Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SIATKÓWKA

6 maja 2012 r.
15:42
Edytuj ten wpis

Jerzy Stępkowski, prezes Cukrownika: Chcemy powalczyć o drugą ligę

0 9 A A
 (DW)
(DW)

Siatkarze Cukrownika przed rokiem wywalczyli awans do II ligi. Kłopoty finansowe zbiegły się z jubileuszem 10-lecia istnienia klubu. Dlatego klub z ul. Krochmalnej odstąpił miejsce w rozgrywkach II ligi innej drużynie z Lublina – AZS Politechnice Lubelskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
• Kibicował pan Politechnice w walce o utrzymanie?

– Wielka szkoda, że nie udało się uratować przed spadkiem. Zabrakło kilku wygranych w sezonie zasadniczym, ale też doświadczenia i ogrania na wyższym poziomie. Trener Norbert Kołodziejczyk robił co mógł, ale starania jego i zespołu zakończyły się niepowodzeniem.

• W Politechnice występowało pięciu zawodników wypożyczonych z Cukrownika. Po spadku wrócą do macierzystego klubu?

– Rozgrywający Łukasz Bieńko, przyjmujący Tomasz Kociuba i Paweł Toborek, środkowy Rafał Kępka i atakujący Wojciech Kasiura z jednej strony zbierali doświadczenie w grze z zespołami z Podkarpacia i Małopolski. Z drugiej zaś strony mieli okazję wsparcia kolegów z Politechniki w meczach o punkty. Teraz znowu będą z nami.

• Chcecie przypuścić szturm na II ligę?

– Przed rokiem mogliśmy za 15-20 tysięcy odsprzedać miejsce w lidze. Nie zrobiliśmy tego i bardzo dobrze. Zawodnicy z pierwszego zespołu mieli kontakt z siatkówką, grając w Politechnice, a juniorami walczyliśmy w rozgrywkach młodzieżowych. Dotarliśmy do ćwierćfinału mistrzostw Polski juniorów rozegranego w Skarżysku-Kamiennej. Teraz mamy ambitny plan. Chcemy zgłosić seniorów do III ligi i po raz w historii klubu powalczyć o awans do II ligi.

• Nie obawia się pan, że znowu zabraknie pieniędzy, by wystartować do gry na poziomie centralnym?

– Swoje plany weryfikujemy z działaniami naszego głównego sponsora Krajowej Spółki Cukrowej z siedzibą w Toruniu. W niej na przełomie czerwca i lipca mają odbyć się wybory nowych władz z prezesem na czele. Duże nadzieje wiążemy z tym wydarzeniem. Avii Świdnik, nad czym ubolewam, nie udało się awansować do turnieju finałowego i przez kolejny rok będzie musiała grać w II lidze. Dobrze by było, żeby w naszym mieście był zespół siatkarski na niezłym poziomie. Lublin zasługuje na to, by mieć swojego przedstawiciela w II-lidze.

• Ile potrzeba, by spokojnie wywalczyć awans i nie martwić się o przyszłość? 80 tysięcy by pana usatysfakcjonowało?

– Przy takiej kwocie byłbym spokojny.

• Kilku zawodników już macie. Kto uzupełni kadrę Cukrownika w III lidze?

