Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

21 listopada 2011 r.
14:10
Edytuj ten wpis

Rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego mogą zostać zawieszone

0 8 A A
Czy rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego zostaną zawieszone? (Maciej Kaczanowski)
Czy rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego zostaną zawieszone? (Maciej Kaczanowski)

Bracia Mrozik i Cukropol Pszczółka idą łeb w łeb. Oba zespoły zdecydowanie wygrały kolejne mecze i pewnie przewodzą pierwszoligowym rozgrywkom.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na drugim froncie jedynym zespołem z kompletem punktów jest Mentor, który pokonał Szkoły ZDZ. Pierwszej porażki doznała Kouba Koubala. Dotychczasowy wicelider uległ KSC Rodmos i spadł na trzecie miejsce.

Możliwe, że niedługo lubelska liga koszykarzy amatorów zostanie zawieszona. Wszystko przez płatne licencje, o które zawodnicy kłócą się z organizatorami. W poprzedni czwartek poinformowaliśmy, że do 25 listopada należy składać wnioski licencyjne, płatne 8 zł od osoby. Wywołało to burzę na forum llk.

– Nie zamierzamy płacić. (...) Jest to konsekwencja zapewnień organizatorów o bezpłatnych licencjach na zebraniu organizacyjnym – napisał Hill. – Z tego co widzę, szykuje się lock-out. W końcu nie możemy być gorsi od NBA – dodaje Michal.

– Zawodnicy kłamią. Nie było mowy o darmowych licencjach. Tak było w poprzednim sezonie – mówi Krzysztof Kołoszewski, komisarz ligi.

– Mam nadzieję, że kluby mimo wszystko dostosują się do przepisów i wszyscy złożą wnioski. Licencje są potrzebne, żeby nie było takich sytuacji, jak w zeszłym roku, kiedy jeden zawodnik grał w dwóch klubach. Poza tym, gwarantują też dodatkowe bonusy, jak darmowy wstęp na mecze gwiazd czy reprezentacji kraju – dodaje Kołoszewski.

– Sytuacja nie jest łatwa, ale myślę, że lock-outu nie będzie. My tak naprawdę lubimy się z organizatorami, tylko mamy małe problemy z porozumieniem. Zależy nam, żeby grać, więc myślę, że jakoś się dogadamy. Muszę jednak przyznać, że nasze rozgrywki organizowane są po amatorsku.

W poprzednich latach dwa razy płaciłem za licencję i ani razu jej nie dostałem. To śmieszne. Potrzebne są zmiany – twierdzi Marcin Cimek z Kouba Koubala.

I LIGA

ZM Cioczek – Alco 42:44 * Zdrój MPWiK – Cukropol Pszczółka 34:56 * AUX Matematyka – Inwest Dźwig 65:62 * Jurand – Skarpa Nadar 52:54 * AT Vision – Kom.pl 52:47 * Bracia Mrozik – Groszek Team 72:43.

1. Bracia Mrozik 5 10 374:275
2. Cukropol Pszczółka 5 10 327:265
3. AUX Matematyka 5 8 329:321
4. Skarpa Nadar 5 7 258:272
5. Alco 3 6 189:165
6. Invest Dźwig 4 6 214:202
7. Kom.pl 5 6 279:312
8. Zdrój MPWiK 4 5 230:224
9. Groszek Team 3 5 161:178
10. AT Vision 4 5 210:239
11. ZM Cioczek 4 5 182:220
12. Jurand 5 5 270:350

II LIGA

Szkoły ZDZ – Mentor 66:78 * All in Team – Dbros Puławy 59:47 * Winiarnia u Dyszona – Bottari 45:42 * Combitgroup.pl – Betax Lubartów 66:56 * Kouba Koubala – KSC Rodmos 43:66 * Rembud Arkada – Morfus 41:46 * Białowąs Judo – Refsteam 54:82.

1. Mentor 5 10 322:250
2. KSC Rodmos 5 9 282:235
3. Kouba Koubala 5 9 280:253
4. Rembud Arkada 5 8 279:251
5. Morfus 5 8 242:227
6. Winiarnia u Dyszona 5 8 282:275
7. Refsteam 5 8 287:285
8. Combitgroup.pl 5 8 331:330
9. Szkoły ZDZ 5 7 344:330
10. Betax Lubartów 5 7 290:292
11. All in Team 4 6 218:215
12. Bottari 5 5 199:250
13. Dbros Puławy 5 5 220:299
14. Białowąs Judo 4 4 205:289

III LIGA

Grupa A: Alpaca Team – Lotos Lublin 50:55 * Elto Tom Widłak – Bachus 42:32 * Venta – Żagiel 39:51 * WSNS – Lek-am 49:41 * Mavericks – No To Co 64:26.

