Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Ekstraklasa

18 lipca 2016 r.
14:46

Górnik Łęczna będzie grać w Lublinie. Prezes chce rozmawiać z kibicami

15 64 A A
Fot. Wojciech Nieśpiałowski
Fot. Wojciech Nieśpiałowski

W piątek oficjalnie potwierdziło się to, o czym wszyscy mówili od tygodni: Górnik Łęczna przenosi domowe spotkania do Lublina. Przeciwko tej decyzji są kibice zielono-czarnych, którzy zapowiedzieli bojkot.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W piątek prezes Górnika Łęczna Artur Kapelko wspólnie z prezydentem Lublina Krzysztofem Żukiem oraz marszałkiem województwa lubelskiego Sławomirem Sosnowskim podpisali list intencyjny w sprawie rozgrywania przez zielono-czarnych spotkań na Arenie Lublin.

To pokłosie decyzji Lubelskiego Węgla Bogdanka SA. Kopalnia podpisała z klubem nową umowę sponsorską, ale zagwarantowane w niej środki nie są wystarczające do funkcjonowania klubu na poziomie ekstraklasy.

Będzie ekstra kasa

Przeniesienie spotkań do Lublina ma pomóc w znalezieniu nowych sponsorów. Ich ściągnięcie zadeklarowali Żuk oraz Sosnowski. Mówi się, że w ten sposób uda się uzyskać kwotę minimum trzech milionów złotych. Ale decyzja ma także drugie dno. Górnik nie otrzymał licencji na rozgrywanie spotkań ekstraklasy na stadionie w Łęcznej.

– W związku z niezrealizowaniem zaleceń wynikających z raportu z wizytacji obiektu Górnika Łęczna, klub wystąpił z wnioskiem o wyrażenie zgody na rozgrywanie meczów w roli gospodarza przez Górnik Łęczna SA na stadionie Arena Lublin w Lublinie. Po przeprowadzonej przez eksperta ds. Infrastruktury lustracji obiektu Arena Lublin, Komisja ds. Licencji Klubowych przychyliła się do wniosku klubu – poinformował w specjalnym komunikacie PZPN.

Górnik będzie rozgrywał domowe mecze na Arenie Lublin. Tutaj odbędą się także przedmeczowe treningi. Bazą zespołu wciąż będzie jednak Łęczna. Na stadionie przy Al. Jana Pawła II będą odbywały się także mecze czwartoligowych rezerw Górnika, drużyn młodzieżowych, a także kobiet z GKS Górnik Łęczna.

Ruszają z biletami

Na początku tygodnia rusza sprzedaż biletów i karnetów na spotkania pierwszej drużyny. – Od poniedziałku będziemy pracowali nad tym, żeby ściągnąć na trybuny kibiców. Jakie akcje marketingowe mamy w planach? Poczekajmy, to bardzo świeża sprawa – powiedział nam Kapelko.

Prezesa Górnika zapytaliśmy również, na jakich warunkach Górnik będzie rozgrywał spotkania na Arenie, czy klub będzie płacił za wynajęcie stadionu, jeśli tak, to ile i na czyje konto będą szły zyski z biletów – klubu czy MOSiR. – Z pewnością umowa będzie korzystna dla obu stron – usłyszeliśmy w odpowiedzi.

Pozyskanie nowych sponsorów i poprawa sytuacji finansowej umożliwi także dodatkowe ruchy kadrowe. Przed zamknięciem okienka transferowego łęcznianie zamierzają ściągnąć jeszcze przynajmniej dwóch zawodników, którzy będą poważnymi wzmocnieniami dla pierwszej jedenastki. Jeden z nich może podpisać kontrakt jeszcze w tym tygodniu.

Kibice zapowiadają bojkot

Decyzja o przeniesieniu spotkań do Lublina nie została przychylnie przyjęta przez fanów zielono-czarnych. W ubiegłym tygodniu zapowiedzieli bojkot meczów domowych oraz wyjazdowych i decyzji nie zamierzają zmieniać.

