Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

IV LIGA LUBELSKA

5 lipca 2017 r.
8:10

Kolejny beniaminek IV ligi z licencją?

0 19 A A
(fot. Zenon Matejek)

Przedstawiciele Komisji ds Licencji Klubowych LZPN wizytowali w poprzednim tygodniu stadion Sokoła Adamów. Wniosek jest jeden – po drobnych zmianach najlepszy zespół bialskiej klasy okręgowej będzie mógł grać na swoim boisku także w IV lidze

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tej pory z grupy czterech beniaminków najszybciej licencję otrzymał MKS Ryki. Drużyna Pawła Wardy na dzień dzisiejszy będzie jednak występować w roli gospodarza w Stężycy. Kiedy tylko uda się spełnić wymagania LZPN mistrz lubelskiej okręgówki będzie mógł jednak wrócić na swój stadion.

Sporo prac mają do wykonania w Różance. Dużo mniej w Adamowie. – Boisko jest ładne, murawa bardzo dobra, na stadionie jest 550 krzesełek, a wiele innych rzeczy też spełnia wymagania – mówi Stanisław Stańczyk, przewodniczący komisji ds licencji klubowych LZPN. – Zaleciliśmy wykonanie kosmetycznych zmian na obiekcie, które dotyczą przede wszystkim sektora dla kibiców gości. Poza tym chodzi o pomalowanie bramek, czy wymianę ławek rezerwowych. Ogólnie naprawdę stadion w Adamowie jest całkiem niezły i Sokół powinien bez problemów otrzymać licencję – dodaje Stańczyk.

