Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SUPERLIGA KOBIET

14 września 2019 r.
21:34

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin 24:34

0 13 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

W pierwszym wyjazdowym meczu obecnego sezonu MKS Perła nie miała żadnych kłopotów w pokonaniu KPR Ruch Chorzów na jego terenie i wygrała różnicą 10 trafień.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Lublinianki były zdecydowanym faworytem sobotniego starcia i od samego początku spotkania zaczęły zaznaczać swoją wyższość na parkiecie rzucając cztery bramki z rzędu. Podopieczne trenera Roberta Lisa po pierwszym kwadransie prowadziły trzema trafieniami, ale potem gospodynie zbliżyły się do mistrzyń Polski na zaledwie jedno trafienie. To podrażniło zawodniczki z Lublina, które w końcówce znów zaczęły grać zdecydowanie lepiej i zeszły na przerwę prowadząc 16:11.

Druga połowa miała zdecydowanie bardziej jednostronny przebieg. MKS Perła w ciągu pierwszych sześciu minut zdobył pięć bramek nie tracąc przy tym ani jednej o stało się jasne, że chorzowianki nie będą w stanie sprawić niespodzianki. Przyjezdne cały czas utrzymywały wysokie prowadzenie, którego nie oddały już do samego końca i ostatecznie zwyciężyły 34:24.

KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin 24:34 (11:16)

KPR: Bednarek, Chojnacka - Sójka 7, Drażyk 6, Polańska 5, Cygan 2, Rodak 2, Kiel 1, Lipok 1, Masłowska, Jaroszewska, Piotrkowska, Doktorczyk, Nimsz, Grabińśka.

MKS: Gawlik, Besen - Nocuń 5, Gęga 4, Kochaniak 4, Łabuda 4, Matuszczyk 4, Rosiak 4, Gadzina 3, Achruk 2, Blazević 2, Olek 1, Szarawaga 1, Królikowska.

Sędziowali: Wojciech Kuliński, Sebastian Patyk.