– Pewne jest, że kibice Górnika na Arenę nie pojadą. Tak jak nie pojechali na inauguracyjny mecz do Chorzowa. I nie mówimy tutaj o „ekstremistach” z Trybuny B, skupiającej najbardziej fanatycznych kibiców, podobne głosy płyną z każdej strony. Bez względu na wiek, poglądy , wykształcenie czy status społeczny. Wspominam o tym dlatego, iż ostatnio miały miejsce próby marginalizowania tego protestu, sugerując że jego autorami jest garstka chłystków w ortalionowych dresach, dla której jedyną wartością są zamieszki – powiedział Damian Czarnocki, który w piątek zrezygnował z funkcji klubowego koordynatora ds. współpracy z kibicami. – Zbyt wiele rzeczy budzi moje wątpliwości i nie ma żadnej transparentności działań, by móc nadal to firmować swoją osobą, dlatego też złożyłem rezygnację z pełnionej funkcji – wyjaśnił przyczyny swojej decyzji.

Prezes chce rozmawiać

Co jego rezygnacja oznacza dla klubu? – Musimy zmierzyć się z zaistniałą sytuacją i postępować zgodnie z przepisami PZPN – stwierdził Kapelko, który nie wyklucza jednocześnie porozumienia z kibicami. – Jesteśmy cały czas otwarci na dialog. Nasze zaproszenie do rozmów jest cały czas aktualne – zadeklarował.

Po stronie kibiców dalszej woli rozmów nie ma. Jednym z zarzutów w stronę zarządu jest zaniedbanie możliwości uzyskania licencji na grę w Łęcznej.

– Z prywatnych rozmów i opinii w serwisach społecznościowych ciężko doszukać się choćby cienia poparcia dla działań prowadzących do grania na Arenie. Ja tych ludzi doskonale rozumiem, nie pierwszy raz zostali oszukani. Była korupcja, była zmiana herbu na marketingowe logo, była zmiana nazwy. Teraz zmiana stadionu pod pretekstem braku licencji. To jest niedorzeczne. Z całym szacunkiem, ale jeśli obiekty w Płocku, Szczecinie czy Chorzowie otrzymały licencję to dlaczego nie otrzymał go stadion w Łęcznej? Widocznie osoby odpowiedzialne za przygotowanie obiektu źle wykonały swoją pracę, lub celowo poszły na łatwiznę mając w perspektywie Arenę Lublin, stadion nie wymagający nakładów. I złote góry, jakich naobiecywał między innymi prezydent Żuk – ocenił Czarnocki.

Będą specjalne busy?

Czy zarząd zamierza zorganizować transport do Lublina dla tych kibiców z Łęcznej i okolic, którzy będą zainteresowani dojeżdżaniem na Arenę? – Jeżeli tylko będzie taka potrzeba, to jesteśmy gotowi do rozmowy i działania w tym temacie – zapewnia Kapelko.

Sonda: Jak oceniasz decyzję o tym, że Górnik Łęczna będzie grał na Arenie Lublin?