Dzisiaj w siedzibie LZPN mają się pojawić działacze Roztocza Szczebrzeszyn. – Kompletujemy dokumenty i wszystko odnośnie licencji powinno się wyjaśnić w środę, najpóźniej w czwartek – mówi Kamil Pomarański. Beniaminek chciałby swoje mecze rozgrywać w Szczebrzeszynie i remont tamtejszego stadionu trwa.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 lipca 2017 o 12:47
+1
Protest Startu dotyczy nieuprawnionego udziału zawodnika a nie przyznania licencji. W mojej ocenie protest powinien być oddalony - analogicznie jak w przypadku protestu Miedzi Legnica. Zgodnie z § 22 ust. 4 regulaminu rozgrywek klas okręgowych w LZPN protesty dotyczące udziału zawodników w meczu należy złożyć w ciągu 48 godzin, a ten termin został już przekroczony.
Avatar
Gość / 8 lipca 2017 o 08:47
0
A co WY zrobiliście ? Zwracam się do tych co niby mają drużyny młodzieżowe !
Avatar
SOŁTYS / 7 lipca 2017 o 20:52
0
RÓŻANKA OD 8 LAT TEMU POSTAWIŁA NA MŁODZIEŻ ! ZACZĘŁA PRACĘ Z DZIEĆMI JAKO PŁOMYK RÓŻANKA! GRAŁA M.IN. W I LIDZE WOJEWÓDZKIEJ TRAMPKARZY !! TYLKO SWOIMI WYCHOWANKAMI WYGRYWAŁA M. IN. Z AVIA ŚWIDNIK I WISŁĄ PUŁAWY W SWOIM ROCZNIKU !!!! 2 LATA Z RZĘDU WYGRYWAŁA OSTATNIO MISTRZOSTWA CHOZPN W HALI JUNIORÓW BIJĄC M. IN  NIEDŹWIADKA !!! I to mało pracy z młodzieża jak na wieś w której mieszka 700 osób  ?
Avatar
KIBIC / 7 lipca 2017 o 20:34
0
Krasnystaw się SKOMPROMITOWAŁ !!!
Avatar
6 / 7 lipca 2017 o 20:22
0
A 2 zawodników z Ukrainy w innych zespołach mogło występować ? Tylko w EKO nie ?
Avatar
G8FGFY / 7 lipca 2017 o 20:19
0
Włodawianka gra od 5 lat w IV LIDZE i nie ma : ogrodzenia boiska, szatni, ławek dla rezerwowych z 13 siedziskami okreslonymi w warunkach licencyjnych ! Oprócz tego Włodawianka działa jako klub nielegalnie bo nie było zebrania sprawozdawczo wyborczego w terminie określonym w statucie  !!! Kto na to zwraca uwagę ? NIKT !!! Bo Rysio Kręcina DZIAŁA w ZARZĄDZIE LZPN !!!
Avatar
Gość / 6 lipca 2017 o 12:11
0
To co zrobił zarząd startu to kompromitacja dla wszystkich. Klub przegrał awans na boisku więc po co szukać podtekstów. Sezon się skończył juz nic się nie zmieni. Teraźniejszość pokażę gdzie będzie start. A patrząc co się dzieje nie idzie ku lepszemu tylko odwrotnie.
Avatar
Gość / 6 lipca 2017 o 03:45
0
Zarządzie STARTU jak można upaść tak nisko, hańbicie ten klub i to miasto.daliście ciała i teraz skomlicie,godności trochę.
Avatar
Gość / 5 lipca 2017 o 14:18
0
Na podstawie czego piszesz, że Eko złamało regulamin. Po pierwsze sam udział drugiego zawodnika cudzoziemca-spoza obszaru Unii Europejskiej jest dopuszczalny (§ 7 ust. 1 lit b regulaminu). Z pewnością nie masz dokumentów ani do nich dostępu, na podstawie których można stwierdzić, że drugi zawodnik mógł występować w zawodach. Poza tym jak już wcześniej pisałem ta kwestia dotyczy udziału zawodnika w meczu - a w tym przypadku termin składania protestu upłynął. Zresztą w meczu ze Startem grał tylko jeden zawodnik cudzoziemiec, a do pozostałych meczy (w których i tak już upłynął termin składania protestów) Start nie ma uprawnienia do składania protestu.
Na podstawie czego piszesz, że Eko złamało regulamin. Po pierwsze sam udział drugiego zawodnika cudzoziemca-spoza obszaru Unii Europejskiej jest dopuszczalny (§ 7 ust. 1 lit b regulaminu). Z pewnością nie masz dokumentów ani do nich dostępu, na podstawie których można stwierdzić, że drugi zawodnik mógł występować w zawodach. Poza tym jak już wcześniej pisałem ta kwestia dotyczy udziału zawodnika w meczu - a w tym przypadku termin składania protestu upłynął. Zresztą w meczu ze Startem grał tylko jeden zawodnik cudzoziemiec, a do pozostałych m... rozwiń
Avatar
AFK / 5 lipca 2017 o 14:16
0
Start ma co roku ten sam problem od kilku lat murowane 2 miejsce,zamiast wygrać ligę na boisku to kombinuja przy pomocy znajomości,drugą sprawą jest to że mają pretensje tylko działacze a nie piłkarze.Szkoda,że dopiero teraz im wszystko zaczęło przeszkadzać a to murawa nierówna a to brak szatni takie są detale przegrali ligę i jak co sezon to samo najbardziej to szkoda tych kibiców którzy kolejny sezon czują niedosyt.
Avatar
Gość / 8 lipca 2017 o 08:47
0
A co WY zrobiliście ? Zwracam się do tych co niby mają drużyny młodzieżowe !
Avatar
SOŁTYS / 7 lipca 2017 o 20:52
0
RÓŻANKA OD 8 LAT TEMU POSTAWIŁA NA MŁODZIEŻ ! ZACZĘŁA PRACĘ Z DZIEĆMI JAKO PŁOMYK RÓŻANKA! GRAŁA M.IN. W I LIDZE WOJEWÓDZKIEJ TRAMPKARZY !! TYLKO SWOIMI WYCHOWANKAMI WYGRYWAŁA M. IN. Z AVIA ŚWIDNIK I WISŁĄ PUŁAWY W SWOIM ROCZNIKU !!!! 2 LATA Z RZĘDU WYGRYWAŁA OSTATNIO MISTRZOSTWA CHOZPN W HALI JUNIORÓW BIJĄC M. IN  NIEDŹWIADKA !!! I to mało pracy z młodzieża jak na wieś w której mieszka 700 osób  ?
Avatar
KIBIC / 7 lipca 2017 o 20:34
0
Krasnystaw się SKOMPROMITOWAŁ !!!
Avatar
6 / 7 lipca 2017 o 20:22
0
A 2 zawodników z Ukrainy w innych zespołach mogło występować ? Tylko w EKO nie ?
Avatar
G8FGFY / 7 lipca 2017 o 20:19
0
Włodawianka gra od 5 lat w IV LIDZE i nie ma : ogrodzenia boiska, szatni, ławek dla rezerwowych z 13 siedziskami okreslonymi w warunkach licencyjnych ! Oprócz tego Włodawianka działa jako klub nielegalnie bo nie było zebrania sprawozdawczo wyborczego w terminie określonym w statucie  !!! Kto na to zwraca uwagę ? NIKT !!! Bo Rysio Kręcina DZIAŁA w ZARZĄDZIE LZPN !!!
Avatar
Gość / 6 lipca 2017 o 12:11
0
To co zrobił zarząd startu to kompromitacja dla wszystkich. Klub przegrał awans na boisku więc po co szukać podtekstów. Sezon się skończył juz nic się nie zmieni. Teraźniejszość pokażę gdzie będzie start. A patrząc co się dzieje nie idzie ku lepszemu tylko odwrotnie.
Avatar
Gość / 6 lipca 2017 o 03:45
0
Zarządzie STARTU jak można upaść tak nisko, hańbicie ten klub i to miasto.daliście ciała i teraz skomlicie,godności trochę.
Avatar
Gość / 5 lipca 2017 o 14:18
0
Na podstawie czego piszesz, że Eko złamało regulamin. Po pierwsze sam udział drugiego zawodnika cudzoziemca-spoza obszaru Unii Europejskiej jest dopuszczalny (§ 7 ust. 1 lit b regulaminu). Z pewnością nie masz dokumentów ani do nich dostępu, na podstawie których można stwierdzić, że drugi zawodnik mógł występować w zawodach. Poza tym jak już wcześniej pisałem ta kwestia dotyczy udziału zawodnika w meczu - a w tym przypadku termin składania protestu upłynął. Zresztą w meczu ze Startem grał tylko jeden zawodnik cudzoziemiec, a do pozostałych meczy (w których i tak już upłynął termin składania protestów) Start nie ma uprawnienia do składania protestu.
Na podstawie czego piszesz, że Eko złamało regulamin. Po pierwsze sam udział drugiego zawodnika cudzoziemca-spoza obszaru Unii Europejskiej jest dopuszczalny (§ 7 ust. 1 lit b regulaminu). Z pewnością nie masz dokumentów ani do nich dostępu, na podstawie których można stwierdzić, że drugi zawodnik mógł występować w zawodach. Poza tym jak już wcześniej pisałem ta kwestia dotyczy udziału zawodnika w meczu - a w tym przypadku termin składania protestu upłynął. Zresztą w meczu ze Startem grał tylko jeden zawodnik cudzoziemiec, a do pozostałych m... rozwiń
Avatar
AFK / 5 lipca 2017 o 14:16
0
Start ma co roku ten sam problem od kilku lat murowane 2 miejsce,zamiast wygrać ligę na boisku to kombinuja przy pomocy znajomości,drugą sprawą jest to że mają pretensje tylko działacze a nie piłkarze.Szkoda,że dopiero teraz im wszystko zaczęło przeszkadzać a to murawa nierówna a to brak szatni takie są detale przegrali ligę i jak co sezon to samo najbardziej to szkoda tych kibiców którzy kolejny sezon czują niedosyt.
Avatar
Gość / 5 lipca 2017 o 14:09
0
Zibi nie popuści!! Start w IV lidze innego wyjścia nie widzę!!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 11

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

IV LIGA LUBELSKA
30. KOLEJKA

Wyniki:

Hetman - Kryształ 4:1
Tomasovia - Łada Biłgoraj 3:1
Górnik II - Lublinianka 3:3
Kłos - Lewart 4:2
Roztocze - MKS Ryki 3:5
Victoria -  pauza
Stal Kraśnik - Powiślak 5:1
Sokół Adamów - EKO Różanka 5:0

Tabela:

1. Stal 28 78 110-26
2. Hetman 28 58 79-30
3. Tomasovia 28 52 55-40
4. Lewart 28 48 62-30
5. Powiślak 28 46 56-40
6. Kłos 28 46 47-43
7. Lublinianka 28 43 47-32
8. Kryształ 28 41 41-52
9. Górnik II 28 41 64-49
10. Łada 28 38 45-52
11. EKO Różanka 28 35 38-56
12. Victoria 28 24 32-76
13. MKS Ryki 28 21 31-93
14. Sokół 28 19 34-74
15. Roztocze 28 7 21-69

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.