e-Wydanie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość. / 15 września 2019 o 13:57
+4
Sam sobie tłusty onanusie odpowiadasz? Nie chodze na Motor ani na żadne inne gówno. Mamusia nigdzie mnie nie musi puszczać bo jestem już grubo po 40-stce. Ale ty jesteś wykształciuch. Każdy wpis o waleniu, kozach i tego typu "atrakcjach". Lubisz to? No pewnie tak bo kobiety widujesz własnie tylko na takich wątpliwych "widowiskach", a nagie widziałeś tylko w filmach dla doroslych..
 Posłuchaj kozoje*co z Koziej Wólki ja mam już grubo po 50-tce i jestem kibicem wszystkich zespołów z Lublina.Na mecze chodziłem już w latach 70-tych. I nie ważne czy to był MKS, Start /kobiety,mężczyżni/Motor/ boks, tenis stołowy/czy Lublinianka/piłka nożna,ręczna/lub Budowlani.A teraz największą satysfakcje sprawia mi 7-letni wnuk który pyta się mnie"Dziadku kiedy idziemy na mecz"? I zabieram go na Globus na MKS. A ty czym się możesz pochwalić? Siedzisz tylko wylewasz swoje frustracje,i to że jesteś łajzo życiowa i nic ci w życiu nie wyszło /może oprócz stolca/.
 Posłuchaj kozoje*co z Koziej Wólki ja mam już grubo po 50-tce i jestem kibicem wszystkich zespołów z Lublina.Na mecze chodziłem już w latach 70-tych. I nie ważne czy to był MKS, Start /kobiety,mężczyżni/Motor/ boks, tenis stołowy/czy Lublinianka/piłka nożna,ręczna/lub Budowlani.A teraz największą satysfakcje sprawia mi 7-letni wnuk który pyta się mnie"Dziadku kiedy idziemy na mecz"? I zabieram go na Globus na MKS. A ty czym się możesz pochwalić? Siedzisz tylko wylewasz swoje frustracje,i to że jesteś łajzo życiowa i... rozwiń
Avatar
Gość. / 15 września 2019 o 09:57
+4
Widzów 300.... w tym połowa dzieci i rodziny zawodniczek.
To ty umiesz aż do tylu liczyc? 10 lat zawodówki nie poszło na marne. Mamusia MUSI być z ciebie dumna.
Avatar
Gość. / 15 września 2019 o 09:56
+4
Widzów 300.... w tym połowa dzieci i rodziny zawodniczek.
To ty umiesz aż do tylu liczyc? 10 lat zawodówki nie poszło na marne. Mamusia MUSI być z ciebie dumna.
Avatar
bryłka / 15 września 2019 o 11:28
+2
A ty onanusie umiesz liczyc do 2? Po co wysylasz 2 razy te same wypocinyy? Co do wyksztalcenia... Jestes przy mnie malutki, biedniusi frustracie z najnizsza krajową.
 kolego nie siedź przy kompie, tylko zbieraj się do Sandomierza, popatrzeć jak Twoi ulubieńcy kolejny oklep zbierają
Avatar
Holi / 15 września 2019 o 07:20
+2
Nudna to liga , gdzie na początku wiadomo kto ja wygra
Avatar
Gość. / 15 września 2019 o 11:58
+1
A ty onanusie umiesz liczyc do 2? Po co wysylasz 2 razy te same wypocinyy? Co do wyksztalcenia... Jestes przy mnie malutki, biedniusi frustracie z najnizsza krajową.
 Że do 300 umiesz liczyc to pokazałeś ale na większą inteligencję nie liczyłem. Wysłałem 2 razy bo jak byś raz przeczytał to wątpie abyś zrozumiał ale widzę że i to było dla ciebie zamało. Ale kozoje*cy tak mają zero myślenia tylko aby dorwać coś co nie ucieka na drzewo.
Avatar
Gość / 15 września 2019 o 05:47
+1
To jest tradycja! To jest MKS!
Avatar
Gość. / 15 września 2019 o 12:36
0
A ty onanusie umiesz liczyc do 2? Po co wysylasz 2 razy te same wypocinyy? Co do wyksztalcenia... Jestes przy mnie malutki, biedniusi frustracie z najnizsza krajową.
kolego nie siedź przy kompie, tylko zbieraj się do Sandomierza, popatrzeć jak Twoi ulubieńcy kolejny oklep zbierają
 Kolego przecież do Sandomierza to go mamusia nie puści ani nie da mu na PKS-a. A na kozie to nie pojedzie bo bydle boi się wody i przez most na Wiśle nie przejdzie. A jeszcze może mleko stracić czym pozbawi swojego "pana" szlachetnego trunku. Pozdrawiam.
 Kolego przecież do Sandomierza to go mamusia nie puści ani nie da mu na PKS-a. A na kozie to nie pojedzie bo bydle boi się wody i przez most na Wiśle nie przejdzie. A jeszcze może mleko stracić czym pozbawi swojego "pana" szlachetnego trunku. Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
Gość / 15 września 2019 o 17:00
-2
Pytanie zasadnicze, moj ty zloty chlopcze. Jesz stolec?
Avatar
Ja / 15 września 2019 o 09:58
-2
Przyjdzie zagrać z kimś zza granicy i będzie oklep :)
Avatar
Gość / 15 września 2019 o 17:00
-2
Pytanie zasadnicze, moj ty zloty chlopcze. Jesz stolec?
Avatar
Gość. / 15 września 2019 o 13:57
+4
