Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

II LIGA

13 kwietnia 2019 r.
19:18

Górnik – Błękitni 1:1. Szósty mecz bez wygranej [zdjęcia]

Autor: Zdjęcie autora bs
3 19 A A

"Zielono-czarni" wciąż nie mogą sięgnąć po komplet punktów. Tym razem drużyna prowadzona przez trenera Marcina Broniszewskiego zremisowała u siebie z walczącymi o utrzymanie Błękitnymi Stargard 1:1, choć przy odrobinie więcej szczęścia mogła sięgnąć po upragnione trzy punkty

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sobotni mecz z Błękitnymi był dla zawodników z Łęcznej doskonałą okazją do przełamania. Zespół ze Stargardu bardzo słabo spisuje się na wyjazdach gdzie poniósł już 10 porażek. Z kolei Górnik czeka na komplet punktów od domowego starcia z Resovią.

Pierwsze minuty nie były zbyt porywające. Górnik starał się przejąć inicjatywę i długo utrzymywać przy piłce, a goście postawili na kontrataki. I już w trzeciej minucie szansę miał Krystian Sanocki, ale uderzył bardzo niecelnie. Chwilę potem w odpowiedzi głową uderzał Jakub Kowalski jednak piłka poszybowała nad bramką przyjezdnych.

W 29 minucie Błękitni niespodziewanie objęli prowadzenie. Z lewej strony dośrodkowywał Junpei Shimmura, a w polu karnym stopę dołożył Sanocki i nie dał żadnych szans Adrianowi Kostrzewskiemu. Stracony gol podziałał mobilizująco na łęcznian, którzy ruszyli do ataku. I w 42 minucie dopięli swego. Ładną akcję na skrzydle przeprowadził Jakub Kowalski po czym podał do Macieja Orłowskiego. Obrońca zacentrował futbolówkę miękko na głowę Dawida Dziegielewskiego, a ten umieścił ją w siatce. Napastnik Górnika chwilę potem mógł zdobyć drugiego gola, ale po tym jak wpadł w pole karne po dobrej akcji na lewej stronie zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany przez obrońców.

Po przerwie łęcznianie starali się szybko zdobyć kolejną bramkę i w 47 minucie po rzucie rożnym i rykoszecie od jednego z obrońców piłka trafiła w poprzeczkę, a próba dobitki Dzięgielewskiego okazała się niecelna. Kilka chwil później zawodnik Górnika po kolejnym dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry strzelał z przewrotki, ale także obok bramki. Natomiast w 64 minucie trener Broniszewski zdecydował się wpuścić na boisko wracającego po kontuzji Pawła Wojciechowskiego, który po odejściu z klubu Patryka Szysza jest najlepszym strzelcem w zespole. Roszada ta nie przyniosła jednak zamierzonych efektów. Gospodarze starali się atakować do ostatnich minut, ale bez efektu i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Górnik Łęczna – Błękitni Stargard 1:1 (1:1)

Bramki: Dzięgielewski (42) – Sanocki (30).

Górnik: Kostrzewski – Orłowski, Midzierski, Borodai, Szewczyk – Nakrosius, Kowalski (64 Wojciechowski) – Jodłowski (46 Łuszkiewicz), Korczakowski, Pisarczuk – Dzięgielewski (90 Mroczek).

Błękitni: Rzepecki – Karmanński, Brzeziański, Sanocki, Shimmura, A. Kwiatkowski (72 Starzycki), Szrek, Rogala, M. Kwiatkowski (64 Gawron), Błyszko, Ostrowski.

Żółte kartki: Orłowski, Pisarczuk – Sanocki, Ostrowski.