– Liczymy na tych, którzy grali w Politechnice. Ponadto będę rozmawiał z zawodnikami, którzy występowali już w naszym klubie: libero Krzysztofem Skubiszewskim, przyjmującym Wojciechem Czerwińskim i środkowym Pawłem Wolszczakiem. Na wypożyczeniu w Kraśniku są Rafał Szkutnik i Maciej Grzegorczyk. Mamy też obiecujących juniorów lub graczy, którzy skończyli wiek juniora: Krzysztofa Kasiurę, Mateusza Zabielskiego, Cezarego Haliniarza, Przemysław Gębkę i Wojciecha Jachima. Potencjał kadrowy jest obiecujący.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
michal / 15 maja 2012 o 22:08
0
a tak wogóle to o ile Cukrownik się nie rozpadł to kto miałby być trenerem?
Avatar
kibic / 15 maja 2012 o 14:15
0
na przyjęciu też byłoby mu ciężko- Toborka, Kociuby i Czerwińskiego by nie wygryzł, Kostrzewa ma słabszy odbiór ale leworęczny z dużym zasięgiem zawsze się przydaje. Oczywiście miałby szansę wskoczyć do 12 ale do szóstki... nie ma szans, jeszcze nie teraz. Może za jakieś 2 lata przy takim składzie jaki jest tu awizowany przez prezesa.
Avatar
bart / 15 maja 2012 o 12:15
0
No widze ze jestes dosc dobrze poinformowany z wieloma rzeczami sie zgodze ale faktem jest ze mlodszy kasiura gra na przyjeciu wiec konkurowac z bratem nie musi
Avatar
kibic / 14 maja 2012 o 23:00
0
Przeskok między grą w juniorach i seniorach jest ogromny i nieliczni potrafią sobie poradzić z tym na tyle by z marszu coś wnieść do drużyny z aspiracjami 2 ligowymi. Młody Kasiura nie ma szans wygryźć ze składu swojego starszego brata i Wieczerniaka który jest ogranym na 2 ligowych parkietach zawodnikiem. Może być uzupełnieniem składu co najwyżej. Odnosząc się do Twoich słów mam wrażenie że jesteś tegorocznym juniorem. Twoje powiązanie z klubem jest więc krótkie i bazujesz głównie na słowach vel obietnicach prezesa. Te słowa słyszałem już wielokrotnie i niestety na słowach się kończyło. Nie wiem jak dobrze znasz chłopaków którzy grali w seniorach, uwierz mi że ja bardzo dobrze. Wolszczak z powodu kontuzji skończył już grać a Stachyra wyjechał za granicę na stałe. Wieczerniak, Ciszewski, Skubiszewski i Czerwiński też nie wrócą. Być może uczynią to pozostali by gdziekolwiek grać bo na wypożyczenia czy karty u prezesa nie mają co liczyć. To już 6 ludzi a nie wiadomo jak ostatecznie rozstrzygną się losy Adasia Olejniczka. Kasy także nie będzie bo zmienia się zarząd toruńskiego oddziału cukrowni i nie ma co liczyć na cud że nagle jakiś nowy prezes będzie chętny na dawanie kasy na klub który jest na drugim końcu polski. ponadto na stronie wzps-u pojawiła się notka kogoś kto sugeruje że Cukrownik mimo szumnych zapowiedzi przestal istnieć...podejrzewam że to nie jest plotka. Czas pokaże.
Przeskok między grą w juniorach i seniorach jest ogromny i nieliczni potrafią sobie poradzić z tym na tyle by z marszu coś wnieść do drużyny z aspiracjami 2 ligowymi. Młody Kasiura nie ma szans wygryźć ze składu swojego starszego brata i Wieczerniaka który jest ogranym na 2 ligowych parkietach zawodnikiem. Może być uzupełnieniem składu co najwyżej. Odnosząc się do Twoich słów mam wrażenie że jesteś tegorocznym juniorem. Twoje powiązanie z klubem jest więc krótkie i bazujesz głównie na słowach vel obietnicach prezesa. Te słowa słyszałem już w... rozwiń
Avatar
andi / 14 maja 2012 o 16:39
0
Ja uważam jednak po mimo wszystko ze będzie III liga w Cukrowniku i powiem więcej będzie pełen przedstawiony przez p. Stępkowskiego skład. Jestem troszke bliżej związany z Cukrownikiem i wiem że również juniorzy nie będą tylko uzupełnieniem kady a raczej jej wzmocnieniem. Stawiałbym na młodszego Kasiure który nie ma sobie równych na swojej pozycji w województwie i ciągnął na swoich barkach cały ciężar gry w ataku drużyny juniorów gdyż nie było tam tak na prawde atakującego oraz nie wiem dlaczego nie wymienionego libero - Skrzyńskiego który ma niezłomny charakter wole walki, potrzebne umiejętności oraz doświadczenie wyniesione z Sobieskiego Lublin.
