Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SIATKÓWKA

13 maja 2012 r.
13:40
Edytuj ten wpis

Mariusz Kowalski zwolniony z Avii Świdnik

0 28 A A
Mariusz Kowalski tylko jeden sezon był szkoleniowcem Avii (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)
Mariusz Kowalski tylko jeden sezon był szkoleniowcem Avii (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)

Zarząd świdnickiego klubu rozwiązał umowę z trenerem Mariuszem Kowalskim. Popularnemu „Kowalowi” nie udało się wywalczyć awansu do pierwszej ligi i rozstaje się z „żółto-niebieskimi”. Jego miejsce zajmie Marcin Jarosz, kapitan zespołu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po ubiegłorocznym spadku w Avii nastawiano się tylko na roczny pobyt w II lidze. Celem postawionym przed zespołem i trenerem Kowalskim, następcą Grzegorza Rysia, był powrót na zaplecze PlusLigi. Nie udało się. Na przeszkodzie, już w finale play-off, stanął AKS V LO Rzeszów. Po dramatycznej rywalizacji świdniczanie przegrali 2-3 i zakończyli rozgrywki w swojej grupie tylko na drugim miejscu. W turnieju mistrzów wystąpią rzeszowianie.

Wobec niepowodzenia zarząd „żółto-niebieskich” wyciągnął konsekwencje. – Trener, razem z zespołem nie zrealizował postawionego celu. Stąd nie mogło być zaskoczenia, że podziękowaliśmy Kowalskiemu za pracę – tłumaczy Roman Lis, wiceprezes Avii.

– Razem z zespołem zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy, by ograć AKS – mówi Mariusz Kowalski. – Zawodnicy pokazali, że potrafią być mocni psychicznie, kiedy podnieśli się ze stanu 0-2 i doprowadzili rywalizację do remisu. Uważam, że swoją pracę wykonałem najlepiej jak tylko umiałem. Szkoda, że klub się ze mną rozstaje.

Razem z trenerem II-ligowca opuszcza też Jakub Kaźmierski. Środkowy został sprowadzony do Świdnika w trybie awaryjnym przez Mariusza Kowalskiego. – Nie jesteśmy zadowoleni z jego postawy – tłumaczy Marian Chałas, prezes Avii.

Następcą trenera Kowalskiego będzie Marcin Jarosz. W minionym sezonie kapitan zespołu, z powodu złamania nogi, nie miał zbyt wielu okazji do gry. W pierwszej rundzie najpierw leczył kontuzję, a następnie przechodził rehabilitację. – Będę grającym trenerem – potwierdza Jarosz, który w sobotę bawił się na weselu swojego brata Jakuba, reprezentacyjnego atakującego.

– Nowy trener otrzyma zadanie budowania zespołu na nowy sezon – mówi prezes Avii Marian Chałas.

– Czy możemy spodziewać się roszad w kadrze? – pytamy. – Na konkretną odpowiedź jest jeszcze za wcześnie. W środę spotykam się z zarządem i będziemy omawiać szczegóły mojej pracy – ujawnia Jarosz.