Sędziował: Marcin Szrek (Kielce)

Widzów: 742.

e-Wydanie

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
3liga / 13 kwietnia 2019 o 23:26
+3
Jaki prezes taka drużyna
Avatar
ss20 / 14 kwietnia 2019 o 17:45
+2
Do Swój: podzielam twoje zdanie że klub ma się dobrze. Wszyscy biorą kasę, zarząd i zawodnicy i kibiców mają daleko w d...ie. Dla nich jest to sposób zarabiania pieniędzy a jak przy okazji coś wygrają to dostaną dodatkowe premie. I tyle w temacie. Kontrakty podpisane na półtora roku a w przypadku niektórych i na dłużej, i o co się mają martwić. Oni mogą grać i w IV lidze albo wcale i tak klub kasę musi zapłacić.
Avatar
Teodor / 14 kwietnia 2019 o 07:25
+2
Po frekwencji widać że gra Górnika obchodzi 742 osoby. Widać do czego mogą doprowadzić debilni kibice. A może to kolejny bojkot. Bo prawdziwy Gornik to Górnik Bogdanka!!!! Hahahaha
Avatar
Gosc / 14 kwietnia 2019 o 16:20
+1
Pseudo kibice. Przestańcie się czepiać dyrektora sportowego, zarządu. Oni nie wejdą na boisko i nie będą grać!!!!! Drużynę kompletuje trener, w tym wypadku był to Smuda a reszta ludzi realizuje jego wizję. Miał co chciał i wielka d... Kolejne transfery w czerwcu. Moźe teraz bez fochów Smudy będzie relacja, porozumienie i współpraca wszystkich. Bez tego nie będzie drużyny. 
Avatar
ssskris / 14 kwietnia 2019 o 12:33
+1
Górnik jako drużyna osiągnął kompletne dno....Byłem prawie na wszystkich meczach Górnika przez ostatnie 10 lat i tak słabej drużyny w Łęcznej jeszcze nie było...Nie ma ani 1 piłkarza który się wyróżnia , jest to natomiast zbiór przypadkowych ludzi którzy próbują grać w piłkę...Sezon zmarnowany a szkoda ,pozostaje walka o utrzymanie...Zastanawia mnie jeszcze jedno co na to zarząd i szkoleniowcy? Można odnieść wrażenie że nic sobie z tego nie robią i po prostu to taka sytuacja na przeczekanie...Brak jasno sprecyzowanych celów. Lub też brak pomysłów na przyszłość czy nawet umiejętności i kompetencji sztabu w zatrudnianiu piłkarzy z przypadku w Łęcznej...
Górnik jako drużyna osiągnął kompletne dno....Byłem prawie na wszystkich meczach Górnika przez ostatnie 10 lat i tak słabej drużyny w Łęcznej jeszcze nie było...Nie ma ani 1 piłkarza który się wyróżnia , jest to natomiast zbiór przypadkowych ludzi którzy próbują grać w piłkę...Sezon zmarnowany a szkoda ,pozostaje walka o utrzymanie...Zastanawia mnie jeszcze jedno co na to zarząd i szkoleniowcy? Można odnieść wrażenie że nic sobie z tego nie robią i po prostu to taka sytuacja na przeczekanie...Brak jasno sprecyzowanych celów. Lub też brak p... rozwiń
Avatar
Florek / 14 kwietnia 2019 o 12:01
+1
Skoro piszesz że Smuda i Broniszewski przyszli na trzy lata to dlaczego ten Smuda już wyleciał... A no powiem Ci dlaczego "bo miał pstawione zadanie, tym zadaniem był awans" zwolnienie ze stanowiska tylko potwierdziło to o czym mówili wszyscy kibice... Pieniądze jakie poszły na Franciszka i te które zostały wpompowane w kontrakty dla tych 9 co przyszło zostały wywalone w błoto i to jak narazie bez możliwości odzyskania chociaż czesci z nich. I nie pierd....cie że kibice i ludzie którzy krytykują i wypisują na różnych forach o tym że z klubowej kasy pieniądze są wydawane nieudolnie i bez jakiejkolwiek odpowiedzialności nie mają racji... Owszem mają. Ile komunikatów wydał pan prezes czy też Nikitović na temat sytuacji w klubie no pytam ile... ??? Dlaczego nie wezmą mirofonu w dłoń i poprostu nie opowiedzą o sytuacji w klubie dopuki jeszcze kogokolwiek obchodzi ten klub. Z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej apoprawy nie widać...
