Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

21 listopada 2011 r.
14:10
Edytuj ten wpis

Rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego mogą zostać zawieszone

11 8 A A
Czy rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego zostaną zawieszone? (Maciej Kaczanowski)
Czy rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego zostaną zawieszone? (Maciej Kaczanowski)

Bracia Mrozik i Cukropol Pszczółka idą łeb w łeb. Oba zespoły zdecydowanie wygrały kolejne mecze i pewnie przewodzą pierwszoligowym rozgrywkom.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na drugim froncie jedynym zespołem z kompletem punktów jest Mentor, który pokonał Szkoły ZDZ. Pierwszej porażki doznała Kouba Koubala. Dotychczasowy wicelider uległ KSC Rodmos i spadł na trzecie miejsce.

Możliwe, że niedługo lubelska liga koszykarzy amatorów zostanie zawieszona. Wszystko przez płatne licencje, o które zawodnicy kłócą się z organizatorami. W poprzedni czwartek poinformowaliśmy, że do 25 listopada należy składać wnioski licencyjne, płatne 8 zł od osoby. Wywołało to burzę na forum llk.

– Nie zamierzamy płacić. (...) Jest to konsekwencja zapewnień organizatorów o bezpłatnych licencjach na zebraniu organizacyjnym – napisał Hill. – Z tego co widzę, szykuje się lock-out. W końcu nie możemy być gorsi od NBA – dodaje Michal.

– Zawodnicy kłamią. Nie było mowy o darmowych licencjach. Tak było w poprzednim sezonie – mówi Krzysztof Kołoszewski, komisarz ligi.

– Mam nadzieję, że kluby mimo wszystko dostosują się do przepisów i wszyscy złożą wnioski. Licencje są potrzebne, żeby nie było takich sytuacji, jak w zeszłym roku, kiedy jeden zawodnik grał w dwóch klubach. Poza tym, gwarantują też dodatkowe bonusy, jak darmowy wstęp na mecze gwiazd czy reprezentacji kraju – dodaje Kołoszewski.

– Sytuacja nie jest łatwa, ale myślę, że lock-outu nie będzie. My tak naprawdę lubimy się z organizatorami, tylko mamy małe problemy z porozumieniem. Zależy nam, żeby grać, więc myślę, że jakoś się dogadamy. Muszę jednak przyznać, że nasze rozgrywki organizowane są po amatorsku.

W poprzednich latach dwa razy płaciłem za licencję i ani razu jej nie dostałem. To śmieszne. Potrzebne są zmiany – twierdzi Marcin Cimek z Kouba Koubala.

I LIGA

ZM Cioczek – Alco 42:44 * Zdrój MPWiK – Cukropol Pszczółka 34:56 * AUX Matematyka – Inwest Dźwig 65:62 * Jurand – Skarpa Nadar 52:54 * AT Vision – Kom.pl 52:47 * Bracia Mrozik – Groszek Team 72:43.

1. Bracia Mrozik 5 10 374:275
2. Cukropol Pszczółka 5 10 327:265
3. AUX Matematyka 5 8 329:321
4. Skarpa Nadar 5 7 258:272
5. Alco 3 6 189:165
6. Invest Dźwig 4 6 214:202
7. Kom.pl 5 6 279:312
8. Zdrój MPWiK 4 5 230:224
9. Groszek Team 3 5 161:178
10. AT Vision 4 5 210:239
11. ZM Cioczek 4 5 182:220
12. Jurand 5 5 270:350

II LIGA

Szkoły ZDZ – Mentor 66:78 * All in Team – Dbros Puławy 59:47 * Winiarnia u Dyszona – Bottari 45:42 * Combitgroup.pl – Betax Lubartów 66:56 * Kouba Koubala – KSC Rodmos 43:66 * Rembud Arkada – Morfus 41:46 * Białowąs Judo – Refsteam 54:82.

