Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

21 listopada 2011 r.
14:10
Edytuj ten wpis

Rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego mogą zostać zawieszone

0 8 A A
Czy rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego zostaną zawieszone? (Maciej Kaczanowski)
Czy rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego zostaną zawieszone? (Maciej Kaczanowski)

Bracia Mrozik i Cukropol Pszczółka idą łeb w łeb. Oba zespoły zdecydowanie wygrały kolejne mecze i pewnie przewodzą pierwszoligowym rozgrywkom.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na drugim froncie jedynym zespołem z kompletem punktów jest Mentor, który pokonał Szkoły ZDZ. Pierwszej porażki doznała Kouba Koubala. Dotychczasowy wicelider uległ KSC Rodmos i spadł na trzecie miejsce.

Możliwe, że niedługo lubelska liga koszykarzy amatorów zostanie zawieszona. Wszystko przez płatne licencje, o które zawodnicy kłócą się z organizatorami. W poprzedni czwartek poinformowaliśmy, że do 25 listopada należy składać wnioski licencyjne, płatne 8 zł od osoby. Wywołało to burzę na forum llk.

– Nie zamierzamy płacić. (...) Jest to konsekwencja zapewnień organizatorów o bezpłatnych licencjach na zebraniu organizacyjnym – napisał Hill. – Z tego co widzę, szykuje się lock-out. W końcu nie możemy być gorsi od NBA – dodaje Michal.

– Zawodnicy kłamią. Nie było mowy o darmowych licencjach. Tak było w poprzednim sezonie – mówi Krzysztof Kołoszewski, komisarz ligi.

– Mam nadzieję, że kluby mimo wszystko dostosują się do przepisów i wszyscy złożą wnioski. Licencje są potrzebne, żeby nie było takich sytuacji, jak w zeszłym roku, kiedy jeden zawodnik grał w dwóch klubach. Poza tym, gwarantują też dodatkowe bonusy, jak darmowy wstęp na mecze gwiazd czy reprezentacji kraju – dodaje Kołoszewski.

– Sytuacja nie jest łatwa, ale myślę, że lock-outu nie będzie. My tak naprawdę lubimy się z organizatorami, tylko mamy małe problemy z porozumieniem. Zależy nam, żeby grać, więc myślę, że jakoś się dogadamy. Muszę jednak przyznać, że nasze rozgrywki organizowane są po amatorsku.

W poprzednich latach dwa razy płaciłem za licencję i ani razu jej nie dostałem. To śmieszne. Potrzebne są zmiany – twierdzi Marcin Cimek z Kouba Koubala.

I LIGA

ZM Cioczek – Alco 42:44 * Zdrój MPWiK – Cukropol Pszczółka 34:56 * AUX Matematyka – Inwest Dźwig 65:62 * Jurand – Skarpa Nadar 52:54 * AT Vision – Kom.pl 52:47 * Bracia Mrozik – Groszek Team 72:43.

1. Bracia Mrozik 5 10 374:275
2. Cukropol Pszczółka 5 10 327:265
3. AUX Matematyka 5 8 329:321
4. Skarpa Nadar 5 7 258:272
5. Alco 3 6 189:165
6. Invest Dźwig 4 6 214:202
7. Kom.pl 5 6 279:312
8. Zdrój MPWiK 4 5 230:224
9. Groszek Team 3 5 161:178
10. AT Vision 4 5 210:239
11. ZM Cioczek 4 5 182:220
12. Jurand 5 5 270:350

II LIGA

Szkoły ZDZ – Mentor 66:78 * All in Team – Dbros Puławy 59:47 * Winiarnia u Dyszona – Bottari 45:42 * Combitgroup.pl – Betax Lubartów 66:56 * Kouba Koubala – KSC Rodmos 43:66 * Rembud Arkada – Morfus 41:46 * Białowąs Judo – Refsteam 54:82.

1. Mentor 5 10 322:250
2. KSC Rodmos 5 9 282:235
3. Kouba Koubala 5 9 280:253
4. Rembud Arkada 5 8 279:251
5. Morfus 5 8 242:227
6. Winiarnia u Dyszona 5 8 282:275
7. Refsteam 5 8 287:285
8. Combitgroup.pl 5 8 331:330
9. Szkoły ZDZ 5 7 344:330
10. Betax Lubartów 5 7 290:292
11. All in Team 4 6 218:215
12. Bottari 5 5 199:250
13. Dbros Puławy 5 5 220:299
14. Białowąs Judo 4 4 205:289

III LIGA

Grupa A: Alpaca Team – Lotos Lublin 50:55 * Elto Tom Widłak – Bachus 42:32 * Venta – Żagiel 39:51 * WSNS – Lek-am 49:41 * Mavericks – No To Co 64:26.

