Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

23 października 2022 r.
22:02

Na sali witały go brawa. Ale kiedy Kaczyński wyjeżdżał, żegnały okrzyki: "to już nie jest bastion PiS-u”

Autor: Zdjęcie autora Anna Szewc
0 11 A A

Pan Marian o wizycie prezesa w Zamościu dowiedział się w piątek wieczorem, z internetu, bo nigdzie nikt tego nie ogłaszał. Bardzo chciał być na spotkaniu. Znalazł więc szybko znajomego, który „pracuje w samorządzie” i ten wciągnął go na listę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pan Marian przyjechał do Centrum Kultury Stylowy w Zamościu razem z żoną. Niestety, byli na pół godziny przed spotkaniem, więc wolnych foteli w największej, liczącej ponad 370 miejsc kinowej sali już nie było. Starsi państwo, podobnie jak wiele innych osób, cierpliwie stali przez całe spotkanie.

– Chcę posłuchać prezesa. Bo go szanuję. I jestem wyborcą Prawa i Sprawiedliwości. To jedyna partia, która coś robi – tłumaczył nam mężczyzna. Bo wszyscy inni politycy, jak uważa pan Marian, to... Niemcy i Trzaskowski (ten jest najgorszy), i Tusk, i marszałek Senatu. Cała reszta też nie lepsza. – Kradną i kłamią. A mnie się w Polsce Kaczyńskiego dobrze żyje. Mieszkanie grzeję gazem, to węgla nie potrzebuję, a do kominka czasem wrzucam drewno. Na nic nie narzekam. No chyba, że na zdrowie – zapewnił mężczyzna.

Zebrani witali Jarosława Kaczyńskiego gromkimi oklaskami i w skupieniu słuchali jego wystąpienia, choć chyba większości zebranych, podobnie jak pana Mariana, prezes PiS nie musiał do niczego przekonywać. Mówił o zagrożeniu, jakie może przynieść wygrana opozycji: Polska straci suwerenność (zwłaszcza, że Koalicja Obywatelska to „formacja niemiecka”), zostanie zabita demokracja i praworządność, powróci komunizm i wszystko pójdzie w kierunku „systemu o charakterze totalitarnym”. Oczywiście nowa władza odbierze też ludziom 500 plus i przejmie telewizję, choć już teraz ma w rękach większość mediów. Tymczasem tylko Prawo i Sprawiedliwość jest w stanie zapewnić Polakom poczucie własnej wartości i godności, a także lepsze życie, tak dobre, jak w krajach Europy zachodniej. Dlatego na tę partię należy w najbliższych wyborach głosować, a w ich trakcie zewrzeć szeregi i stworzyć „wielki korpus ochrony wyborów”, bo „oni” nie będą umieli przyznać się do porażki.

Niedzielne spotkanie w Zamościu miało taki sam scenariusz jak wszystkie inne na trasie objazdu prezesa Kaczyńskiego po Polsce. Zakończyło się więc na odczytaniu spisanych na karteczkach pytań „z sali”. Jedno z nich dotyczyło tego, jak PiS zamierza do siebie przekonać ludzi młodych. Jarosław Kaczyński stwierdził, że tych myślących o przyszłości z pewnością przyciągnie perspektywa „uczestnictwa w triumfalnym rozwoju kraju”. A po chwili rozbawiony dodał: – Ale nie dla wszystkich mamy propozycje. Dla tych, którzy budzą się jako Jan, a zasypiają jako Joanna, nie mamy. Chyba że z tego wyrosną – skwitował. A sala wybuchnęła gromkim śmiechem.

