Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

2 sierpnia 2017 r.
12:36

Kup karnet młodemu Motorowcowi, czyli akcja klubu z Lublina

0 11 A A
(fot. TOMASZ LEWTAK/MOTORLUBLIN.EU)

Motor Lublin zaprasza kibiców do wzięcia udziału w akcji „Kup karnet młodemu Motorowcowi”. Wychowanie w sportowym duchu jest dla nas bardzo ważne. Trudna sytuacja materialna czy życiowa nie może dyskwalifikować dzieci i młodzieży z przeżywania wyjątkowych, piłkarskich emocji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Dlatego udostępniamy kibicom możliwość zakupu cegiełek, ze sprzedaży których dochód zostanie w całości przeznaczony na zakup karnetów i gadżetów klubowych dla dzieci i młodzieży z lubelskich domów dziecka i rodzin w trudnej sytuacji materialnej – informuje klub z Lublina.

Jedna cegiełka to koszt 49 zł, a więc wartość siedmiu karnetów dla dzieci w wieku do 13 roku życia lub jednego karnetu dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Zakupu cegiełek będzie można dokonywać tylko przez internet na stronie: bilety.motorlublin.eu.

Żeby zachęcić kibiców do wsparcia akcji Motor przygotował specjalną niespodziankę. Osoba, która zakupi najwięcej cegiełek będzie miała okazję spotkać się z prezesem klubu Leszkiem Bartnickim przy okazji uroczystej kolacji. – Żeby było trudniej, klub nie będzie informował o bieżącym rekordzie, a akcja zostanie oficjalnie podsumowana dopiero po zakończeniu sprzedaży karnetów – wyjaśniają działacze żółto-biało-niebieskich.

Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2017 o 00:04
0
A w przedszkolu do którego chodza dzieci nie emanuje wulgaryzm?Bo chyba jest tam go więcej niż na meczach...
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 20:28
0
A bedzie pozdrowienia do wiezienia?
Avatar
Kibic realny / 2 sierpnia 2017 o 18:37
0
Jeżeli z trybun zniknie chamstwo kiboli to normalni ludzie bedą na mecze przchodzili z dziecmi. W tej chwili szczegolnie w meczach derbowych lub z druzynami, z ktorymi Motor ma tzw. "kosy" emanuje wulagaryzm i nikt normalny nie przyjdzie z dzieckiem na stadion  - ewentualnie rodziny patologiczne. To bardzo smutne ale niestety prawadziwe.
Avatar
kibic z trybuny I4 / 2 sierpnia 2017 o 16:58
0
Fajna Akcja #1950karnetów, a jak na razie zainteresowanie bardzo słabe. Na każdy mecz regularnie chodzi 2000-2500 kibiców, na samym sektorze H 1000 osób to prawie norma. Na mieście wiele osób chodzi w klubowych koszulkach - czy tylko dla lansu? Strona klubowa Motoru Lublin ma ponad 25000 polubień a tu po 10 dniach sprzedano zaledwie 215 karnetów. Ludzie zmobilizujcie się!!!! Widzew sprzedał 15 tys karnetów na tą samą ligę, a w Lublinie nie da rady żeby sprzedać chociaż tych 1950? Do dzieła - kupować karnety, dla wygody i dla udowodnienia że kibicem się JEST a nie BYWA jak przyjedzie drużyna z czuba tabeli. I żeby nie było - ja karnet kupiłem i wszystkim polecam. Tylko MOTOR! 
Fajna Akcja #1950karnetów, a jak na razie zainteresowanie bardzo słabe. Na każdy mecz regularnie chodzi 2000-2500 kibiców, na samym sektorze H 1000 osób to prawie norma. Na mieście wiele osób chodzi w klubowych koszulkach - czy tylko dla lansu? Strona klubowa Motoru Lublin ma ponad 25000 polubień a tu po 10 dniach sprzedano zaledwie 215 karnetów. Ludzie zmobilizujcie się!!!! Widzew sprzedał 15 tys karnetów na tą samą ligę, a w Lublinie nie da rady żeby sprzedać chociaż tych 1950? Do dzieła - kupować karnety, dla wygody i dla udowodnienia że ... rozwiń
Avatar
Jojo / 2 sierpnia 2017 o 16:29
0
undefined napisał:
To jakaś totalna głupota !!!! Ja mam namawiać dziecko aby brał udział w zadymach, chamskich okrzykach, ustawkach itd... Przecież "kibole" Motoru znani są w całej Polsce....a ich zgromadzenia pod 'klubowymi" muralami sieją strach i "obrzydzenie" na osiedlach lubelskich !!!! Na pewno nie przyłożę się do tych zadymiarzy jak i moje dziecko !!!! PS. A może działacze klubu dadzą przykład, ciekawe ilu z nich "posyła"swoje dzieci na trybuny ????
  Wystarczy spojrzec na zdjęcia z meczy na których jest Masa dzieci , co wiecej kibice wraz z klubem organizowali dzien dziecka na stadionie było wiele atrakcji dla dzieci , a na meczu siedzieli w sektorze rodzinnym i dopingowali druzyne robiąc oprawe składająca sie z baloników w barwach Motoru , Dodam jeszcze ze chodzac ulicami Lublina można spotkac bardzo duzo młodzieży w koszulkach naszego klubu ,ale nie lepiej ciagle narzekać ze Motor jest zły i ze to sami bandyci. Nie pozdrawiam
  Wystarczy spojrzec na zdjęcia z meczy na których jest Masa dzieci , co wiecej kibice wraz z klubem organizowali dzien dziecka na stadionie było wiele atrakcji dla dzieci , a na meczu siedzieli w sektorze rodzinnym i dopingowali druzyne robiąc oprawe składająca sie z baloników w barwach Motoru , Dodam jeszcze ze chodzac ulicami Lublina można spotkac bardzo duzo młodzieży w koszulkach naszego klubu ,ale nie lepiej ciagle narzekać ze Motor jest zły i ze to sami bandyci. Nie pozdrawiam rozwiń
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 14:24
0
debile debile debile. Gosc płacze, ze w 2005 roku mu dziecko zawineli za koszulke Motoru, kretynka ze na meczach bijo..... Czlowieku to bylo 12 lat temu, to jest dzisiaj calkowicie inny klub, ostatnio jakakolwiek zadyma na meczu Motoru byla ile, z 8 lat temu? trzeba byc kretynem zeby rozliczac klub za cos co sie dzialo kiedy nikogo nawet z obecnych pracownikow jeszcze nie bylo w klubie, a trzy czwarte kibicow jeszcze nie chodzilo na mecze. Co, niemcowi tez reki nie podasz bo 70 lat temu zaatakowali Polske? kretynizm i tyle, a Motorowi gratuluje fajnej akcji, pzdr z Lecznej
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 13:41
0
Ot i akcja kształtowania młodych ludzi! :D Brawo Motór! Będziecie uczyć dzieciaki, jak wyp...ć innych z boiska? Od dzieci to się odpieprzcie lepiej!
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 13:12
0
Syn poszedł na mecz we wrześniu 2005 r Motor - Avia. Miał na sobie koszulkę Motoru i to spowodowało, że policja wyciągnęła go z autobusu i położyła na ziemi....wrócił po tygodniu !!! Jako "małolat' musieli go wypuścić !!! A Pan Kurczuk chwalił się przed Panem Kaliszem ilu to zadymiarzy zatrzymano !!! A ja musiałem się tłumaczyć jako ojciec dlaczego syn tam się znalazł......Ot życie....dlatego przestrzegam wszystkich rodziców...nie dajcie się "wkręcić" !!!
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 13:02
0
to akurat racja , że "są znani w całej Polsce". Znani są z tego, że uciekają u siebie przed przyjezdnymi kibicami. Beka.
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 13:02
0
parafiaszarowola.pl
