Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

0 8 A A
(fot. KRZYSZTOF MAZUR)

Powoli treningi kończy Lublinianka. W czwartek drużynę czeka jeszcze gra testowa z juniorami, po której drużyna dostanie wolne. Wiadomo, że w przerwie zimowej klub z Wieniawy będzie szukał wzmocnień.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przed tygodniem podopieczni Dariusza Bodaka zagrali już jeden sparing. Pokonali rezerwy Avii Świdnik 5:1. – Na koniec roku chcieliśmy zrobić przegląd naszych juniorów. Duża grupa młodych zawodników dołączyła do nas przed sezonem. Mieliśmy też dziurę w roczniku 2001 i chcieliśmy go trochę odbudować. Stąd jest spora grupa chłopaków i teraz chcieliśmy się im porządnie przyjrzeć. Ci najlepsi wezmą udział w zimowych przygotowaniach – wyjaśnia szkoleniowiec ekipy z Lublina.

Dodaje też, że nie wszyscy dostaną wolne. – Starsi piłkarze będą mieli miesiąc przerwy, ale ci młodsi dołączą do drużyny juniorów starszych, która cały grudzień będzie trenować. Chcemy, żeby trochę odpoczęli, ale żeby jednak cały czas byli w treningu – mówi trener Bodak. Jego podopieczni przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną 10 stycznia.

Jakie są plany na zimowe okienko transferowe? – Na pewno jakieś zmiany muszą nas dotknąć. Nie jesteśmy zadowoleni z wyników, które nam się przytrafiały. O szczegółach będę jednak rozmawiał z chłopakami już po zakończeniu treningów. Musimy ustalić plan naprawczy, który chcemy wdrożyć. Potrzebujemy dwóch-trzech solidnych wzmocnień – przekonuje trener Lublinianki.

Nowych twarzy można się spodziewać przede wszystkim w środkowej linii, a także ataku. – Można powiedzieć, że w lecie wymiotło nam cały środek pola. Tutaj zmieniliśmy najwięcej. W każdym meczu inaczej wyglądał środek obrony i pomocy. Do tego doszły kartki i końcówka jesieni była dla nas ciężka. Szukamy wzmocnień, ale interesują nas zawodnicy, którzy z miejsca zrobią różnicę. Środek pola i napastnik to nasze priorytety, ale jeżeli trafiłby się ktoś do bocznych sektorów, to też chętnie skorzystamy z okazji – zapewnia trener Bodak.