1. Lotos Lublin 4 8 234:166
2. WSNS 4 8 217:176
3. Mavericks 4 7 240:182
4. No To Co 4 6 190:187
5. Żagiel 4 6 160:181
6. Elto Tom Widłak 3 5 134:123
7. Alpaca Team 4 5 202:203
8. Venta 3 4 116:157
9. Lek-am 4 4 183:226
10. Bachus 4 4 157:212

Grupa B: Jammers – Spartan 65:36 * NPlay – Lipa Team 57:45 * Rocketmind – Fabel 65:39 * The Shooters – Korwex 54:52 * Pauzował: Galwanex Skarpa.
1. NPlay 4 8 259:153
2. Rocketmind 4 6 223:198
3. The Shooters 4 6 167:198
4. Jammers 3 5 192:160
5. Fabel 3 5 173:160
6. Korwex 3 4 174:164
7. Lipa Team 3 4 152:164
8. Spartan 3 4 119:173
9. Galwanex Skarpa 3 3 135:224


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 23 listopada 2011 r. o 10:59
0
Cos ten pan kręci z tymi rzekomo darmowymi meczami dla posiadających licencje, mecze nigdy nie były darmowe, jesli juz to jedynie z jakąs tam zniżką, ktorej w rzeczywistosci nie bylo...I po co tak ściemniac o bonusach?!
Avatar
kaktus / 22 listopada 2011 r. o 21:53
0
,,Organizator'' główny czyli pan Grzegorz K. nie robi NIC( Poza trzymaniem kasy. Pracownikiem od czarnej roboty jest Jurek Ż., który w zasadzie robi prawie wszystko. Tylko dzięki niemu, to się jeszcze jakoś ( jakoś: czytaj słabo) kręci.
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 r. o 21:15
0
Organizatorzy nas dymają. Trzeba zrobiz porzadek!
Avatar
Kris / 22 listopada 2011 r. o 15:30
0
My nie będziemy grali. Nie zamierzamy płacić dodatkowo za licencje, które są darmowe.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 r. o 12:03
0
Przepraszam za bląd ortograficzny który sie wkradł.Winie siebie ale nie za błąd tylko nie uwazne i szybkie pisanie.Dziekuje i pozdrawiam ewentualnych szydercow.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 r. o 12:00
0
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona.Bodajrze dwa sezony temu miały byc zakupione piłki którymi mielismy rozgrywac swoje mecze.... Piłki sie pojawiły(nowe SPALDINGI) i były moze jeden dzien...Pytanko ...Gdzie sa te piłeczki? Ciekawe czy otrzymam wyczerpujaca odpowiedz.W koncu za gre w pierwszej lidze płacimy badz nie badz prawie 2000 zł.
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona... rozwiń
Avatar
koszykasz amator / 22 listopada 2011 r. o 11:15
0
mecze reprezentacji????? w czym ?????
Zapomiał dodać, że posiadacze licencji mają darmowy wstęp na wszystkie mecze NBA w tym sezonie.
Avatar
frogazz / 21 listopada 2011 r. o 21:07
0
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zniżkę na mecze startu, a nie na gruponach akcje robią!
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zn... rozwiń
Avatar
ja / 23 listopada 2011 r. o 10:59
0
Cos ten pan kręci z tymi rzekomo darmowymi meczami dla posiadających licencje, mecze nigdy nie były darmowe, jesli juz to jedynie z jakąs tam zniżką, ktorej w rzeczywistosci nie bylo...I po co tak ściemniac o bonusach?!
Avatar
kaktus / 22 listopada 2011 r. o 21:53
0
,,Organizator'' główny czyli pan Grzegorz K. nie robi NIC( Poza trzymaniem kasy. Pracownikiem od czarnej roboty jest Jurek Ż., który w zasadzie robi prawie wszystko. Tylko dzięki niemu, to się jeszcze jakoś ( jakoś: czytaj słabo) kręci.
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 r. o 21:15
0
Organizatorzy nas dymają. Trzeba zrobiz porzadek!
Avatar
Kris / 22 listopada 2011 r. o 15:30
0
My nie będziemy grali. Nie zamierzamy płacić dodatkowo za licencje, które są darmowe.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 r. o 12:03
0
Przepraszam za bląd ortograficzny który sie wkradł.Winie siebie ale nie za błąd tylko nie uwazne i szybkie pisanie.Dziekuje i pozdrawiam ewentualnych szydercow.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 r. o 12:00
0
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona.Bodajrze dwa sezony temu miały byc zakupione piłki którymi mielismy rozgrywac swoje mecze.... Piłki sie pojawiły(nowe SPALDINGI) i były moze jeden dzien...Pytanko ...Gdzie sa te piłeczki? Ciekawe czy otrzymam wyczerpujaca odpowiedz.W koncu za gre w pierwszej lidze płacimy badz nie badz prawie 2000 zł.
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona... rozwiń
Avatar
koszykasz amator / 22 listopada 2011 r. o 11:15
0
mecze reprezentacji????? w czym ?????
Zapomiał dodać, że posiadacze licencji mają darmowy wstęp na wszystkie mecze NBA w tym sezonie.
Avatar
frogazz / 21 listopada 2011 r. o 21:07
0
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zniżkę na mecze startu, a nie na gruponach akcje robią!
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zn... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Start Lublin w siódmym koszyku przed losowaniem Ligi Mistrzów

