Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

29 maja 2017 r.
9:24

Granica Dorohusk – Ogniwo Wierzbica 1:4. Pozostałe wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Autor: Zdjęcie autora grom
0 12 A A
Po ostatniej porażce ze Spółdzielcą Siedliszcze, w weekend Ogniwo Wierzbica dopisało trzy punkty za wyjazdowe zwycięstwo z Granicą Dorohusk
Po ostatniej porażce ze Spółdzielcą Siedliszcze, w weekend Ogniwo Wierzbica dopisało trzy punkty za wyjazdowe zwycięstwo z Granicą Dorohusk (fot. Marcin Kapeluszny)

Drużyna z Wierzbicy rozstrzygnęła mecz w Dorohusku w ciągu dziewięciu minut

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Goście przyjechali z zamiarem powetowania sobie dość niespodziewanej porażki w środku tygodnia ze Spółdzielcą Siedliszcze. Podopieczni trenera Jacka Kłosa ulegli bowiem 1:2 w przełożonym starciu w Siedliszczu.

Mobilizacja przyjezdnych była tak duża, że już po 13 minutach gry mogli być już spokojni wyniku, prowadzili bowiem już 3:0. – Proste błędy jakie popełniliśmy w obronie w pierwszych 10 minutach ustawiły przebieg meczu – mówi grający szkoleniowiec Granicy Arkadiusz Słomka. Miejscowych bardzo szybko „dobili” Michał Kłos, Damian Krupski i Paweł Nadolski. – Ogniwo wypracowało trzy sytuacje, które zakończyły się zdobyciem trzech bramek. Po takim ciosie trudno było nam się podnieść. I choć założenia taktyczne na ten mecz były realizowane prawidłowo, to niestety zabrakło umiejętności i boiskowego ogrania. Wierzbica grała z kontry i nas wypunktowała – ubolewa opiekun Granicy.

Miejscowi odpowiedzieli w końcówce pierwszej odsłony. Piękną bramkę z rzutu wolnego z 30 m zdobył Mateusz Miksza. – Zagraliśmy dobry mecz i byliśmy bardzo skuteczni – mówi szkoleniowiec Ogniwa Jacek Kłos. – Mogliśmy spokojnie strzelić jeszcze kilka goli.

Granica Dorohusk – Ogniwo Wierzbica 1:4 (1:3)

Bramki: Miksza (45) – Kłos (4), Krupski (9, 67), Nadolski (13).

Granica: Jabłoński – Lutruk (46 Giedz), Słomka, Ruszkiewicz (80 Koguciuk), Okoń (46 Kozak), Maliszewski, Swatek, Biniuk, Furmanik, Szymczuk (75 Sokołowski), Miksza.

Ogniwo: Zagraba – Wdowicz, Nowaczek, Pilipczuk, Gałecki (81 Siwek), Stańczuk (46 Nyszko), M. Kłos, M. Kołtun, Gałecki (73 Sobczuk), Kozina, Krupski (81 Kaszczuk).

Wyniki pozostałych spotkań 22 kolejki

Start Krasnystaw – Unia Białopole 0:0

Czerwona kartka: Tomasz Iwan (Start) w 90 + 2 min, za drugą żółtą.

Start: Ryć – Bielak (57 Iwan), Nowakowski (85 Wójtowicz), Bednarek, Wojciechowski, Sadowski, M. Wójcik, Dworucha, Matycz (57 Lenard), P. Wójcik, Szponar (70 Saj).

Białopole: Wikło – W. Bureć, Stepaniuk, Komosa, S. Kogut, Nazaruk, Zwolak, Jabłoński, Tabuła (89 P. Bureć), Hrui, Ciołek (70 Fedec).

Tatran Kraśniczyn – Sparta Rejowiec Fabryczny 2:2 (0:0)

Bramki: Kniażuk (46), K. Mazurek (68) – Kiejda (62), Bodys (80).

W 10 min Daniel Barabasz (Sparta) nie wykorzystał rzutu karnego (obronił bramkarz Tatrana). W 65 min Krzysztof Błaszczak (Tatran) przestrzelił rzut karny.