Ja uważam jednak po mimo wszystko ze będzie III liga w Cukrowniku i powiem więcej będzie pełen przedstawiony przez p. Stępkowskiego skład. Jestem troszke bliżej związany z Cukrownikiem i wiem że również juniorzy nie będą tylko uzupełnieniem kady a raczej jej wzmocnieniem. Stawiałbym na młodszego Kasiure który nie ma sobie równych na swojej pozycji w województwie i ciągnął na swoich barkach cały ciężar gry w ataku drużyny juniorów gdyż nie było tam tak na prawde atakującego oraz nie wiem dlaczego nie wymienionego libero - Skrzyńskiego który ... rozwiń
Avatar
kibic / 9 maja 2012 o 22:30
0
Znam chłopaków, sam grałem przez jakiś czas z nimi, teraz grywam amatorsko i wiem jak to wygląda dlatego. Każdy z nich narzeka że nie chce wracać bo co jest szansa na awans to brak kasy sprawia że w zasadzie grają o nic bo nie dość że nie mają za to nagród pieniężnych to w zasadzie również sportowy awans nie wchodzi w grę. Co do Olejniczka to nie wiem jak to dokładnie wygląda, słyszałem o tym że z Avią podpisał umowę na 3 lata, usłyszałem że poszedł tam na zasadzie wypożyczenia. Wiem jednak że te "darmowe" wypożyczenia wcale tak ładnie nie wyglądają bo chłopaki nawet kilka dni przed rozpoczęciem sezonu nie wiedzieli na czym stoją i czy będą mogli grać w drużynach w których rozpoczęli treningi (wyjątkiem Ci którzy byli w politechnice) bo prezes pomimo że Cukrownik nie grał w rozgrywkach nie chciał za darmo ich wypożyczyć czym zaprzeczał swoim własnym słowom (wcześniej obiecywał że tak właśnie będzie). Obstawiam że z kadry przedstawionej przeze mnie wyżej z własnej woli w Cukrowniku zagrają może jedynie Kępka i Grzegorczyk, dla pozostałych jeśli się na to zdecydują będzie to zło konieczne. Fajnie że był taki klub i chwała za to ludziom którzy odpowiadają za stworzenie Cukrownika, trzeba jednak wiedzieć kiedy ze sceny zejść bo obecnie to kolos na glinianych nogach który skutecznie blokuje możliwość rozwoju tym chłopakom.
Znam chłopaków, sam grałem przez jakiś czas z nimi, teraz grywam amatorsko i wiem jak to wygląda dlatego. Każdy z nich narzeka że nie chce wracać bo co jest szansa na awans to brak kasy sprawia że w zasadzie grają o nic bo nie dość że nie mają za to nagród pieniężnych to w zasadzie również sportowy awans nie wchodzi w grę. Co do Olejniczka to nie wiem jak to dokładnie wygląda, słyszałem o tym że z Avią podpisał umowę na 3 lata, usłyszałem że poszedł tam na zasadzie wypożyczenia. Wiem jednak że te "darmowe" wypożyczenia wcale tak ła... rozwiń
Avatar
były siatkarz / 9 maja 2012 o 17:42
0
[quote name='kibic' timestamp='1336560024' post='628681']
Gada głupoty aż się patrzeć nie chce. Nikt nie chce wracać do tego klubu:
-Bieńko- zdecydowanie nie będzie chciał grać o awans na który nie stać klubu, do tego grać za darmo
-Stachyra- wyjechał za granicę
-Szawracki- świetnie zagrał w barwach Bełżyc w pucharze polski ostatnio i nie sądzę żeby chciał się stamtąd ruszać,zwłaszcza do klubu w którym miałby niepewną przyszłość
-Ciszewski- nie gra w żadnym klubie i po roku ma być zbawieniem Cukrownika ??
-Kasiura - wobec studiów w białej nie będzie mu się chciało dojeżdżać do lbn, zapewne za własną kasę. Poza tym w białej ma być 3 liga
-Wieczerniak-był w tym roku grającym trenerem w Piaskach i pewnie chciałby tam zostać bo przynajmniej ma z tego jakąś kasę i satysfakcje
-Kociuba- od kilku lat chce się wydostać z tego klubu bezskutecznie i wątpie żeby to się nagle zmieniło
-Toborek- też by pewnie nie chciał wracać tym bardziej że studiuje na politechnice
-Kostrzewa- jemu pewnie wszystko jedno bo w tamtym roku dołączył do Cukrownika i może jeszcze nie ma dość tego klubu
-Czerwiński-nie będzie mu się chciało grać bez perspektyw awansu czyt. bez składu którego nie będzie
-Kossowski-wypożyczony do Piask, ale pewnie pogra gdzie będzie mógł
-Wolszczak-ma rozwaloną nogę i nie będzie już wbrew temu co gada tu p.Stępkowski grał w siatkówkę już nigdy
-Szkutnik-jak zagra dla Cukrowni to tylko na siłę bo ma już dość tego klubu
-Olejniczek-chyba ma jeszcze ważne wypożyczenie do Avii na 2 lata
-Kępka-on może wróci
-Skubiszewski-problemy z kolanem i małe dziecko...nie będzie grał
-Grzegorczyk...może
Powodzenia także z juniorami którzy nie grają jeszcze na tym poziomie. Cukrownik powinien się rozpaść i dać szansę gry tym ludziom gdziekolwiek chcą.
[/quote]