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2017 o 00:04
0
A w przedszkolu do którego chodza dzieci nie emanuje wulgaryzm?Bo chyba jest tam go więcej niż na meczach...
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 20:28
0
A bedzie pozdrowienia do wiezienia?
Avatar
Kibic realny / 2 sierpnia 2017 o 18:37
0
Jeżeli z trybun zniknie chamstwo kiboli to normalni ludzie bedą na mecze przchodzili z dziecmi. W tej chwili szczegolnie w meczach derbowych lub z druzynami, z ktorymi Motor ma tzw. "kosy" emanuje wulagaryzm i nikt normalny nie przyjdzie z dzieckiem na stadion  - ewentualnie rodziny patologiczne. To bardzo smutne ale niestety prawadziwe.
Avatar
kibic z trybuny I4 / 2 sierpnia 2017 o 16:58
0
Fajna Akcja #1950karnetów, a jak na razie zainteresowanie bardzo słabe. Na każdy mecz regularnie chodzi 2000-2500 kibiców, na samym sektorze H 1000 osób to prawie norma. Na mieście wiele osób chodzi w klubowych koszulkach - czy tylko dla lansu? Strona klubowa Motoru Lublin ma ponad 25000 polubień a tu po 10 dniach sprzedano zaledwie 215 karnetów. Ludzie zmobilizujcie się!!!! Widzew sprzedał 15 tys karnetów na tą samą ligę, a w Lublinie nie da rady żeby sprzedać chociaż tych 1950? Do dzieła - kupować karnety, dla wygody i dla udowodnienia że kibicem się JEST a nie BYWA jak przyjedzie drużyna z czuba tabeli. I żeby nie było - ja karnet kupiłem i wszystkim polecam. Tylko MOTOR! 
Fajna Akcja #1950karnetów, a jak na razie zainteresowanie bardzo słabe. Na każdy mecz regularnie chodzi 2000-2500 kibiców, na samym sektorze H 1000 osób to prawie norma. Na mieście wiele osób chodzi w klubowych koszulkach - czy tylko dla lansu? Strona klubowa Motoru Lublin ma ponad 25000 polubień a tu po 10 dniach sprzedano zaledwie 215 karnetów. Ludzie zmobilizujcie się!!!! Widzew sprzedał 15 tys karnetów na tą samą ligę, a w Lublinie nie da rady żeby sprzedać chociaż tych 1950? Do dzieła - kupować karnety, dla wygody i dla udowodnienia że ... rozwiń
Avatar
Jojo / 2 sierpnia 2017 o 16:29
0
undefined napisał:
To jakaś totalna głupota !!!! Ja mam namawiać dziecko aby brał udział w zadymach, chamskich okrzykach, ustawkach itd... Przecież "kibole" Motoru znani są w całej Polsce....a ich zgromadzenia pod 'klubowymi" muralami sieją strach i "obrzydzenie" na osiedlach lubelskich !!!! Na pewno nie przyłożę się do tych zadymiarzy jak i moje dziecko !!!! PS. A może działacze klubu dadzą przykład, ciekawe ilu z nich "posyła"swoje dzieci na trybuny ????
  Wystarczy spojrzec na zdjęcia z meczy na których jest Masa dzieci , co wiecej kibice wraz z klubem organizowali dzien dziecka na stadionie było wiele atrakcji dla dzieci , a na meczu siedzieli w sektorze rodzinnym i dopingowali druzyne robiąc oprawe składająca sie z baloników w barwach Motoru , Dodam jeszcze ze chodzac ulicami Lublina można spotkac bardzo duzo młodzieży w koszulkach naszego klubu ,ale nie lepiej ciagle narzekać ze Motor jest zły i ze to sami bandyci. Nie pozdrawiam
  Wystarczy spojrzec na zdjęcia z meczy na których jest Masa dzieci , co wiecej kibice wraz z klubem organizowali dzien dziecka na stadionie było wiele atrakcji dla dzieci , a na meczu siedzieli w sektorze rodzinnym i dopingowali druzyne robiąc oprawe składająca sie z baloników w barwach Motoru , Dodam jeszcze ze chodzac ulicami Lublina można spotkac bardzo duzo młodzieży w koszulkach naszego klubu ,ale nie lepiej ciagle narzekać ze Motor jest zły i ze to sami bandyci. Nie pozdrawiam rozwiń
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 14:24
0
debile debile debile. Gosc płacze, ze w 2005 roku mu dziecko zawineli za koszulke Motoru, kretynka ze na meczach bijo..... Czlowieku to bylo 12 lat temu, to jest dzisiaj calkowicie inny klub, ostatnio jakakolwiek zadyma na meczu Motoru byla ile, z 8 lat temu? trzeba byc kretynem zeby rozliczac klub za cos co sie dzialo kiedy nikogo nawet z obecnych pracownikow jeszcze nie bylo w klubie, a trzy czwarte kibicow jeszcze nie chodzilo na mecze. Co, niemcowi tez reki nie podasz bo 70 lat temu zaatakowali Polske? kretynizm i tyle, a Motorowi gratuluje fajnej akcji, pzdr z Lecznej
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 13:41
0
Ot i akcja kształtowania młodych ludzi! :D Brawo Motór! Będziecie uczyć dzieciaki, jak wyp...ć innych z boiska? Od dzieci to się odpieprzcie lepiej!
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 13:12
0
Syn poszedł na mecz we wrześniu 2005 r Motor - Avia. Miał na sobie koszulkę Motoru i to spowodowało, że policja wyciągnęła go z autobusu i położyła na ziemi....wrócił po tygodniu !!! Jako "małolat' musieli go wypuścić !!! A Pan Kurczuk chwalił się przed Panem Kaliszem ilu to zadymiarzy zatrzymano !!! A ja musiałem się tłumaczyć jako ojciec dlaczego syn tam się znalazł......Ot życie....dlatego przestrzegam wszystkich rodziców...nie dajcie się "wkręcić" !!!
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 13:02
0
to akurat racja , że "są znani w całej Polsce". Znani są z tego, że uciekają u siebie przed przyjezdnymi kibicami. Beka.
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2017 o 13:02
0
parafiaszarowola.pl