Obecnie siatkarze otrzymali kilka dni wolnego. Laba potrwa do końca tygodnia. Do swoich zajęć zawodnicy powrócą 21 maja. Wtedy też powinny rozpocząć się konkretne rozmowy władz klubu z graczami, w sprawie nowych kontraktów.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Emigrant Koala / 19 maja 2012 o 09:08
0
Wczoraj się dowiedziałem od znajomych że podczas meczu pomiędzy Avią a Jadarem w Świdniku pojawili się kibice piłki nożnej na sektorze Avii i zrobili totalną obore bo inaczej tego nie da się nazwać.
Krzyczeć na meczu cyt"Broń Radom i że w Radomiu jest tylko Broń" i wrzucać na kibiców gości to jest chore i nienormalne ponieważ
1-nie wiadomo komu oni kibicują w sekcji piłki nożnej w Radomiu więc to posunięcie kiboli Avii to idiotyzm.
2-po meczu grupą 20 osobową chcieliście atakować 5 osób -WSTYD !!!
3-Jedna osoba Was powstrzymała więc stwierdzam fakt że nie warto się Was bać.
4-PRZYNOSICIE WSTYD KIBICOM SIATKÓWKI LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ.
5-Gdy kibice Jadaru zostali przeproszenie przez kibiców Avii (siatkówki) to powstała propaganda że Kibice Siatkówki to konfidenci i różne tego typu osobowości.
6-Nie wpier***ajcie się do spraw kibicowskich siatkówki.
Wczoraj się dowiedziałem od znajomych że podczas meczu pomiędzy Avią a Jadarem w Świdniku pojawili się kibice piłki nożnej na sektorze Avii i zrobili totalną obore bo inaczej tego nie da się nazwać.
Krzyczeć na meczu cyt"Broń Radom i że w Radomiu jest tylko Broń" i wrzucać na kibiców gości to jest chore i nienormalne ponieważ
1-nie wiadomo komu oni kibicują w sekcji piłki nożnej w Radomiu więc to posunięcie kiboli Avii to idiotyzm.
2-po meczu grupą 20 osobową chcieliście atakować 5 osób -WSTYD !!!
rozwiń
Avatar
Avia Piotrek / 19 maja 2012 o 08:51
0
Damian Łagowski dawaj na sektor musicz być kolego i dopingować naszych siatkarzy w awansie do I ligi .
Avatar
DAMIAN ŁAGOWSKI / 18 maja 2012 o 17:46
0
dopinguje avię od 5 lat .i powiem wam to że u lemieszka nie można było wejść na trening i zobaczyć jak chłopaki trenują to czysty fałsz .ja sam byłem wielokrotnie na treningu . Nawet zawodnicy mnie zapraszali bo po tylu latach dopingowania avii mam bardzo przyjazne stosunki z zawodnikami.a co do Kowala to był dobrym trenerem .Ja osobiście choć nie mogłem być w rzeszowie .chce powiedzieć że odwalił dobrą robotę a to sędzia spier***ił 4 set avii .Lemieszek też nie był złym trenerem dzięki niemu przez parę lat byliśmy w czołówce 1 ligi i walczyliśmy o PLS a spadek z ligi- przegrane mecze były problememem w głowach zawodników a to nie wina trenera .choć jest współodpowiedzialny za spadek.A Grzegorz Ryś przyszedł za pózno kiedy nic już nie można było zrobić.
.Ale jedno jest pewne trzeba zarząd zmienić bo inaczej nic nie będzie
dopinguje avię od 5 lat .i powiem wam to że u lemieszka nie można było wejść na trening i zobaczyć jak chłopaki trenują to czysty fałsz .ja sam byłem wielokrotnie na treningu . Nawet zawodnicy mnie zapraszali bo po tylu latach dopingowania avii mam bardzo przyjazne stosunki z zawodnikami.a co do Kowala to był dobrym trenerem .Ja osobiście choć nie mogłem być w rzeszowie .chce powiedzieć że odwalił dobrą robotę a to sędzia spier***ił 4 set avii .Lemieszek też nie był złym trenerem dzięki niemu przez parę lat byliśmy w czołówce 1 ligi i walc... rozwiń
Avatar
DAMIAN ŁAGOWSKI / 18 maja 2012 o 17:45
0
dopinguje avię od 5 lat .i powiem wam to że u lemieszka nie można było wejść na trening i zobaczyć jak chłopaki trenują to czysty fałsz .ja sam byłem wielokrotnie na treningu . Nawet zawodnicy mnie zapraszali bo po tylu latach dopingowania avii mam bardzo przyjazne stosunki z zawodnikami.a co do Kowala to był dobrym trenerem .Ja osobiście choć nie mogłem być w rzeszowie .chce powiedzieć że odwalił dobrą robotę a to sędzia spier***ił 4 set avii .Lemieszek też nie był złym trenerem dzięki niemu przez parę lat byliśmy w czołówce 1 ligi i walczyliśmy o PLS a spadek z ligi- przegrane mecze były problememem w głowach zawodników a to nie wina trenera .choć jest współodpowiedzialny za spadek.A Grzegorz Ryś przyszedł za pózno kiedy nic już nie można było zrobić.
.Ale jedno jest pewne trzeba zarząd zmienić bo inaczej nic nie będzie
dopinguje avię od 5 lat .i powiem wam to że u lemieszka nie można było wejść na trening i zobaczyć jak chłopaki trenują to czysty fałsz .ja sam byłem wielokrotnie na treningu . Nawet zawodnicy mnie zapraszali bo po tylu latach dopingowania avii mam bardzo przyjazne stosunki z zawodnikami.a co do Kowala to był dobrym trenerem .Ja osobiście choć nie mogłem być w rzeszowie .chce powiedzieć że odwalił dobrą robotę a to sędzia spier***ił 4 set avii .Lemieszek też nie był złym trenerem dzięki niemu przez parę lat byliśmy w czołówce 1 ligi i walc... rozwiń
Avatar
Emigrant Koala / 18 maja 2012 o 10:15
0
Szczerze mówiac nie wiadomo jakim trenerem będzie Jarosz tak samo jak nie wiedzieliśmy jakim będzie Kowalski po spadku a też było oczernianie jego osoby ale przekonaliśmy się że dogaduje się z zespołem i zabrakło troche szczęscia aby awansować.
Słyszałem że Marcin JArosz ma być GRAJĄCYM trenerem w następnym sezonie więc nie wiem jak to będzie wyglądało oby jak najlepiej.
Co do zarządu to Pan Chałas i jak i Pan Biały i reszta tych zwyrodnialców WON !!!
Błąd Waldemara Jacksona że wykłąda kase (chodzi o stadion) na piłkę nożną gdzie powinny te pieniądze być przeznaczone na siatkówke ponieważ siatkówka jest to MOIM ZDANIEM sport Narodowy a nie piłka nożna gdzie nie ma wcale osiągnięć.
Powinna powstać nowa hala bo o to ogólnie chodzi i siatkówka była i jest sportem typowo świdnickim i niech kolega z nickiem Avia TBS niech nie gada deb***izmów bo nie zna się na tym ,a z tego co słyszałęm to TBS-y to banda gnojków gimnazjalistów którzy robią z siebie WIELKICH Kibiców AVII ŚWIDNIK.
Pieniądze powinny być wyłożone na sport gdzie jest więcej osiągnięć.
Szczerze mówiac nie wiadomo jakim trenerem będzie Jarosz tak samo jak nie wiedzieliśmy jakim będzie Kowalski po spadku a też było oczernianie jego osoby ale przekonaliśmy się że dogaduje się z zespołem i zabrakło troche szczęscia aby awansować.
Słyszałem że Marcin JArosz ma być GRAJĄCYM trenerem w następnym sezonie więc nie wiem jak to będzie wyglądało oby jak najlepiej.
Co do zarządu to Pan Chałas i jak i Pan Biały i reszta tych zwyrodnialców WON !!!
Błąd Waldemara Jacksona że wykłąda kase (chodzi o stadion) na... rozwiń
Avatar
Tylko prawda / 18 maja 2012 o 09:40
0
[quote name='kibic*od*zawsze*' timestamp='1337262667' post='631068']
Uwielbiam czytać te Wasze dywagacje na temat siatkówki świdnickiej. Wszyscy jesteście "specjalistami" od siatkarskich poczynań. Obrażacie i ośmieszacie wszystkich i wszystko. Gdyby nie prezes Chałas, to siatkówki dawno juz by nie było, bo nikomu nie chciałoby się tego ciągnąć i miec tylko z tego powodu problemy .
Jeśli chodzi o Lemieszka to suma sumarum był chyba najlepszym ostatnio trenerem, tylko trochę się chłop pogubił i stracił panowanie nad drużyną a szkoda, bo gdyby chłop się wziął w garść to może nie byłoby tak źle, z jego doświadczeniem i posłuchem u chłopaków.
Kowal nigdy nie był i nie będzie trenerem, nie zna nawet elementarnych podstaw trenerki więc nie ma co się tu rozpisywać.
Jarosz natomiast... zobaczymy, "papiery" jak już tu ktoś pisał ma najlepsze z nich wszystkich i mam wielką nadzieję, że tą wiedzę wykorzysta, żeby podnieść świdnicką siatkówkę a nie już do końca ją udupić. Jesli chodzi o jego grę w ostatnim sezonie tak jak tu już ktoś wspominał, to co, chcieliście K***A żeby grał ze złamaną nogą i pozrywanymi więzadłami???? No k***a wybaczcie....