Widać że "kibic" jest nieźle zorientowany w sytuacji kadrowej, tylko jest pewne ale. To że ci wszyscy zawodnicy grali na wypożyczeniu (za darmo)w innych klubach dzięki dobrej woli Cukrownika, nie znaczy że tak będzie dalej.
Jeśli trzeba będzie zapłacić za koszty wyszkolenia, to Cukrownik może zebrać niezłą kasę. Warto o tym pamiętać.
Olejniczek nie mógł być wypożyczony na dwa lata, wolno tylko na jeden sezon. Jeśli wypożyczenie ma być dłuższe, to się wszystko załatwia od nowa.
[quote name='kibic' timestamp='1336560024' post='628681']
Gada głupoty aż się patrzeć nie chce. Nikt nie chce wracać do tego klubu:
-Bieńko- zdecydowanie nie będzie chciał grać o awans na który nie stać klubu, do tego grać za darmo
-Stachyra- wyjechał za granicę
-Szawracki- świetnie zagrał w barwach Bełżyc w pucharze polski ostatnio i nie sądzę żeby chciał się stamtąd ruszać,zwłaszcza do klubu w którym miałby niepewną przyszłość
-Ciszewski- nie gra w żadnym klubie i po roku ma być zbawien... rozwiń
Avatar
kibic / 9 maja 2012 o 12:40
0
Gada głupoty aż się patrzeć nie chce. Nikt nie chce wracać do tego klubu:
-Bieńko- zdecydowanie nie będzie chciał grać o awans na który nie stać klubu, do tego grać za darmo
-Stachyra- wyjechał za granicę
-Szawracki- świetnie zagrał w barwach Bełżyc w pucharze polski ostatnio i nie sądzę żeby chciał się stamtąd ruszać,zwłaszcza do klubu w którym miałby niepewną przyszłość
-Ciszewski- nie gra w żadnym klubie i po roku ma być zbawieniem Cukrownika ??
-Kasiura - wobec studiów w białej nie będzie mu się chciało dojeżdżać do lbn, zapewne za własną kasę. Poza tym w białej ma być 3 liga
-Wieczerniak-był w tym roku grającym trenerem w Piaskach i pewnie chciałby tam zostać bo przynajmniej ma z tego jakąś kasę i satysfakcje
-Kociuba- od kilku lat chce się wydostać z tego klubu bezskutecznie i wątpie żeby to się nagle zmieniło
-Toborek- też by pewnie nie chciał wracać tym bardziej że studiuje na politechnice
-Kostrzewa- jemu pewnie wszystko jedno bo w tamtym roku dołączył do Cukrownika i może jeszcze nie ma dość tego klubu
-Czerwiński-nie będzie mu się chciało grać bez perspektyw awansu czyt. bez składu którego nie będzie
-Kossowski-wypożyczony do Piask, ale pewnie pogra gdzie będzie mógł
-Wolszczak-ma rozwaloną nogę i nie będzie już wbrew temu co gada tu p.Stępkowski grał w siatkówkę już nigdy
-Szkutnik-jak zagra dla Cukrowni to tylko na siłę bo ma już dość tego klubu
-Olejniczek-chyba ma jeszcze ważne wypożyczenie do Avii na 2 lata
-Kępka-on może wróci
-Skubiszewski-problemy z kolanem i małe dziecko...nie będzie grał
-Grzegorczyk...może
Powodzenia także z juniorami którzy nie grają jeszcze na tym poziomie. Cukrownik powinien się rozpaść i dać szansę gry tym ludziom gdziekolwiek chcą.
Gada głupoty aż się patrzeć nie chce. Nikt nie chce wracać do tego klubu:
-Bieńko- zdecydowanie nie będzie chciał grać o awans na który nie stać klubu, do tego grać za darmo
-Stachyra- wyjechał za granicę
-Szawracki- świetnie zagrał w barwach Bełżyc w pucharze polski ostatnio i nie sądzę żeby chciał się stamtąd ruszać,zwłaszcza do klubu w którym miałby niepewną przyszłość
-Ciszewski- nie gra w żadnym klubie i po roku ma być zbawieniem Cukrownika ??
-Kasiura - wobec studiów w białej nie będzie mu się chciało doje... rozwiń
Avatar
student / 7 maja 2012 o 20:51
0
budżet AZS-u w II lidze nie był większy a na III ligę aż tyle potrzeba -kto tą kasę pod stolikiem łapu-capu?
Avatar
michal / 15 maja 2012 o 22:08
0
a tak wogóle to o ile Cukrownik się nie rozpadł to kto miałby być trenerem?
Avatar
kibic / 15 maja 2012 o 14:15
0