Sam sobie tłusty onanusie odpowiadasz? Nie chodze na Motor ani na żadne inne gówno. Mamusia nigdzie mnie nie musi puszczać bo jestem już grubo po 40-stce. Ale ty jesteś wykształciuch. Każdy wpis o waleniu, kozach i tego typu "atrakcjach". Lubisz to? No pewnie tak bo kobiety widujesz własnie tylko na takich wątpliwych "widowiskach", a nagie widziałeś tylko w filmach dla doroslych..
 Posłuchaj kozoje*co z Koziej Wólki ja mam już grubo po 50-tce i jestem kibicem wszystkich zespołów z Lublina.Na mecze chodziłem już w latach 70-tych. I nie ważne czy to był MKS, Start /kobiety,mężczyżni/Motor/ boks, tenis stołowy/czy Lublinianka/piłka nożna,ręczna/lub Budowlani.A teraz największą satysfakcje sprawia mi 7-letni wnuk który pyta się mnie"Dziadku kiedy idziemy na mecz"? I zabieram go na Globus na MKS. A ty czym się możesz pochwalić? Siedzisz tylko wylewasz swoje frustracje,i to że jesteś łajzo życiowa i nic ci w życiu nie wyszło /może oprócz stolca/.
 Posłuchaj kozoje*co z Koziej Wólki ja mam już grubo po 50-tce i jestem kibicem wszystkich zespołów z Lublina.Na mecze chodziłem już w latach 70-tych. I nie ważne czy to był MKS, Start /kobiety,mężczyżni/Motor/ boks, tenis stołowy/czy Lublinianka/piłka nożna,ręczna/lub Budowlani.A teraz największą satysfakcje sprawia mi 7-letni wnuk który pyta się mnie"Dziadku kiedy idziemy na mecz"? I zabieram go na Globus na MKS. A ty czym się możesz pochwalić? Siedzisz tylko wylewasz swoje frustracje,i to że jesteś łajzo życiowa i... rozwiń
Avatar
borg / 15 września 2019 o 13:16
-6
Sam sobie tłusty onanusie odpowiadasz? Nie chodze na Motor ani na żadne inne gówno. Mamusia nigdzie mnie nie musi puszczać bo jestem już grubo po 40-stce. Ale ty jesteś wykształciuch. Każdy wpis o waleniu, kozach i tego typu "atrakcjach". Lubisz to? No pewnie tak bo kobiety widujesz własnie tylko na takich wątpliwych "widowiskach", a nagie widziałeś tylko w filmach dla doroslych.. 
Avatar
Gość. / 15 września 2019 o 12:36
0
A ty onanusie umiesz liczyc do 2? Po co wysylasz 2 razy te same wypocinyy? Co do wyksztalcenia... Jestes przy mnie malutki, biedniusi frustracie z najnizsza krajową.
kolego nie siedź przy kompie, tylko zbieraj się do Sandomierza, popatrzeć jak Twoi ulubieńcy kolejny oklep zbierają
 Kolego przecież do Sandomierza to go mamusia nie puści ani nie da mu na PKS-a. A na kozie to nie pojedzie bo bydle boi się wody i przez most na Wiśle nie przejdzie. A jeszcze może mleko stracić czym pozbawi swojego "pana" szlachetnego trunku. Pozdrawiam.
 Kolego przecież do Sandomierza to go mamusia nie puści ani nie da mu na PKS-a. A na kozie to nie pojedzie bo bydle boi się wody i przez most na Wiśle nie przejdzie. A jeszcze może mleko stracić czym pozbawi swojego "pana" szlachetnego trunku. Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
Gość. / 15 września 2019 o 11:58
+1
A ty onanusie umiesz liczyc do 2? Po co wysylasz 2 razy te same wypocinyy? Co do wyksztalcenia... Jestes przy mnie malutki, biedniusi frustracie z najnizsza krajową.
 Że do 300 umiesz liczyc to pokazałeś ale na większą inteligencję nie liczyłem. Wysłałem 2 razy bo jak byś raz przeczytał to wątpie abyś zrozumiał ale widzę że i to było dla ciebie zamało. Ale kozoje*cy tak mają zero myślenia tylko aby dorwać coś co nie ucieka na drzewo.
Avatar
bryłka / 15 września 2019 o 11:28
+2
A ty onanusie umiesz liczyc do 2? Po co wysylasz 2 razy te same wypocinyy? Co do wyksztalcenia... Jestes przy mnie malutki, biedniusi frustracie z najnizsza krajową.
 kolego nie siedź przy kompie, tylko zbieraj się do Sandomierza, popatrzeć jak Twoi ulubieńcy kolejny oklep zbierają
Avatar
Gość / 15 września 2019 o 10:22
-5
A ty onanusie umiesz liczyc do 2? Po co wysylasz 2 razy te same wypocinyy? Co do wyksztalcenia... Jestes przy mnie malutki, biedniusi frustracie z najnizsza krajową.
Avatar
Ja / 15 września 2019 o 09:58
-2
Przyjdzie zagrać z kimś zza granicy i będzie oklep :)
Avatar
Gość. / 15 września 2019 o 09:57
+4
Widzów 300.... w tym połowa dzieci i rodziny zawodniczek.
To ty umiesz aż do tylu liczyc? 10 lat zawodówki nie poszło na marne. Mamusia MUSI być z ciebie dumna.
Avatar
Gość. / 15 września 2019 o 09:56
+4
Widzów 300.... w tym połowa dzieci i rodziny zawodniczek.
To ty umiesz aż do tylu liczyc? 10 lat zawodówki nie poszło na marne. Mamusia MUSI być z ciebie dumna.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Cosmopolitan, Playboy i CKM znikają z kiosków. Wydawca zwalnia 70 proc. załogi

Cosmopolitan, Playboy i CKM znikają z kiosków. Wydawca zwalnia 70 proc. załogi 1 0

Grudniowe wydania są ostatnimi numerami magazynów „CKM”, „Cosmopolitan”, „Esquire”, „Harper’s Bazaar”, „Joy” i „Playboy”. Powód? Wydawca - Marquard Media Polska - wycofuje się z rynku prasy.

Szymon Szymonowicz z Cementu-Gryfa Chełm startował w MŚ do 23 lat

Szymon Szymonowicz z Cementu-Gryfa Chełm startował w MŚ do 23 lat 0 1

Szymon Szymonowicz, uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie, sklasyfikowany został w światowym czempionacie na siódmym miejscu.

Wysypali tony piasku na rynku w Zamościu [zdjęcia]
galeria

Wysypali tony piasku na rynku w Zamościu [zdjęcia] 0 1

6 grudnia powinno zacząć działać sztuczne lodowisko na Rynku Wielkim w Zamościu. Właśnie trwa jego montaż

Lubelscy posłowie podczas pierwszego posiedzenia Sejmu. „Jest pewna nutka żalu, że co to co za nami się skończyło”
Wideo
galeria
film

Lubelscy posłowie podczas pierwszego posiedzenia Sejmu. „Jest pewna nutka żalu, że co to co za nami się skończyło” 24 10

Z lubelskimi posłami rozmawialiśmy przed i w trakcie przerwy podczas inauguracyjnego posiedzenia Sejmu IX kadencji.

Gala TFL 19 „Christmas Time” 21 grudnia w hali Globus

Gala TFL 19 „Christmas Time” 21 grudnia w hali Globus 0 0

MMA 21 grudnia w lubelskiej hali Globus odbędzie się gala TFL 19 „Christmas Time”. W klatce pojawią się m.in. Hubert „Maupa” Szymajda

Duże emocje na komisji rady gminy w sprawie nowego stadionu w Gołębiu
galeria

Duże emocje na komisji rady gminy w sprawie nowego stadionu w Gołębiu 4 4

Dzię-ku-jemy! - skandowali kibice Hetmana Gołąb, którzy z uśmiechami na twarzach opuszczali wtorkowe posiedzenie komisji budżetowej w Urzędzie Gminy Puławy. Radni po długiej, emocjonującej dyskusji, wbrew sugestiom urzędników, zagłosowali za dofinansowaniem stadionu.