Tatran: Skrzypa – S. Stasiuk, A. Stasiuk, Błaszczak, Korszun, Kniażuk, M. Sawczuk (55 P. Sawczuk), D. Mazurek, Barzał, K. Mazurek, Tymicki.

Sparta: Podlipny – A. Rutkowski, Terlecki, Wiewióra (50 W. Rossa), Oleksiejuk, Bodys, Lewczuk, Kiejda, Barabsz, Martyn, Adamiec.

Vitrum Wola Uhruska – Frassati Fajsławice 1:6 (1:2)

Bramki: Łubkowski (33) – Młynarczyk (12), Adamiak (45, 73), Olech (49), Skorek (59), Chruściel (84).

Vitrum: M. Wielgus – Michał Polak, Bartosik, Barczuk (46 Danielak), Jesionek, K. Szwalikowski, Kociuba, Żakowski (75 B. Szwalikowski), Radkowiak (63 Mielniczuk), Łubkowski, Olender (50 Mikołaj Polak).

Frassati: Dzirba – Madeja (46 K. Baran), Lipa, P. Przebirowski, Jedut, M. Baran, Chruściel, Adamiak, Młynarczyk (71 A. Czajka), S. Baran (55 Skorek), Olech.

Ruch Izbica – Hetman Żółkiewka 1:5 (0:4)

Bramki: Michał Śliwa (80) – Strug (6), Rycerz (12), Kufrejski (16, 33, 86).

Czerwona kartka: Przemysław Nizioł (Ruch) w 85 min, za faul.

W 30 min Michał Gałka (Ruch) nie wykorzystał rzut karnego. Jego strzał obronił bramkarz Hetmana Karol Ścibak.

Ruch: Bliźniak – Wójciuk (46 Michał Śliwa), Fornal, Wlizło (75 Kaszak), Jasiński, Malczewski (70 Nizioł), Maciej Śliwa (60 Antoniak), Kornaś, Hopko, Łata, Gałka.

Hetman: Ścibak – Więczkowski, Armaciński, Wójcik, Hawerczuk, Małek (70 Skrzypczyński), Sobiech, Bielak, Strug (89 Dąbrowski), Rycerz (60 Gieleta), Kufrejski (90 Puchala).

Unia Rejowiec – Brat Siennica Nadolna 2:4 (1:1)

Bramki: Karauda (29), Szajduk (84 z karnego) na 2:4 – Suduł (44, 55, 65), P. Szadura (78).

Czerwona kartka: Kamil Brzezicki (Rejowiec) w 60 min, za drugą żółtą.

Rejowiec: Uszko – Kloc, Pawlicha, Rosa, Kozaczuk, Chybiak, Szajduk, Brzezicki, Karauda (65 T. Sąsiadek), Czerwiński (85 Grel), Leśnicki (65 Kowalczyk).

Brat: Pypa – Malinowski, D. Jopek, M. Szadura, Bogusz, K. Jopek, Wędzina (65 K. Szadura), Arnold Kister, P. Szadura (79 Oszwa), Suduł, Szczepaniuk (46 Lubaś)