na przyjęciu też byłoby mu ciężko- Toborka, Kociuby i Czerwińskiego by nie wygryzł, Kostrzewa ma słabszy odbiór ale leworęczny z dużym zasięgiem zawsze się przydaje. Oczywiście miałby szansę wskoczyć do 12 ale do szóstki... nie ma szans, jeszcze nie teraz. Może za jakieś 2 lata przy takim składzie jaki jest tu awizowany przez prezesa.
Avatar
bart / 15 maja 2012 o 12:15
0
No widze ze jestes dosc dobrze poinformowany z wieloma rzeczami sie zgodze ale faktem jest ze mlodszy kasiura gra na przyjeciu wiec konkurowac z bratem nie musi
Avatar
kibic / 14 maja 2012 o 23:00
0
Przeskok między grą w juniorach i seniorach jest ogromny i nieliczni potrafią sobie poradzić z tym na tyle by z marszu coś wnieść do drużyny z aspiracjami 2 ligowymi. Młody Kasiura nie ma szans wygryźć ze składu swojego starszego brata i Wieczerniaka który jest ogranym na 2 ligowych parkietach zawodnikiem. Może być uzupełnieniem składu co najwyżej. Odnosząc się do Twoich słów mam wrażenie że jesteś tegorocznym juniorem. Twoje powiązanie z klubem jest więc krótkie i bazujesz głównie na słowach vel obietnicach prezesa. Te słowa słyszałem już wielokrotnie i niestety na słowach się kończyło. Nie wiem jak dobrze znasz chłopaków którzy grali w seniorach, uwierz mi że ja bardzo dobrze. Wolszczak z powodu kontuzji skończył już grać a Stachyra wyjechał za granicę na stałe. Wieczerniak, Ciszewski, Skubiszewski i Czerwiński też nie wrócą. Być może uczynią to pozostali by gdziekolwiek grać bo na wypożyczenia czy karty u prezesa nie mają co liczyć. To już 6 ludzi a nie wiadomo jak ostatecznie rozstrzygną się losy Adasia Olejniczka. Kasy także nie będzie bo zmienia się zarząd toruńskiego oddziału cukrowni i nie ma co liczyć na cud że nagle jakiś nowy prezes będzie chętny na dawanie kasy na klub który jest na drugim końcu polski. ponadto na stronie wzps-u pojawiła się notka kogoś kto sugeruje że Cukrownik mimo szumnych zapowiedzi przestal istnieć...podejrzewam że to nie jest plotka. Czas pokaże.
Przeskok między grą w juniorach i seniorach jest ogromny i nieliczni potrafią sobie poradzić z tym na tyle by z marszu coś wnieść do drużyny z aspiracjami 2 ligowymi. Młody Kasiura nie ma szans wygryźć ze składu swojego starszego brata i Wieczerniaka który jest ogranym na 2 ligowych parkietach zawodnikiem. Może być uzupełnieniem składu co najwyżej. Odnosząc się do Twoich słów mam wrażenie że jesteś tegorocznym juniorem. Twoje powiązanie z klubem jest więc krótkie i bazujesz głównie na słowach vel obietnicach prezesa. Te słowa słyszałem już w... rozwiń
Avatar
andi / 14 maja 2012 o 16:39
0
Ja uważam jednak po mimo wszystko ze będzie III liga w Cukrowniku i powiem więcej będzie pełen przedstawiony przez p. Stępkowskiego skład. Jestem troszke bliżej związany z Cukrownikiem i wiem że również juniorzy nie będą tylko uzupełnieniem kady a raczej jej wzmocnieniem. Stawiałbym na młodszego Kasiure który nie ma sobie równych na swojej pozycji w województwie i ciągnął na swoich barkach cały ciężar gry w ataku drużyny juniorów gdyż nie było tam tak na prawde atakującego oraz nie wiem dlaczego nie wymienionego libero - Skrzyńskiego który ma niezłomny charakter wole walki, potrzebne umiejętności oraz doświadczenie wyniesione z Sobieskiego Lublin.
Ja uważam jednak po mimo wszystko ze będzie III liga w Cukrowniku i powiem więcej będzie pełen przedstawiony przez p. Stępkowskiego skład. Jestem troszke bliżej związany z Cukrownikiem i wiem że również juniorzy nie będą tylko uzupełnieniem kady a raczej jej wzmocnieniem. Stawiałbym na młodszego Kasiure który nie ma sobie równych na swojej pozycji w województwie i ciągnął na swoich barkach cały ciężar gry w ataku drużyny juniorów gdyż nie było tam tak na prawde atakującego oraz nie wiem dlaczego nie wymienionego libero - Skrzyńskiego który ... rozwiń
Avatar
kibic / 9 maja 2012 o 22:30
0
