Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SUPERLIGA KOBIET

31 grudnia 2019 r.
15:44

Robert Lis (MKS Perła Lublin): Ktoś rzucił na nas urok

0 11 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

Rozmowa z Robertem Lisem, trenerem MKS Perła Lublin

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
  • Jak oceni pan przydatność turnieju Bogdanka Cup w kontekście wznowienia rozgrywek ligowych oraz startu MKS Perła w EHF Cup?

– Mamy w zespole sporo kontuzji, więc te mecze są dla nas bezcenne. Niektóre zawodniczki dzięki tej imprezie mogą poczuć rytm meczowy. Nie zamierzam narzekać na ubytki w składzie, bo taka jest po prostu piłka ręczna.

  • W sobotę w nowych barwach zadebiutowała Dominika Więckowska…

– Dominika ma bardzo trudne zadanie. Z Perłą trenuje dopiero od miesiąca i wiadomo, że ciężko jest jej jeszcze złapać odpowiedni rytm. W sobotę pokazała jednak bardzo pozytywne i twarde granie. Szkoda tylko, że nie pokonaliśmy ekipy z Koszalina. Powinniśmy to zrobić i spokojnie wygrać końcówkę. Niestety, w kluczowych momentach zabrakło nam doświadczenia.

  • Do gry wróciła Karolina Kochaniak, jedna z zawodniczek, które ostatnio były kontuzjowane.

– Cieszy mnie powrót każdej zawodniczki, jak chociażby Natalii Nosek. Ona w sobotę zagrała całkiem dobrze. Wreszcie poruszała się na boisku w ten sposób, który sobie życzę. Szkoda tylko, że nie możemy się wygrzebać z tych kontuzji. Ktoś chyba rzucił na nas jakiś urok. One przeszkadzają podczas spotkań, bo przecież uniemożliwiają odpoczynek niektórym zawodniczkom. To odbija się negatywnie na postawie zespołu w końcówkach spotkań.

  • Z czego wynika tak duża liczba urazów?

– Po trochu ze wszystkiego. Aleksandra Rosiak czy Małgorzata Stasiak są nieobecne już od dłuższego czasu. Jednak urazy Valentiny Blażević czy Marty Gęgi wynikają z tego, że jesienią musiały ciągnąć naszą grę i spędzały na parkiecie bardzo dużo minut. Każda kontuzja jest inna i ciężko wskazać jedną przyczynę takiego stanu rzeczy.

  • Czy na styczniowy maraton, kiedy rozegracie aż 9 spotkań czeka pan z niepokojem czy z radością związaną ze wznowieniem rywalizacji?

– Trudne pytanie. Odpowiem dyplomatycznie – mam w sobie zarówno trochę niepokoju, jak i radości.

  • Na koniec chciałem się zapytać o pana odczucia związane z ponowną grą w hali MOSiR, świątynią dawnego Monteksu Lublin.

– Nie znam tej hali. Grałem tu kiedyś jeszcze jako zawodnik Warszawianki, kiedy mierzyliśmy się z Lublinianką Lublin. To klimatyczne miejsce, chociaż brakuje mi tu przestrzeni do rozpędzenia. To sprawiło, że kibice siedzący za ławką rezerwowych usłyszeli kilka moich komentarzy, które wolałbym, żeby zostały tylko przy mnie. Cieszę się jednak przede wszystkim z faktu, że mogliśmy zorganizować Bogdanka Cup. Jesteśmy mistrzem Polski i powinniśmy robić takie imprezy w Lublinie. To dużo lepsze niż jeżdżenie po całej Polsce i rozgrywanie sparingów.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mark211 / 1 stycznia 2020 r. o 10:13
Przyczyna większości kontuzji to efekt pana partactwa. Mecz a przede wszystkim treningi powinny być planowane z indywidualnymi ćwiczeniami i zagrywkami a nie na żywioł Niedoleczone urazy potęgują problem. Dobrze że mamy tyle zawodniczek z kadry to przynajmniej ich lekarze nie ulegają presji i nie pozwalają na zbyt wczesny powrót do gry. Kolejny temat to coś na co sam pan zwrócił uwagę. Trener nie tylko ma za zadanie krzyczenie (użyję tego określenia bo prawidłowe jest niecenzuralne). Boisko to nie kiosk z piwem i nie rozgraniczam już czy to do kobiety czy mężczyzny, tak się  trener nie ma prawa zwracać (aczkolwiek pewnie od faceta byś już nieraz dostał strzała). I tak już na koniec jako niepoprawny optymista z ogromną wiarą w ludzkość i to że można się zmienić życzę panu i całemu zespołowi zdrowia i sukcesów w nowym 2020 roku.
Przyczyna większości kontuzji to efekt pana partactwa. Mecz a przede wszystkim treningi powinny być planowane z indywidualnymi ćwiczeniami i zagrywkami a nie na żywioł Niedoleczone urazy potęgują problem. Dobrze że mamy tyle zawodniczek z kadry to przynajmniej ich lekarze nie ulegają presji i nie pozwalają na zbyt wczesny powrót do gry. Kolejny temat to coś na co sam pan zwrócił uwagę. Trener nie tylko ma za zadanie krzyczenie (użyję tego określenia bo prawidłowe jest niecenzuralne). Boisko to nie kiosk z piwem i nie rozgraniczam już czy to ... rozwiń
Avatar
J. / 31 grudnia 2019 r. o 20:31
P. Robercie, co roku kontuzje. Hm trochę to dziwne. A może popełniono błędy w przygotowaniu dziewczyn do ciężkiego sezonu? Trzeba postawić diagnozę a nie odpowiadać taki jest sport tak jest piłka ręczna.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2020 r. o 13:53
Prawda o halowych grach zespołowych w Lublinie jest bardzo brutalna - o ile jeszcze są jakieś sukcesy na arenie krajowej, to już w rozgrywkach europejskich praktycznie nie istniejemy. Nie ma środków na odpowiednie wzmocnienia drużyn w piłce ręcznej i w koszykówce, przy czym w ręcznej przynajmniej jeszcze piłkarki grają w pucharach, bo koszykarzy Startu czy koszykarek Pszczółki to nawet nie stać na wzięcie udziału w takich rozgrywkach. Przykro to napisać, ale niestety Lublin jest nadal takim sportowym zaściankiem (żeby nie powiedzieć mocniej) w Europie.
Avatar
MikeManning / 1 lipca 2022 r. o 09:32
MUSISZ PRZECZYTAĆ: Mam na imię Mike. Chcę, aby wszyscy tutaj pomogli mi podziękować dr Ogundele za jego dobrą pracę, ten człowiek jest świetnym czarodziejem, który w ciągu 24 godzin przywrócił mi moją żonę swoimi mocami po tym, jak moja żona odeszła do innego mężczyzny na 7 lat. Ale dr Ogundele sprowadził ją z powrotem, teraz jesteśmy razem i szczęśliwi. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber: +27638836445. Dr Ogundele to człowiek jego słów.
Avatar
StacyEmmons / 25 kwietnia 2020 r. o 03:14
Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 18 lat, a on miał 21 lat i nazywam się Stacy Emmons. Wiele razem przeszliśmy emocjonalnie. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Z zaskoczenia mąż właśnie złożył wniosek o rozwód, byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem zeznań kobiety świadczącej o rzucającym zaklęcia dr Ogundele online, i skontaktowałem się z nim w WhatsApp, dr Ogundele powiedział mi po swojej pracy, że mój mąż wróci z powrotem za 24 godziny. Nie uwierzysz, co się stało, mój mąż zadzwonił do mnie dokładnie 24 godziny. Byłem całkowicie zaskoczony! Jest cudowny, a jego zaklęcia działają tak szybko. Umówiłem się z nim, aby o nim porozmawiać, dlatego dzielę się tutaj swoim świadectwem. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze swoim związkiem lub jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z jego WhatsApp lub Viber: +27638836445.
Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 18 lat, a on miał 21 lat i nazywam się Stacy Emmons. Wiele razem przeszliśmy emocjonalnie. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Z zaskoczenia mąż właśnie złożył wniosek o rozwód, byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem zeznań kobiety świadczącej o rzucającym zaklęcia dr Ogundele online, i skontaktowałem się z nim w WhatsApp, dr Ogundele powiedział mi po... rozwiń
Avatar
Anders Putin / 7 stycznia 2020 r. o 18:37
dr.ologhodospellwork@gmail.com pomoże ci odzyskać swoją byłą żonę, byłego męża lub kogoś bliskiego, który cię opuścił i chce zwrócić taką osobę, po prostu skontaktuj się z drologhodo z jego danymi WhatsApp 2348156911977. za pomocą jego czarnej magii, którą może zwróć miłość z powrotem. skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi rozwiązać problem, i było to łatwe jak zawsze, a on pracował dla mnie, aby odzyskać moją miłość. Dzięki dr.ologhodospellwork naprawdę działa i działa cuda.
Avatar
Queen Lawal / 7 stycznia 2020 r. o 18:25
Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natknąłem się na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, kiedy dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-mail do chubygreat@gmail.com.
Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natknąłem się na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, kiedy dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-m... rozwiń
Avatar
Queen Lawal / 7 stycznia 2020 r. o 05:59
Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natrafiłem na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, on dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-mail do chubygreat@gmail.com.
Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natrafiłem na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, on dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-mail do... rozwiń
Avatar
Emily / 3 stycznia 2020 r. o 16:58
Kiedy znalazłem dr Ogundele, rozpaczliwie potrzebowałem przywrócić mojego byłego męża do życia w tym 2020 roku. Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety. Stało się to tak szybko i nie wiedziałem, gdzie znaleźć pomoc, aby go odzyskać. Po prostu rzucił mnie po 17 latach małżeństwa, bez żadnego wyjaśnienia, i znalazłem dane kontaktowe Dr Ogundele, wielkiego rzucającego zaklęcia. Kontaktuję się z Dr.Ogundele za pośrednictwem jego WhatsApp: +27638836445 i powiedział mi, co muszę zrobić, zanim może mi pomóc, i zastosowałem się do jego instrukcji, po tym, jak podałem to, czego chciał, rzucił zaklęcie miłości, aby pomóc mi i mojemu mężowi wrócić razem. Krótko po tym, jak rzucił zaklęcie, mój mąż zaczął pisać do mnie SMS-y w zaledwie 24 godziny po rzuceniu zaklęcia, a mój mąż poczuł się okropnie z powodu tego, co mnie przedłożył i poprosił o wybaczenie. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Wprowadziliśmy się razem i był bardziej otwarty na mnie niż wcześniej, a potem zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mnie niż wcześniej. Gorąco polecam dr Ogundele każdemu, kto potrzebuje pomocy, problem z miłością, problem z ciążą, chorobę, a nawet problemy finansowe. Oto Kontakt Dr Ogundele, WhatsApp i Viber Chat: +27638836445 E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Podziękuj Mu za mnie, nazywam się Emily Volan i jestem z Kalifornii w USA.
Kiedy znalazłem dr Ogundele, rozpaczliwie potrzebowałem przywrócić mojego byłego męża do życia w tym 2020 roku. Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety. Stało się to tak szybko i nie wiedziałem, gdzie znaleźć pomoc, aby go odzyskać. Po prostu rzucił mnie po 17 latach małżeństwa, bez żadnego wyjaśnienia, i znalazłem dane kontaktowe Dr Ogundele, wielkiego rzucającego zaklęcia. Kontaktuję się z Dr.Ogundele za pośrednictwem jego WhatsApp: +27638836445 i powiedział mi, co muszę zrobić, zanim może mi pomóc, i zastosowałem się do jego instrukcji, p... rozwiń