3-4 czerwca: Rejowiec – Start * Brat – Granica * Ogniwo – Ruch * Hetman – Różanka * Spółdzielca – Vitrum * Frassati – Tatran * Sparta – Białopole.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 21:15
0
Proszę Pana lub Pani ! Piszę do Pana lub Pani piszących na klawiaturze bez polskich znaków. Czyli spoza granic naszego pięknego kraju. Zamiast "doradzania" polecam pomoc. Do roboty zapraszam. Młode pokolenie hasła typu : "dla Klubu", "dla miasta" ma szczerze w dvpie. Taka gadka jest tekstem do nikogo. Małe społeczności jak Izbica, Różanka, Wierzbica, Rio ..... jeszcze mają resztki "lokalnego patriotyzmu". Start tego nie ma bo....... w Krasnymstawie, Krasnostawiaków liczyć można na sztuki. większość "miastowych" jest pierwszym pokoleniem w tym mieście. Na weekend jadą albo do Siennicy, albo do Łopiennika, albo do Gorzkowa albo........ Do tego dochodzi konsumpcjonizm tzn. kasa !! To nic że gram w VI lidze, w najsłabszym okręgu w całym kraju ale ...... za remis z Siedliszczem KASA MA BYĆ. Kończąc. Takich "piłkarzy" jak teraz to w Starcie dawno nie było. Czasem trzeba upaść na pysk żeby potem móc wstać i być dumnym, że się z błota wstało. Tylko Start.
Proszę Pana lub Pani ! Piszę do Pana lub Pani piszących na klawiaturze bez polskich znaków. Czyli spoza granic naszego pięknego kraju. Zamiast "doradzania" polecam pomoc. Do roboty zapraszam. Młode pokolenie hasła typu : "dla Klubu", "dla miasta" ma szczerze w dvpie. Taka gadka jest tekstem do nikogo. Małe społeczności jak Izbica, Różanka, Wierzbica, Rio ..... jeszcze mają resztki "lokalnego patriotyzmu". Start tego nie ma bo....... w Krasnymstawie, Krasnostawiaków liczyć można na sztuki. większość &qu... rozwiń
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 13:15
0
....na start i pilke nozna w tym klubie!reszte trzeba szukac i dzialac u prywaciarzy itp....i przynajmniej jest satysfakcja..nikt nikogo nie zmusza i nie nakazuje do awansu...jest ciaglosc w klubie......mlodzi adepci wiedza ze robia to po cos...ze trenowanie wz tym kmubie ma sens bobjak osiagnal wiek juniora seniora to dalej beda reprezentowac barwy swojego klubu jesli oczywiscie beda odpowiednia pracowac i sie doskonalic....miasto n ie ma prwtensji ze pieniadze sa zle dysponowane....caly sztab i dzialacze maja satysfakcje z wykonanej roboty.....i uwaga nawet jakby sie nie udalo....to lepsze to niz oszukiwanie samych siebie...branie kogo popadnie tylko dlatego ze gdzies tam kiedys gral na jakims wyzszym poziomie.....i jezdzenie po innych miejscowosciach w celu dopingowania druzyny bezposredniego rywalabo sie noga powinela....ale to tylko takie przemyslenia
....na start i pilke nozna w tym klubie!reszte trzeba szukac i dzialac u prywaciarzy itp....i przynajmniej jest satysfakcja..nikt nikogo nie zmusza i nie nakazuje do awansu...jest ciaglosc w klubie......mlodzi adepci wiedza ze robia to po cos...ze trenowanie wz tym kmubie ma sens bobjak osiagnal wiek juniora seniora to dalej beda reprezentowac barwy swojego klubu jesli oczywiscie beda odpowiednia pracowac i sie doskonalic....miasto n ie ma prwtensji ze pieniadze sa zle dysponowane....caly sztab i dzialacze maja satysfakcje z wykonanej robot... rozwiń
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 13:11
0
A co to za gwiazdy grają w tym starcie?
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 13:09
0
Na takie miasto jak krasnystaw i taki klub to najpierw dzialacze przesi i "dobrzy ludzie klubu"..powinni popracowac nad takim np projektem...pod haslem "Start 2020"...co nie mniej nie wiecej asię znaczyloby ze w przenosni zaczynacie wszystko od nowa..tzn..opieracie sie na swoich....trzon druzyny zostawiamy...dobieramy 10 najzdoiejszych juniorow i pracujemy!!!!dwa lata solidnej pracy...na trzeci rok szturm na awans!!projekt powinien byc skrupulatnie sprecyzowany co chodzi o finanse na ten czas a nawet winien miec zabezpieczenie w razie plaowanego awansu aby w danymrok moemencie nie stanac przed problemem jakim jest brak kasy na lige wyzej! Miasto m oze przeciez szczerze zadeklarowac ile.jest w stanie przeznaczyc na start i pilke nozna