Start Lublin w siódmym koszyku przed losowaniem Ligi Mistrzów

Losowanie koszykarskiej Ligi Mistrzów zaplanowano na środę, 15 lipca. Wiemy już jednak, w którym koszyku znajdzie się na razie jedyny, polski przedstawiciel w tych rozgrywkach. Start Lublin będzie losowany z siódmego koszyka.

Wypadek rządowej limuzyny Beaty Szydło. Wyrok dla kierowcy seicento
film

Wypadek rządowej limuzyny Beaty Szydło. Wyrok dla kierowcy seicento

Zakończył się proces w sprawie wypadku Beaty Szydło w Oświęcimiu w lutym 2017 roku. Dziś o godz. 14 sąd ogłosi wyrok dla kierowcy fiata seicento.

Czterech mężczyzn zakażonych koronawirusem w woj. lubelskim. Są z dwóch powiatów

Czterech mężczyzn zakażonych koronawirusem w woj. lubelskim. Są z dwóch powiatów

Na terenie województwa lubelskiego mamy cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.

Zmarło 9 osób, nowe zakażenia koronawirusem w całej Polsce. Dane z dziś

Zmarło 9 osób, nowe zakażenia koronawirusem w całej Polsce. Dane z dziś

Mamy 262 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem – informuje Ministerstwo Zdrowia w komunikacie z 9 lipca.

Świdnik: Stary ratusz znów szuka kupca. Nowy właściciel ma mieć więcej możliwości

Świdnik: Stary ratusz znów szuka kupca. Nowy właściciel ma mieć więcej możliwości

Będzie kolejne podejście do sprzedaży byłego świdnickiego ratusza. Jeśli radni zgodzą się dziś na zbycie nieruchomości u zbiegu ul. Wyszyńskiego i Spółdzielczej, to w najbliższych dniach zostanie ogłoszony przetarg. Teren jest przeznaczony pod zabudowę usługową i mieszkaniową wielorodzinną.

Wysokie zwycięstwa Stali Kraśnik i Avii Świdnik w środowych sparingach

Wysokie zwycięstwa Stali Kraśnik i Avii Świdnik w środowych sparingach

Dobra postawa ekip z Kraśnika i Świdnika. Stal pokonała w środę czwartoligową Tomasovię 4:0. Z kolei podopieczni Łukasza Mierzejewskiego ograli Lewart Lubartów 5:2.

Mimo zakazu samochody parkują na chodniku w centrum Lublina. "Ile jeszcze tej bylejakości w naszym mieście"

Mimo zakazu samochody parkują na chodniku w centrum Lublina. "Ile jeszcze tej bylejakości w naszym mieście"

Do dziś nie powstały zapowiadane przez Ratusz żywopłoty mające uniemożliwić kierowcom wjazd na chodnik i wąski trawnik na skraju pl. Kaczyńskiego. Mimo zakazu samochody nagminnie zajmują tu miejsce pieszym, ale Straż Miejska tłumaczy, że w świetle prawa nie jest to chodnik.

Puławy: Potyczka z krawężnikami przy Placu Chopina. Radna apeluje o ich usunięcie

Puławy: Potyczka z krawężnikami przy Placu Chopina. Radna apeluje o ich usunięcie

Podczas wiecu poparcia dla Szymona Hołowni o krawężnik przy Placu Chopina w Puławach potknęła się starsza pani. Kobieta straciła równowagę i upadła. Świadkiem tego zdarzenia była radna miejska Anna Kędziora, która apeluje do władz o usunięcie zbędnych przeszkód w tym miejscu.