Liczba głosów: 2333
55.81%
Zła decyzja
44.19%
Dobra decyzja

Komentarze 64

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kibic / 18 lipca 2016 o 15:29
+1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
mam nadzieje ze żuk jest ostatnia kadencje
Niech zgadnę - to wina Żuka, że stadion w Łęcznej został niedopuszczony do gry przez PZPN? :lol:
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 15:06
+1
żuk przynajmniej coś robi dla sportu w regionie, łęczna grosza nie dawała na górnik. Kibice, którzy odwracają się od swojego klubu i piłkarzy to nie są kibice. dlaetgo niech nie przychodzą, prawdziwi kibice przyjdą.
Avatar
fan / 19 lipca 2016 o 12:48
0
fuzja Floty i Stali nie była możliwa z wielu powodów, m.in. kluby należą do róznych związków, dużo zachodu, załatwiania dokumentów. Sytuacja Górnika i Motoru jest zupełnie inna, należą do jednego związku więc szansa na powodzenie wynosi praktycznie 99,9%
Avatar
Kibic / 19 lipca 2016 o 12:45
0
w mojej ocenie sezon 2016/17 będzie ostatnim Górnika Łęczna na tak wysokim poziomie, nie ważne czy Górnik się utrzyma w Ekstraklasie czy spadnie do I ligi, od nowego sezonu 2017/18 na licencji Górnika będzie grał Motor Lublin. Kasę wykłada Bogdanka i oni rozdają karty, pewnie rozkaz był z góry (z Bogdanki) aby stadion w Łęcznej nie dostał licencji. Teraz mają rok na przygotowanie spraw papierkowych, stadion Arena Lublin sprawdzi się już w tym sezonie. Od nowego sezonu Motor "Bogdanka" Lublin.
Avatar
Gość / 19 lipca 2016 o 11:57
0
To niech motor gra łecznej i po problemie
Avatar
bąbel / 19 lipca 2016 o 10:44
0
A Krasnystaw się z wiochy śmieje do łez. Bozia jednak sprawiedliwa jest. Już niedługo derby Górnik Ł. - Tur Milejów. No bo Krasnystaw to niesamowita metropolia haha, gdyby nie Chmielaki to pewnie mało kto by słyszał o tej mieścince. Dwie ulice na krzyż ot całe miasto. 
Avatar
Gość / 19 lipca 2016 o 10:34
0
Wszyscy tak ładnie piszą mówią ale nikt nie powie jak jest naprawdę za co Górnik Łęczna nie dostał licencji jakim prawem Arena dostała,, bo mają duże braki jeśli chodzi o grę w ekstraklasie.
Avatar
widz z oddali / 19 lipca 2016 o 10:13
0
Na wschodzie jest miejsce dla Górnika i Motoru czy to nie możliwe czy Lublin wpadł sroce z pod ogona???czy za dużo wbiednym regionie zawiści ,jak my nie Łęczna to i Lublin nie to walka Dawida z Goliatem ,z Lublinem w Polsce się trochę liczą a z małym mniej smutne a prawdziwe ,choć nie dokonca sprawiedliwe .Kochajmy miasta wsie to co ma rejestracje na LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL abędziemy zdrowsi i szczęśliwi
Avatar
Gość / 19 lipca 2016 o 08:21
0
a może ktos z tych krytykantów wystartuje w konkuresie na stanowisko prezesa. poprowadzi budzet klubu, postara się o licencję znajdzie sponsorów - no chyba że ich nie trzeba bo węgiel drożeje. No? któryś z przedmówców chciałby????????????????????? ciszaaaaaaaaaaa. nie ma chętnych. umieją szczekac zza furtki. na wschodzie jest tylko motor ;-)
Avatar
Gość / 19 lipca 2016 o 08:06
0
Górnik do Łęcznej. Pytam się jakie korzyści będzie miał z tego Lublin? Nikt nie pisze o tym, że przy okazji organizacji niemal każdego meczu w stan gotowości będzie postawiona niemal cała lubelska policja za co zapłacimy my podatnicy!!!!!!
Avatar
fan / 19 lipca 2016 o 12:48
0
fuzja Floty i Stali nie była możliwa z wielu powodów, m.in. kluby należą do róznych związków, dużo zachodu, załatwiania dokumentów. Sytuacja Górnika i Motoru jest zupełnie inna, należą do jednego związku więc szansa na powodzenie wynosi praktycznie 99,9%
Avatar
Kibic / 19 lipca 2016 o 12:45
0
w mojej ocenie sezon 2016/17 będzie ostatnim Górnika Łęczna na tak wysokim poziomie, nie ważne czy Górnik się utrzyma w Ekstraklasie czy spadnie do I ligi, od nowego sezonu 2017/18 na licencji Górnika będzie grał Motor Lublin. Kasę wykłada Bogdanka i oni rozdają karty, pewnie rozkaz był z góry (z Bogdanki) aby stadion w Łęcznej nie dostał licencji. Teraz mają rok na przygotowanie spraw papierkowych, stadion Arena Lublin sprawdzi się już w tym sezonie. Od nowego sezonu Motor "Bogdanka" Lublin.
Avatar
Gość / 19 lipca 2016 o 11:57
0
To niech motor gra łecznej i po problemie
Avatar
bąbel / 19 lipca 2016 o 10:44
0
A Krasnystaw się z wiochy śmieje do łez. Bozia jednak sprawiedliwa jest. Już niedługo derby Górnik Ł. - Tur Milejów. No bo Krasnystaw to niesamowita metropolia haha, gdyby nie Chmielaki to pewnie mało kto by słyszał o tej mieścince. Dwie ulice na krzyż ot całe miasto. 
Avatar
Gość / 19 lipca 2016 o 10:34
0
Wszyscy tak ładnie piszą mówią ale nikt nie powie jak jest naprawdę za co Górnik Łęczna nie dostał licencji jakim prawem Arena dostała,, bo mają duże braki jeśli chodzi o grę w ekstraklasie.
Avatar
widz z oddali / 19 lipca 2016 o 10:13
0
Na wschodzie jest miejsce dla Górnika i Motoru czy to nie możliwe czy Lublin wpadł sroce z pod ogona???czy za dużo wbiednym regionie zawiści ,jak my nie Łęczna to i Lublin nie to walka Dawida z Goliatem ,z Lublinem w Polsce się trochę liczą a z małym mniej smutne a prawdziwe ,choć nie dokonca sprawiedliwe .Kochajmy miasta wsie to co ma rejestracje na LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL abędziemy zdrowsi i szczęśliwi
Avatar
Gość / 19 lipca 2016 o 08:21
0
a może ktos z tych krytykantów wystartuje w konkuresie na stanowisko prezesa. poprowadzi budzet klubu, postara się o licencję znajdzie sponsorów - no chyba że ich nie trzeba bo węgiel drożeje. No? któryś z przedmówców chciałby????????????????????? ciszaaaaaaaaaaa. nie ma chętnych. umieją szczekac zza furtki. na wschodzie jest tylko motor ;-)
Avatar
Gość / 19 lipca 2016 o 08:06
0
Górnik do Łęcznej. Pytam się jakie korzyści będzie miał z tego Lublin? Nikt nie pisze o tym, że przy okazji organizacji niemal każdego meczu w stan gotowości będzie postawiona niemal cała lubelska policja za co zapłacimy my podatnicy!!!!!!
Avatar
Swojak / 19 lipca 2016 o 07:54
0
A Krasnystaw się z wiochy śmieje do łez. Bozia jednak sprawiedliwa jest. Już niedługo derby Górnik Ł. - Tur Milejów.
Avatar
s / 19 lipca 2016 o 07:34
0
Mam propozycje może wszystkie mecze dryżyn z lubelszczyzny od C klasy do Ekstraklasy przesieśmy do lublina wtedy Lublin będzie Meką pilki nożnej, Porażka Panie Kapelko a najgorsza w ty wszytstkim jest bezsilnośc .... jeszcze dla obydwu stron wspólpraca jest korzystna..... o jakim ratowaniu pan mówi skoro jakaś cześc kosztów idzie na Mosir Lublin.... Obawiam sie ze to wygaszania górnika. Panie Kapelko jest Pan nikim w oczach łeczyńskich kibiców
Zobacz wszystkie komentarze 64

