Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

0 8 A A
(fot. KRZYSZTOF MAZUR)

Powoli treningi kończy Lublinianka. W czwartek drużynę czeka jeszcze gra testowa z juniorami, po której drużyna dostanie wolne. Wiadomo, że w przerwie zimowej klub z Wieniawy będzie szukał wzmocnień.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przed tygodniem podopieczni Dariusza Bodaka zagrali już jeden sparing. Pokonali rezerwy Avii Świdnik 5:1. – Na koniec roku chcieliśmy zrobić przegląd naszych juniorów. Duża grupa młodych zawodników dołączyła do nas przed sezonem. Mieliśmy też dziurę w roczniku 2001 i chcieliśmy go trochę odbudować. Stąd jest spora grupa chłopaków i teraz chcieliśmy się im porządnie przyjrzeć. Ci najlepsi wezmą udział w zimowych przygotowaniach – wyjaśnia szkoleniowiec ekipy z Lublina.

Dodaje też, że nie wszyscy dostaną wolne. – Starsi piłkarze będą mieli miesiąc przerwy, ale ci młodsi dołączą do drużyny juniorów starszych, która cały grudzień będzie trenować. Chcemy, żeby trochę odpoczęli, ale żeby jednak cały czas byli w treningu – mówi trener Bodak. Jego podopieczni przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną 10 stycznia.

Jakie są plany na zimowe okienko transferowe? – Na pewno jakieś zmiany muszą nas dotknąć. Nie jesteśmy zadowoleni z wyników, które nam się przytrafiały. O szczegółach będę jednak rozmawiał z chłopakami już po zakończeniu treningów. Musimy ustalić plan naprawczy, który chcemy wdrożyć. Potrzebujemy dwóch-trzech solidnych wzmocnień – przekonuje trener Lublinianki.

Nowych twarzy można się spodziewać przede wszystkim w środkowej linii, a także ataku. – Można powiedzieć, że w lecie wymiotło nam cały środek pola. Tutaj zmieniliśmy najwięcej. W każdym meczu inaczej wyglądał środek obrony i pomocy. Do tego doszły kartki i końcówka jesieni była dla nas ciężka. Szukamy wzmocnień, ale interesują nas zawodnicy, którzy z miejsca zrobią różnicę. Środek pola i napastnik to nasze priorytety, ale jeżeli trafiłby się ktoś do bocznych sektorów, to też chętnie skorzystamy z okazji – zapewnia trener Bodak.

Są też dobre i złe wieści odnośnie kontuzjowanych piłkarzy. Jakub Bednara już w końcówce rundy wrócił do gry i zimowe przygotowania rozpocznie z resztą drużyny. Sezon z głowy ma za to Adrian Rapa, który przed tygodniem przeszedł rekonstrukcję więzadeł. A trzeba pamiętać, że to najlepszy strzelec klubu z Wieniawy w poprzedni sezonie. – Szkoda Adriana. Długo oszczędzaliśmy go w tych rozgrywkach, ale na jednym z treningu przy oddawaniu strzału pechowo się poślizgnął. I od razu wiedzieliśmy, że stało się coś złego. Czeka go długa rehabilitacja – mówi opiekun Lublinianki.

e-Wydanie

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 listopada 2019 o 13:43
+6
"Na pewno jakieś zmiany muszą nas dotknąć. Nie jesteśmy zadowoleni z wyników, które NAM SIĘ PRZYTRAFIAŁY". To zdanie mówi bardzo dużo. Skoro trener o wynikach mówi, że "się przytrafiają" to znaczy że nie bierze za nie odpowiedzialności. Te wyniki, były efektem gry drużyny, którą on szkoli. Trener planuje grę, szkoli zawodników. Efektem tej PRACY są wyniki meczów. Jeśli trener nie dopuszcza do swojej świadomości tej zależności i używa języka, który wskazuje na to, że uznaje wynik meczu za jakieś hokus pokus...ślepy traf losu, to nie szuka przyczyn błędów, które robi on i drużyna, nie próbuje tych błędów eliminować a tylko myśli o tym jak odwrócić niezalezny od niego "zły los"....
"Na pewno jakieś zmiany muszą nas dotknąć. Nie jesteśmy zadowoleni z wyników, które NAM SIĘ PRZYTRAFIAŁY". To zdanie mówi bardzo dużo. Skoro trener o wynikach mówi, że "się przytrafiają" to znaczy że nie bierze za nie odpowiedzialności. Te wyniki, były efektem gry drużyny, którą on szkoli. Trener planuje grę, szkoli zawodników. Efektem tej PRACY są wyniki meczów. Jeśli trener nie dopuszcza do swojej świadomości tej zależności i używa języka, który wskazuje na to, że uznaje wynik meczu za jakieś hokus pokus...ślepy traf l... rozwiń
Avatar
Ja / 28 listopada 2019 o 20:11
+2
Tutaj jest problem głównie z prezesem
Avatar
Edek z fabryki kredek / 28 listopada 2019 o 18:22
0
Sadkowski na trenera, w ostatnich 20latach tylko on miał wyniki w tym klubie
Avatar
Gość / 28 listopada 2019 o 17:24
0
Trenerzy jak najszybciej do wymiany.
Avatar
Jasnowidz / 28 listopada 2019 o 15:15
0
Przyjdzie Tomasz Brzyski
Avatar
Holi / 29 listopada 2019 o 05:41
-9
W Lublinie Lublinianka i Motor powinny się połączyć, dla dobra piłki nożnej na Lubelszczyźnie
Avatar
Gość / 28 listopada 2019 o 15:53
-12
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja została utracona, stałem się zdezorientowany i sfrustrowany, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło, i powiedziała, że ​​może mi pomóc zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z każdą kwotą pożyczki potrzebne przeze mnie z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, które właśnie dostała pożyczka od nich, ona mi doradziła, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek na e-mail: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) , nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku memu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, znów jestem szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją po tych oszustwach w różnych miejscach, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczyć swój adres e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) nigdy cię nie zawiodą, i Twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybki kontakt (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) już dziś i uzyskaj od nich pożyczkę, niech Bóg błogosławi pożyczki Jose Luis za ich prawdziwą ofertę pożyczki. Upewnij się, że kontaktujesz się z pożyczkami luose luis, ponieważ otrzymałem pożyczkę z powodzeniem od tej firmy bez stresu. Odwiedź ich e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja z... rozwiń
Avatar
MARIA / 28 listopada 2019 o 15:59
-16
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja została utracona, stałem się zdezorientowany i sfrustrowany, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło, i powiedziała, że ​​może mi pomóc zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z każdą kwotą pożyczki potrzebne przeze mnie z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, które właśnie dostała pożyczka od nich, ona mi doradziła, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek na e-mail: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) , nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku memu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, znów jestem szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją po tych oszustwach w różnych miejscach, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczyć swój adres e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) nigdy cię nie zawiodą, i Twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybki kontakt (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) już dziś i uzyskaj od nich pożyczkę, niech Bóg błogosławi pożyczki Jose Luis za ich prawdziwą ofertę pożyczki. Upewnij się, że kontaktujesz się z pożyczkami luose luis, ponieważ otrzymałem pożyczkę z powodzeniem od tej firmy bez stresu. Odwiedź ich e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja z... rozwiń
Avatar
Holi / 29 listopada 2019 o 05:41
-9
W Lublinie Lublinianka i Motor powinny się połączyć, dla dobra piłki nożnej na Lubelszczyźnie
Avatar
Ja / 28 listopada 2019 o 20:11
+2
Tutaj jest problem głównie z prezesem
Avatar
Edek z fabryki kredek / 28 listopada 2019 o 18:22
0
Sadkowski na trenera, w ostatnich 20latach tylko on miał wyniki w tym klubie
Avatar
Gość / 28 listopada 2019 o 17:24
0
Trenerzy jak najszybciej do wymiany.
Avatar
MARIA / 28 listopada 2019 o 15:59
-16
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja została utracona, stałem się zdezorientowany i sfrustrowany, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło, i powiedziała, że ​​może mi pomóc zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z każdą kwotą pożyczki potrzebne przeze mnie z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, które właśnie dostała pożyczka od nich, ona mi doradziła, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek na e-mail: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) , nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku memu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, znów jestem szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją po tych oszustwach w różnych miejscach, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczyć swój adres e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) nigdy cię nie zawiodą, i Twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybki kontakt (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) już dziś i uzyskaj od nich pożyczkę, niech Bóg błogosławi pożyczki Jose Luis za ich prawdziwą ofertę pożyczki. Upewnij się, że kontaktujesz się z pożyczkami luose luis, ponieważ otrzymałem pożyczkę z powodzeniem od tej firmy bez stresu. Odwiedź ich e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja z... rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2019 o 15:53
-12
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja została utracona, stałem się zdezorientowany i sfrustrowany, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami pożyczkowymi w Internecie, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło, i powiedziała, że ​​może mi pomóc zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z każdą kwotą pożyczki potrzebne przeze mnie z bardzo niskim oprocentowaniem 2%, które właśnie dostała pożyczka od nich, ona mi doradziła, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak jak mi powiedziała, złożyłem z nimi wniosek na e-mail: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) , nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku memu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć, znów jestem szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę takie firmy wciąż istnieją po tych oszustwach w różnych miejscach, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczyć swój adres e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) nigdy cię nie zawiodą, i Twoje życie zmieni się tak jak moje. Szybki kontakt (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) już dziś i uzyskaj od nich pożyczkę, niech Bóg błogosławi pożyczki Jose Luis za ich prawdziwą ofertę pożyczki. Upewnij się, że kontaktujesz się z pożyczkami luose luis, ponieważ otrzymałem pożyczkę z powodzeniem od tej firmy bez stresu. Odwiedź ich e-mail (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
DOBRY DZIEŃ MOI LUDZIE POLSKI MOJE ŚWIADECTWO W JAKI SPOSÓB UZYSKAŁEM KREDYT, ABY KUPIĆ DOM OD PRAWDZIWEJ I ORYGINALNEJ FIRMY KREDYTOWEJ NAZWANEJ pożyczki jose luis, JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY I BÓG BŁOGOSŁAWI pożyczki jose luis (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) Nazywam się Maria, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, aby kupić dom, dostałem tylko kilka oszustw, które zmusiły mnie do zaufania im i na koniec dnia, zabrali moje pieniądze, nie dając niczego w zamian, cała moja nadzieja z... rozwiń
Avatar
Jasnowidz / 28 listopada 2019 o 15:15
0
Przyjdzie Tomasz Brzyski
Avatar
Gość / 28 listopada 2019 o 13:43
+6
"Na pewno jakieś zmiany muszą nas dotknąć. Nie jesteśmy zadowoleni z wyników, które NAM SIĘ PRZYTRAFIAŁY". To zdanie mówi bardzo dużo. Skoro trener o wynikach mówi, że "się przytrafiają" to znaczy że nie bierze za nie odpowiedzialności. Te wyniki, były efektem gry drużyny, którą on szkoli. Trener planuje grę, szkoli zawodników. Efektem tej PRACY są wyniki meczów. Jeśli trener nie dopuszcza do swojej świadomości tej zależności i używa języka, który wskazuje na to, że uznaje wynik meczu za jakieś hokus pokus...ślepy traf losu, to nie szuka przyczyn błędów, które robi on i drużyna, nie próbuje tych błędów eliminować a tylko myśli o tym jak odwrócić niezalezny od niego "zły los"....
"Na pewno jakieś zmiany muszą nas dotknąć. Nie jesteśmy zadowoleni z wyników, które NAM SIĘ PRZYTRAFIAŁY". To zdanie mówi bardzo dużo. Skoro trener o wynikach mówi, że "się przytrafiają" to znaczy że nie bierze za nie odpowiedzialności. Te wyniki, były efektem gry drużyny, którą on szkoli. Trener planuje grę, szkoli zawodników. Efektem tej PRACY są wyniki meczów. Jeśli trener nie dopuszcza do swojej świadomości tej zależności i używa języka, który wskazuje na to, że uznaje wynik meczu za jakieś hokus pokus...ślepy traf l... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W pożarze stracili wszystko. Rodzina Michalskich z Miłocina potrzebuje pomocy