Projekt LPNT pod lupą CBA. Trzy osoby zatrzymane

Projekt LPNT pod lupą CBA. Trzy osoby zatrzymane 0 0

Trzy osoby związane z projektem szkoleniowym realizowanym przez Lubelski Park Naukowo-Technologiczny zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Sprawę dotyczącą wyłudzenia co najmniej 200 tys. zł zajmie się Prokuratura Okręgowa w Zamościu

No go area. Wikipedia ostrzega: Lubelskie to miejsce niebezpieczne dla osób LGBT

No go area. Wikipedia ostrzega: Lubelskie to miejsce niebezpieczne dla osób LGBT 297 40

Według angielskiej wersji portalu Wikipedia, w Polsce istnieją tzw. no-go-area, czyli obszary, gdzie określonym grupom osób grozi poważne niebezpieczeństwo. Według encyklopedii internetowej strefa ta obejmuje również województwo lubelskie, a zagrożone miałyby być osoby LGBT.

Happysad wystąpi w klubie Graffiti w Lublinie
15 listopada 2019, 18:00

Happysad wystąpi w klubie Graffiti w Lublinie 0 0

W ramach trasy koncertowej "18+ Tour" już 15 listopada do Lublina przyjedzie jeden z najpopularniejszych współczesnych zespołów rockowych w kraj - Happysad. Formacja wystąpi w piątek o godz. 18 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13).

Alpaca Alfachem – Espo Pszczółka II 50:40, wyniki drugiej kolejki rozgrywek LNBA

Alpaca Alfachem – Espo Pszczółka II 50:40, wyniki drugiej kolejki rozgrywek LNBA 0 0

Espo Pszczółka II z kolejną porażką. Tym razem lepsza od beniaminka okazała się Alpaca Alfachem

Z dwoma promilami przez centrum Lublina. 19-latka nagrał monitoring
film

Z dwoma promilami przez centrum Lublina. 19-latka nagrał monitoring 0 0

Dwa promile alkoholu miał 19-letni kierowca mazdy. Jazdę mieszkańca Lublina nagrały kamery miejskiego monitoringu

Chełm: 3-latek spadł z trampoliny w parku zabaw. Sprawę bada policja

Chełm: 3-latek spadł z trampoliny w parku zabaw. Sprawę bada policja 3 1

Dziecko spadło z trampoliny w parku zabaw w Chełmie. Policja sprawdzi, czy urządzenie było sprawne

Poznaj 5 sprawdzonych pomysłów na niebanalne prezenty świąteczne!

Poznaj 5 sprawdzonych pomysłów na niebanalne prezenty świąteczne! 0 1

Ostatnie dwa miesiące roku to czas, w którym intensywnie zaczynamy myśleć o kupowaniu prezentów mikołajkowych i świątecznych. Okazji do zakupów jest wiele, począwszy od Black Friday i Cyber Monday, przez przedświąteczne promocje, aż po Boxing Day - w wersji dla spóźnialskich. Na jakie prezenty warto postawić w tym roku?

Poszukiwacze skarbów wyruszyli nad Morze Karaibskie. Wśród nich jest lublinianin

Poszukiwacze skarbów wyruszyli nad Morze Karaibskie. Wśród nich jest lublinianin 5 3

Na celowniku: zatopione statki i okręty spoczywające na dnie Morza Karaibskiego. Robert Kmieć, lubelski eksplorator, szuka pirackich skarbów na Dominice. Pomaga mu w tym najnowsza technika

Jak poradzić sobie z nadmiernym apetytem? Kilka ciekawych porad

Jak poradzić sobie z nadmiernym apetytem? Kilka ciekawych porad 0 0

Żyjemy w czasach, w których półki w sklepach uginają się od gotowych smakołyków. Stres, smutek lub nadmiar czasu, nuda, depresja może nas doprowadzić do przejadania się. Latami hodowane złe nawyki żywieniowe prowadzą do otyłości, chorób a także... niedożywienia. Okazuje się, że jedząc dużo niezdrowych rzeczy możemy być niedożywieni.

SUPERLIGA KOBIET
9. KOLEJKA

Wyniki:

MKS Perła Lublin - Ruch Chorzów 37:21
Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce 21:18
Start Elbląg - MKS Piotrcovia 33:30