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Upili 2-latka wódką. Tłumaczą, że to był żart
film

Upili 2-latka wódką. Tłumaczą, że to był żart 0 0

Początkowo wydawało się, że to nieszczęśliwy wypadek, gdy 2-letni chłopiec ze wsi Podjezioro w gminie Kamieńsk we wtorek trafił do szpitala mając w organizmie 1,8 promila alkoholu.

Tak się zmienia Dom Chemika w Puławach. Postęp prac [zdjęcia]
galeria

Tak się zmienia Dom Chemika w Puławach. Postęp prac [zdjęcia] 0 0

Trwają intensywne prace w ramach przebudowy Domu Chemika. Jak informuje Termochem, zakończono już wymianę górnego dachu - nad salą widowiskową. Za kilka miesięcy zobaczymy natomiast nowy symbol budynku - zadaszoną kolumnadę od strony Placu Chopina.

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 4

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 3

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 2 5

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 3 12

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 12 5

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 33 11

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 2

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 38 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

LOTTO Ekstraklasa
15 KOLEJKA

Wyniki:

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2
Jagiellonia - Lech Poznań 2:2
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:0
Lechia Gdańsk - Cracovia 1:0
Miedź Legnica - Arka Gdynia 0:4
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:1
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3:2
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2:0

Tabela:

1. Lechia 15 31 25-15
2. Jagiellonia 15 28 26-18
3. Legia 15 26 25-18
4. Wisła K. 15 25 28-19
5. Piast 15 25 21-18
6. Korona 15 25 18-15
7. Pogoń 15 22 22-18
8. Lech 15 21 21-21
9. Arka 15 20 21-17
10. Wisła P. 15 18 23-24
11. Zagłębie L. 15 17 22-26
12. Śląsk 15 16 24-22
13. Cracovia 15 14 11-18
14. Górnik 15 13 15-25
15. Miedż 15 13 16-32
16. Zagłębie S. 15 11 21-33

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.