Madsen triumfuje w 2. rundzie Tauron SEC w Bydgoszczy. Michelsen i Łaguta tuż za nim

Madsen triumfuje w 2. rundzie Tauron SEC w Bydgoszczy. Michelsen i Łaguta tuż za nim

Leon Madsen po raz drugi w tym sezonie stanął na najwyższym stopniu podium zawodów z cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Na torze w Bydgoszczy za plecami Duńczyka uplasowali się zawodnicy Motoru Lublin – Mikkel Michelsen i Grigorij Łaguta

Zero punktów w skali Apgar. Lekarz w Parczewie do rodzącej kobiety: Umiałaś zrobić dziecko? To teraz masz!
film

Zero punktów w skali Apgar. Lekarz w Parczewie do rodzącej kobiety: Umiałaś zrobić dziecko? To teraz masz!

Zamiast pierwszego krzyku dziecka, pani Natalia na sali porodowej słyszała krzyki personelu medycznego i śmiech lekarza. Dlaczego mimo bezproblemowej ciąży, po porodzie mała Eliza dostała ZERO punktów w skali Apgar?

Spacer historyczny w Puławach
12 lipca 2020, 17:30

Spacer historyczny w Puławach

W niedzielę, 12 lipca o godz. 17.30 w Puławach odbędzie się spacer wokół miejsc związanych z carskim garnizonem rosyjskim na terenie miasta.

Mirosław Hajdo (Motor): Chcemy pozyskać napastnika ogranego na wyższym poziomie

Mirosław Hajdo (Motor): Chcemy pozyskać napastnika ogranego na wyższym poziomie

Od środy Motor Lublin znowu trenuje. W najbliższych dniach piłkarze zostaną poddani najróżniejszym testom. Pierwszy sparing zagrają za to 15 lipca z Orlętami Spomlek Radzyń Podlaski.

Minister rolnictwa: Nieco ponad miliard złotych na pomoc dla rolników w związku z COVID-19

Minister rolnictwa: Nieco ponad miliard złotych na pomoc dla rolników w związku z COVID-19

Nieco ponad miliard złotych zostanie wypłaconych gospodarstwom z branż dotkniętych koronawirusem - zapowiedział szef MRiRW Jan Krzysztof Ardanowski podczas środowej konferencji. Poinformował, że na wypłatę tych środków uzyskano już zgodę Komisji Europejskiej.

Jacek Sasin wyrzuca z partii władze pow. hrubieszowskiego. "Ich działalność naruszyła linię polityczną PiS"

Jacek Sasin wyrzuca z partii władze pow. hrubieszowskiego. "Ich działalność naruszyła linię polityczną PiS"

W strukturach partii nie ma miejsca na działania, które mogą zachwiać wiarą wyborców w naszą determinację do realizowania zobowiązań wyborczych – napisał wicepremier Jacek Sasin, informując, że złożył wniosek o usunięcie z szeregów PiS trzech osób. To starosta hrubieszowski Aneta Karpiuk, wicestarosta Marek Kata i radny powiatowy Marcin Zając.

Jedni mają na kontach spore pieniądze, inni skromny 1 tys. złotych. Majątki posłów z okręgu numer 6
galeria

Jedni mają na kontach spore pieniądze, inni skromny 1 tys. złotych. Majątki posłów z okręgu numer 6

Kto ma największy dom, kto jeździ najdroższym samochodem, a kto ma najmniej na koncie? Znamy najnowsze oświadczenia posłów z okręgu numer 6.

ENERGA BASKET LIGA MĘŻCZYZN
22. KOLEJKA

Wyniki:

Hydro Truck Radom - Stelmet Zielona Góra 74:86
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów 66:106
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 82:88
Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 82:75
Trefl Sopot - Śląsk Wrocław 86:76
King Szczecin - Legia Warszawa 111:89
Spójnia Stargard - Start Lublin 71:83
MKS Dąbrowa Górnicza - Astoria Bydgoszcz 72:86

Tabela:

1. Stelmet 21 39 2000:1732
2. Anwil 22 39 2078:1837
3. Start 22 39 1867:1716
4. Arka 22 36 1765:1655
5. Polski Cukier 20 35 1755:1583
6. Trefl 22 34 1786:1792
7. Śląsk 22 33 1910:1861
8. King 22 33 1834:1848
9. Ostrów Wlkp. 22 32 1772:1746