Zobaczymy co się będzie działo... mam wielką nadzieję, że ten sezon będzie przełomowym i za rok o tej porze kibice świdnickiej siatkówki będą mogli być dumni.

Pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH KIBICÓW a nie tych opluwających innych.
[/quote]

Hehe rodzina Jarosza się odezwała , Ty pewnie nie opluwasz nikogo!!!! Jarosz to ma papiery ale chyba na kablowanie na kolegow z drużyny. W nagrodę za spadek do drugiej ligi jako jedyny podpisał kontrakt na dwa lata więc siedź cicho bo jak wszystko w końcu wyjdzie na jaw to mu drużyna zrobi z dupy jesień średniowiecza :)Co do zarządu jusz sporo napisano, na układy nie ma rady, ale wszystko się kiedyś kończy więc jest nadzieja ze dojdą do władzy ludzie kochający siatkówkę.
[quote name='kibic*od*zawsze*' timestamp='1337262667' post='631068']
Uwielbiam czytać te Wasze dywagacje na temat siatkówki świdnickiej. Wszyscy jesteście "specjalistami" od siatkarskich poczynań. Obrażacie i ośmieszacie wszystkich i wszystko. Gdyby nie prezes Chałas, to siatkówki dawno juz by nie było, bo nikomu nie chciałoby się tego ciągnąć i miec tylko z tego powodu problemy .
Jeśli chodzi o Lem... rozwiń
Avatar
kibic*od*zawsze* / 17 maja 2012 o 15:51
0
Uwielbiam czytać te Wasze dywagacje na temat siatkówki świdnickiej. Wszyscy jesteście "specjalistami" od siatkarskich poczynań. Obrażacie i ośmieszacie wszystkich i wszystko. Gdyby nie prezes Chałas, to siatkówki dawno juz by nie było, bo nikomu nie chciałoby się tego ciągnąć i miec tylko z tego powodu problemy .
Jeśli chodzi o Lemieszka to suma sumarum był chyba najlepszym ostatnio trenerem, tylko trochę się chłop pogubił i stracił panowanie nad drużyną a szkoda, bo gdyby chłop się wziął w garść to może nie byłoby tak źle, z jego doświadczeniem i posłuchem u chłopaków.
Kowal nigdy nie był i nie będzie trenerem, nie zna nawet elementarnych podstaw trenerki więc nie ma co się tu rozpisywać.
Jarosz natomiast... zobaczymy, "papiery" jak już tu ktoś pisał ma najlepsze z nich wszystkich i mam wielką nadzieję, że tą wiedzę wykorzysta, żeby podnieść świdnicką siatkówkę a nie już do końca ją udupić. Jesli chodzi o jego grę w ostatnim sezonie tak jak tu już ktoś wspominał, to co, chcieliście K***A żeby grał ze złamaną nogą i pozrywanymi więzadłami???? No k***a wybaczcie....

