to styl powinien być lepszy

Przez niemal trzy kwarty Polski Cukier AZS UMCS mógł mieć nadzieję na korzystny wynik w środowym meczu z DVTK HUN-Therm. Niestety, trzeci mecz wyjazdowy mistrzyń Polski zakończył się trzecią, bardzo bolesną porażką. Tym razem aż 44:74. Jak spotkanie na Węgrzech ocenia trener Krzysztof Szewczyk?

Polski Cukier AZS UMCS Lublin rozbity na Węgrzech

Polski Cukier AZS UMCS mimo olbrzymich kłopotów w ataku, długo trzymał się blisko rywalek w środowym meczu Euroligi z DVTK Hun-Therm. W połowie trzeciej kwarty lublinianki przegrywały na Węgrzech tylko 34:39. Niestety, ostatecznie dostały lanie… 44:74. Dla gospodyń to było czwarte kolejne zwycięstwo.

Euroliga. Polski Cukier AZS UMCS jedzie do niepokonanego rywala

Po wygranej z rumuńskim ACS Sepsi-SIC poprzeczka będzie zawieszona zdecydowanie wyżej. W środę Polski Cukier AZS UMCS zagra w Miszkolcu z węgierskim DVTK Hun-Therm (godz. 18). Mecz będzie można obejrzeć na Polsacie Sport News

Liam O’Reilly (Polski Cukier Start): W Lublinie mam wszystko czego potrzebuje

Rozmowa z Liamem o’Reilly, koszykarzem Polskiego Cukru Start Lublin

Polski Cukier AZS UMCS Lublin zgodnie z planem rozgromił MKS Pruszków [zdjęcia]

Mistrzynie Polski znowu pokazały klasę. Po czwartkowej wygranej w Eurolidze tym razem Polski Cukier AZS UMCS łatwo poradził sobie z MKS Pruszków. Lublinianki wygrały u siebie 88:55.

Pogrom w trzeciej kwarcie. Polski Cukier Start Lublin pokonał GTK Gliwice [zdjęcia]

Polski Cukier Start pokonał GTK Gliwice 100:93. Lublinianie po przeciętnej pierwszej połowie rozegrali fantastyczną trzecią kwartę, wygraną 36:20. Pozwoliło im to wyjść na prowadzenie, którego nie oddali aż do końcowej syreny.

Polski Cukier Start ma prosty plan: zapomnieć o laniu w Dąbrowie Górniczej i pokonać GTK Gliwice

Polski Cukier Start spróbuje się szybko pozbierać po laniu w Dąbrowie Górniczej. Rywal wydaje się idealny, bo do Lublina przyjedzie ostatni zespół w tabeli – GTK Gliwice. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę (godz. 19.30).

Polski Cukier AZS UMCS z pierwszym zwycięstwem w Eurolidze! [zdjęcia]

Do trzech razy sztuka – mogą powiedzieć koszykarki z Lublina. W swoim trzecim występie w Eurolidze Polski Cukier AZS UMCS pokonał w hali MOSiR rumuński ACS Sepsi SIC 76:65. Gospodynie prowadziły od początku do końca, a jedyny remis był przy stanie… 0:0.

Zawodniczka Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin z powołaniem do reprezentacji Polski

Polski Cukier AZS UMCS Lublin ma jedną przedstawicielkę w reprezentacji Polski koszykarek. W gronie 15 powołanych zawodniczek znalazła się Magdalena Ziętara, czyli kapitan akademiczek. Nasza kadra za kilka tygodni rozpocznie walkę w eliminacjach do mistrzostw Europy.

Polski Cukier AZS UMCS kontra ACS Sepsi SIC, czyli wielki dzień lubelskiej koszykówki

W czwartek najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie zawitają wreszcie do Lublina. O godz. 19 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli Polski Cukier AZS UMCS podejmie ACS Sepsi SIC

Euroliga już w czwartek zawita do Lublina!

Na ten dzień kibice koszykówki w Lublinie czekali od dawna. W czwartek Polski Cukier AZS UMCS w końcu rozegra pierwszy, domowy mecz w Eurolidze. Rywalem drużyny Krzysztofa Szewczyka będzie rumuński ACS Sepsi SIC. Spotkanie odbędzie się w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich i rozpocznie się o godz. 19.

Bogdanka AZS UMCS II Lublin bez szans w Sokołowie Podlaskim

Występująca w I lidze koszykarek Bogdanka AZS UMCS II Lublin poległa w Sokołowie Podlaskim

Demolka na początek, czyli Polski Cukier AZS UMCS rozbił rywalki z Bydgoszczy ponad 40 punktami

Polski Cukier AZS UMCS Lublin zainaugurował ligowe zmagania pokonaniem KS Basket 25 Ekstraklasa Sp. z o.o. Bydgoszcz.

Polski Cukier AZS UMCS w niedzielę zaprasza na pierwszy mecz ligowy w nowym sezonie

Polski Cukier AZS UMCS ma za sobą dwa mecze w Eurolidze, ale jeszcze ani jednego na parkietach Orlen Basket Ligi. Lublinianki walkę o obronę mistrzowskiego tytułu rozpoczną w niedzielę. O godz. 20 zmierzą się u siebie z KS Basket 25 Bydgoszcz.

Polski Cukier Start Lublin rozbity w Dąbrowie Górniczej

Pokonali już mistrza i wicemistrza poprzednich rozgrywek, a w czwartek także lidera obecnego sezonu, czyli Polski Cukier Start. MKS Dąbrowa Górnicza znowu pokazał się z bardzo dobrej strony. Ofensywna koszykówka i gra zespołowa przyniosły gospodarzom efektowne zwycięstwo nad klubem z Lublina – 112:87. Dla przyjezdnych to była pierwsza porażka w sezonie po trzech zwycięstwach.

Polski Cukier Start zagra na wyjeździe z MKS Dąbrowa Górnicza. Mecz dwóch niespodzianek

W czwartek Polski Cukier Start zagra na wyjeździe z MKS Dąbrowa Górnicza (godz. 17.30). Podopieczni Artura Gronka są liderem rozgrywek i liczą na kolejny triumf.

Polski Cukier AZS UMCS przegrał z Valencią w drugim meczu Euroligi

Polski Cukier AZS UMCS Lublin został rozgromiony przez Valencia Basket Club w ramach rozgrywek Euroligi 45:64.

Znakomita inauguracja koszykarek Bogdanki AZS UMCS II Lublin

Bogdanka AZS UMCS II Lublin rozpoczęła sezon od wygranej z AZS Uniwersytet Gdański 62:51.