Znam chłopaków, sam grałem przez jakiś czas z nimi, teraz grywam amatorsko i wiem jak to wygląda dlatego. Każdy z nich narzeka że nie chce wracać bo co jest szansa na awans to brak kasy sprawia że w zasadzie grają o nic bo nie dość że nie mają za to nagród pieniężnych to w zasadzie również sportowy awans nie wchodzi w grę. Co do Olejniczka to nie wiem jak to dokładnie wygląda, słyszałem o tym że z Avią podpisał umowę na 3 lata, usłyszałem że poszedł tam na zasadzie wypożyczenia. Wiem jednak że te "darmowe" wypożyczenia wcale tak ładnie nie wyglądają bo chłopaki nawet kilka dni przed rozpoczęciem sezonu nie wiedzieli na czym stoją i czy będą mogli grać w drużynach w których rozpoczęli treningi (wyjątkiem Ci którzy byli w politechnice) bo prezes pomimo że Cukrownik nie grał w rozgrywkach nie chciał za darmo ich wypożyczyć czym zaprzeczał swoim własnym słowom (wcześniej obiecywał że tak właśnie będzie). Obstawiam że z kadry przedstawionej przeze mnie wyżej z własnej woli w Cukrowniku zagrają może jedynie Kępka i Grzegorczyk, dla pozostałych jeśli się na to zdecydują będzie to zło konieczne. Fajnie że był taki klub i chwała za to ludziom którzy odpowiadają za stworzenie Cukrownika, trzeba jednak wiedzieć kiedy ze sceny zejść bo obecnie to kolos na glinianych nogach który skutecznie blokuje możliwość rozwoju tym chłopakom.
Znam chłopaków, sam grałem przez jakiś czas z nimi, teraz grywam amatorsko i wiem jak to wygląda dlatego. Każdy z nich narzeka że nie chce wracać bo co jest szansa na awans to brak kasy sprawia że w zasadzie grają o nic bo nie dość że nie mają za to nagród pieniężnych to w zasadzie również sportowy awans nie wchodzi w grę. Co do Olejniczka to nie wiem jak to dokładnie wygląda, słyszałem o tym że z Avią podpisał umowę na 3 lata, usłyszałem że poszedł tam na zasadzie wypożyczenia. Wiem jednak że te "darmowe" wypożyczenia wcale tak ła... rozwiń
Avatar
były siatkarz / 9 maja 2012 o 17:42
0
[quote name='kibic' timestamp='1336560024' post='628681']
Gada głupoty aż się patrzeć nie chce. Nikt nie chce wracać do tego klubu:
-Bieńko- zdecydowanie nie będzie chciał grać o awans na który nie stać klubu, do tego grać za darmo
-Stachyra- wyjechał za granicę
-Szawracki- świetnie zagrał w barwach Bełżyc w pucharze polski ostatnio i nie sądzę żeby chciał się stamtąd ruszać,zwłaszcza do klubu w którym miałby niepewną przyszłość
-Ciszewski- nie gra w żadnym klubie i po roku ma być zbawieniem Cukrownika ??
-Kasiura - wobec studiów w białej nie będzie mu się chciało dojeżdżać do lbn, zapewne za własną kasę. Poza tym w białej ma być 3 liga
-Wieczerniak-był w tym roku grającym trenerem w Piaskach i pewnie chciałby tam zostać bo przynajmniej ma z tego jakąś kasę i satysfakcje
-Kociuba- od kilku lat chce się wydostać z tego klubu bezskutecznie i wątpie żeby to się nagle zmieniło
-Toborek- też by pewnie nie chciał wracać tym bardziej że studiuje na politechnice
-Kostrzewa- jemu pewnie wszystko jedno bo w tamtym roku dołączył do Cukrownika i może jeszcze nie ma dość tego klubu
-Czerwiński-nie będzie mu się chciało grać bez perspektyw awansu czyt. bez składu którego nie będzie
-Kossowski-wypożyczony do Piask, ale pewnie pogra gdzie będzie mógł
-Wolszczak-ma rozwaloną nogę i nie będzie już wbrew temu co gada tu p.Stępkowski grał w siatkówkę już nigdy
-Szkutnik-jak zagra dla Cukrowni to tylko na siłę bo ma już dość tego klubu
-Olejniczek-chyba ma jeszcze ważne wypożyczenie do Avii na 2 lata
-Kępka-on może wróci
-Skubiszewski-problemy z kolanem i małe dziecko...nie będzie grał
-Grzegorczyk...może
Powodzenia także z juniorami którzy nie grają jeszcze na tym poziomie. Cukrownik powinien się rozpaść i dać szansę gry tym ludziom gdziekolwiek chcą.
[/quote]

Widać że "kibic" jest nieźle zorientowany w sytuacji kadrowej, tylko jest pewne ale. To że ci wszyscy zawodnicy grali na wypożyczeniu (za darmo)w innych klubach dzięki dobrej woli Cukrownika, nie znaczy że tak będzie dalej.
Jeśli trzeba będzie zapłacić za koszty wyszkolenia, to Cukrownik może zebrać niezłą kasę. Warto o tym pamiętać.
Olejniczek nie mógł być wypożyczony na dwa lata, wolno tylko na jeden sezon. Jeśli wypożyczenie ma być dłuższe, to się wszystko załatwia od nowa.
[quote name='kibic' timestamp='1336560024' post='628681']
Gada głupoty aż się patrzeć nie chce. Nikt nie chce wracać do tego klubu:
-Bieńko- zdecydowanie nie będzie chciał grać o awans na który nie stać klubu, do tego grać za darmo
-Stachyra- wyjechał za granicę
-Szawracki- świetnie zagrał w barwach Bełżyc w pucharze polski ostatnio i nie sądzę żeby chciał się stamtąd ruszać,zwłaszcza do klubu w którym miałby niepewną przyszłość
-Ciszewski- nie gra w żadnym klubie i po roku ma być zbawien... rozwiń
Avatar
kibic / 9 maja 2012 o 12:40
0
Gada głupoty aż się patrzeć nie chce. Nikt nie chce wracać do tego klubu:
-Bieńko- zdecydowanie nie będzie chciał grać o awans na który nie stać klubu, do tego grać za darmo
-Stachyra- wyjechał za granicę
-Szawracki- świetnie zagrał w barwach Bełżyc w pucharze polski ostatnio i nie sądzę żeby chciał się stamtąd ruszać,zwłaszcza do klubu w którym miałby niepewną przyszłość
-Ciszewski- nie gra w żadnym klubie i po roku ma być zbawieniem Cukrownika ??
-Kasiura - wobec studiów w białej nie będzie mu się chciało dojeżdżać do lbn, zapewne za własną kasę. Poza tym w białej ma być 3 liga
-Wieczerniak-był w tym roku grającym trenerem w Piaskach i pewnie chciałby tam zostać bo przynajmniej ma z tego jakąś kasę i satysfakcje
-Kociuba- od kilku lat chce się wydostać z tego klubu bezskutecznie i wątpie żeby to się nagle zmieniło
-Toborek- też by pewnie nie chciał wracać tym bardziej że studiuje na politechnice
-Kostrzewa- jemu pewnie wszystko jedno bo w tamtym roku dołączył do Cukrownika i może jeszcze nie ma dość tego klubu
-Czerwiński-nie będzie mu się chciało grać bez perspektyw awansu czyt. bez składu którego nie będzie
-Kossowski-wypożyczony do Piask, ale pewnie pogra gdzie będzie mógł
-Wolszczak-ma rozwaloną nogę i nie będzie już wbrew temu co gada tu p.Stępkowski grał w siatkówkę już nigdy
-Szkutnik-jak zagra dla Cukrowni to tylko na siłę bo ma już dość tego klubu
-Olejniczek-chyba ma jeszcze ważne wypożyczenie do Avii na 2 lata
-Kępka-on może wróci
-Skubiszewski-problemy z kolanem i małe dziecko...nie będzie grał
-Grzegorczyk...może
Powodzenia także z juniorami którzy nie grają jeszcze na tym poziomie. Cukrownik powinien się rozpaść i dać szansę gry tym ludziom gdziekolwiek chcą.
Gada głupoty aż się patrzeć nie chce. Nikt nie chce wracać do tego klubu:
-Bieńko- zdecydowanie nie będzie chciał grać o awans na który nie stać klubu, do tego grać za darmo
-Stachyra- wyjechał za granicę
-Szawracki- świetnie zagrał w barwach Bełżyc w pucharze polski ostatnio i nie sądzę żeby chciał się stamtąd ruszać,zwłaszcza do klubu w którym miałby niepewną przyszłość
-Ciszewski- nie gra w żadnym klubie i po roku ma być zbawieniem Cukrownika ??
-Kasiura - wobec studiów w białej nie będzie mu się chciało doje... rozwiń
Avatar
student / 7 maja 2012 o 20:51
0
budżet AZS-u w II lidze nie był większy a na III ligę aż tyle potrzeba -kto tą kasę pod stolikiem łapu-capu?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt 0 0