Zobaczymy co się będzie działo... mam wielką nadzieję, że ten sezon będzie przełomowym i za rok o tej porze kibice świdnickiej siatkówki będą mogli być dumni.

Pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH KIBICÓW a nie tych opluwających innych.
Uwielbiam czytać te Wasze dywagacje na temat siatkówki świdnickiej. Wszyscy jesteście "specjalistami" od siatkarskich poczynań. Obrażacie i ośmieszacie wszystkich i wszystko. Gdyby nie prezes Chałas, to siatkówki dawno juz by nie było, bo nikomu nie chciałoby się tego ciągnąć i miec tylko z tego powodu problemy .
Jeśli chodzi o Lemieszka to suma sumarum był chyba najlepszym ostatnio trenerem, tylko trochę się chł... rozwiń
Avatar
ASPS Avia Świdnik / 16 maja 2012 o 14:38
0
Śmieszny to ty jesteś. Mówisz, że piłka nożna zawsze była lepsza od siatkówki pod względem kibicowania
jak i osiągnięć. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Avia w siatke znana jest w całej Polsce, każdy ceni
ten zespół. Co do osiągnięć to siatkarze zdobyli brązowy medal mistrzostw i taki sam wynik w PP.
Nasi zawodnicy grali w kadrze np. Wójtowicz czy Łasko. Zespół Avii również grał w eliminacjach LM.
To już tyle jeśli chodzi o osiągnięcia. Co do dopingu to jeśli chodzi o Fabryczną 3 to zawsze był solidny.
Kibice czasami jeżdżą na wyjazdy, nie było sytuacji, żeby na własnym obiekcie nie było żadnego kibica.
Wy nie mówcie źle o nas, bo u nas nikt nie uciekał z sektora nie to co na Sportowej. Nie wyzywaj nas frajerami, którzy niem potrafią się bić, bo sami tez do kibiców innych klubów nie wyskoczycie. W sumie nie mam nic do piłki nożnej w Świdniku, ale po co się spinacie to ja tego nie rozumiem. Dopingujcie u siebie,
a my u siebie nie musimy być kolegami. Niech piłkarze osiągną przynajmniej połowę tego co siatkarze to wtedy porozmawiamy. Na siatkówce się nigdy nie przeklinało,tak będzie zawsze i ty tego nie zmienisz.
Nikt nie boi się przyjść na mecze siatkówki ,bo wie, że mu się nic nie stanie. Także odwalcie się od nas, skupcie się na swoich kopaczach. pozdrAVIAm
Śmieszny to ty jesteś. Mówisz, że piłka nożna zawsze była lepsza od siatkówki pod względem kibicowania
jak i osiągnięć. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Avia w siatke znana jest w całej Polsce, każdy ceni
ten zespół. Co do osiągnięć to siatkarze zdobyli brązowy medal mistrzostw i taki sam wynik w PP.
Nasi zawodnicy grali w kadrze np. Wójtowicz czy Łasko. Zespół Avii również grał w eliminacjach LM.
To już tyle jeśli chodzi o osiągnięcia. Co do dopingu to jeśli chodzi o Fabryczną 3 to zawsze był solidny.
Kib... rozwiń
Avatar
Avia Piotrek / 16 maja 2012 o 14:14
0
To ty chyba chłopczyku historii Świdnika pod względem sportowym nie znasz.
Jebnij się w ten pusty caban i pier*** się nygusie.
Może mamy mały młynek ale nie robimy z siebie wielkich kibiców i nie zakładamy poje***ych grup MFSU o której nikt nic nie wie.
Jak wpadliście na saitkówke to nam było WSTYD za Was .
Ludzie się z nams śmiali jak na meczu Politechniki Lub z Avią krzyczeliście na Motor.
Wątpie żeby chłopaki z nogi pozwolili wam wrzucać na wroga na każdym meczu jaki jest w Świdniku w noge.
Byście ponieśli za to baaaaardzo ysokie konsekwencje.
A to co napisałęś z biciem.
Jak kibice Avii jechali do Chełma na mecz 3 kwietnia to wy jako pierwsi spier***aliście na Krępiec przed psami i nie pier*** że się bić nie umiemy czy co bo na bank byśmy sobie z takimi cwaniaczkami jak Wy poradzili.
śmieszni jesteście baaaaardzo naraaaaa nygusy
To ty chyba chłopczyku historii Świdnika pod względem sportowym nie znasz.
Jebnij się w ten pusty caban i pier*** się nygusie.
Może mamy mały młynek ale nie robimy z siebie wielkich kibiców i nie zakładamy poje***ych grup MFSU o której nikt nic nie wie.
Jak wpadliście na saitkówke to nam było WSTYD za Was .
Ludzie się z nams śmiali jak na meczu Politechniki Lub z Avią krzyczeliście na Motor.
Wątpie żeby chłopaki z nogi pozwolili wam wrzucać na wroga na każdym meczu jaki jest w Świdniku w noge.
