Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

BIEGI

12 listopada 2017 r.
8:02

Nocna Mila Niepodległości w Lublinie (zdjęcia)

0 6 A A

W sobotę odbyła się 2. Nocna Mila Niepodległości w Lublinie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Trasa o długości 1,6 km biegła od Krakowskiego Przedmieścia przez Plac Łokietka, ul. Bramową, ul. Jezuicką, ul. Dominikańską, ul. Archidiakońską, Plac po Farze, ul. Grodzką, ul. Rybną, Plac Rybny, ul. Noworybną, ul. Olejną, ul. Bramową, a meta była koło Trybunału Koronnego na Starym Mieście.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jejku / 12 listopada 2017 r. o 17:13
0
undefined napisał:
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią.  Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszustów, to odpowiedzą ci co nas do tej pory wyru... z kasy. Nie martw się może załapiesz się ;) Szacunek dla polskich rodzin, które z taką padliną muszą się stykać. Debil myśli, że coś z tych 500złotych wam zostaje. Totalny kretyn od Petru i Tuska.
ile narobiłes tych dzieci, że tak chwalisz, za darmo to bakleży się tylko i wyłącznie  pomoc osobom choruym, dociera do ciebie pioruński debilu. A wuj nas to obchodzi ile dzieci kosztują, jak się nei daje rady na nie zapracować to jaja i cipę trzyma sie na wodzy. Do łózka zabiera się też i głowę a nie tylko dolną część ciała. Co za tuman z ciebie. Petru czy nie petru, to malo ważne. Ja np. nie należę do rzadnej opcji i mam dzieci tyle na ile jestem je w stanie utrzymać. A czy ci się to podoba czy nei to z naszego kraju rząd zrobił burdel bo placi za seks i rozmnażanie się, bo aby się rozmnożyć to najpierw musi być seks za ktory rząd płaci. Widze, ze jesteś z PiS i z różańcem w ręku, z nidlitwą na ustach tak pałasz nienawiścią do innych, i to jest według ciebie po b ożemu. Dopiero Bóg ma ubaw z takiego barania jak ty.
ile narobiłes tych dzieci, że tak chwalisz, za darmo to bakleży się tylko i wyłącznie  pomoc osobom choruym, dociera do ciebie pioruński debilu. A wuj nas to obchodzi ile dzieci kosztują, jak się nei daje rady na nie zapracować to jaja i cipę trzyma sie na wodzy. Do łózka zabiera się też i głowę a nie tylko dolną część ciała. Co za tuman z ciebie. Petru czy nie petru, to malo ważne. Ja np. nie należę do rzadnej opcji i mam dzieci tyle na ile jestem je w stanie utrzymać. A czy ci się to podoba czy nei to z naszego kraju rząd zr... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 r. o 14:09
0
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią. Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszustów, to odpowiedzą ci co nas do tej pory wyru... z kasy. Nie martw się może załapiesz się ;) Szacunek dla polskich rodzin, które z taką padliną muszą się stykać. Debil myśli, że coś z tych 500złotych wam zostaje. Totalny kretyn od Petru i Tuska.
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią. Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszu... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 r. o 13:40
0
dobrzy rząd, z naszego kraju zrobił burdel, bo płaci za pieprzenie się a nie za pracę
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 r. o 13:22
0
Rząd wypełnił ich marzenia  Mają kasę z pie rdolenia.
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 r. o 13:18
0
Tak 500+ zdeklasował polityków totalitarnej opozycji. Jak widać można nie grabić podatkami przynajmniej pracujace rodziny w Polsce. We wreszcie Wolnej Polsce. Kto tam jeszcze uczestniczył? Pracownicy z minimalną stawką godzinową. Już nieokradani emeryci z emerytury. No i byli bezrobotni, którzy w dobrze funkcjonującej gospodarce bez trudu dostali zajęcie. A kto nie przyszedł? Kijowski i ścigani alimentarze. Mazguła z kolegami, którzy za niszczenie przez lata kraju dostali sowite emerytury. A teraz płaczą jak przeżyć za 2.000 złotych?! Tak, 500+ pogrzebało Tuska na Kopaczowy metr.
Tak 500+ zdeklasował polityków totalitarnej opozycji. Jak widać można nie grabić podatkami przynajmniej pracujace rodziny w Polsce. We wreszcie Wolnej Polsce. Kto tam jeszcze uczestniczył? Pracownicy z minimalną stawką godzinową. Już nieokradani emeryci z emerytury. No i byli bezrobotni, którzy w dobrze funkcjonującej gospodarce bez trudu dostali zajęcie. A kto nie przyszedł? Kijowski i ścigani alimentarze. Mazguła z kolegami, którzy za niszczenie przez lata kraju dostali sowite emerytury. A teraz płaczą jak przeżyć za 2.000 złotych?! Tak, 5... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 r. o 09:44
0
najwięcej było 500+
Avatar
jejku / 12 listopada 2017 r. o 17:13
0
undefined napisał:
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią.  Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszustów, to odpowiedzą ci co nas do tej pory wyru... z kasy. Nie martw się może załapiesz się ;) Szacunek dla polskich rodzin, które z taką padliną muszą się stykać. Debil myśli, że coś z tych 500złotych wam zostaje. Totalny kretyn od Petru i Tuska.
ile narobiłes tych dzieci, że tak chwalisz, za darmo to bakleży się tylko i wyłącznie  pomoc osobom choruym, dociera do ciebie pioruński debilu. A wuj nas to obchodzi ile dzieci kosztują, jak się nei daje rady na nie zapracować to jaja i cipę trzyma sie na wodzy. Do łózka zabiera się też i głowę a nie tylko dolną część ciała. Co za tuman z ciebie. Petru czy nie petru, to malo ważne. Ja np. nie należę do rzadnej opcji i mam dzieci tyle na ile jestem je w stanie utrzymać. A czy ci się to podoba czy nei to z naszego kraju rząd zrobił burdel bo placi za seks i rozmnażanie się, bo aby się rozmnożyć to najpierw musi być seks za ktory rząd płaci. Widze, ze jesteś z PiS i z różańcem w ręku, z nidlitwą na ustach tak pałasz nienawiścią do innych, i to jest według ciebie po b ożemu. Dopiero Bóg ma ubaw z takiego barania jak ty.
ile narobiłes tych dzieci, że tak chwalisz, za darmo to bakleży się tylko i wyłącznie  pomoc osobom choruym, dociera do ciebie pioruński debilu. A wuj nas to obchodzi ile dzieci kosztują, jak się nei daje rady na nie zapracować to jaja i cipę trzyma sie na wodzy. Do łózka zabiera się też i głowę a nie tylko dolną część ciała. Co za tuman z ciebie. Petru czy nie petru, to malo ważne. Ja np. nie należę do rzadnej opcji i mam dzieci tyle na ile jestem je w stanie utrzymać. A czy ci się to podoba czy nei to z naszego kraju rząd zr... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 r. o 14:09
0
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią. Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszustów, to odpowiedzą ci co nas do tej pory wyru... z kasy. Nie martw się może załapiesz się ;) Szacunek dla polskich rodzin, które z taką padliną muszą się stykać. Debil myśli, że coś z tych 500złotych wam zostaje. Totalny kretyn od Petru i Tuska.
To jak alfonsie, skoro za pie... płacą to ty już miliarder jesteś? Bezdzietnym ćwokom nic się nie należy. A to pech? Lepiej mieć Porsche jak dziecko... słowa waszych szamanów, Kuba Wojewódzki. Tylko barany Petru nie widzą sukcesu 500+. No, ale to ich problem. Gratuluję pierwszemu rządowi po 89 roku wypełnienia obietnic wyborczych. Na pochybeł ćwokom, którzy myślą, że pieprzeniem się dorobią. Dziecko to duży obowiązek, tak samo jak dbanie o obywateli Polski. Dobrze, że te chwasty zaczęto wyrywać. Jak już sądy będą niezależne od Płatnych Oszu... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 r. o 13:40
0
dobrzy rząd, z naszego kraju zrobił burdel, bo płaci za pieprzenie się a nie za pracę
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 r. o 13:22
0
Rząd wypełnił ich marzenia  Mają kasę z pie rdolenia.
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 r. o 13:18
0
Tak 500+ zdeklasował polityków totalitarnej opozycji. Jak widać można nie grabić podatkami przynajmniej pracujace rodziny w Polsce. We wreszcie Wolnej Polsce. Kto tam jeszcze uczestniczył? Pracownicy z minimalną stawką godzinową. Już nieokradani emeryci z emerytury. No i byli bezrobotni, którzy w dobrze funkcjonującej gospodarce bez trudu dostali zajęcie. A kto nie przyszedł? Kijowski i ścigani alimentarze. Mazguła z kolegami, którzy za niszczenie przez lata kraju dostali sowite emerytury. A teraz płaczą jak przeżyć za 2.000 złotych?! Tak, 500+ pogrzebało Tuska na Kopaczowy metr.
Tak 500+ zdeklasował polityków totalitarnej opozycji. Jak widać można nie grabić podatkami przynajmniej pracujace rodziny w Polsce. We wreszcie Wolnej Polsce. Kto tam jeszcze uczestniczył? Pracownicy z minimalną stawką godzinową. Już nieokradani emeryci z emerytury. No i byli bezrobotni, którzy w dobrze funkcjonującej gospodarce bez trudu dostali zajęcie. A kto nie przyszedł? Kijowski i ścigani alimentarze. Mazguła z kolegami, którzy za niszczenie przez lata kraju dostali sowite emerytury. A teraz płaczą jak przeżyć za 2.000 złotych?! Tak, 5... rozwiń
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 r. o 09:44
0
najwięcej było 500+