Przez cały czas trwania wizyty prezesa w Zamościu przed kinem pikietowali m.in. mieszkańcy miejscowości zagrożonych wywłaszczeniami pod inwestycje kolejowe dla Centralnego Portu Komunikacyjnego. Z transparentami przyszli też oponenci polityczni rządzącej partii z nieformalnej grupy „Wolni obywatele Zamościa”. Dostępu do kina bronił szpaler policji. Nie doszło do żadnych incydentów. Kiedy prezes wyjeżdżał z Zamościa obie grupy wspólnie skandowały: „To już nie jest bastion PiS-u”.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jak70 / 26 października 2022 r. o 10:29
byle co zje ,byle co powie - po prostu debil
Avatar
Pats / 24 października 2022 r. o 12:37
>Nie jako wesoły Romek< dołączam z zaproszeniem na prawdziwe grillowanie a nie jakieś tam ustawki...PRAWDZIWE...he...
Avatar
Mieszkaniec081984 / 24 października 2022 r. o 11:24
Wożą go jak małpę w klatce po całej Polsce. Z klatki wychodzi tylko na spotkanie z wyborcami którzy to są wyselekcjonowanym gronem zwolenników PiS. Wszędzie tak samo, gdzie nie pojedzie. Niech spotka się w centrum miasta z młodzieżą, ludźmi pracującymi, uczącymi się, zwykłymi, normalnymi. Niech ich zapyta się czy w Polsce dobrze się żyje, mieszka, pracuje, zarabia, wychowuje dzieci, leczy itd. Kogo albo czego się boisz mały wielki człowieku? Chodź posłuchaj co mamy ci do powiedzenia my prawdziwi Polacy co utrzymują rodziny z marnych pensji płacąc po 5,50 zł za chleb, posłuchaj tych których rata kredytu wzrosła z 2100 zł na 4600 zł przy wzroście wynagrodzenia o 500 zł. A może chcesz przedsiębiorców posłuchać których koszty prowadzenia biznesu wzrosły o 300-400%. Zapraszamy i czekamy na spotkanie, więcej odwagi wodzu.
Wożą go jak małpę w klatce po całej Polsce. Z klatki wychodzi tylko na spotkanie z wyborcami którzy to są wyselekcjonowanym gronem zwolenników PiS. Wszędzie tak samo, gdzie nie pojedzie. Niech spotka się w centrum miasta z młodzieżą, ludźmi pracującymi, uczącymi się, zwykłymi, normalnymi. Niech ich zapyta się czy w Polsce dobrze się żyje, mieszka, pracuje, zarabia, wychowuje dzieci, leczy itd. Kogo albo czego się boisz mały wielki człowieku? Chodź posłuchaj co mamy ci do powiedzenia my prawdziwi Polacy co utrzymują rodziny z marnych pensji p... rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 24 października 2022 r. o 06:37
"Mieszkanie grzeję gazem, to węgla nie potrzebuję, a do kominka czasem wrzucam drewno. Na nic nie narzekam. No chyba, że na zdrowie – zapewnił mężczyzna."  "Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek, a w domu drewno oraz gaz, powtarzam zatem jeszcze raz..." Na nic nie narzeka, śniadanie zjada na kolację, kładzie się spać w ubraniu roboczym i rano jest już gotowy do podróży do pracy...
 I tak śmiem wątpić w istnienie takiej osoby jak Romek. To nie może być prawdą że tak głupi ludzie żyją w naszej POlsce. Chyba że dalej mu mama wiąże buty.
 I tak śmiem wątpić w istnienie takiej osoby jak Romek. To nie może być prawdą że tak głupi ludzie żyją w naszej POlsce. Chyba że dalej mu mama wiąże buty. rozwiń
Avatar
Labydnik / 24 października 2022 r. o 00:56
Grzmijcie bębny, ryczcie działa! Dalej dzieci w gęsty szyk! Wiedzie hufce Wolność, Chwała, Trimf błyska w ostrzu pik. Leć nasz Orle, Jarosławie! Wolnej  Polsce i nam służ! Totalnym   PO-paprańcom i zdrajcom - na POchybel !!
 Starej "katoliczce ludowej" pachołki "kasty watykańskiej" - to właśnie zrobiły. (Jeszcze jej "POchybel" odbił.)
Avatar
Labydnik / 24 października 2022 r. o 00:54
@Labydłownik - już przed snem PObawileś mikrowioslem specu od "żeglugi wielkiej"?
Przesiąknęta swoimi brudnymi wyciekami buła, nic do rzeczy (że zadowolenie jednego głupka nie świadczy o dobrym stanie kraju) nie powie, tylko swoje obłąkane natręctwo (że niby potrzebny jest przekop) wciska, a inni rzekomo "nie znają się" (to teraz w mokrej bule gnije). Tymczasem ludzie "okradani są" ze swoich oszczędności, z możliwości zakupów w takiej "proporcji" do zarobków, jak jeszcze do niedawna. Ale o tym ta obrzydliwość - ani słowa.
Przesiąknęta swoimi brudnymi wyciekami buła, nic do rzeczy (że zadowolenie jednego głupka nie świadczy o dobrym stanie kraju) nie powie, tylko swoje obłąkane natręctwo (że niby potrzebny jest przekop) wciska, a inni rzekomo "nie znają się" (to teraz w mokrej bule gnije). Tymczasem ludzie "okradani są" ze swoich oszczędności, z możliwości zakupów w takiej "proporcji" do zarobków, jak jeszcze do niedawna. Ale o tym ta obrzydliwość - ani słowa. rozwiń
Avatar
Jaceniacka / 23 października 2022 r. o 23:59
Głupota bądź cos gorszego nakazała w czasie rządów POprzedników ogołocić Polskie ziemie od Bugu po Wisłę z silnych jednostek Wojska Polskiego. Gdyby teraz totalna oPOzycja wygrała wybory , a Kacapcy znienacka napadły jak Ukrainę napadli, zrobiłyby tak samo, tym samym wydając wiele milionów mieszkających na tych ziemiach Polaków na ruski gwałt, mord , rabunek i wywózkę na Sybir! Naczelnik Państwa widzi co się dzieke i dlatego zbroimy się na potęgę nawet u Koreańców
Avatar
Jaceniacka / 23 października 2022 r. o 23:54
Grzmijcie bębny, ryczcie działa! Dalej dzieci w gęsty szyk! Wiedzie hufce Wolność, Chwała, Trimf błyska w ostrzu pik. Leć nasz Orle, Jarosławie! Wolnej  Polsce i nam służ! Totalnym  PO-paprańcom i zdrajcom - na POchybel !!
Avatar
Jaceniacka / 23 października 2022 r. o 23:50
@Labydłownik - już przed snem PObawileś mikrowioslem specu od "żeglugi wielkiej"?
Avatar
Labydnik / 23 października 2022 r. o 23:45
"Mieszkanie grzeję gazem, to węgla nie potrzebuję, a do kominka czasem wrzucam drewno. Na nic nie narzekam. No chyba, że na zdrowie – zapewnił mężczyzna." "Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek, a w domu drewno oraz gaz, powtarzam zatem jeszcze raz..." Na nic nie narzeka, śniadanie zjada na kolację, kładzie się spać w ubraniu roboczym i rano jest już gotowy do podróży do pracy...
Avatar
jak70 / 26 października 2022 r. o 10:29
byle co zje ,byle co powie - po prostu debil
Avatar
Pats / 24 października 2022 r. o 12:37
>Nie jako wesoły Romek< dołączam z zaproszeniem na prawdziwe grillowanie a nie jakieś tam ustawki...PRAWDZIWE...he...
Avatar
Mieszkaniec081984 / 24 października 2022 r. o 11:24
Wożą go jak małpę w klatce po całej Polsce. Z klatki wychodzi tylko na spotkanie z wyborcami którzy to są wyselekcjonowanym gronem zwolenników PiS. Wszędzie tak samo, gdzie nie pojedzie. Niech spotka się w centrum miasta z młodzieżą, ludźmi pracującymi, uczącymi się, zwykłymi, normalnymi. Niech ich zapyta się czy w Polsce dobrze się żyje, mieszka, pracuje, zarabia, wychowuje dzieci, leczy itd. Kogo albo czego się boisz mały wielki człowieku? Chodź posłuchaj co mamy ci do powiedzenia my prawdziwi Polacy co utrzymują rodziny z marnych pensji płacąc po 5,50 zł za chleb, posłuchaj tych których rata kredytu wzrosła z 2100 zł na 4600 zł przy wzroście wynagrodzenia o 500 zł. A może chcesz przedsiębiorców posłuchać których koszty prowadzenia biznesu wzrosły o 300-400%. Zapraszamy i czekamy na spotkanie, więcej odwagi wodzu.
Wożą go jak małpę w klatce po całej Polsce. Z klatki wychodzi tylko na spotkanie z wyborcami którzy to są wyselekcjonowanym gronem zwolenników PiS. Wszędzie tak samo, gdzie nie pojedzie. Niech spotka się w centrum miasta z młodzieżą, ludźmi pracującymi, uczącymi się, zwykłymi, normalnymi. Niech ich zapyta się czy w Polsce dobrze się żyje, mieszka, pracuje, zarabia, wychowuje dzieci, leczy itd. Kogo albo czego się boisz mały wielki człowieku? Chodź posłuchaj co mamy ci do powiedzenia my prawdziwi Polacy co utrzymują rodziny z marnych pensji p... rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 24 października 2022 r. o 06:37
"Mieszkanie grzeję gazem, to węgla nie potrzebuję, a do kominka czasem wrzucam drewno. Na nic nie narzekam. No chyba, że na zdrowie – zapewnił mężczyzna."  "Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek, a w domu drewno oraz gaz, powtarzam zatem jeszcze raz..." Na nic nie narzeka, śniadanie zjada na kolację, kładzie się spać w ubraniu roboczym i rano jest już gotowy do podróży do pracy...
 I tak śmiem wątpić w istnienie takiej osoby jak Romek. To nie może być prawdą że tak głupi ludzie żyją w naszej POlsce. Chyba że dalej mu mama wiąże buty.
 I tak śmiem wątpić w istnienie takiej osoby jak Romek. To nie może być prawdą że tak głupi ludzie żyją w naszej POlsce. Chyba że dalej mu mama wiąże buty. rozwiń
Avatar
Labydnik / 24 października 2022 r. o 00:56
Grzmijcie bębny, ryczcie działa! Dalej dzieci w gęsty szyk! Wiedzie hufce Wolność, Chwała, Trimf błyska w ostrzu pik. Leć nasz Orle, Jarosławie! Wolnej  Polsce i nam służ! Totalnym   PO-paprańcom i zdrajcom - na POchybel !!
 Starej "katoliczce ludowej" pachołki "kasty watykańskiej" - to właśnie zrobiły. (Jeszcze jej "POchybel" odbił.)
Avatar
Labydnik / 24 października 2022 r. o 00:54
@Labydłownik - już przed snem PObawileś mikrowioslem specu od "żeglugi wielkiej"?
Przesiąknęta swoimi brudnymi wyciekami buła, nic do rzeczy (że zadowolenie jednego głupka nie świadczy o dobrym stanie kraju) nie powie, tylko swoje obłąkane natręctwo (że niby potrzebny jest przekop) wciska, a inni rzekomo "nie znają się" (to teraz w mokrej bule gnije). Tymczasem ludzie "okradani są" ze swoich oszczędności, z możliwości zakupów w takiej "proporcji" do zarobków, jak jeszcze do niedawna. Ale o tym ta obrzydliwość - ani słowa.
Przesiąknęta swoimi brudnymi wyciekami buła, nic do rzeczy (że zadowolenie jednego głupka nie świadczy o dobrym stanie kraju) nie powie, tylko swoje obłąkane natręctwo (że niby potrzebny jest przekop) wciska, a inni rzekomo "nie znają się" (to teraz w mokrej bule gnije). Tymczasem ludzie "okradani są" ze swoich oszczędności, z możliwości zakupów w takiej "proporcji" do zarobków, jak jeszcze do niedawna. Ale o tym ta obrzydliwość - ani słowa. rozwiń
Avatar
Jaceniacka / 23 października 2022 r. o 23:59
Głupota bądź cos gorszego nakazała w czasie rządów POprzedników ogołocić Polskie ziemie od Bugu po Wisłę z silnych jednostek Wojska Polskiego. Gdyby teraz totalna oPOzycja wygrała wybory , a Kacapcy znienacka napadły jak Ukrainę napadli, zrobiłyby tak samo, tym samym wydając wiele milionów mieszkających na tych ziemiach Polaków na ruski gwałt, mord , rabunek i wywózkę na Sybir! Naczelnik Państwa widzi co się dzieke i dlatego zbroimy się na potęgę nawet u Koreańców
Avatar
Jaceniacka / 23 października 2022 r. o 23:54
Grzmijcie bębny, ryczcie działa! Dalej dzieci w gęsty szyk! Wiedzie hufce Wolność, Chwała, Trimf błyska w ostrzu pik. Leć nasz Orle, Jarosławie! Wolnej  Polsce i nam służ! Totalnym  PO-paprańcom i zdrajcom - na POchybel !!
Avatar
Jaceniacka / 23 października 2022 r. o 23:50
@Labydłownik - już przed snem PObawileś mikrowioslem specu od "żeglugi wielkiej"?
Avatar
Labydnik / 23 października 2022 r. o 23:45
"Mieszkanie grzeję gazem, to węgla nie potrzebuję, a do kominka czasem wrzucam drewno. Na nic nie narzekam. No chyba, że na zdrowie – zapewnił mężczyzna." "Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek, a w domu drewno oraz gaz, powtarzam zatem jeszcze raz..." Na nic nie narzeka, śniadanie zjada na kolację, kładzie się spać w ubraniu roboczym i rano jest już gotowy do podróży do pracy...
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

LUK Lublin gra z BBTS Bielsko-Biała. Szybko wrócić do wygrywania

LUK Lublin gra z BBTS Bielsko-Biała. Szybko wrócić do wygrywania

LUK Lublin zmierzy się z BBTS Bielsko-Biała. Pierwszy gwizdek w hali Globus im. Tomasza Wojtowicza w niedzielę, o godzinie 14.45.

"Chopcy z Roosvelta" dwukrotnie w Teatrze Starym
3 lutego 2023, 19:00

"Chopcy z Roosvelta" dwukrotnie w Teatrze Starym

Teatr Stary w Lublinie (ul. Jezuicka 18) zaprasza na pokazy przedstawienia "Chopcy z Roosvelta" Teatru Nowego z Zabrza. Spektakl będzie można zobaczyć 3 lutego o godz. 19 i 4 lutego o godz. 17.

Muzeum, w którym kapie na głowę. Każda wpłata się liczy

Muzeum, w którym kapie na głowę. Każda wpłata się liczy

– Już niejednokrotnie okazaliście nam zaufanie i wsparcie – doceniają twórcy Muzeum Osiedli Mieszkaniowych, którzy zbierają fundusze by móc kontynuować działalność i utrzymać siedzibę na skraju osiedla projektowanego przez Zofię i Oskara Hansen.

Skoki narciarskie. W weekend zawody na mamuciej skoczni w Bad Mitterndorf

Skoki narciarskie. W weekend zawody na mamuciej skoczni w Bad Mitterndorf

W weekend najlepsi skoczkowie świata rywalizować będą na skoczni Kulm w austriackim Bad Mitterndorf. Będzie to tym samym inauguracja zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich. Naszą kadrę reprezentować będzie pięciu zawodników

Koncert w mieszkaniu pod Białą Podlaską. Wstęp „co łaska”

Koncert w mieszkaniu pod Białą Podlaską. Wstęp „co łaska”

Koncert w mieszkaniu? To możliwe i do tego wstęp „co łaska”. Tym razem, w Czosnówce pod Białą Podlaską wystąpi Patryk Pietrzak.

Najdłuższy autobus w mieście już wozi pasażerów

Najdłuższy autobus w mieście już wozi pasażerów

Jest długi i niskopodłogowy. Do tego ma półhybrydowy napęd. To nowy autobus Solaris, który właśnie wyjechał na bialskie ulice.

Dodatkowe środki unijne dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

Dodatkowe środki unijne dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

Ponad 5,4 mln zł dodatkowego dofinansowania – z czego ponad 3 mln zł stanowią Fundusze Europejskie, a ponad 2,2 mln zł to pieniądze z Budżetu Państwa – Zarząd Województwa Lubelskiego kieruje na projekt dotyczący przebudowy części szpitala, w tym gruntownej przebudowy Oddziałów: Hematologii, Onkologii, Anestezjologii i Polikliniki, a także doposażenie części obszarów udzielania świadczeń.

Nowa cukiernia w centrum Lublina "Lubimy szukać czegoś nowego"

Nowa cukiernia w centrum Lublina "Lubimy szukać czegoś nowego"

U nas królują bezy i serniki, a biszkoptowe torty pojawiają się tylko na urodziny. Na Ukrainie biszkopt jest na co dzień. Przełożony jest też nieco innym, bo mniej słodkim, kremem. W nowej lubelskiej cukierni polskie smaki mieszkają się z ukraińskimi.

Program TV 27-29 stycznia 2023. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
27 stycznia 2023, 19:00

Program TV 27-29 stycznia 2023. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Kultowy "Absolwent", widowiskowe "Pompeje" i popularny "Cast Away" to niektóre z filmowych propozycji na weekend. Sprawdź, jakie filmy będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Chcą budowy ronda "Zbyt wielu ludzi zginęło w tym miejscu"

Chcą budowy ronda "Zbyt wielu ludzi zginęło w tym miejscu"

W przyszłym tygodniu radni gminy mają podjąć uchwałę o przekazaniu województwu lubelskiemu wsparcia na przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania we Wronowie. Przetarg na budowę ronda łączącego trzy drogi, w tym DW nr 824, może zostać ogłoszony jeszcze w tym roku.

Polski Cukier AZS UMCS – Casademont Saragossa 69:66. Skromna zaliczka lublinianek [zdjęcia]
galeria

Polski Cukier AZS UMCS – Casademont Saragossa 69:66. Skromna zaliczka lublinianek [zdjęcia]

Polski Cukier AZS UMCS lepszy od Casademont Saragossa. W pierwszym meczu 1/8 finału EuroCup lublinianki pokonały u siebie rywalki z Hiszpanii 69:66. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą środę.

Nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie"
27 stycznia 2023, 20:30

Nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie"

Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie", które odbędzie się 27 i 28 stycznia o godz. 20.30. Warto skorzystać, bo to już ostatnia szansa na podziwianie obrazów artysty z Sanoka w Lublinie.

Koperta na wagę życia. Już prawie 200 mieszkańców ją ma

Koperta na wagę życia. Już prawie 200 mieszkańców ją ma

Ledwie dotarły, a już niemal wszystkie się rozeszły. Prawie 200 tzw. Kopert Życia zostało w tym miesiącu rozdanych mieszkańcom Hrubieszowa. Będą zamawiane kolejne.

"Zły" ponownie w Centrum Kultury
3 lutego 2023, 19:00

"Zły" ponownie w Centrum Kultury

Spektakl będący autobiograficzną opowieścią Dariusza Jeża będzie można znów zobaczyć na deskach Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12). Pokazy w ramach Sceny InVitro odbędą się w dniach 3-5 lutego o godz. 19.

Po pięciu etapach rekrutacji praca na przejściach granicznych za 3 tys. zł
galeria

Po pięciu etapach rekrutacji praca na przejściach granicznych za 3 tys. zł

– Praca w mundurze to było moje marzenie – przyznaje pani Milena, która w czwartek wraz z grupą nowo przyjętych celników złożyła ślubowanie. Czeka ją służba na przejściu kolejowym w Terespolu. Na początek dostanie 3 tys. zł na rękę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium