23 września 2017 r.
16:54

Górnik Łęczna - GKS Tychy 1:0. Wygrana trzeci raz z rzędu [ZAPIS RELACJI]

0 0 A A

Górnik Łęczna wygrał po raz trzeci z rzędu wygrywając u siebie z GKS Tychy 1:0 choć okazji na zdobycie goli było znacznie więcej.

Relacja na żywo

automatyczne odświeżanie strony co 60 sekund
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

94 min. KONIEC MECZU! Górnik odnosi trzecią wygraną z rzędu!

93 min. Kolejna "setka" Górnika, ale Szysz strzala prosto w Igaza!

90 min. Sędzia dolicza cztery minuty

88 min. Wrzutka w pole karne łęcznian i sytuacyjny strzał jednego z gości. Piłka odbija się od ziemi i trafia w poprzeczkę!

85 min. Przemysław Pitry wchodzi za Radosława Pruchnika

81 min. Dośrodkowanie w pole karne Prusaka, ale bramkarz łęcznian znów bezbłedny

80 min. Kontra Górnika - Grzegorz Bonin wykłada piłkę Suchankowi na trzeci metr, a ten nie trafia do bramki!

77 min. Groźny strzał jednego z graczy gości, ale Prusak ofiarną interwencja ratuje swój zespół

76 min. Zmiana w Górniku. Dariusza Jareckiego zmienia Michał Suchanek

74 min. W ataku pozycyjnym tyszanie, ale bez strzału na bramkę Prusaka

69 min. Podwójna zmiana u gości. Grzybek za Radzewicza i Łuszkiewicz za Szumilasa

66 min. Z dystansu uderzał Szysz, ale wysoko nad poprzeczką

62 min. Druga żółta kartka dla Ćwielonga. Zespół Szatałowa będzie grać w osłabieniu!

60 min. Tyszanie nieco otrząsnęli się z przewagi łęcznian, ale nadal Górnik jest zespołem, który prowadzi grę

54 min. Górnik mimo prowadzenia atakuje nadal. Goście przeżywają teraz trudny moment

Grzegorz Bonin dośrowkował piłkę z prawej strony na długi słupek wprost na głowę nabiegającego na piłkę Dariusza Jareckiego, a ten przecyzyjnym strzałem posłał ją do siatki Igaza!

46 min. GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla Górnika!!!!

46 min. Druga połowa rozpoczęta!

45 min. Koniec pierwszej połowy

43 min. Groźny strzał Ćwielonga po dośrodkowaniu z lewej strony, ale minimalnie nad poprzeczką

40 min. Po strzale Bonina z kontrą ruszył Ćwielong, ale został świetnie zatrzymany przez Łukasza Sosnowskiego

37 min. z około 25 metrów z rzutu wolnego kolejny raz Tymiński, ale piłka przeszła dobry metr obok słupka Igaza

35 min. Ponownie z rzutu wolnego Tymiński, ale i tym razem bez powodzenia

32 min. Zamieszanie pod bramką Prusaka, ale w porę piłkę wybijają defensorzy Górnika

29 min. Znów na skrzydełm popędził Jarecki, ale źle wycofał piłkę do Makowskiego i łęcznianie nie oddali nawet strzału mimo świetnej sytuacji

25 min. Kolejny faul i rzut wolny dla Górnika. Za prostesty sędzia ukarał żółtą kartką Piotra Ćwielonga. Bardzo niezadowolony z decyzji arbitra był także Szatałow

22 min. Najpierw około 16 metrów strzelał Bonin, a do odbitej przez obrońcę piłki dopadł Tomasz Makowski, ale także został zablokowany

21 min. Dobry strzał z ostrego kąta Zapolnika, ale bramkarz zielono-czarnych pewnie chwyta futbolówkę

19 min. Przebojowa akcja Jareckiego kończy się zdecydowanie zbyt mocnym dośrodkowaniem

16 min. Oba zespoły nie przebierają dziś w środkach. Tym razem faul i żółta kartka dla Dariusza Jareckiego

15 min. Dobrze bita piłka przez Łukasza Tymińskiego, ale nikt nie przeciął toru lotu jego dośrodkowania i ta wylądowała w rękach Igaza

14 min. Zagranie ręką Daniela Tanżyny i żółta kartka dla tego zawodnika. Rzut wolny dla łęcznian

12 min. Kamil Zapolnik złożył się efektownie do strzału z przewrotki, ale trafił prosto w Sergiusza Prusaka

10 min. Spotkanie zaczyna nabierać tempa. Widać, że tyszanie przyjechali do Łęcznej z zamiarem wywalczenia zwycięstwa.

5 min. Rzut rożny dla gości. Obrońcy z Łęcznej wybijają piłkę przed pole karne, ale rywale kończą ją bardzo niecelnym strzałem

2 min. Ładna akcja gospodarzy. Grzegorz Bonin przedarł się lewym skrzydłem i zagrał w pole karne do Patryka Szysza. Młody napastnik nie sięgnął jednak futbolówki

1 min. Mecz się właśnie rozpoczął!

Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Łęczniaie 20 września obchodzili 38 rocznicę powstania klubu i z pewnością bedą chcieli uświetnić urodziny zdobyciem kompletu punktów. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że szkoleniowcem tyszan jest Jurij Szatałow, a więc trener, który awansował z Górnikiem do Ekstraklasy.

Górnik Łęczna - GKS Tychy 1:0 (0:0)

Górnik: Prusak – Kosznik, Kasperkiewicz, Sosnowski, Sasin – Tymiński, Pruchnik – Makowski, Jarecki, Bonin – Szysz.

GKS: Igaz – Mańka, Biernat, Tanżyna, Abramowicz – Matusiak, Szumilas – Błanik, Ćwielong, Radzewicz – Zapolnik.

żółte kartki: Jarecki - Tanżyna, Ćwielnog, Biernat

czerwona kartka: Ćwielong (62)

Rozbito międzynarodową grupę przestępczą

Funkcjonariusze Straży granicznej wspólnie z niemiecką policją zatrzymali organizatora nielegalnej migracji.

Coraz śmielej. Saga rodziny Wrotkowskich z szansą na happy end
WIDEO

Wszyscy z zapartym tchem śledzą losy sokolej rodziny z komina elektrociepłowni. Myśleli, że po śmierci Czarta nic dobrego się nie wydarzy, a jednak pojawił się inny kawaler.

Voo-Voo w Fabryce Kultury Zgrzyt
18 maja 2024, 20:00

W sobotę (18 maja) w lubelskim Zgrzycie wystąpi Voo-Voo. Zespół zagra koncert promujący album "Premiera".

Niezależni razem z PiS. Taki jest układ sił w Biłgoraju
Wybory 2024

Choć to kandydatów KWW Janusza Rosłana weszło do Rady Miasta Biłgoraj najwięcej, to władzę w mieście przez najbliższe lata sprawować będzie koalicja KW Prawo i Sprawiedliwość oraz KWW Niezależni.

Matura 2024 wystartowała. Dzisiaj język polski
foto
film

Równo o 9 tegoroczni maturzyści usiedli w ławkach i rozpoczęli egzamin z języka ojczystego. Zajrzeliśmy do kilku szkół w Lublinie.

Wybory nic nie zmieniły. PiS nadal ma w tym powiecie pełnię władzy

To było do przewidzenia. Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie wygrało wybory w powiecie tomaszowskim i władzą z nikim dzielić się nie musi. Poniedziałkowa, inauguracyjna sesja tylko to potwierdziła.

Pow. hrubieszowski. Nikt nie miał większości. Musieli się dogadać
Wybory 2024

Wyraźnego zwycięzcy nie było. Do 17-osobowej Rady Powiatu Hrubieszowskiego weszli przedstawiciele aż pięciu komitetów wyborczych. Musieli się więc dogadać w kwestii sprawowania władzy i podziału stanowisk. Jak wyszło? Pokazały głosowania podczas poniedziałkowej sesji.

Big bag, czyli wszechstronne i wytrzymałe rozwiązanie dla przemysłu

Worki Big Bag, znane również jako FIBC, stanowią nieodłączny element w przemyśle, zapewniając wszechstronne i wytrzymałe rozwiązanie dla transportu i przechowywania różnych materiałów sypkich. Ich popularność w różnych gałęziach przemysłu wynika z prostoty obsługi, wytrzymałej konstrukcji i możliwości wielokrotnego użytkowania. Dowiedz się więcej o tym niezwykle przydatnym produkcie z poniższego artykułu.

Na burmistrza próbował, ale nie wyszło. Nadal będzie starostą

Chociaż nie kandydował do rady, to i tak został starostą. W powiecie parczewskim władzę utrzymał Janusz Hordejuk z PSL.

Nowoczesne mieszkania w okolicach Szczecina

Mieszkania na sprzedaż w zachodniopomorskim. Poznaj ofertę godną XXI wieku!

Podsłuch na posiedzeniu Rady Ministrów
Z KRAJU

W Katowicach, gdzie ma odbyć się dzisiaj wyjazdowe posiedzenie Rady Ministrów wykryto podsłuch. Poinformował o tym Jacek Dobrzyński, rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych.

6 zasad, jak zadbać o baterię w iPhone?

Każdy użytkownik iPhone'a pragnie, aby jego urządzenie służyło mu jak najdłużej. Jednak jak każdy element elektroniczny, bateria w iPhone'ie ma ograniczoną żywotność. Okazuje się jednak, że w dużej mierze to od użytkownika zależy, jak długo będzie nam służyła..

Matury czas start. Jakie nastroje przed egzaminem?
NA ŻYWO
film

Punktualnie o godzinie 9, blisko 19 tys. osób w województwie lubelskim zasiądzie do egzaminu maturalnego z języka polskiego.

Cztery miejsca i siedmiu chętnych, czyli Motor i Górnik Łęczna walczą o baraże

Do końca sezonu 23/24 na zapleczu ekstraklasy pozostały jeszcze trzy kolejki. Na 99 procent nikt nie odbierze już awansu przede wszystkim Lechii Gdańsk, ale i Arce Gdynia. Na górze tabeli trwa jeszcze walka o strefę barażową. A uczestniczy w niej siedem ekip, w tym: Motor Lublin i Górnik Łęczna. Nasze kluby obecnie zajmują jednak miejsca poza czołową szóstką.

Hrubieszów. Komitet pani burmistrz władzą się nie dzieli
Wybory 2024

Wygrała w pierwszej turze, deklasując dwójkę rywali i właśnie rozpoczęła kolejną kadencję. Rządzić powinno się płynnie, bo Marta Majewska ma za sobą w nowej radzie zdecydowaną większość. Jej radni tworzą całe prezydium.