Byście ponie... rozwiń
Avatar
Avia TBS / 16 maja 2012 o 14:01
0
hahahaha jak świdnicka siatkówka to porażka od tylu lat przecież każdy wie że w Świdniku zawsze najlepsza była piłka nożna.
A kibice siatkówki są śmieszni a zwłaszcza świdniccy którzy mają mały młynek i ich nie słychać hahahah
śmiech na sali.
W Świdniku zawsze noga bije na głowe siatkówke.
Pod względem kibicowania jak i sportu.
Bić się nawet nie umiecie frajerzy hahahaha.
Siatkofani hahahah i kultura na meczu hahaha . Co to za mecz bez przekleństw ?
pozdrAVIAm Was siatkofani naraaa hahahhaa
Avatar
Emigrant Koala / 19 maja 2012 o 09:08
0
Wczoraj się dowiedziałem od znajomych że podczas meczu pomiędzy Avią a Jadarem w Świdniku pojawili się kibice piłki nożnej na sektorze Avii i zrobili totalną obore bo inaczej tego nie da się nazwać.
Krzyczeć na meczu cyt"Broń Radom i że w Radomiu jest tylko Broń" i wrzucać na kibiców gości to jest chore i nienormalne ponieważ
1-nie wiadomo komu oni kibicują w sekcji piłki nożnej w Radomiu więc to posunięcie kiboli Avii to idiotyzm.
2-po meczu grupą 20 osobową chcieliście atakować 5 osób -WSTYD !!!
3-Jedna osoba Was powstrzymała więc stwierdzam fakt że nie warto się Was bać.
4-PRZYNOSICIE WSTYD KIBICOM SIATKÓWKI LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ.
5-Gdy kibice Jadaru zostali przeproszenie przez kibiców Avii (siatkówki) to powstała propaganda że Kibice Siatkówki to konfidenci i różne tego typu osobowości.
6-Nie wpier***ajcie się do spraw kibicowskich siatkówki.
Wczoraj się dowiedziałem od znajomych że podczas meczu pomiędzy Avią a Jadarem w Świdniku pojawili się kibice piłki nożnej na sektorze Avii i zrobili totalną obore bo inaczej tego nie da się nazwać.
Krzyczeć na meczu cyt"Broń Radom i że w Radomiu jest tylko Broń" i wrzucać na kibiców gości to jest chore i nienormalne ponieważ
1-nie wiadomo komu oni kibicują w sekcji piłki nożnej w Radomiu więc to posunięcie kiboli Avii to idiotyzm.
2-po meczu grupą 20 osobową chcieliście atakować 5 osób -WSTYD !!!
rozwiń
Avatar
Avia Piotrek / 19 maja 2012 o 08:51
0
Damian Łagowski dawaj na sektor musicz być kolego i dopingować naszych siatkarzy w awansie do I ligi .
Avatar
DAMIAN ŁAGOWSKI / 18 maja 2012 o 17:46
0
dopinguje avię od 5 lat .i powiem wam to że u lemieszka nie można było wejść na trening i zobaczyć jak chłopaki trenują to czysty fałsz .ja sam byłem wielokrotnie na treningu . Nawet zawodnicy mnie zapraszali bo po tylu latach dopingowania avii mam bardzo przyjazne stosunki z zawodnikami.a co do Kowala to był dobrym trenerem .Ja osobiście choć nie mogłem być w rzeszowie .chce powiedzieć że odwalił dobrą robotę a to sędzia spier***ił 4 set avii .Lemieszek też nie był złym trenerem dzięki niemu przez parę lat byliśmy w czołówce 1 ligi i walczyliśmy o PLS a spadek z ligi- przegrane mecze były problememem w głowach zawodników a to nie wina trenera .choć jest współodpowiedzialny za spadek.A Grzegorz Ryś przyszedł za pózno kiedy nic już nie można było zrobić.
.Ale jedno jest pewne trzeba zarząd zmienić bo inaczej nic nie będzie
dopinguje avię od 5 lat .i powiem wam to że u lemieszka nie można było wejść na trening i zobaczyć jak chłopaki trenują to czysty fałsz .ja sam byłem wielokrotnie na treningu . Nawet zawodnicy mnie zapraszali bo po tylu latach dopingowania avii mam bardzo przyjazne stosunki z zawodnikami.a co do Kowala to był dobrym trenerem .Ja osobiście choć nie mogłem być w rzeszowie .chce powiedzieć że odwalił dobrą robotę a to sędzia spier***ił 4 set avii .Lemieszek też nie był złym trenerem dzięki niemu przez parę lat byliśmy w czołówce 1 ligi i walc... rozwiń
Avatar
DAMIAN ŁAGOWSKI / 18 maja 2012 o 17:45
0