Skoro piszesz że Smuda i Broniszewski przyszli na trzy lata to dlaczego ten Smuda już wyleciał... A no powiem Ci dlaczego "bo miał pstawione zadanie, tym zadaniem był awans" zwolnienie ze stanowiska tylko potwierdziło to o czym mówili wszyscy kibice... Pieniądze jakie poszły na Franciszka i te które zostały wpompowane w kontrakty dla tych 9 co przyszło zostały wywalone w błoto i to jak narazie bez możliwości odzyskania chociaż czesci z nich. I nie pierd....cie że kibice i ludzie którzy krytykują i wypisują na różnych forach o tym ż... rozwiń
Avatar
Florek / 14 kwietnia 2019 o 11:52
+1
To jesteś jedyny który siedział na trybunach i widział grę... Bo pozostałe 741 osób jes zdania przeciwnego. A pozatym to pewnie jesteś zwiazany bliżej z zarządem i dlatego piszesz dobre słowo. Przestancie kompromitować ten klub. 
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2019 o 07:56
+1
Narzekacie na Smudę to powiedzcie ilu w Polsce na przełomie 40 lat było czy jest trenerów z takim bagażem sukcesów jakie miał Smuda? Piszecie bzdury nie wiedząc nic o tym ze klub jest w trakie oddlużania. Franc z Marcinem nie przychodzili tu do Łęcznej na 4 miesiące tylko na co najmniej 3 lata. Na spokojnie ich zadanie to zbudować drużynę z młodych chłopców ktorzy nie kosztują za wiele klubu, ktorych trzeba nauczyc grać w pilke i taki był plan. I co przyszedł Sadczuk i ........ i widać zepsół atmosferę w klubie w szatni gdzie się tylko da. Po prostu Sadczuk w klubie się nie przyjął i tyle w temacie. Z nim lepiej nie będzie.
Narzekacie na Smudę to powiedzcie ilu w Polsce na przełomie 40 lat było czy jest trenerów z takim bagażem sukcesów jakie miał Smuda? Piszecie bzdury nie wiedząc nic o tym ze klub jest w trakie oddlużania. Franc z Marcinem nie przychodzili tu do Łęcznej na 4 miesiące tylko na co najmniej 3 lata. Na spokojnie ich zadanie to zbudować drużynę z młodych chłopców ktorzy nie kosztują za wiele klubu, ktorych trzeba nauczyc grać w pilke i taki był plan. I co przyszedł Sadczuk i ........ i widać zepsół atmosferę w klubie w szatni gdzie się tylko da.... rozwiń
Avatar
ja / 14 kwietnia 2019 o 01:16
+1
W zimie było widać że nie bedzie z tego drużyny. Zarząd pozwolił na taką zbieraninę i niech teraz zarząd to naprawi
Avatar
klon / 14 kwietnia 2019 o 18:55
0
Kibic I Florek skąd wy macie takie wiadomości a może wy byście wzięli się za robotę w klubie.Jeden niech zostanie trenerem a drugi prezesem.A co mają powiedzieć w Widzewie kasy po uszy a gra żadna ale kibiców pełny stadion a u nas karnety dofinansowane z kopalni za grosze i jeszcze trzeba było prosić żeby pomóc klubowia tu co jeden od drugiego lepszy w krytykowanie wszystkich i wszystkiego.Żenada i tyle
Avatar
piotr / 14 kwietnia 2019 o 19:02
-1
Kibic Florek to sa tacy goście co wszystko wiedzą i słyszą no chodzący szpece od wszystkiego.Dajcie już spokój z swoimi radami bo mi ziemniaki w piwnicy gnija
Avatar
klon / 14 kwietnia 2019 o 18:55
0
Kibic I Florek skąd wy macie takie wiadomości a może wy byście wzięli się za robotę w klubie.Jeden niech zostanie trenerem a drugi prezesem.A co mają powiedzieć w Widzewie kasy po uszy a gra żadna ale kibiców pełny stadion a u nas karnety dofinansowane z kopalni za grosze i jeszcze trzeba było prosić żeby pomóc klubowia tu co jeden od drugiego lepszy w krytykowanie wszystkich i wszystkiego.Żenada i tyle
Avatar
Florek / 14 kwietnia 2019 o 18:43
-1
Do swój. Piszę właśnie tak aby tacy jak Ty zrozumieli. Poprostu dostosowuję się do poziomu jaki reprezentujesz i Ty i ostatnimi czasy Górnik oraz osoby odpowiedzialne za sytuację w nim. A tak dla twojej info. jestem kibicem Górnika i TYLKO Górnika od bardzo wielu lat, i widzę co sie dzieje był bojkot meczów w Lublinie OK popieralem to po powrocie zespół malbyc odbudowywany, wzmacniany i oddłuzany a tu co się dzieje?! Z sezonu na sezon z meczu na mecz gonimy strefę spadkową i trzymamy sie kurczowo powiedzenia Budujemy drużynę od początku i tak bylo w 1 lidze i terqz w 2 lidze i nie daj Boże w 3 lidze. Ale co tam. Zostaniecie rozliczeni za swoje błędy a jednak ci najwierniejsi będą przychodzić ale tylko na Trybunę A bo już nawet Ci z TRB tracą wiarę w powrót Górnika chociażby do 1 ligi.
Do swój. Piszę właśnie tak aby tacy jak Ty zrozumieli. Poprostu dostosowuję się do poziomu jaki reprezentujesz i Ty i ostatnimi czasy Górnik oraz osoby odpowiedzialne za sytuację w nim. A tak dla twojej info. jestem kibicem Górnika i TYLKO Górnika od bardzo wielu lat, i widzę co sie dzieje był bojkot meczów w Lublinie OK popieralem to po powrocie zespół malbyc odbudowywany, wzmacniany i oddłuzany a tu co się dzieje?! Z sezonu na sezon z meczu na mecz gonimy strefę spadkową i trzymamy sie kurczowo powiedzenia Budujemy drużynę od początku i ta... rozwiń
Avatar
ss20 / 14 kwietnia 2019 o 17:45
+2
Do Swój: podzielam twoje zdanie że klub ma się dobrze. Wszyscy biorą kasę, zarząd i zawodnicy i kibiców mają daleko w d...ie. Dla nich jest to sposób zarabiania pieniędzy a jak przy okazji coś wygrają to dostaną dodatkowe premie. I tyle w temacie. Kontrakty podpisane na półtora roku a w przypadku niektórych i na dłużej, i o co się mają martwić. Oni mogą grać i w IV lidze albo wcale i tak klub kasę musi zapłacić.
Avatar
swój / 14 kwietnia 2019 o 16:23
0
Do Florka. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Zamiast uczyć wszystkich dookoła polecam słownik ortograficzny na początek. Bo to co i jak piszesz to jeszcze większa kompromitacja od drużyny Górnika. Klub ma się dobrze i wyjaśniać nikt niczego nie musi w szczególności takim ludziom jak Ty.
Avatar
Gosc / 14 kwietnia 2019 o 16:20
+1
Pseudo kibice. Przestańcie się czepiać dyrektora sportowego, zarządu. Oni nie wejdą na boisko i nie będą grać!!!!! Drużynę kompletuje trener, w tym wypadku był to Smuda a reszta ludzi realizuje jego wizję. Miał co chciał i wielka d... Kolejne transfery w czerwcu. Moźe teraz bez fochów Smudy będzie relacja, porozumienie i współpraca wszystkich. Bez tego nie będzie drużyny. 
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2019 o 14:31
0
Zamiast się czepiać trenera zastanówmy się co robi dyrektor sportowy Górnika bo to chyba on jest odpowiedzialny za transfery a jak spojrzeć na wyniki w Górniku nie ma wartościowego napastnika ani pomocnika może w tym jest problem ?
Avatar
ssskris / 14 kwietnia 2019 o 12:33
+1
Górnik jako drużyna osiągnął kompletne dno....Byłem prawie na wszystkich meczach Górnika przez ostatnie 10 lat i tak słabej drużyny w Łęcznej jeszcze nie było...Nie ma ani 1 piłkarza który się wyróżnia , jest to natomiast zbiór przypadkowych ludzi którzy próbują grać w piłkę...Sezon zmarnowany a szkoda ,pozostaje walka o utrzymanie...Zastanawia mnie jeszcze jedno co na to zarząd i szkoleniowcy? Można odnieść wrażenie że nic sobie z tego nie robią i po prostu to taka sytuacja na przeczekanie...Brak jasno sprecyzowanych celów. Lub też brak pomysłów na przyszłość czy nawet umiejętności i kompetencji sztabu w zatrudnianiu piłkarzy z przypadku w Łęcznej...
Górnik jako drużyna osiągnął kompletne dno....Byłem prawie na wszystkich meczach Górnika przez ostatnie 10 lat i tak słabej drużyny w Łęcznej jeszcze nie było...Nie ma ani 1 piłkarza który się wyróżnia , jest to natomiast zbiór przypadkowych ludzi którzy próbują grać w piłkę...Sezon zmarnowany a szkoda ,pozostaje walka o utrzymanie...Zastanawia mnie jeszcze jedno co na to zarząd i szkoleniowcy? Można odnieść wrażenie że nic sobie z tego nie robią i po prostu to taka sytuacja na przeczekanie...Brak jasno sprecyzowanych celów. Lub też brak p... rozwiń
Avatar
Florek / 14 kwietnia 2019 o 12:01
+1
Skoro piszesz że Smuda i Broniszewski przyszli na trzy lata to dlaczego ten Smuda już wyleciał... A no powiem Ci dlaczego "bo miał pstawione zadanie, tym zadaniem był awans" zwolnienie ze stanowiska tylko potwierdziło to o czym mówili wszyscy kibice... Pieniądze jakie poszły na Franciszka i te które zostały wpompowane w kontrakty dla tych 9 co przyszło zostały wywalone w błoto i to jak narazie bez możliwości odzyskania chociaż czesci z nich. I nie pierd....cie że kibice i ludzie którzy krytykują i wypisują na różnych forach o tym że z klubowej kasy pieniądze są wydawane nieudolnie i bez jakiejkolwiek odpowiedzialności nie mają racji... Owszem mają. Ile komunikatów wydał pan prezes czy też Nikitović na temat sytuacji w klubie no pytam ile... ??? Dlaczego nie wezmą mirofonu w dłoń i poprostu nie opowiedzą o sytuacji w klubie dopuki jeszcze kogokolwiek obchodzi ten klub. Z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej apoprawy nie widać...
Skoro piszesz że Smuda i Broniszewski przyszli na trzy lata to dlaczego ten Smuda już wyleciał... A no powiem Ci dlaczego "bo miał pstawione zadanie, tym zadaniem był awans" zwolnienie ze stanowiska tylko potwierdziło to o czym mówili wszyscy kibice... Pieniądze jakie poszły na Franciszka i te które zostały wpompowane w kontrakty dla tych 9 co przyszło zostały wywalone w błoto i to jak narazie bez możliwości odzyskania chociaż czesci z nich. I nie pierd....cie że kibice i ludzie którzy krytykują i wypisują na różnych forach o tym ż... rozwiń
Avatar
Florek / 14 kwietnia 2019 o 11:52
+1
To jesteś jedyny który siedział na trybunach i widział grę... Bo pozostałe 741 osób jes zdania przeciwnego. A pozatym to pewnie jesteś zwiazany bliżej z zarządem i dlatego piszesz dobre słowo. Przestancie kompromitować ten klub. 
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa 3:1. Udany rewanż za rundę jesienną

Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa 3:1. Udany rewanż za rundę jesienną 0 0

W starciu niepokonanych na wiosnę: Stali i Sokoła górą pierwsza z ekip. Piłkarze Jarosława Pacholarza w mocno odmłodzonym składzie pokonali drużynę z Sieniawy 3:1

TBV Start – Anwil Włocławek 70:88. Koniec marzeń o ósemce [zdjęcia]
galeria

TBV Start – Anwil Włocławek 70:88. Koniec marzeń o ósemce [zdjęcia] 0 0

Anwil Włocławek pozbawił koszykarzy TBV Startu resztek nadzei o udziale w fazie play-off. Mistrz Polski wygrał 88:70, a pierwsze skrzypce w ekipie Igora Milicicia grał wychowany w Lublinie Michał Ignerski

Wigilia paschalna: W kościołach święcenie ognia [zdjęcia]
galeria

Wigilia paschalna: W kościołach święcenie ognia [zdjęcia] 0 1

Święcenie ognia i paschału w Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.

Chełmianka - Podlasie 3:1. Tym razem nie zmarnowali przewagi

Chełmianka - Podlasie 3:1. Tym razem nie zmarnowali przewagi 0 3

Przed pierwszym gwizdkiem sobotnich derbów zarówno Chełmianka, jak i Podlasie liczyły na punkty. Po meczu w dużo lepszych nastrojach byli jednak gospodarze. Drużyna Artura Bożyka pokonała rywali 3:1 i zrobiła duży krok w kierunku utrzymania. A bialczanie znowu znaleźli się pod kreską

Lama uciekinierka słynna w całej Polsce ma nowy dom. Mieszka w woj. lubelskim
galeria
film

Lama uciekinierka słynna w całej Polsce ma nowy dom. Mieszka w woj. lubelskim 0 1

Rozmowa ze Stefanem Odojem, nowym właścicielem słynnej lamy z Bierunia. Stefan Odój prowadzi Ośrodek Malibu w podlubelskiej Krężnicy Jarej, w którym funkcjonuje minizoo. To nowy dom Rambo

Orlęta Spomlek - Wisła Sandomierz 2:0. Uciekają od strefy spadkowej

Orlęta Spomlek - Wisła Sandomierz 2:0. Uciekają od strefy spadkowej 0 1

Orlęta nie zmarnowały szansy. Biało-zielonym dwa mecze z rzędu wypadły na własnym stadionie. I w obu drużyna Rafała Borysiuka była lepsza od rywali. Tym razem ograła Wisłę Sandomierz 2:0, chociaż pierwszą bramkę zdobyła dopiero w 70 minucie

Urząd kupił radnym tablety. Chcą je oddać dzieciom. "Boją się elektroniki?"

Urząd kupił radnym tablety. Chcą je oddać dzieciom. "Boją się elektroniki?" 0 6

Grupa radnych chce przekazać dzieciom z domów dziecka tablety, jakie zafundował im magistrat do pracy. – Czy radni boją się elektroniki? – pyta Piotr Błażewicz, przewodniczący Rady Miasta w Zamościu.

Wiślanie Jaśkowice - Avia Świdnik 1:1. Wreszcie zdobyli coś na wyjeździe

Wiślanie Jaśkowice - Avia Świdnik 1:1. Wreszcie zdobyli coś na wyjeździe 0 1

Avia na pewno rozegrała lepszy mecz niż przed tygodniem przeciwko Wólczance. Żółto-niebiescy po wizycie w Skawinie dopisali jednak do swojego konta tylko jeden punkt. Spotkanie z Wiślanami Jaśkowice zakończyło się remisem 1:1. Trzeba dodać, że dla żółto-niebieskich to było pierwsze „oczko” wywalczone w tym roku na boisku rywala

Rajd Rowerowy w Puławach
27 kwietnia 2019, 9:00

Rajd Rowerowy w Puławach 0 2

W sobotę, 27 kwietnia o godz. 9 w Puławach rozpocznie się wiosenny Rajd Rowerowy Terenowy. Start ze Skweru Niepodległości.

