ZAPASY

Cement-Gryf Chełm był gospodarzem mistrzostw województwa dzieci i młodzików

Współzawodnictwu młodych adeptów zapasów towarzyszyła radość i pozytywne emocje

Michał Woźniak brązowym medalistą mistrzostw Polski

Zawodnik Cementu-Gryfa Chełm stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Polski młodzików

Anhelina Łysak, czyli kolejna mistrzyni z Chełma

Zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm została młodzieżową mistrzynią świata w kategorii do 59 kg

Wielki sukces Szymona Szymonowicza z Cementu Gryfa Chełm

Szymon Szymonowicz z Cementu-Gryfa Chełm wywalczył brązowy medal rozgrywanych w Belgradzie mistrzostw świata U 23 w stylu klasycznym. W decydującej walce pokonał reprezentanta Finlandii

W hali MOSiR rozegrany został pierwszy turniej Polskiej Ligi Zapaśniczej

Startujące zespoły podzielone zostały na dwie grupy.

Dzisiaj startuje Polska Liga Zapaśnicza

W czwartek w Lublinie wystartuje Polska Liga Zapaśnicza. W środę odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca występy najlepszych zapaśników i zapaśniczek kraju.

Rusza Polska Liga Zapaśnicza. Tadeusz Michalik jedną z gwiazd turnieju w Lublinie

Tadeusz Michalik, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Tokio, będzie jedną z gwiazd pierwszego turnieju Polskiej Ligi Zapaśniczej, który odbędzie się w czwartek w Lublinie

Katarzyna Krawczyk z medalem mistrzostw świata w zapasach!

Zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm Katarzyna Krawczyk wywalczyła brązowy medal podczas mistrzostw świata w Oslo. Wcześniej mistrzem globu w stylu wolnym został Magomedmurad Gadżijew

Daniela Tkachuk z Cementu-Gryfa Chełm trzecia podczas MŚ juniorek w zapasach

Zawody rozegrane zostały w miejscowości Ufa, w Rosji. Na matach rywalizowały zawodniczki w wieku 18-20 lat. 18-letnia chełmianka, na co dzień uczennica Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie, osiągnęła historyczny sukces. Warto podkreślić, że dokonała tego w znakomitym stylu.

Tokio 2020. Tadeusz Michalik z brązowym medalem igrzysk. Powtórzył wyczyn siostry

Zapaśnik Tadeusz Michalik pokonał Węgra Alexa Gergo Szoke 10:0 w walce o brązowy medal w stylu klasycznym w kategorii 97 kg. To drugi brąz w rodzinie Michalików, przed pięciu laty w Rio de Janeiro na najniższym stopniu podium stanęła siostra Tadeusza, Monika

Wiktoria Kamela z Cementu-Gryfa Chełm mistrzynią Polski juniorek młodszych

Zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm Wiktoria Kamela mistrzynią Polski juniorek młodszych. Sukces chełmianki na matach w Łodzi sprawił, że pojedzie na mistrzostwa świata, na Węgry.

Mieczysław Czwaliński (prezes Lubelskiego związku zapaśniczego): Trafiłem z liczbą głosów Suprona

Rozmowa z Mieczysławem Czwalińskim, wiceprezesem ds. zapasów kobiet Polskiego Związku Zapaśniczego, prezesem Lubelskiego Związku Zapaśniczego

Zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm Daniela Tkachuk wicemistrzynią Europy juniorek

Mistrzowski turniej rozegrany został w Dortmundzie

Mieczysław Czwaliński z Cementu-Gryfa Chełm został wiceprezesem do spraw zapasów kobiet.

We władzach Polskiego Związku Zapaśniczego znalazł się także Andrzej Wójtowicz z Bełżyc. Swoje funkcje otrzymali również Ryszard Wałachowski i Tomasz Jaroszkiewicz, obaj z Łukowa

Udany występ zawodniczek Cementu-Gryfa Chełm podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Tegoroczna finałowa rywalizacja odbyła się w Łodzi. Była to już XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach kobiet

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm stanęły na podium turnieju Poland Open

Na podium stawały Anhelina Łysak oraz Katarzyna Krawczyk. Ukrainka z polskim paszportem sportowym nie miała sobie równych w rozegranych w Warszawie zawodach. Aktualna wicemistrzyni Europy zdobyła łącznie w pięciu walkach 40 punktów tracąc zaledwie jeden.

Świetny występ reprezentantów Cementu-Gryfa Chełm w Warszawie

Sześć medali wywalczyli przedstawiciele naszego regionu podczas akademickich mistrzostw Polski w Warszawie. Drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej zajął Cement-Gryf Chełm

Anhelina Łysak z medalem młodzieżowych mistrzostw Europy

Anhelina Łysak z Cementu-Gryfa Chełm wywalczyła brązowy medal podczas młodzieżowych mistrzostw Europy w Skopje

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm zaczynają walkę o medale mistrzostw Europy

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm rozpoczynają walkę w mistrzostwach Europy w zapasach kobiet rozgrywanych na Torwarze w Warszawie.

Trzy medale Cementu-Gryfa Chełm na mistrzostwach Polski juniorów i młodzieżowców

W Poznaniu odbyły się mistrzostwa Polski w stylu klasycznym juniorów i młodzieżowców. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy Cementu-Gryfa Chełm.

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm wywalczyły sześć medali w Białogardzie

Zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm Urszula Piotrowska zwyciężyła w Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich. Klub z Chełma zajął też pierwsze miejsce w rywalizacji drużynowej, a jego zapaśniczki zdobyły sześć medali.

MKS Cement-Gryf Chełm z kolejnymi medalami

MKS Cement-Gryf Chełm gospodarzem II rzutu Ligi Powiatowej w zapasach dzieci i młodzieży. Organizatorzy wielokrotnie stawali na podium

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm wywalczyły w Lublinie 17 medali

Młode zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm wywalczyły 17 medali i zajęły pierwsze miejsce podczas Otwartych Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

Cement-Gryf Chełm wywalczył 23 medale w Krzemieniu

Cement-Gryf Chełm najlepszy podczas zawodów w Krzemieniu. Młodzi chełmianie podczas mistrzowskich zmagań zdobyli 23 medale.

Dziesięć medali Cementu-Gryfa Chełm podczas Pucharu Polski seniorek i seniorów

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm zdobyły osiem, a zawodnicy dwa medale podczas Pucharu Polski seniorek i seniorów, odpowiednio w Poznaniu i Radomiu. Dodatkowo chełmianki wygrały rywalizację drużynową.