W pożarze stracili wszystko. Rodzina Michalskich z Miłocina potrzebuje pomocy 0 0

Straciliśmy wszystko, nawet wspomnienia poszły z dymem – mówi Angelika Michalska, dorosła córka pani Beaty. W czwartek samotnej matce z Miłocina spłonął dom. Sąsiedzi, urzędnicy, strażacy pospieszyli z pomocą

Zdewastowane samochody na Czechowie. Czytelniczka prosi o pomoc w znalezieniu sprawców
galeria

Zdewastowane samochody na Czechowie. Czytelniczka prosi o pomoc w znalezieniu sprawców 9 3

Dziś po południu nieznany sprawca uszkodził szyby i lusterka w dwóch zaparkowanych pojazdach.

Czyj anioł najpiękniejszy? W Trzydniku Dużym rusza konkurs plastyczny

Czyj anioł najpiękniejszy? W Trzydniku Dużym rusza konkurs plastyczny 0 1

Można brać udział w konkursie „Anioły, gwiazdy, szopki i stroiki”. Autorzy prac mają jeszcze czas do 13 grudnia by dostarczyć je organizatorom

Szymon Hołownia będzie kandydować na prezydenta Polski

Szymon Hołownia będzie kandydować na prezydenta Polski 158 15

Szymon Hołownia dziś na deskach Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku podjął decyzję w sprawie startu w wyborach. Były prowadzący Mam Talent zdecydował, że będzie ubiegał się o fotel prezydenta RP.

Mateusz Dziemba (MKS Start Lublin): Nie ma żadnych limitów, ale wskazana jest pokora

Mateusz Dziemba (MKS Start Lublin): Nie ma żadnych limitów, ale wskazana jest pokora 0 1

Rozmowa z Mateuszem Dziembą, koszykarzem Startu Lublin

Grają w piłkę na rolkach. Reprezentacja Polski w rollballu zaprezentowała się w Lublinie
galeria

Grają w piłkę na rolkach. Reprezentacja Polski w rollballu zaprezentowała się w Lublinie 0 0

Pokaz rollballu w Centrum Handlowym E. Leclerc Tomasza Zana. W sobotę zaprezentowała się drużyna, która uczestniczyła w ostatnich mistrzostwach świata w tej dyscyplinie w Indiach.

Koncert "Idą Święta. Inkluzja w tańcu" w DK LSM
9 grudnia 2019, 18:00

Koncert "Idą Święta. Inkluzja w tańcu" w DK LSM 0 0

We wtorek, 9 grudnia o godz. 18 w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprezentowane zostanie muzyczno-taneczne widowisko "Idą Święta" w wykonaniu Formacji Tańca Towarzyskiego Gamza.

Wrażenia, wzruszenia i uniesienia. Jazz zahipnotyzował Lublin
galeria

Wrażenia, wzruszenia i uniesienia. Jazz zahipnotyzował Lublin 4 0

W weekend ściany Centrum Kultury wypełniła muzyka jazzowa. Ta, w klasycznym rozumieniu i nowa, eksperymentalna. Koncerty zachwycały, wzruszały, a nawet hipnotyzowały.

Jak zdrowo oddychać. Zielony wolontariat w "Paderewskim"
Magazyn
galeria

Jak zdrowo oddychać. Zielony wolontariat w "Paderewskim" 0 2

Kupili aparat do mierzenia jakości powietrza i prowadzą codzienne pomiary. Mowa o uczniach Szkoły Podstawowej nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie, którzy są laureatami naszego ekologicznego konkursu

Niewygodni rywale i mile widziani sąsiedzi. Polska poznała rywali, z którymi będzie grała podczas Euro 2020
Magazyn

Niewygodni rywale i mile widziani sąsiedzi. Polska poznała rywali, z którymi będzie grała podczas Euro 2020 0 0

30 listopada odbyło się losowanie grup przyszłorocznych mistrzostw Europy, które po raz pierwszy w historii nie będą mieć jednego lub dwóch państw gospodarzy, a mecze będą rozsiane po całej Europie. Jakie szanse na przyszłorocznym czempionacie kadra narodowa prowadzona przez Jerzego Brzęczka i kogo najbardziej należy się obawiać?

Orszak św. Mikołaja przeszedł ulicami Lublina [zdjęcia]
galeria

Orszak św. Mikołaja przeszedł ulicami Lublina [zdjęcia] 9 6

Orszak św. Mikołaja jest dla mieszkańców Lublina okazją, by się rozerwać. Pełni też funkcję edukacyjną. Dzieci - oprócz tego, że dostaną prezenty - dowiadują się kim był święty Mikołaj.

LUK Politechnika Lublin – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2 [zdjęcia]
galeria

LUK Politechnika Lublin – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2 [zdjęcia] 0 0

Na zakończenie pierwszej rundy sezonu zasadniczego Krispol 1. Ligi Siatkarzy LUK Politechnika Lublin pokonała Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:2

5. urodziny dziecięcej oparzeniówki w Łęcznej [zdjęcia]
galeria

5. urodziny dziecięcej oparzeniówki w Łęcznej [zdjęcia] 10 1

– Odwróciłam się dosłownie na kilka sekund i wtedy córka zrzuciła na siebie kubek z gorącą herbatą. Byłam w szoku – opowiada Agnieszka Niewęgłowska z Radzynia Podlaskiego. Jej trzyletnia córka Amelia z poważnym oparzeniem brzucha trafiła w ubiegłym roku do „oparzeniówki” w Łęcznej. – Córka była w szpitalu niecały tydzień, na szczęście wszystko się dobrze zagoiło.