Avatar
Mtx / 1 stycznia 2020 r. o 11:15
Słaby ten żart z urokiem ...
Avatar
MikeManning / 1 lipca 2022 r. o 09:32
MUSISZ PRZECZYTAĆ: Mam na imię Mike. Chcę, aby wszyscy tutaj pomogli mi podziękować dr Ogundele za jego dobrą pracę, ten człowiek jest świetnym czarodziejem, który w ciągu 24 godzin przywrócił mi moją żonę swoimi mocami po tym, jak moja żona odeszła do innego mężczyzny na 7 lat. Ale dr Ogundele sprowadził ją z powrotem, teraz jesteśmy razem i szczęśliwi. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber: +27638836445. Dr Ogundele to człowiek jego słów.
Avatar
StacyEmmons / 25 kwietnia 2020 r. o 03:14
Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 18 lat, a on miał 21 lat i nazywam się Stacy Emmons. Wiele razem przeszliśmy emocjonalnie. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Z zaskoczenia mąż właśnie złożył wniosek o rozwód, byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem zeznań kobiety świadczącej o rzucającym zaklęcia dr Ogundele online, i skontaktowałem się z nim w WhatsApp, dr Ogundele powiedział mi po swojej pracy, że mój mąż wróci z powrotem za 24 godziny. Nie uwierzysz, co się stało, mój mąż zadzwonił do mnie dokładnie 24 godziny. Byłem całkowicie zaskoczony! Jest cudowny, a jego zaklęcia działają tak szybko. Umówiłem się z nim, aby o nim porozmawiać, dlatego dzielę się tutaj swoim świadectwem. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze swoim związkiem lub jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z jego WhatsApp lub Viber: +27638836445.
Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 18 lat, a on miał 21 lat i nazywam się Stacy Emmons. Wiele razem przeszliśmy emocjonalnie. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Z zaskoczenia mąż właśnie złożył wniosek o rozwód, byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem zeznań kobiety świadczącej o rzucającym zaklęcia dr Ogundele online, i skontaktowałem się z nim w WhatsApp, dr Ogundele powiedział mi po... rozwiń
Avatar
Anders Putin / 7 stycznia 2020 r. o 18:37
dr.ologhodospellwork@gmail.com pomoże ci odzyskać swoją byłą żonę, byłego męża lub kogoś bliskiego, który cię opuścił i chce zwrócić taką osobę, po prostu skontaktuj się z drologhodo z jego danymi WhatsApp 2348156911977. za pomocą jego czarnej magii, którą może zwróć miłość z powrotem. skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi rozwiązać problem, i było to łatwe jak zawsze, a on pracował dla mnie, aby odzyskać moją miłość. Dzięki dr.ologhodospellwork naprawdę działa i działa cuda.
Avatar
Queen Lawal / 7 stycznia 2020 r. o 18:25
Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natknąłem się na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, kiedy dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-mail do chubygreat@gmail.com.
Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natknąłem się na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, kiedy dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-m... rozwiń
Avatar
Queen Lawal / 7 stycznia 2020 r. o 05:59
Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natrafiłem na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, on dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-mail do chubygreat@gmail.com.
Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natrafiłem na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, on dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-mail do... rozwiń
Avatar
Emily / 3 stycznia 2020 r. o 16:58
Kiedy znalazłem dr Ogundele, rozpaczliwie potrzebowałem przywrócić mojego byłego męża do życia w tym 2020 roku. Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety. Stało się to tak szybko i nie wiedziałem, gdzie znaleźć pomoc, aby go odzyskać. Po prostu rzucił mnie po 17 latach małżeństwa, bez żadnego wyjaśnienia, i znalazłem dane kontaktowe Dr Ogundele, wielkiego rzucającego zaklęcia. Kontaktuję się z Dr.Ogundele za pośrednictwem jego WhatsApp: +27638836445 i powiedział mi, co muszę zrobić, zanim może mi pomóc, i zastosowałem się do jego instrukcji, po tym, jak podałem to, czego chciał, rzucił zaklęcie miłości, aby pomóc mi i mojemu mężowi wrócić razem. Krótko po tym, jak rzucił zaklęcie, mój mąż zaczął pisać do mnie SMS-y w zaledwie 24 godziny po rzuceniu zaklęcia, a mój mąż poczuł się okropnie z powodu tego, co mnie przedłożył i poprosił o wybaczenie. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Wprowadziliśmy się razem i był bardziej otwarty na mnie niż wcześniej, a potem zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mnie niż wcześniej. Gorąco polecam dr Ogundele każdemu, kto potrzebuje pomocy, problem z miłością, problem z ciążą, chorobę, a nawet problemy finansowe. Oto Kontakt Dr Ogundele, WhatsApp i Viber Chat: +27638836445 E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Podziękuj Mu za mnie, nazywam się Emily Volan i jestem z Kalifornii w USA.
Kiedy znalazłem dr Ogundele, rozpaczliwie potrzebowałem przywrócić mojego byłego męża do życia w tym 2020 roku. Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety. Stało się to tak szybko i nie wiedziałem, gdzie znaleźć pomoc, aby go odzyskać. Po prostu rzucił mnie po 17 latach małżeństwa, bez żadnego wyjaśnienia, i znalazłem dane kontaktowe Dr Ogundele, wielkiego rzucającego zaklęcia. Kontaktuję się z Dr.Ogundele za pośrednictwem jego WhatsApp: +27638836445 i powiedział mi, co muszę zrobić, zanim może mi pomóc, i zastosowałem się do jego instrukcji, p... rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2020 r. o 13:53
Prawda o halowych grach zespołowych w Lublinie jest bardzo brutalna - o ile jeszcze są jakieś sukcesy na arenie krajowej, to już w rozgrywkach europejskich praktycznie nie istniejemy. Nie ma środków na odpowiednie wzmocnienia drużyn w piłce ręcznej i w koszykówce, przy czym w ręcznej przynajmniej jeszcze piłkarki grają w pucharach, bo koszykarzy Startu czy koszykarek Pszczółki to nawet nie stać na wzięcie udziału w takich rozgrywkach. Przykro to napisać, ale niestety Lublin jest nadal takim sportowym zaściankiem (żeby nie powiedzieć mocniej) w Europie.
Avatar
Mtx / 1 stycznia 2020 r. o 11:15
Słaby ten żart z urokiem ...
Avatar
Mark211 / 1 stycznia 2020 r. o 10:13
Przyczyna większości kontuzji to efekt pana partactwa. Mecz a przede wszystkim treningi powinny być planowane z indywidualnymi ćwiczeniami i zagrywkami a nie na żywioł Niedoleczone urazy potęgują problem. Dobrze że mamy tyle zawodniczek z kadry to przynajmniej ich lekarze nie ulegają presji i nie pozwalają na zbyt wczesny powrót do gry. Kolejny temat to coś na co sam pan zwrócił uwagę. Trener nie tylko ma za zadanie krzyczenie (użyję tego określenia bo prawidłowe jest niecenzuralne). Boisko to nie kiosk z piwem i nie rozgraniczam już czy to do kobiety czy mężczyzny, tak się  trener nie ma prawa zwracać (aczkolwiek pewnie od faceta byś już nieraz dostał strzała). I tak już na koniec jako niepoprawny optymista z ogromną wiarą w ludzkość i to że można się zmienić życzę panu i całemu zespołowi zdrowia i sukcesów w nowym 2020 roku.
Przyczyna większości kontuzji to efekt pana partactwa. Mecz a przede wszystkim treningi powinny być planowane z indywidualnymi ćwiczeniami i zagrywkami a nie na żywioł Niedoleczone urazy potęgują problem. Dobrze że mamy tyle zawodniczek z kadry to przynajmniej ich lekarze nie ulegają presji i nie pozwalają na zbyt wczesny powrót do gry. Kolejny temat to coś na co sam pan zwrócił uwagę. Trener nie tylko ma za zadanie krzyczenie (użyję tego określenia bo prawidłowe jest niecenzuralne). Boisko to nie kiosk z piwem i nie rozgraniczam już czy to ... rozwiń
Avatar
J. / 31 grudnia 2019 r. o 20:31
P. Robercie, co roku kontuzje. Hm trochę to dziwne. A może popełniono błędy w przygotowaniu dziewczyn do ciężkiego sezonu? Trzeba postawić diagnozę a nie odpowiadać taki jest sport tak jest piłka ręczna.