Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Ekstraklasa

3 lutego 2017 r.
14:32

Nowy piłkarz Górnika Łęczna

0 22 A A
FOT. GORNIK.LECZNA.PL
FOT. GORNIK.LECZNA.PL

Zgodnie z zapowiedziami nowym zawodnikiem Górnika Łęczna został Josimar Atoche. 27-letni pomocnik ma na swoim koncie cztery występy w reprezentacji Peru. Do polskiego klubu przenosi się na zasadzie wolnego transferu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Atoche to 4-krotny reprezentant Peru, który ostatnio występował w klubie Alianza Lima. W lidze peruwiańskiej rozegrał 210 spotkań i strzelił 2 bramki. Zawodnik, grający na pozycji defensywnego pomocnika, dołączył do Górnika na zasadzie wolnego transferu.

– Bardzo się cieszę, że przychodzę do Górnika. Będę dawał z siebie wszystko tak, żeby trener Smuda był ze mnie zadowolony – mówi nowy zawodnik zielono-czarnych cytowany przez klubowy portal.

– Josimar jest doświadczonym zawodnikiem. Ma za sobą sporo występów w pierwszej lidze i kilka w reprezentacji. Zawsze miałem szczęście do zawodników z Peru. Mam nadzieję, że tak będzie i tym razem – przekonuje Franciszek Smuda, trener ekipy z Łęcznej.

