Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Ekstraklasa

19 lipca 2016 r.
12:47

Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na mecze Górnika Łęczna

0 20 A A
Jedną z gwiazd, które w poniedziałek przyjadą do Lublina jest Sławomir Peszko<br />
<br />
Fot. Jacek ProndzynskiI/legia.com
Jedną z gwiazd, które w poniedziałek przyjadą do Lublina jest Sławomir Peszko

Fot. Jacek ProndzynskiI/legia.com

W poniedziałek o godz. 18 zielono-czarni rozegrają pierwsze spotkanie na Arenie Lublin. Już na starcie ich rywalem będzie jeden z najmocniejszych zespołów w kraju – Lechia Gdańsk.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W typowanej do walki o mistrzostwo kraju drużynie z Trójmiasta aż roi się od zawodników ze znanymi nazwiskami. Do Lublina przyjadą m.in. reprezentanci Polski Sebastian Mila, Sławomir Peszko i Jakub Wawrzyniak, znany z występów w Juventusie Turyn Serb Milos Krasić, bracia Flavio i Marco Paixao czy uznawany za jeden z największych bramkarskich talentów, mistrz świata do lat 20, Vanja Milinković Savić.

– Zaczynamy z wysokiego C, ponieważ przyjeżdża do nas czołówka ligi z ubiegłego sezonu. Lechia, Cracovia i Legia. To także uznane marki na futbolowej mapie naszego kraju. Cieszmy się, że już na początku kibice będą mogli zobaczyć naszych zawodników w starciach z najlepszymi – mówi prezes Górnika Artur Kapelko.

Ceny biletów na te spotkania zaczynają się już od 5 zł. To wydatek za wejściówkę dziecięcą, dla osób do 13 roku życia. Koszt ulgowych, zależnie od trybuny, waha się między 12 a 35 zł, a normalnych od 25 do 70 zł. Bilet VIP to wydatek 150 zł.

Sprzedaż rozpoczęła się we wtorek. Zarówno wejściówki na pojedyncze spotkania, jak i karnety, będą dostępne w wybranych salonikach sieci Kolporter, w Internecie na stronie www.bilety.gornik.leczna.pl oraz w kasach Areny Lublin (szczegółowe godziny otwarcia kas nie zostały jeszcze podane).

W dniu meczu wejściówki będą droższe o 5 zł. Z biletem na Lechię – 25 procent rabatu na mecz z Cracovią. Pięć procent rabatu przysługuje posiadaczom Kart Kibica, a bilety ulgowe: dzieciom i młodzieży do 18 roku życia, uczniom i studentom do 26 roku życia (po okazaniu legitymacji), kobietom i seniorom powyżej 60 roku życia. Istnieje także możliwość zakupu biletu rodzinnego. Przy zakupie minimum jednego biletu dziecięcego przysługuje wówczas rabat 25 procent na bilety normalne i ulgowe.

Najbardziej fanatyczni kibice Górnika w ramach protestu po przeniesieniu spotkań do Lublina, zamierzają bojkotować mecze swojego zespołu. Działacze liczą jednak, że nawet bez nich uda się wypełnić trybuny Areny.

– Piłka nożna to gra dla kibiców, ale odbywa się przy udziale sponsorów. Musimy godzić interesy jednych i drugich. Traktujemy to jako duże wyzwanie, ale i krok w stronę wielu możliwości. Polska piłka pokazuje, że nowy stadion może być kołem zamachowym w rozwoju klubu. Warszawa, Gdańsk, Kielce są tego dobrym przykładem – przekonuje prezes.

Niewykluczone, że zarząd zorganizuje darmowy transport dla kibiców z Łęcznej i okolic. – Jeżeli tylko będzie taka potrzeba, to jesteśmy gotowi do rozmowy i działania w tym temacie. Sytuacja stawia przed nami nowe wyzwania, ale każdego dnia pracujemy nad tym, żeby sprostać wysokim wymaganiom otoczenia – zapewnia Kapelko.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
korzen / 20 lipca 2016 o 09:27
0
internetowy kozak areny lublin radek mazur ma dozo do powiedzenia siedząc przed kompem.lamus lalus w pedalskich rurkach czuje sie kibicem hahaha  ***s://***facebook.com/photo.php?fbid=881207445286214&set=pb.100001908992600.-2207520000.1468998567.&type=3&theater
Avatar
Janusz / 19 lipca 2016 o 23:32
0
nie róbcie sobie jaj z PRAWDZIWYCH kibiców że gracie u siebie ! WSTYD I PATOLOGIA na całą Polskę !! Aha, to prawdziwi kibice kibicują tylko w Łęcznej? Nie, no spoko. Gratuluję przebierańców. "Górniczku, na zawsze z Tobą"  Teraz następuje weryfikacja. Sprawdzamy, czy zawsze....
Avatar
Ldw / 19 lipca 2016 o 22:44
0
Czekamy na nowy zarząd klubu. Wtedy górnik wróci ale bez zbędnego BALASTU.
Avatar
Spoon / 19 lipca 2016 o 20:43
0
tykwa napisał:
wgw napisał:
Tylko świnie chodza na mecze Górnika na Arenie w Lublinie !!!
Górnik Łęczna - ekstraklasa, Motor Lublin - III liga (czwarta klasa rozgrywek). Tyle w temacie.
Czyli nic w temacie...
Avatar
Gość / 19 lipca 2016 o 16:51
0
Oszust ty lepiej zajmij sie polityka a nie zarzadzaniem. Mówisz wiele ale nic z tego nie wynika. "krok w strone wielu mozliwosci" Ty nie potrafisz sponsora znalezc mimo ze od czacu lysego frędzla na kopalni kasa z roku na rok topniala i tego sie mozna bylo spodziewac po wrogim przejeciu przez eneę.i co zrobiles przez tyle lat? zadluzyles klub ktory i tak placil chyba najmniej w eklasie. przyznaj sie ile dostales prowizji za sprowadzanie ogorkow.
Avatar
tykwa / 19 lipca 2016 o 15:31
0
wgw napisał:
Tylko świnie chodza na mecze Górnika na Arenie w Lublinie !!!
Górnik Łęczna - ekstraklasa, Motor Lublin - III liga (czwarta klasa rozgrywek). Tyle w temacie.
Avatar
wgw / 19 lipca 2016 o 15:23
0
Tylko świnie chodza na mecze Górnika na Arenie w Lublinie !!!
Avatar
kulka / 19 lipca 2016 o 14:51
0
Zaj...iście, mecze na stadionie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jam / 19 lipca 2016 o 14:50
0
grać czy nie grać oto jest pytanie , jeno czy stanie. Stanie,stanie się w końcu w Lublinie!!!wielkie lanie Lechia popłynie...
Avatar
mati / 19 lipca 2016 o 14:24
0
balon napisał:
Biorę VIPa za 150 ziko, trzeba wspomóc klub
ja biorę najtańsze i tak samo będę widział, zarąbiście,ze mecze będą u nas
Avatar
korzen / 20 lipca 2016 o 09:27
0
internetowy kozak areny lublin radek mazur ma dozo do powiedzenia siedząc przed kompem.lamus lalus w pedalskich rurkach czuje sie kibicem hahaha  ***s://***facebook.com/photo.php?fbid=881207445286214&set=pb.100001908992600.-2207520000.1468998567.&type=3&theater
Avatar
Janusz / 19 lipca 2016 o 23:32
0
nie róbcie sobie jaj z PRAWDZIWYCH kibiców że gracie u siebie ! WSTYD I PATOLOGIA na całą Polskę !! Aha, to prawdziwi kibice kibicują tylko w Łęcznej? Nie, no spoko. Gratuluję przebierańców. "Górniczku, na zawsze z Tobą"  Teraz następuje weryfikacja. Sprawdzamy, czy zawsze....
Avatar
Ldw / 19 lipca 2016 o 22:44
0
Czekamy na nowy zarząd klubu. Wtedy górnik wróci ale bez zbędnego BALASTU.
Avatar
Spoon / 19 lipca 2016 o 20:43
0
tykwa napisał:
wgw napisał:
Tylko świnie chodza na mecze Górnika na Arenie w Lublinie !!!
Górnik Łęczna - ekstraklasa, Motor Lublin - III liga (czwarta klasa rozgrywek). Tyle w temacie.
Czyli nic w temacie...
Avatar
Gość / 19 lipca 2016 o 16:51
0
Oszust ty lepiej zajmij sie polityka a nie zarzadzaniem. Mówisz wiele ale nic z tego nie wynika. "krok w strone wielu mozliwosci" Ty nie potrafisz sponsora znalezc mimo ze od czacu lysego frędzla na kopalni kasa z roku na rok topniala i tego sie mozna bylo spodziewac po wrogim przejeciu przez eneę.i co zrobiles przez tyle lat? zadluzyles klub ktory i tak placil chyba najmniej w eklasie. przyznaj sie ile dostales prowizji za sprowadzanie ogorkow.
Avatar
tykwa / 19 lipca 2016 o 15:31
0
wgw napisał:
Tylko świnie chodza na mecze Górnika na Arenie w Lublinie !!!
Górnik Łęczna - ekstraklasa, Motor Lublin - III liga (czwarta klasa rozgrywek). Tyle w temacie.
Avatar
wgw / 19 lipca 2016 o 15:23
0
Tylko świnie chodza na mecze Górnika na Arenie w Lublinie !!!
Avatar
kulka / 19 lipca 2016 o 14:51
0
Zaj...iście, mecze na stadionie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jam / 19 lipca 2016 o 14:50
0
grać czy nie grać oto jest pytanie , jeno czy stanie. Stanie,stanie się w końcu w Lublinie!!!wielkie lanie Lechia popłynie...
Avatar
mati / 19 lipca 2016 o 14:24
0
balon napisał:
Biorę VIPa za 150 ziko, trzeba wspomóc klub
ja biorę najtańsze i tak samo będę widział, zarąbiście,ze mecze będą u nas
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 102 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 41 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.