Są też dobre i złe wieści odnośnie kontuzjowanych piłkarzy. Jakub Bednara już w końcówce rundy wrócił do gry i zimowe przygotowania rozpocznie z resztą drużyny. Sezon z głowy ma za to Adrian Rapa, który przed tygodniem przeszedł rekonstrukcję więzadeł. A trzeba pamiętać, że to najlepszy strzelec klubu z Wieniawy w poprzedni sezonie. – Szkoda Adriana. Długo oszczędzaliśmy go w tych rozgrywkach, ale na jednym z treningu przy oddawaniu strzału pechowo się poślizgnął. I od razu wiedzieliśmy, że stało się coś złego. Czeka go długa rehabilitacja – mówi opiekun Lublinianki.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 listopada 2019 r. o 13:43
+6
"Na pewno jakieś zmiany muszą nas dotknąć. Nie jesteśmy zadowoleni z wyników, które NAM SIĘ PRZYTRAFIAŁY". To zdanie mówi bardzo dużo. Skoro trener o wynikach mówi, że "się przytrafiają" to znaczy że nie bierze za nie odpowiedzialności. Te wyniki, były efektem gry drużyny, którą on szkoli. Trener planuje grę, szkoli zawodników. Efektem tej PRACY są wyniki meczów. Jeśli trener nie dopuszcza do swojej świadomości tej zależności i używa języka, który wskazuje na to, że uznaje wynik meczu za jakieś hokus pokus...ślepy traf losu, to nie szuka przyczyn błędów, które robi on i drużyna, nie próbuje tych błędów eliminować a tylko myśli o tym jak odwrócić niezalezny od niego "zły los"....
"Na pewno jakieś zmiany muszą nas dotknąć. Nie jesteśmy zadowoleni z wyników, które NAM SIĘ PRZYTRAFIAŁY". To zdanie mówi bardzo dużo. Skoro trener o wynikach mówi, że "się przytrafiają" to znaczy że nie bierze za nie odpowiedzialności. Te wyniki, były efektem gry drużyny, którą on szkoli. Trener planuje grę, szkoli zawodników. Efektem tej PRACY są wyniki meczów. Jeśli trener nie dopuszcza do swojej świadomości tej zależności i używa języka, który wskazuje na to, że uznaje wynik meczu za jakieś hokus pokus...ślepy traf l... rozwiń
Avatar
Ja / 28 listopada 2019 r. o 20:11
+2
Tutaj jest problem głównie z prezesem
Avatar
Edek z fabryki kredek / 28 listopada 2019 r. o 18:22
+1
Sadkowski na trenera, w ostatnich 20latach tylko on miał wyniki w tym klubie
Avatar
Gość / 28 listopada 2019 r. o 17:24
0
Trenerzy jak najszybciej do wymiany.
Avatar
Jasnowidz / 28 listopada 2019 r. o 15:15
0
Przyjdzie Tomasz Brzyski
Avatar
Holi / 29 listopada 2019 r. o 05:41
-9
W Lublinie Lublinianka i Motor powinny się połączyć, dla dobra piłki nożnej na Lubelszczyźnie
Avatar
Gość / 28 listopada 2019 r. o 15:53
-12
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja została utracona, stałem się zdezorientowany i sfrustrowany, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło, i powiedziała, że ​​może mi pomóc zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z każdą kwotą pożyczki potrzebne przeze mnie z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, które właśnie dostała pożyczka od nich, ona mi doradziła, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek na e-mail: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) , nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku memu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, znów jestem szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją po tych oszustwach w różnych miejscach, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczyć swój adres e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) nigdy cię nie zawiodą, i Twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybki kontakt (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) już dziś i uzyskaj od nich pożyczkę, niech Bóg błogosławi pożyczki Jose Luis za ich prawdziwą ofertę pożyczki. Upewnij się, że kontaktujesz się z pożyczkami luose luis, ponieważ otrzymałem pożyczkę z powodzeniem od tej firmy bez stresu. Odwiedź ich e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja z... rozwiń
Avatar
MARIA / 28 listopada 2019 r. o 15:59
-16
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja została utracona, stałem się zdezorientowany i sfrustrowany, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło, i powiedziała, że ​​może mi pomóc zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z każdą kwotą pożyczki potrzebne przeze mnie z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, które właśnie dostała pożyczka od nich, ona mi doradziła, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek na e-mail: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) , nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku memu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, znów jestem szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją po tych oszustwach w różnych miejscach, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczyć swój adres e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) nigdy cię nie zawiodą, i Twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybki kontakt (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) już dziś i uzyskaj od nich pożyczkę, niech Bóg błogosławi pożyczki Jose Luis za ich prawdziwą ofertę pożyczki. Upewnij się, że kontaktujesz się z pożyczkami luose luis, ponieważ otrzymałem pożyczkę z powodzeniem od tej firmy bez stresu. Odwiedź ich e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja z... rozwiń
Avatar
Holi / 29 listopada 2019 r. o 05:41
-9
W Lublinie Lublinianka i Motor powinny się połączyć, dla dobra piłki nożnej na Lubelszczyźnie
Avatar
Ja / 28 listopada 2019 r. o 20:11
+2
Tutaj jest problem głównie z prezesem
Avatar
Edek z fabryki kredek / 28 listopada 2019 r. o 18:22
+1
Sadkowski na trenera, w ostatnich 20latach tylko on miał wyniki w tym klubie
Avatar
Gość / 28 listopada 2019 r. o 17:24
0
Trenerzy jak najszybciej do wymiany.
Avatar
MARIA / 28 listopada 2019 r. o 15:59
-16
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja została utracona, stałem się zdezorientowany i sfrustrowany, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło, i powiedziała, że ​​może mi pomóc zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z każdą kwotą pożyczki potrzebne przeze mnie z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, które właśnie dostała pożyczka od nich, ona mi doradziła, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek na e-mail: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) , nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku memu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, znów jestem szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją po tych oszustwach w różnych miejscach, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczyć swój adres e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) nigdy cię nie zawiodą, i Twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybki kontakt (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) już dziś i uzyskaj od nich pożyczkę, niech Bóg błogosławi pożyczki Jose Luis za ich prawdziwą ofertę pożyczki. Upewnij się, że kontaktujesz się z pożyczkami luose luis, ponieważ otrzymałem pożyczkę z powodzeniem od tej firmy bez stresu. Odwiedź ich e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja z... rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2019 r. o 15:53
-12
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja została utracona, stałem się zdezorientowany i sfrustrowany, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło, i powiedziała, że ​​może mi pomóc zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z każdą kwotą pożyczki potrzebne przeze mnie z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, które właśnie dostała pożyczka od nich, ona mi doradziła, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek na e-mail: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) , nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku memu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, znów jestem szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją po tych oszustwach w różnych miejscach, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczyć swój adres e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) nigdy cię nie zawiodą, i Twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybki kontakt (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) już dziś i uzyskaj od nich pożyczkę, niech Bóg błogosławi pożyczki Jose Luis za ich prawdziwą ofertę pożyczki. Upewnij się, że kontaktujesz się z pożyczkami luose luis, ponieważ otrzymałem pożyczkę z powodzeniem od tej firmy bez stresu. Odwiedź ich e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja z... rozwiń
Avatar
Jasnowidz / 28 listopada 2019 r. o 15:15
0
Przyjdzie Tomasz Brzyski
Avatar