Nie dłużej niż do końca listopada ma potrwać urządzanie skweru między ul. Szczecińską i Warmińską (os. Świt).

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym
21 lipca 2018, 18:00

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 18 w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się koncert z cyklu Fonie Lublina pt. Kamienica Rynek 17 - Bracia Wieniawscy.

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS 0 0

Wakacyjne remonty planuje UMCS na terenie miasteczka akademickiego. Uczelnia szuka wykonawcy, który wyremontuje zniszczone chodniki i schody w okolicach akademików.

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia
galeria

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia 17 6

Zdjęcia samolotu przysłał do nas Czytelnik.

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend
20 lipca 2018, 21:00

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kanadyjski thriller Głusza, kultowe Zaklęte rewiry Majewskiego i komedia Za jakie grzechy, dobry Boże? to propozycje Kina Perła na najbliższy weekend. Projekcje o godz. 21 przy ul. Bernardyńskiej 15.

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy
galeria

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy 10 9

Rozpoczął się proces pięciu Romów, oskarżonych o pobicie kucharzy z puławskiej pizzerii „Desperado”. Wszyscy odpowiadają za napaść z powodu przynależności narodowej. Mieli również grozić swoim ofiarom i ich rodzinom.

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika 1 12

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy, który miał być zaporą przed dzikami roznoszącymi ASF. Z pomysłu swojego poprzednika ostatecznie zrezygnował czwartek obecny minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 1

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 3 1

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 14 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 8

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.