Na takie miasto jak krasnystaw i taki klub to najpierw dzialacze przesi i "dobrzy ludzie klubu"..powinni popracowac nad takim np projektem...pod haslem "Start 2020"...co nie mniej nie wiecej asię znaczyloby ze w przenosni zaczynacie wszystko od nowa..tzn..opieracie sie na swoich....trzon druzyny zostawiamy...dobieramy 10 najzdoiejszych juniorow i pracujemy!!!!dwa lata solidnej pracy...na trzeci rok szturm na awans!!projekt powinien byc skrupulatnie sprecyzowany co chodzi o finanse na ten czas a nawet winien miec zabezpie... rozwiń
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 13:02
0
Hm..chyba jakis urażony kopacz "gwiazda" sie odzywa...
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 11:59
0
prezes jsk zwykle aktywny i skromny
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 11:32
0
Jeszcze może Brat u siebie powalczyć z nimi,na jesień było ciekawie w Różance.Jednak ogólnie rzecz biorąc EKO gra ciekawą piłkę i to im bardziej należy się awans
Avatar
FC / 30 maja 2017 o 11:27
0
W sobotę wyjaśni się kto awansuje. Jeśli Eko wygra na trudnym terenie w Żółkiewce to już raczej nie wysypie się na ogniwie, bracie czy Unii Rejowiec 
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 10:55
0
Zamiast pompować pieniądze w przyjezdnych,którzy już od 5 lat nieudolnie próbują wnieść coś do tej drużyny może lepiej zainwestować w jakichś młodzików czy trampkarzy?
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 10:52
0
Gościu to wstąp do zarządu,chyba że właśnie w nim jesteś i działaj,hmm no chyba, że to zarząd sam siebie chwali...
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 21:15
0
Proszę Pana lub Pani ! Piszę do Pana lub Pani piszących na klawiaturze bez polskich znaków. Czyli spoza granic naszego pięknego kraju. Zamiast "doradzania" polecam pomoc. Do roboty zapraszam. Młode pokolenie hasła typu : "dla Klubu", "dla miasta" ma szczerze w dvpie. Taka gadka jest tekstem do nikogo. Małe społeczności jak Izbica, Różanka, Wierzbica, Rio ..... jeszcze mają resztki "lokalnego patriotyzmu". Start tego nie ma bo....... w Krasnymstawie, Krasnostawiaków liczyć można na sztuki. większość "miastowych" jest pierwszym pokoleniem w tym mieście. Na weekend jadą albo do Siennicy, albo do Łopiennika, albo do Gorzkowa albo........ Do tego dochodzi konsumpcjonizm tzn. kasa !! To nic że gram w VI lidze, w najsłabszym okręgu w całym kraju ale ...... za remis z Siedliszczem KASA MA BYĆ. Kończąc. Takich "piłkarzy" jak teraz to w Starcie dawno nie było. Czasem trzeba upaść na pysk żeby potem móc wstać i być dumnym, że się z błota wstało. Tylko Start.
Proszę Pana lub Pani ! Piszę do Pana lub Pani piszących na klawiaturze bez polskich znaków. Czyli spoza granic naszego pięknego kraju. Zamiast "doradzania" polecam pomoc. Do roboty zapraszam. Młode pokolenie hasła typu : "dla Klubu", "dla miasta" ma szczerze w dvpie. Taka gadka jest tekstem do nikogo. Małe społeczności jak Izbica, Różanka, Wierzbica, Rio ..... jeszcze mają resztki "lokalnego patriotyzmu". Start tego nie ma bo....... w Krasnymstawie, Krasnostawiaków liczyć można na sztuki. większość &qu... rozwiń
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 13:15
0
....na start i pilke nozna w tym klubie!reszte trzeba szukac i dzialac u prywaciarzy itp....i przynajmniej jest satysfakcja..nikt nikogo nie zmusza i nie nakazuje do awansu...jest ciaglosc w klubie......mlodzi adepci wiedza ze robia to po cos...ze trenowanie wz tym kmubie ma sens bobjak osiagnal wiek juniora seniora to dalej beda reprezentowac barwy swojego klubu jesli oczywiscie beda odpowiednia pracowac i sie doskonalic....miasto n ie ma prwtensji ze pieniadze sa zle dysponowane....caly sztab i dzialacze maja satysfakcje z wykonanej roboty.....i uwaga nawet jakby sie nie udalo....to lepsze to niz oszukiwanie samych siebie...branie kogo popadnie tylko dlatego ze gdzies tam kiedys gral na jakims wyzszym poziomie.....i jezdzenie po innych miejscowosciach w celu dopingowania druzyny bezposredniego rywalabo sie noga powinela....ale to tylko takie przemyslenia
....na start i pilke nozna w tym klubie!reszte trzeba szukac i dzialac u prywaciarzy itp....i przynajmniej jest satysfakcja..nikt nikogo nie zmusza i nie nakazuje do awansu...jest ciaglosc w klubie......mlodzi adepci wiedza ze robia to po cos...ze trenowanie wz tym kmubie ma sens bobjak osiagnal wiek juniora seniora to dalej beda reprezentowac barwy swojego klubu jesli oczywiscie beda odpowiednia pracowac i sie doskonalic....miasto n ie ma prwtensji ze pieniadze sa zle dysponowane....caly sztab i dzialacze maja satysfakcje z wykonanej robot... rozwiń
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 13:11
0
A co to za gwiazdy grają w tym starcie?
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 13:09
0
Na takie miasto jak krasnystaw i taki klub to najpierw dzialacze przesi i "dobrzy ludzie klubu"..powinni popracowac nad takim np projektem...pod haslem "Start 2020"...co nie mniej nie wiecej asię znaczyloby ze w przenosni zaczynacie wszystko od nowa..tzn..opieracie sie na swoich....trzon druzyny zostawiamy...dobieramy 10 najzdoiejszych juniorow i pracujemy!!!!dwa lata solidnej pracy...na trzeci rok szturm na awans!!projekt powinien byc skrupulatnie sprecyzowany co chodzi o finanse na ten czas a nawet winien miec zabezpieczenie w razie plaowanego awansu aby w danymrok moemencie nie stanac przed problemem jakim jest brak kasy na lige wyzej! Miasto m oze przeciez szczerze zadeklarowac ile.jest w stanie przeznaczyc na start i pilke nozna
Na takie miasto jak krasnystaw i taki klub to najpierw dzialacze przesi i "dobrzy ludzie klubu"..powinni popracowac nad takim np projektem...pod haslem "Start 2020"...co nie mniej nie wiecej asię znaczyloby ze w przenosni zaczynacie wszystko od nowa..tzn..opieracie sie na swoich....trzon druzyny zostawiamy...dobieramy 10 najzdoiejszych juniorow i pracujemy!!!!dwa lata solidnej pracy...na trzeci rok szturm na awans!!projekt powinien byc skrupulatnie sprecyzowany co chodzi o finanse na ten czas a nawet winien miec zabezpie... rozwiń
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 13:02
0
Hm..chyba jakis urażony kopacz "gwiazda" sie odzywa...
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 11:59
0
prezes jsk zwykle aktywny i skromny
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 11:32
0
Jeszcze może Brat u siebie powalczyć z nimi,na jesień było ciekawie w Różance.Jednak ogólnie rzecz biorąc EKO gra ciekawą piłkę i to im bardziej należy się awans
Avatar
FC / 30 maja 2017 o 11:27
0
W sobotę wyjaśni się kto awansuje. Jeśli Eko wygra na trudnym terenie w Żółkiewce to już raczej nie wysypie się na ogniwie, bracie czy Unii Rejowiec 
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 10:55
0
Zamiast pompować pieniądze w przyjezdnych,którzy już od 5 lat nieudolnie próbują wnieść coś do tej drużyny może lepiej zainwestować w jakichś młodzików czy trampkarzy?
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 10:52
0
Gościu to wstąp do zarządu,chyba że właśnie w nim jesteś i działaj,hmm no chyba, że to zarząd sam siebie chwali...
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 0

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 10 1

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 3

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 19 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 15 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 2 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 11 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 11 3

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA
21 KOLEJKA

Wyniki:

Unia Rejowiec - Hetman Żółkiewka 0:0
Spółdzielca Siedliszcze - Frassati Fajsławice 1:2
Ogniwo Wierzbica - Start Krasnystaw 0:3
Granica Dorohusk - Ruch Izbica 2:2
Unia Białopole - Tatran Kraśniczyn 3:2
Hutnik Ruda Huta - Cukrownik Brat 1:4
Orzeł Srebrzyszcze - Sparta Rejowiec 1:0

Tabela:

1. Brat 21 53 84-33
2. Unia Białopole 21 49 68-33
3. Start 21 48 89-23
4. Sparta 21 37 57-37
5. Frassati 21 33 64-49
6. Unia Rejowiec 21 31 44-49
7. Hetman 21 31 43-43