To drugi transfer Górnika w przerwie zimowej. Wcześniej udało się pozyskać prawego obrońcę z Rumunii Gabriela Matei. Według spekulacji na celowniku trenera Smudy jest także obecnie 34-letni Roger Guerreiro.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 lutego 2017 o 19:21
0
Kibic jak sama nazwa wskazuje kibicuje, a na arenie panuje grobowa cisza, zasiadają tam widzowie oglądający ekstraklasę, mało tego tendencja spadkowa frekwencji pokazuje, że janusze szybko się nudzą. Porównanie do życia prywatnego jest próbą łopatologicznego tłumaczenia walki o wartości o których jak widać nie masz pojęcia. W takiej sytuacji wspominanie mojej żony jest nie na miejscu. Chyba, że udało Ci się zrozumieć, że dom, honor, wierność, tożsamość, szacunek i w przypadku Górnika, historia mają nadrzędne znaczenie. Cyrk na arenie to brak szacunku do tego klubu i pogwałcenie wszystkich tych wartości o których napisałem. Mało tego, nawet jakby ktoś kiedyś uwierzył w lepsze czasy w Lublinie to w tym momencie czas zweryfikował tą obietnicę i pokazał, że to były kłamstwa a niepewna funkcja Pana Żuka bardzo szybko może udowodnić kto z kim ustalił przeprowadzkę do Lublina i próbę ratowania areny. Zacząłem kibicować Górnikowi za trenera Łacha i robię to do tej pory. Kibicuję temu klubowi, nie piłkarzom. Noszę barwy, znam historię tego klubu i wierzę w powrót Górnika do domu do Łęcznej. W tej małej miejscowości dzień meczu to śwíęto i mie ważne czy Górnik grał w ekstraklasie czy w drugiej lidze. Nawet moja babcia wiadziała kiedy jest mecz i z kim Górnik gra. Lekcje wf w łęvzyńskich szkołach to zielono-czarne boiska szkolne, u nas mało kto chodzi w barwach Realu Madryt czy też FC Barcelony, bo mamy Górnika. Qwerty nie rozumiesz więc odpuśč, nie przeszkadzaj. Nie pasują Ci kibice na trybunach, race, doping, oprawa? A może jak widać po frekwencji noe pasuje Ci również noesprzyjająca pogoda? To może przerzuć się na transmisję ultra hd w domowym zaciszu. Nikt nie będzie przeszkadzał, będą powtórki i zbliżenia w zwolnionym tempie. Popcorn taniej Cię wyniesie, pogoda nie przeszkodzi, ubierzesz co zechcesz, na kolorowo a nawet koszulka Barcelony przejdzie, noe będziesz miał problemu z zaparkowaniem auta. Same plusy. Tv to coś dla Ciebie. Ewentualnie zawsze możesz zmienić nastawienie, zacząć szanować klub i zacząć mu kibicować. Pozdrawiam
Kibic jak sama nazwa wskazuje kibicuje, a na arenie panuje grobowa cisza, zasiadają tam widzowie oglądający ekstraklasę, mało tego tendencja spadkowa frekwencji pokazuje, że janusze szybko się nudzą. Porównanie do życia prywatnego jest próbą łopatologicznego tłumaczenia walki o wartości o których jak widać nie masz pojęcia. W takiej sytuacji wspominanie mojej żony jest nie na miejscu. Chyba, że udało Ci się zrozumieć, że dom, honor, wierność, tożsamość, szacunek i w przypadku Górnika, historia mają nadrzędne znaczenie. Cyrk na arenie to brak... rozwiń
Avatar
Qwerty / 6 lutego 2017 o 14:59
0
Zabrakło argumentów i wiedzy skoro do życia prywatnego porównujesz (jakieś doświadczenia z własną żoną?) Pytanie o Serka żenujące.  Kto nie chce niech na arenę nie przychodzi, ale niech nie nazywa się kibicem...
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 17:53
0
Qwerty i Tobie podobne, jak szef Twojej żony będzie chciał z nią sypiać za fajną dodatkową kasę w weekendy to też nie będziesz miał nic przecowko? Jesteście tacy tępi czy naprawdę nie liczą się dla Was prawdziwe wartości. A jak Was będą chcieli jeszcze w inny sposób poniżyć na tym meczu to też dacie się wyrolować w imię ekstraklasy na arenie? Żenada, ludzie miejcie trochę honoru, pokażcie że nie wszystko można kupić tym bardziej że w tym przypadku zyskujecie mało. Polska z nas się śmieje? Ludzie w czasach dostępu do internetu, w czasach bardzo prostej komunikacji macie odwagę pisać, że to z nas się śmieją. Czy Wy żyjecie na tym świecie? I jeszcze jedno, gdyby nie kibice to Górnika by już nie było, byłby przez chwilę twór GKS Bogdanka z dużym "G" w herbie. Także trollu nie walczysz o ten klub to nie przeszkadzaj. I nie mów, że piłkarz jest najważniejszy, bo tylko nieliczni utożsamiają się z tym klubem, Ci piłkarze również chcą powrotu do Łęcznej, np. Serek jeśli januszu wiesz kto to w ogóle jest. Reszta to pracownicy którzy tu są dla pieniędzy, bo w ten sposób zarabiają na życie i im to lotto czy jest atmosfera na trybunach czy grają w Łęcznej czy w Lublinie. Im to lotto czy wygrają czy nie. Mam czasami wrażenie, że te bezsensowne komentarze, nie zawierające żadnych argumentów pisze ktoś z klubu dla jakiejkolwiek rownowagi. Szkoda, że nieświadomie się w ten sposób ośmieszacie.
Qwerty i Tobie podobne, jak szef Twojej żony będzie chciał z nią sypiać za fajną dodatkową kasę w weekendy to też nie będziesz miał nic przecowko? Jesteście tacy tępi czy naprawdę nie liczą się dla Was prawdziwe wartości. A jak Was będą chcieli jeszcze w inny sposób poniżyć na tym meczu to też dacie się wyrolować w imię ekstraklasy na arenie? Żenada, ludzie miejcie trochę honoru, pokażcie że nie wszystko można kupić tym bardziej że w tym przypadku zyskujecie mało. Polska z nas się śmieje? Ludzie w czasach dostępu do internetu, w czasach bard... rozwiń
Avatar
Qwerty / 4 lutego 2017 o 15:00
0
zobaczmy:  ***s://***youtube.com/watch?v=l22izfczmea
Avatar
Qwerty / 4 lutego 2017 o 14:27
0
jan napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dzieciaki niech bojkotują a kto bedzie chciał niech chodzi na mecze. Wolny kraj.
Gdyby nie te bojkotujące dzieciaki jak ich nazywasz to tacy jak Ty nie mogli by teraz oglądać Górnika na tej wspaniałej lubelskiej Arenie. Więc daruj sobie.
jan napisał:
A czym niby się zasłużyli? Bojkotami? A może występami takimi jak w Hrubieszowie? Kolego widziałem dziesiątki stadionów na różnych poziomach w różnych krajach i bez małolatów z racami i sektorówkami można się obejść. Jasne że doping pomaga i teraz wypieliście się d**ą na swoich piłkarzy, nie pomagacie kiedy was potrzebują....Brak wam odwagi na doping w LBN?
rozwiń
Avatar
Qwerty / 4 lutego 2017 o 14:21
0
Prawdziwi kibice są zawsze tam gdzie nasz Górnik gra! Przenosiny na nowszy,większy stadion bez ściany za bramką ;-) oddalony o 20km, (w dodatku stary wymagał niezwłocznej inwestycji żeby spełnić wymogi - koszt był równy utrzymaniu kilku piłkarzy!) I co i bojkot..... co za pajace z tej trybuny b, wstyd na całą Polskę. Plusy tego są takie że mam parę km bliżej na stadion, pod stadionem parking na więcej niż 10 aut, wygodniejsze krzesełka, czysty kibel zamiast latryny i żadnych bluzgów, wyzwisk i rac ! Co do transferów to zapowiadają się dobrze, obaj otarli się o reprezentacje, sporo meczów w pierwszych składach. Uzupełniono najbardziej potrzebne pozycje: -prawa obrona z chorym Mierzejewskim, niestabilnym Sasinem, Komorem była na jesieni dużym problemem -def. pomocnik to najbardziej potrzebna zmiana - Tymiński to rzeźnik a nie piłkarz, pozostałym brak doświadczenia, zaangażowania itp. spodziewam się że Atoche będzie walczakiem z ambicją i spokojem zabezpieczy tyły
Prawdziwi kibice są zawsze tam gdzie nasz Górnik gra! Przenosiny na nowszy,większy stadion bez ściany za bramką ;-) oddalony o 20km, (w dodatku stary wymagał niezwłocznej inwestycji żeby spełnić wymogi - koszt był równy utrzymaniu kilku piłkarzy!) I co i bojkot..... co za pajace z tej trybuny b, wstyd na całą Polskę. Plusy tego są takie że mam parę km bliżej na stadion, pod stadionem parking na więcej niż 10 aut, wygodniejsze krzesełka, czysty kibel zamiast latryny i żadnych bluzgów, wyzwisk i rac ! Co do transferów to zapowiadają się dob... rozwiń
Avatar
wędzony ryjek zadowolony / 4 lutego 2017 o 11:46
0
he he wędzony ryjek już kieszenie napchał,teraz będzie biadolił jak to nie ma pieniędzy
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 09:17
0
Bezmyślnie przeprowadzony transfer!
Avatar
Gość / 3 lutego 2017 o 19:48
0
Ten grubas przyszedł do sekcji judo? Czy piłki?
Avatar
Gość / 3 lutego 2017 o 19:48
0
a ja przestałem jeździć na ten twór i mammgo go w ***
Avatar
Gość / 6 lutego 2017 o 19:21
0
Kibic jak sama nazwa wskazuje kibicuje, a na arenie panuje grobowa cisza, zasiadają tam widzowie oglądający ekstraklasę, mało tego tendencja spadkowa frekwencji pokazuje, że janusze szybko się nudzą. Porównanie do życia prywatnego jest próbą łopatologicznego tłumaczenia walki o wartości o których jak widać nie masz pojęcia. W takiej sytuacji wspominanie mojej żony jest nie na miejscu. Chyba, że udało Ci się zrozumieć, że dom, honor, wierność, tożsamość, szacunek i w przypadku Górnika, historia mają nadrzędne znaczenie. Cyrk na arenie to brak szacunku do tego klubu i pogwałcenie wszystkich tych wartości o których napisałem. Mało tego, nawet jakby ktoś kiedyś uwierzył w lepsze czasy w Lublinie to w tym momencie czas zweryfikował tą obietnicę i pokazał, że to były kłamstwa a niepewna funkcja Pana Żuka bardzo szybko może udowodnić kto z kim ustalił przeprowadzkę do Lublina i próbę ratowania areny. Zacząłem kibicować Górnikowi za trenera Łacha i robię to do tej pory. Kibicuję temu klubowi, nie piłkarzom. Noszę barwy, znam historię tego klubu i wierzę w powrót Górnika do domu do Łęcznej. W tej małej miejscowości dzień meczu to śwíęto i mie ważne czy Górnik grał w ekstraklasie czy w drugiej lidze. Nawet moja babcia wiadziała kiedy jest mecz i z kim Górnik gra. Lekcje wf w łęvzyńskich szkołach to zielono-czarne boiska szkolne, u nas mało kto chodzi w barwach Realu Madryt czy też FC Barcelony, bo mamy Górnika. Qwerty nie rozumiesz więc odpuśč, nie przeszkadzaj. Nie pasują Ci kibice na trybunach, race, doping, oprawa? A może jak widać po frekwencji noe pasuje Ci również noesprzyjająca pogoda? To może przerzuć się na transmisję ultra hd w domowym zaciszu. Nikt nie będzie przeszkadzał, będą powtórki i zbliżenia w zwolnionym tempie. Popcorn taniej Cię wyniesie, pogoda nie przeszkodzi, ubierzesz co zechcesz, na kolorowo a nawet koszulka Barcelony przejdzie, noe będziesz miał problemu z zaparkowaniem auta. Same plusy. Tv to coś dla Ciebie. Ewentualnie zawsze możesz zmienić nastawienie, zacząć szanować klub i zacząć mu kibicować. Pozdrawiam
Kibic jak sama nazwa wskazuje kibicuje, a na arenie panuje grobowa cisza, zasiadają tam widzowie oglądający ekstraklasę, mało tego tendencja spadkowa frekwencji pokazuje, że janusze szybko się nudzą. Porównanie do życia prywatnego jest próbą łopatologicznego tłumaczenia walki o wartości o których jak widać nie masz pojęcia. W takiej sytuacji wspominanie mojej żony jest nie na miejscu. Chyba, że udało Ci się zrozumieć, że dom, honor, wierność, tożsamość, szacunek i w przypadku Górnika, historia mają nadrzędne znaczenie. Cyrk na arenie to brak... rozwiń
Avatar
Qwerty / 6 lutego 2017 o 14:59
0
Zabrakło argumentów i wiedzy skoro do życia prywatnego porównujesz (jakieś doświadczenia z własną żoną?) Pytanie o Serka żenujące.  Kto nie chce niech na arenę nie przychodzi, ale niech nie nazywa się kibicem...
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 17:53
0
Qwerty i Tobie podobne, jak szef Twojej żony będzie chciał z nią sypiać za fajną dodatkową kasę w weekendy to też nie będziesz miał nic przecowko? Jesteście tacy tępi czy naprawdę nie liczą się dla Was prawdziwe wartości. A jak Was będą chcieli jeszcze w inny sposób poniżyć na tym meczu to też dacie się wyrolować w imię ekstraklasy na arenie? Żenada, ludzie miejcie trochę honoru, pokażcie że nie wszystko można kupić tym bardziej że w tym przypadku zyskujecie mało. Polska z nas się śmieje? Ludzie w czasach dostępu do internetu, w czasach bardzo prostej komunikacji macie odwagę pisać, że to z nas się śmieją. Czy Wy żyjecie na tym świecie? I jeszcze jedno, gdyby nie kibice to Górnika by już nie było, byłby przez chwilę twór GKS Bogdanka z dużym "G" w herbie. Także trollu nie walczysz o ten klub to nie przeszkadzaj. I nie mów, że piłkarz jest najważniejszy, bo tylko nieliczni utożsamiają się z tym klubem, Ci piłkarze również chcą powrotu do Łęcznej, np. Serek jeśli januszu wiesz kto to w ogóle jest. Reszta to pracownicy którzy tu są dla pieniędzy, bo w ten sposób zarabiają na życie i im to lotto czy jest atmosfera na trybunach czy grają w Łęcznej czy w Lublinie. Im to lotto czy wygrają czy nie. Mam czasami wrażenie, że te bezsensowne komentarze, nie zawierające żadnych argumentów pisze ktoś z klubu dla jakiejkolwiek rownowagi. Szkoda, że nieświadomie się w ten sposób ośmieszacie.
Qwerty i Tobie podobne, jak szef Twojej żony będzie chciał z nią sypiać za fajną dodatkową kasę w weekendy to też nie będziesz miał nic przecowko? Jesteście tacy tępi czy naprawdę nie liczą się dla Was prawdziwe wartości. A jak Was będą chcieli jeszcze w inny sposób poniżyć na tym meczu to też dacie się wyrolować w imię ekstraklasy na arenie? Żenada, ludzie miejcie trochę honoru, pokażcie że nie wszystko można kupić tym bardziej że w tym przypadku zyskujecie mało. Polska z nas się śmieje? Ludzie w czasach dostępu do internetu, w czasach bard... rozwiń
Avatar
Qwerty / 4 lutego 2017 o 15:00
0
zobaczmy:  ***s://***youtube.com/watch?v=l22izfczmea
Avatar
Qwerty / 4 lutego 2017 o 14:27
0
jan napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dzieciaki niech bojkotują a kto bedzie chciał niech chodzi na mecze. Wolny kraj.
Gdyby nie te bojkotujące dzieciaki jak ich nazywasz to tacy jak Ty nie mogli by teraz oglądać Górnika na tej wspaniałej lubelskiej Arenie. Więc daruj sobie.
jan napisał:
A czym niby się zasłużyli? Bojkotami? A może występami takimi jak w Hrubieszowie? Kolego widziałem dziesiątki stadionów na różnych poziomach w różnych krajach i bez małolatów z racami i sektorówkami można się obejść. Jasne że doping pomaga i teraz wypieliście się d**ą na swoich piłkarzy, nie pomagacie kiedy was potrzebują....Brak wam odwagi na doping w LBN?
rozwiń
Avatar
Qwerty / 4 lutego 2017 o 14:21
0
Prawdziwi kibice są zawsze tam gdzie nasz Górnik gra! Przenosiny na nowszy,większy stadion bez ściany za bramką ;-) oddalony o 20km, (w dodatku stary wymagał niezwłocznej inwestycji żeby spełnić wymogi - koszt był równy utrzymaniu kilku piłkarzy!) I co i bojkot..... co za pajace z tej trybuny b, wstyd na całą Polskę. Plusy tego są takie że mam parę km bliżej na stadion, pod stadionem parking na więcej niż 10 aut, wygodniejsze krzesełka, czysty kibel zamiast latryny i żadnych bluzgów, wyzwisk i rac ! Co do transferów to zapowiadają się dobrze, obaj otarli się o reprezentacje, sporo meczów w pierwszych składach. Uzupełniono najbardziej potrzebne pozycje: -prawa obrona z chorym Mierzejewskim, niestabilnym Sasinem, Komorem była na jesieni dużym problemem -def. pomocnik to najbardziej potrzebna zmiana - Tymiński to rzeźnik a nie piłkarz, pozostałym brak doświadczenia, zaangażowania itp. spodziewam się że Atoche będzie walczakiem z ambicją i spokojem zabezpieczy tyły
Prawdziwi kibice są zawsze tam gdzie nasz Górnik gra! Przenosiny na nowszy,większy stadion bez ściany za bramką ;-) oddalony o 20km, (w dodatku stary wymagał niezwłocznej inwestycji żeby spełnić wymogi - koszt był równy utrzymaniu kilku piłkarzy!) I co i bojkot..... co za pajace z tej trybuny b, wstyd na całą Polskę. Plusy tego są takie że mam parę km bliżej na stadion, pod stadionem parking na więcej niż 10 aut, wygodniejsze krzesełka, czysty kibel zamiast latryny i żadnych bluzgów, wyzwisk i rac ! Co do transferów to zapowiadają się dob... rozwiń
Avatar
wędzony ryjek zadowolony / 4 lutego 2017 o 11:46
0
he he wędzony ryjek już kieszenie napchał,teraz będzie biadolił jak to nie ma pieniędzy
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 09:17
0
Bezmyślnie przeprowadzony transfer!
Avatar
Gość / 3 lutego 2017 o 19:48
0
Ten grubas przyszedł do sekcji judo? Czy piłki?
Avatar
Gość / 3 lutego 2017 o 19:48
0
a ja przestałem jeździć na ten twór i mammgo go w ***
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 0 5

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 13 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 1

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 5 8

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 27 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.