1. Mentor 5 10 322:250
2. KSC Rodmos 5 9 282:235
3. Kouba Koubala 5 9 280:253
4. Rembud Arkada 5 8 279:251
5. Morfus 5 8 242:227
6. Winiarnia u Dyszona 5 8 282:275
7. Refsteam 5 8 287:285
8. Combitgroup.pl 5 8 331:330
9. Szkoły ZDZ 5 7 344:330
10. Betax Lubartów 5 7 290:292
11. All in Team 4 6 218:215
12. Bottari 5 5 199:250
13. Dbros Puławy 5 5 220:299
14. Białowąs Judo 4 4 205:289

III LIGA

Grupa A: Alpaca Team – Lotos Lublin 50:55 * Elto Tom Widłak – Bachus 42:32 * Venta – Żagiel 39:51 * WSNS – Lek-am 49:41 * Mavericks – No To Co 64:26.

1. Lotos Lublin 4 8 234:166
2. WSNS 4 8 217:176
3. Mavericks 4 7 240:182
4. No To Co 4 6 190:187
5. Żagiel 4 6 160:181
6. Elto Tom Widłak 3 5 134:123
7. Alpaca Team 4 5 202:203
8. Venta 3 4 116:157
9. Lek-am 4 4 183:226
10. Bachus 4 4 157:212

Grupa B: Jammers – Spartan 65:36 * NPlay – Lipa Team 57:45 * Rocketmind – Fabel 65:39 * The Shooters – Korwex 54:52 * Pauzował: Galwanex Skarpa.
1. NPlay 4 8 259:153
2. Rocketmind 4 6 223:198
3. The Shooters 4 6 167:198
4. Jammers 3 5 192:160
5. Fabel 3 5 173:160
6. Korwex 3 4 174:164
7. Lipa Team 3 4 152:164
8. Spartan 3 4 119:173
9. Galwanex Skarpa 3 3 135:224


Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 23 listopada 2011 o 10:59
0
Cos ten pan kręci z tymi rzekomo darmowymi meczami dla posiadających licencje, mecze nigdy nie były darmowe, jesli juz to jedynie z jakąs tam zniżką, ktorej w rzeczywistosci nie bylo...I po co tak ściemniac o bonusach?!
Avatar
kaktus / 22 listopada 2011 o 21:53
0
,,Organizator'' główny czyli pan Grzegorz K. nie robi NIC( Poza trzymaniem kasy. Pracownikiem od czarnej roboty jest Jurek Ż., który w zasadzie robi prawie wszystko. Tylko dzięki niemu, to się jeszcze jakoś ( jakoś: czytaj słabo) kręci.
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 o 21:15
0
Organizatorzy nas dymają. Trzeba zrobiz porzadek!
Avatar
Kris / 22 listopada 2011 o 15:30
0
My nie będziemy grali. Nie zamierzamy płacić dodatkowo za licencje, które są darmowe.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 o 12:03
0
Przepraszam za bląd ortograficzny który sie wkradł.Winie siebie ale nie za błąd tylko nie uwazne i szybkie pisanie.Dziekuje i pozdrawiam ewentualnych szydercow.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 o 12:00
0
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona.Bodajrze dwa sezony temu miały byc zakupione piłki którymi mielismy rozgrywac swoje mecze.... Piłki sie pojawiły(nowe SPALDINGI) i były moze jeden dzien...Pytanko ...Gdzie sa te piłeczki? Ciekawe czy otrzymam wyczerpujaca odpowiedz.W koncu za gre w pierwszej lidze płacimy badz nie badz prawie 2000 zł.
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona... rozwiń
Avatar
koszykasz amator / 22 listopada 2011 o 11:15
0
mecze reprezentacji????? w czym ?????
Zapomiał dodać, że posiadacze licencji mają darmowy wstęp na wszystkie mecze NBA w tym sezonie.
Avatar
frogazz / 21 listopada 2011 o 21:07
0
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zniżkę na mecze startu, a nie na gruponach akcje robią!
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zn... rozwiń
Avatar
ja / 23 listopada 2011 o 10:59
0
Cos ten pan kręci z tymi rzekomo darmowymi meczami dla posiadających licencje, mecze nigdy nie były darmowe, jesli juz to jedynie z jakąs tam zniżką, ktorej w rzeczywistosci nie bylo...I po co tak ściemniac o bonusach?!
Avatar
kaktus / 22 listopada 2011 o 21:53
0
,,Organizator'' główny czyli pan Grzegorz K. nie robi NIC( Poza trzymaniem kasy. Pracownikiem od czarnej roboty jest Jurek Ż., który w zasadzie robi prawie wszystko. Tylko dzięki niemu, to się jeszcze jakoś ( jakoś: czytaj słabo) kręci.
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 o 21:15
0
Organizatorzy nas dymają. Trzeba zrobiz porzadek!
Avatar
Kris / 22 listopada 2011 o 15:30
0
My nie będziemy grali. Nie zamierzamy płacić dodatkowo za licencje, które są darmowe.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 o 12:03
0
Przepraszam za bląd ortograficzny który sie wkradł.Winie siebie ale nie za błąd tylko nie uwazne i szybkie pisanie.Dziekuje i pozdrawiam ewentualnych szydercow.
Avatar
ktoss / 22 listopada 2011 o 12:00
0
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona.Bodajrze dwa sezony temu miały byc zakupione piłki którymi mielismy rozgrywac swoje mecze.... Piłki sie pojawiły(nowe SPALDINGI) i były moze jeden dzien...Pytanko ...Gdzie sa te piłeczki? Ciekawe czy otrzymam wyczerpujaca odpowiedz.W koncu za gre w pierwszej lidze płacimy badz nie badz prawie 2000 zł.
Ojjj cos Ci organizatorzy kręcą.Moze nie do konca ale juz widze tutaj chec zrobienia komus wody z mózgu.Była mowa o licencjach darmowych.Pana Kołoszewskiego nie było na zebraniu a w durzej mierze nie było to zebranie organizacyjne tylko promocje jednego z posłów na sejm nasz przemiły.A wracajac do licencji to miało byc zrobione szkolenie zawodników LLk i ci ktorzy na nim mieli sie pojawic tzn. zawodnicy(kapitanowie druzyn)mieli je otrzymac w ramach szkolenia ZA DARMO !!!! Ot cała prawda.Ale to juz kolejna sprawa nie domówiona... rozwiń
Avatar
koszykasz amator / 22 listopada 2011 o 11:15
0
mecze reprezentacji????? w czym ?????
Zapomiał dodać, że posiadacze licencji mają darmowy wstęp na wszystkie mecze NBA w tym sezonie.
Avatar
frogazz / 21 listopada 2011 o 21:07
0
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zniżkę na mecze startu, a nie na gruponach akcje robią!
Sorry bardzo, ale jakie darmowe wejścia na mecze gwiazd itp. Chętnie tu przypomnę o meczu gwiazd, który odbył się w Lublinie. Organizotorzy powiedzieli nam, że dzięki licencjom będziemy mieli promocyjny wstęp za 10zł. Sęk w tym, że 10zł była to standardowa cena w najgorszych sektor i mógł te bilety nabyć każdy. Kiedy z dumą poszedłem do kasy po "swój superpromocyjny bilet za 10zł" pani popatrzyła dziwnie na moją licencję i zapytała: "A co to?!"
Powiedzcie mi proszę, gdzie tu logika....
Chociażby daliby zn... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 5 0

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 7 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 0 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 2

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 2

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 27 20

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 11

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

TAURON BASKET LIGA
Półfinały

Wyniki:

Slam Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Slam Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń - Slam Ostrów Wielkopolski
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek

Tabela:

1. Anwil 32 56 2732-2366
2. Ostrów Wlkp. 32 55 2586-2350
3. Polski Cukier 32 55 2730-2427
4. Stelmet 32 53 2738-2505
5. Dąbrowa Górnicza 32 52 2643-2477
6. Rosa Radom 32 52 2659-2531
7. Turów 32 50 2722-2707
8. King Szczecin 32 50 2656-2583
9. TBV Start 32 49 2619-2526
10. Trefl Sopot 32 49 2568-2519
11. Asseco 32 49 2607-2650
12. Polpharma 32 47 2525-2575
13. AZS Koszalin 32 43 2506-2756
14. Gliwice 32 42 2548-2756