1. Lotos Lublin 4 8 234:166
2. WSNS 4 8 217:176
3. Mavericks 4 7 240:182
4. No To Co 4 6 190:187
5. Żagiel 4 6 160:181
6. Elto Tom Widłak 3 5 134:123
7. Alpaca Team 4 5 202:203
8. Venta 3 4 116:157
9. Lek-am 4 4 183:226
10. Bachus 4 4 157:212

Grupa B: Jammers – Spartan 65:36 * NPlay – Lipa Team 57:45 * Rocketmind – Fabel 65:39 * The Shooters – Korwex 54:52 * Pauzował: Galwanex Skarpa.
1. NPlay 4 8 259:153
2. Rocketmind 4 6 223:198
3. The Shooters 4 6 167:198
4. Jammers 3 5 192:160
5. Fabel 3 5 173:160
6. Korwex 3 4 174:164
7. Lipa Team 3 4 152:164
8. Spartan 3 4 119:173
9. Galwanex Skarpa 3 3 135:224


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 23 listopada 2011 r. o 10:59
0
Cos ten pan kręci z tymi rzekomo darmowymi meczami dla posiadających licencje, mecze nigdy nie były darmowe, jesli juz to jedynie z jakąs tam zniżką, ktorej w rzeczywistosci nie bylo...I po co tak ściemniac o bonusach?!
Avatar
kaktus / 22 listopada 2011 r. o 21:53
0
,,Organizator'' główny czyli pan Grzegorz K. nie robi NIC( Poza trzymaniem kasy. Pracownikiem od czarnej roboty jest Jurek Ż., który w zasadzie robi prawie wszystko. Tylko dzięki niemu, to się jeszcze jakoś ( jakoś: czytaj słabo) kręci.
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 r. o 21:15
0
Organizatorzy nas dymają. Trzeba zrobiz porzadek!
Avatar
Kris / 22 listopada 2011 r. o 15:30
0
My nie będziemy grali. Nie zamierzamy płacić dodatkowo za licencje, które są darmowe.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 r. o 12:03
0
Przepraszam za bląd ortograficzny który sie wkradł.Winie siebie ale nie za błąd tylko nie uwazne i szybkie pisanie.Dziekuje i pozdrawiam ewentualnych szydercow.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 r. o 12:00
0
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona.Bodajrze dwa sezony temu miały byc zakupione piłki którymi mielismy rozgrywac swoje mecze.... Piłki sie pojawiły(nowe SPALDINGI) i były moze jeden dzien...Pytanko ...Gdzie sa te piłeczki? Ciekawe czy otrzymam wyczerpujaca odpowiedz.W koncu za gre w pierwszej lidze płacimy badz nie badz prawie 2000 zł.
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona... rozwiń
Avatar
koszykasz amator / 22 listopada 2011 r. o 11:15
0
mecze reprezentacji????? w czym ?????
Zapomiał dodać, że posiadacze licencji mają darmowy wstęp na wszystkie mecze NBA w tym sezonie.
Avatar
frogazz / 21 listopada 2011 r. o 21:07
0
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zniżkę na mecze startu, a nie na gruponach akcje robią!
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zn... rozwiń
Avatar
ja / 23 listopada 2011 r. o 10:59
0
Cos ten pan kręci z tymi rzekomo darmowymi meczami dla posiadających licencje, mecze nigdy nie były darmowe, jesli juz to jedynie z jakąs tam zniżką, ktorej w rzeczywistosci nie bylo...I po co tak ściemniac o bonusach?!
Avatar
kaktus / 22 listopada 2011 r. o 21:53
0
,,Organizator'' główny czyli pan Grzegorz K. nie robi NIC( Poza trzymaniem kasy. Pracownikiem od czarnej roboty jest Jurek Ż., który w zasadzie robi prawie wszystko. Tylko dzięki niemu, to się jeszcze jakoś ( jakoś: czytaj słabo) kręci.
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 r. o 21:15
0
Organizatorzy nas dymają. Trzeba zrobiz porzadek!
Avatar
Kris / 22 listopada 2011 r. o 15:30
0
My nie będziemy grali. Nie zamierzamy płacić dodatkowo za licencje, które są darmowe.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 r. o 12:03
0
Przepraszam za bląd ortograficzny który sie wkradł.Winie siebie ale nie za błąd tylko nie uwazne i szybkie pisanie.Dziekuje i pozdrawiam ewentualnych szydercow.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 r. o 12:00
0
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona.Bodajrze dwa sezony temu miały byc zakupione piłki którymi mielismy rozgrywac swoje mecze.... Piłki sie pojawiły(nowe SPALDINGI) i były moze jeden dzien...Pytanko ...Gdzie sa te piłeczki? Ciekawe czy otrzymam wyczerpujaca odpowiedz.W koncu za gre w pierwszej lidze płacimy badz nie badz prawie 2000 zł.
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona... rozwiń
Avatar
koszykasz amator / 22 listopada 2011 r. o 11:15
0
mecze reprezentacji????? w czym ?????
Zapomiał dodać, że posiadacze licencji mają darmowy wstęp na wszystkie mecze NBA w tym sezonie.
Avatar
frogazz / 21 listopada 2011 r. o 21:07
0
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zniżkę na mecze startu, a nie na gruponach akcje robią!
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zn... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koronawirus 24 lipca. 122 nowe zakażenia koronawirusem w Polsce. Co z woj. lubelskim?

Koronawirus 24 lipca. 122 nowe zakażenia koronawirusem w Polsce. Co z woj. lubelskim?

122 nowe przypadki zakażenia koronawirusem i 6 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce. W woj. lubelskim jest 13 zakażeń, zmarły 2 osoby

Jerzy Małek Quintet - koncert w Centrum Spotkania Kultur
5 sierpnia 2021, 19:00

Jerzy Małek Quintet - koncert w Centrum Spotkania Kultur

Kolejny miesiąc wakacji w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zainauguruje koncert formacji Jerzy Małek Quintet. Wydarzenie zostanie zorganizowane 5 sierpnia o godz. 19.

Operacja na żywych szpitalach. Łączenie placówek to coś więcej niż "dzielenie długu na pół"?

Operacja na żywych szpitalach. Łączenie placówek to coś więcej niż "dzielenie długu na pół"?

Leczenie pacjentów ma być tańsze i sprawniejsze – taki skutek ma przynieść połączenie szpitali planowane przez władze województwa. – Czy tym razem wyniknie z tego coś konkretnego, czy to tylko dzielenie długu na pół? – pytają związkowcy.

Biała Podlaska: Drugi przetarg na parking przy Janowskiej. Spółka zeszła z ceny

Biała Podlaska: Drugi przetarg na parking przy Janowskiej. Spółka zeszła z ceny

Nikt nie stanął do przetargu na dzierżawę terenu przy ulicy Janowskiej 74 A. Mieszkańcy do tej pory w ramach użyczenia mieli tu parking. Ale miejska spółka chce na tym zarobić. Ogłoszono już drugi przetarg.

20-latek ugodzony nożem wykrwawił się na oczach przyjaciół. "Dało się wyczuć bijącą od niego nienawiść"
Reportaż Uwagi! TVN
film

20-latek ugodzony nożem wykrwawił się na oczach przyjaciół. "Dało się wyczuć bijącą od niego nienawiść"

Grupa dwudziestolatków spędzała razem czas. Niespodziewanie, podszedł do nich starszy mężczyzna. - Przywitał się, kulturalnie spytał, czy może się przysiąść. Zgodziliśmy się - opowiada Żaneta. Niedługo później doszło do tragedii.

Wakacje na plaży? Lepiej iść do pracy, na staż czy praktyki. "Nic nie zastąpi nauki codziennego kontaktu z realnie wykonywaną pracą"
Magazyn

Wakacje na plaży? Lepiej iść do pracy, na staż czy praktyki. "Nic nie zastąpi nauki codziennego kontaktu z realnie wykonywaną pracą"

Podczas gdy większość licealistów spędza wakacje na słodkim i zasłużonym nicnierobieniu, ich koledzy z techników pracują. Dla nich wakacje to czas praktyk i staży.

"Muzyka z pogranicza". Koncert Fonii Lublina
1 sierpnia 2021, 19:00

"Muzyka z pogranicza". Koncert Fonii Lublina

W niedzielę, 1 sierpnia o godz. 19, będzie można w formie online wysłuchać koncertu "Muzyka z pogranicza" z całorocznego cyklu Fonie Lublina.

Ile zarabia strażnik miejski w Puławach? Już trzeci raz szukają chętnych do pracy

Ile zarabia strażnik miejski w Puławach? Już trzeci raz szukają chętnych do pracy

Już po raz trzeci w przeciągu roku Urząd Miasta Puławy oferuje pracę trzem strażnikom miejskim. W poprzednich dwóch naborach udało się zatrudnić zaledwie jedną osobę.

Biała Podlaska: Spółka energetyczna czeka na harmonogram prac od miasta

Biała Podlaska: Spółka energetyczna czeka na harmonogram prac od miasta

Na początku lipca miasto zapowiedziało, że rusza z przebudową ulicy Podmiejskiej. Ale spółka energetyczna nie doczekała się jeszcze harmonogramu prac od urzędników.

Łączą kablem inteligencję z tradycją. A do tego mają wielkie serca
Rozmowa

Łączą kablem inteligencję z tradycją. A do tego mają wielkie serca

Z Krzysztofem Pietrzakiem z lubelskiej firmy Inteligentne Instalacje Elektryczne rozmawiamy o szkolnictwie zawodowym, sytuacji w branży po pandemii oraz o tym, czy mamy wielkie serca.

Lao Che we wrześniu w Lublinie
5 września 2021, 17:00

Lao Che we wrześniu w Lublinie

Po ponad 20 latach grania zespół Lao Che zawiesza działalność. Ale zanim to nastąpi, popularna formacja wyrusza w ostatnią, pożegnalną trasę koncertową. 5 września wystąpi w Lublinie.

Igrzyska rozpoczęte. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia
film

Igrzyska rozpoczęte. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia

Tokio, Japonia. W Tokio odbyła się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Uroczystość przeprowadzono bez obecności widzów na stadionie olimpijskim.

Ekshumacja na cmentarzu w Kraśniku. Kto został pochowany w zbiorowych mogiłach?

Ekshumacja na cmentarzu w Kraśniku. Kto został pochowany w zbiorowych mogiłach?

Kto spoczywa w zbiorowych mogiłach przy ogrodzeniu cmentarza od strony ul. Żytniej w Kraśniku? To będzie wiadomo dokładnie po przeprowadzeniu częściowej ekshumacji. Obecnie urząd miasta szuka firmy, która przygotuje dokumentację projektowo-kosztorysową dotyczącą renowacji grobu wojennego.

Nowe miejsce w Puławach. O!gródek z restauracją, sklepem i adopcjami kotów
galeria

Nowe miejsce w Puławach. O!gródek z restauracją, sklepem i adopcjami kotów

Wcześniej piwiarnia z golonką w menu, teraz restauracja wegańska oraz sklep ze zdrową żywnością i ogródek z atrakcjami dla dzieci oraz azyl dla bezdomnych kotów. Marta Wójtowicz i jej przyjaciółka Monika Kubiszewska zapraszają do O!gródka w Puławach.

Górnik Łęczna kontra Cracovia, czyli ósmy sezon w ekstraklasie czas zacząć
film

Górnik Łęczna kontra Cracovia, czyli ósmy sezon w ekstraklasie czas zacząć

Górnik Łęczna w sobotnie popołudnie zainauguruje swój ósmy sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Zielono-czarni w 224 meczu w historii swoich występów w ekstraklasie podejmować będą drużynę Cracovii

ENERGA BASKET LIGA MĘŻCZYZN
30. KOLEJKA - play off finał KONIEC SEZONU

Wyniki:

Zastal Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 89:75
Zastal Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 71:87
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 90:81
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 95:80
Zastal Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105:101
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 92:85

Tabela:

1. Zielona Góra 30 57 2853:2357
2. Legia 30 51 2540:2306
3. Ostrów Wlkp. 30 50 2547:2384
4. Śląsk 30 50 2513:2377
5. Trefl 30 49 2531:2379
6. Pszczółka 30 47 2433:2414
7. King 30 47 2354:2415
8. Spójnia 30 46 2505:2472
9. Dąbrowa G. 30 44 2470:2539
10. Polski Cukier 30 42 2579:2623
11. Astoria 30 42 2572:2677
12. Gliwice 30 41 2455:2550