Droga krzyżowa przed katedrą Notre Dame [wideo]
film

Droga krzyżowa przed katedrą Notre Dame [wideo] 0 0

Paryż, Francja. Wielu katolików uczestniczyło w wielkopiątkowej drodze krzyżowej przed spaloną katedrą Notre Dame. Modlitwę poprowadził arcybiskup Paryża, Michel Aupetit.

Działacze PiS chcą gruntownego remontu dworca kolejowego w Lubartowie

Działacze PiS chcą gruntownego remontu dworca kolejowego w Lubartowie 0 7

Działacze lubartowskiego PiS chcą gruntownego remontu dworca kolejowego. Zaczęli zbierać podpisy pod petycją w tej sprawie

W kraju więcej pijanych kierowców. Jak jest w Lubelskiem?

W kraju więcej pijanych kierowców. Jak jest w Lubelskiem? 0 8

Krajowe policyjne statystyki pijanych kierowców po raz pierwszy od kilku lat wykazują tendencję wzrostową. Jednym z nielicznych województw na pozytywnym minusie jest nasz region.

Artyści z Afryki, Szwajcarii i Gruzji w Lublinie. Przed nami KODY 2019 (program)
8 maja 2019, 19:00

Artyści z Afryki, Szwajcarii i Gruzji w Lublinie. Przed nami KODY 2019 (program) 0 1

Już po raz 11. Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych "Rozdroża" zorganizuje w Lublinie Festiwal Tradycji i Awangardy Muzycznej KODY. W tym roku na festiwalowej scenie wystąpią znakomici artyści ze Szwajcarii, Gruzji a nawet Afryki. Hasłem przewodnim odbywającej się w dniach 8-10 maja imprezy będzie "Wieża Babel".

Koncert Freenology i Wera Kidżeski w Pubie u Szewca
25 kwietnia 2019, 19:30

Koncert Freenology i Wera Kidżeski w Pubie u Szewca 0 0

25 kwietnia o godz. 19.30 w Pubie u Szewca (ul. Grodzka 18) wystąpią Freenology i Wera Kidżeski.

W Radzyniu powstaje skatepark. Ma być gotowy do końca maja

W Radzyniu powstaje skatepark. Ma być gotowy do końca maja 0 1

W Radzyniu Podlaskim ruszyła budowa skateparku. Obiekt powstaje na Bulwarach.

II liga
28. KOLEJKA

Wyniki:

Górnik - Błękitni 1:1
Widzew - Pogoń 1:1
Elana - Siarka 4:2
Resovia - Radomiak 1:0
ROW Rybnik - Skra 0:0
Gryf - Ruch 3:2
Stal - Bełchatów 1:0
Znicz - Olimpia G. 2:1
Rozwój -  Olimpia E. 0:1

Tabela:

1. Radomiak 28 51 57-21
2. Widzew 28 49 41-22
3. Olimpia G. 28 47 56-37
4. Elana 28 47 41-27
5. Bełchatów 28 45 31-16
6. Stal 28 41 40-39
7. Znicz 28 40 42-49
8. Górnik 28 40 40-45
9. Skra 28 39 27-37
10. Pogoń 28 38 44-37
11. Resovia 28 37 34-39
12. Błękitni 28 30 32-46
13. Olimpia E. 27 30 22-32
14. Gryf 28 30 36-52
15. ROW Rybnik 28 29 23-32
16. Siarka 27 29 27-45
17. Ruch 28 28 32-36
18. Rozwój 28 27 30-43

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.