dopinguje avię od 5 lat .i powiem wam to że u lemieszka nie można było wejść na trening i zobaczyć jak chłopaki trenują to czysty fałsz .ja sam byłem wielokrotnie na treningu . Nawet zawodnicy mnie zapraszali bo po tylu latach dopingowania avii mam bardzo przyjazne stosunki z zawodnikami.a co do Kowala to był dobrym trenerem .Ja osobiście choć nie mogłem być w rzeszowie .chce powiedzieć że odwalił dobrą robotę a to sędzia spier***ił 4 set avii .Lemieszek też nie był złym trenerem dzięki niemu przez parę lat byliśmy w czołówce 1 ligi i walczyliśmy o PLS a spadek z ligi- przegrane mecze były problememem w głowach zawodników a to nie wina trenera .choć jest współodpowiedzialny za spadek.A Grzegorz Ryś przyszedł za pózno kiedy nic już nie można było zrobić.
.Ale jedno jest pewne trzeba zarząd zmienić bo inaczej nic nie będzie
dopinguje avię od 5 lat .i powiem wam to że u lemieszka nie można było wejść na trening i zobaczyć jak chłopaki trenują to czysty fałsz .ja sam byłem wielokrotnie na treningu . Nawet zawodnicy mnie zapraszali bo po tylu latach dopingowania avii mam bardzo przyjazne stosunki z zawodnikami.a co do Kowala to był dobrym trenerem .Ja osobiście choć nie mogłem być w rzeszowie .chce powiedzieć że odwalił dobrą robotę a to sędzia spier***ił 4 set avii .Lemieszek też nie był złym trenerem dzięki niemu przez parę lat byliśmy w czołówce 1 ligi i walc... rozwiń
Avatar
Emigrant Koala / 18 maja 2012 o 10:15
0
Szczerze mówiac nie wiadomo jakim trenerem będzie Jarosz tak samo jak nie wiedzieliśmy jakim będzie Kowalski po spadku a też było oczernianie jego osoby ale przekonaliśmy się że dogaduje się z zespołem i zabrakło troche szczęscia aby awansować.
Słyszałem że Marcin JArosz ma być GRAJĄCYM trenerem w następnym sezonie więc nie wiem jak to będzie wyglądało oby jak najlepiej.
Co do zarządu to Pan Chałas i jak i Pan Biały i reszta tych zwyrodnialców WON !!!
Błąd Waldemara Jacksona że wykłąda kase (chodzi o stadion) na piłkę nożną gdzie powinny te pieniądze być przeznaczone na siatkówke ponieważ siatkówka jest to MOIM ZDANIEM sport Narodowy a nie piłka nożna gdzie nie ma wcale osiągnięć.
Powinna powstać nowa hala bo o to ogólnie chodzi i siatkówka była i jest sportem typowo świdnickim i niech kolega z nickiem Avia TBS niech nie gada deb***izmów bo nie zna się na tym ,a z tego co słyszałęm to TBS-y to banda gnojków gimnazjalistów którzy robią z siebie WIELKICH Kibiców AVII ŚWIDNIK.
Pieniądze powinny być wyłożone na sport gdzie jest więcej osiągnięć.
Szczerze mówiac nie wiadomo jakim trenerem będzie Jarosz tak samo jak nie wiedzieliśmy jakim będzie Kowalski po spadku a też było oczernianie jego osoby ale przekonaliśmy się że dogaduje się z zespołem i zabrakło troche szczęscia aby awansować.
Słyszałem że Marcin JArosz ma być GRAJĄCYM trenerem w następnym sezonie więc nie wiem jak to będzie wyglądało oby jak najlepiej.
Co do zarządu to Pan Chałas i jak i Pan Biały i reszta tych zwyrodnialców WON !!!
Błąd Waldemara Jacksona że wykłąda kase (chodzi o stadion) na... rozwiń
Avatar
Tylko prawda / 18 maja 2012 o 09:40
0
[quote name='kibic*od*zawsze*' timestamp='1337262667' post='631068']
Uwielbiam czytać te Wasze dywagacje na temat siatkówki świdnickiej. Wszyscy jesteście "specjalistami" od siatkarskich poczynań. Obrażacie i ośmieszacie wszystkich i wszystko. Gdyby nie prezes Chałas, to siatkówki dawno juz by nie było, bo nikomu nie chciałoby się tego ciągnąć i miec tylko z tego powodu problemy .
Jeśli chodzi o Lemieszka to suma sumarum był chyba najlepszym ostatnio trenerem, tylko trochę się chłop pogubił i stracił panowanie nad drużyną a szkoda, bo gdyby chłop się wziął w garść to może nie byłoby tak źle, z jego doświadczeniem i posłuchem u chłopaków.
Kowal nigdy nie był i nie będzie trenerem, nie zna nawet elementarnych podstaw trenerki więc nie ma co się tu rozpisywać.
Jarosz natomiast... zobaczymy, "papiery" jak już tu ktoś pisał ma najlepsze z nich wszystkich i mam wielką nadzieję, że tą wiedzę wykorzysta, żeby podnieść świdnicką siatkówkę a nie już do końca ją udupić. Jesli chodzi o jego grę w ostatnim sezonie tak jak tu już ktoś wspominał, to co, chcieliście K***A żeby grał ze złamaną nogą i pozrywanymi więzadłami???? No k***a wybaczcie....

Zobaczymy co się będzie działo... mam wielką nadzieję, że ten sezon będzie przełomowym i za rok o tej porze kibice świdnickiej siatkówki będą mogli być dumni.

Pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH KIBICÓW a nie tych opluwających innych.
[/quote]

Hehe rodzina Jarosza się odezwała , Ty pewnie nie opluwasz nikogo!!!! Jarosz to ma papiery ale chyba na kablowanie na kolegow z drużyny. W nagrodę za spadek do drugiej ligi jako jedyny podpisał kontrakt na dwa lata więc siedź cicho bo jak wszystko w końcu wyjdzie na jaw to mu drużyna zrobi z dupy jesień średniowiecza :)Co do zarządu jusz sporo napisano, na układy nie ma rady, ale wszystko się kiedyś kończy więc jest nadzieja ze dojdą do władzy ludzie kochający siatkówkę.
[quote name='kibic*od*zawsze*' timestamp='1337262667' post='631068']
Uwielbiam czytać te Wasze dywagacje na temat siatkówki świdnickiej. Wszyscy jesteście "specjalistami" od siatkarskich poczynań. Obrażacie i ośmieszacie wszystkich i wszystko. Gdyby nie prezes Chałas, to siatkówki dawno juz by nie było, bo nikomu nie chciałoby się tego ciągnąć i miec tylko z tego powodu problemy .
Jeśli chodzi o Lem... rozwiń
Avatar
kibic*od*zawsze* / 17 maja 2012 o 15:51
0
Uwielbiam czytać te Wasze dywagacje na temat siatkówki świdnickiej. Wszyscy jesteście "specjalistami" od siatkarskich poczynań. Obrażacie i ośmieszacie wszystkich i wszystko. Gdyby nie prezes Chałas, to siatkówki dawno juz by nie było, bo nikomu nie chciałoby się tego ciągnąć i miec tylko z tego powodu problemy .
Jeśli chodzi o Lemieszka to suma sumarum był chyba najlepszym ostatnio trenerem, tylko trochę się chłop pogubił i stracił panowanie nad drużyną a szkoda, bo gdyby chłop się wziął w garść to może nie byłoby tak źle, z jego doświadczeniem i posłuchem u chłopaków.
Kowal nigdy nie był i nie będzie trenerem, nie zna nawet elementarnych podstaw trenerki więc nie ma co się tu rozpisywać.
Jarosz natomiast... zobaczymy, "papiery" jak już tu ktoś pisał ma najlepsze z nich wszystkich i mam wielką nadzieję, że tą wiedzę wykorzysta, żeby podnieść świdnicką siatkówkę a nie już do końca ją udupić. Jesli chodzi o jego grę w ostatnim sezonie tak jak tu już ktoś wspominał, to co, chcieliście K***A żeby grał ze złamaną nogą i pozrywanymi więzadłami???? No k***a wybaczcie....

Zobaczymy co się będzie działo... mam wielką nadzieję, że ten sezon będzie przełomowym i za rok o tej porze kibice świdnickiej siatkówki będą mogli być dumni.

Pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH KIBICÓW a nie tych opluwających innych.
Uwielbiam czytać te Wasze dywagacje na temat siatkówki świdnickiej. Wszyscy jesteście "specjalistami" od siatkarskich poczynań. Obrażacie i ośmieszacie wszystkich i wszystko. Gdyby nie prezes Chałas, to siatkówki dawno juz by nie było, bo nikomu nie chciałoby się tego ciągnąć i miec tylko z tego powodu problemy .
Jeśli chodzi o Lemieszka to suma sumarum był chyba najlepszym ostatnio trenerem, tylko trochę się chł... rozwiń
Avatar
ASPS Avia Świdnik / 16 maja 2012 o 14:38
0
Śmieszny to ty jesteś. Mówisz, że piłka nożna zawsze była lepsza od siatkówki pod względem kibicowania
jak i osiągnięć. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Avia w siatke znana jest w całej Polsce, każdy ceni
ten zespół. Co do osiągnięć to siatkarze zdobyli brązowy medal mistrzostw i taki sam wynik w PP.
Nasi zawodnicy grali w kadrze np. Wójtowicz czy Łasko. Zespół Avii również grał w eliminacjach LM.
To już tyle jeśli chodzi o osiągnięcia. Co do dopingu to jeśli chodzi o Fabryczną 3 to zawsze był solidny.
Kibice czasami jeżdżą na wyjazdy, nie było sytuacji, żeby na własnym obiekcie nie było żadnego kibica.
Wy nie mówcie źle o nas, bo u nas nikt nie uciekał z sektora nie to co na Sportowej. Nie wyzywaj nas frajerami, którzy niem potrafią się bić, bo sami tez do kibiców innych klubów nie wyskoczycie. W sumie nie mam nic do piłki nożnej w Świdniku, ale po co się spinacie to ja tego nie rozumiem. Dopingujcie u siebie,
a my u siebie nie musimy być kolegami. Niech piłkarze osiągną przynajmniej połowę tego co siatkarze to wtedy porozmawiamy. Na siatkówce się nigdy nie przeklinało,tak będzie zawsze i ty tego nie zmienisz.
Nikt nie boi się przyjść na mecze siatkówki ,bo wie, że mu się nic nie stanie. Także odwalcie się od nas, skupcie się na swoich kopaczach. pozdrAVIAm
Śmieszny to ty jesteś. Mówisz, że piłka nożna zawsze była lepsza od siatkówki pod względem kibicowania
jak i osiągnięć. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Avia w siatke znana jest w całej Polsce, każdy ceni
ten zespół. Co do osiągnięć to siatkarze zdobyli brązowy medal mistrzostw i taki sam wynik w PP.
Nasi zawodnicy grali w kadrze np. Wójtowicz czy Łasko. Zespół Avii również grał w eliminacjach LM.
To już tyle jeśli chodzi o osiągnięcia. Co do dopingu to jeśli chodzi o Fabryczną 3 to zawsze był solidny.
Kib... rozwiń
Avatar
Avia Piotrek / 16 maja 2012 o 14:14
0
To ty chyba chłopczyku historii Świdnika pod względem sportowym nie znasz.
Jebnij się w ten pusty caban i pier*** się nygusie.
Może mamy mały młynek ale nie robimy z siebie wielkich kibiców i nie zakładamy poje***ych grup MFSU o której nikt nic nie wie.
Jak wpadliście na saitkówke to nam było WSTYD za Was .
Ludzie się z nams śmiali jak na meczu Politechniki Lub z Avią krzyczeliście na Motor.
Wątpie żeby chłopaki z nogi pozwolili wam wrzucać na wroga na każdym meczu jaki jest w Świdniku w noge.
Byście ponieśli za to baaaaardzo ysokie konsekwencje.
A to co napisałęś z biciem.
Jak kibice Avii jechali do Chełma na mecz 3 kwietnia to wy jako pierwsi spier***aliście na Krępiec przed psami i nie pier*** że się bić nie umiemy czy co bo na bank byśmy sobie z takimi cwaniaczkami jak Wy poradzili.
śmieszni jesteście baaaaardzo naraaaaa nygusy
To ty chyba chłopczyku historii Świdnika pod względem sportowym nie znasz.
Jebnij się w ten pusty caban i pier*** się nygusie.
Może mamy mały młynek ale nie robimy z siebie wielkich kibiców i nie zakładamy poje***ych grup MFSU o której nikt nic nie wie.
Jak wpadliście na saitkówke to nam było WSTYD za Was .
Ludzie się z nams śmiali jak na meczu Politechniki Lub z Avią krzyczeliście na Motor.
Wątpie żeby chłopaki z nogi pozwolili wam wrzucać na wroga na każdym meczu jaki jest w Świdniku w noge.
Byście ponie... rozwiń
Avatar
Avia TBS / 16 maja 2012 o 14:01
0
hahahaha jak świdnicka siatkówka to porażka od tylu lat przecież każdy wie że w Świdniku zawsze najlepsza była piłka nożna.
A kibice siatkówki są śmieszni a zwłaszcza świdniccy którzy mają mały młynek i ich nie słychać hahahah
śmiech na sali.
W Świdniku zawsze noga bije na głowe siatkówke.
Pod względem kibicowania jak i sportu.
Bić się nawet nie umiecie frajerzy hahahaha.
Siatkofani hahahah i kultura na meczu hahaha . Co to za mecz bez przekleństw ?
pozdrAVIAm Was siatkofani naraaa hahahhaa
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 5 9

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 0 2

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 2 1

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 48 12

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 37 26

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców