Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SIATKÓWKA

28 grudnia 2012 r.
17:07
Edytuj ten wpis

Zmiany w kadrze Cukrownika Lublin

0 10 A A
Jak się okazuje derbowy mecz z Avią Świdnik nie był dla siatkarzy Cukrownika jednorazowym występem n
Jak się okazuje derbowy mecz z Avią Świdnik nie był dla siatkarzy Cukrownika jednorazowym występem n

Lubelski beniaminek nie ma łatwego życia. Po pierwszej rundzie zespół trenera Mateusza Kuśmierza zamyka stawkę ekip rywalizujących w grupie czwartej II ligi. Siatkarze z ul. Krochmalnej nie zasmakowali jeszcze wygranej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na ich koncie są tylko dwa punkty, wywalczone po pięciosetowych porażkach z SMS PZPS Spała i Wisłokiem Strzyżów.

Wydaje się, że los nie jest przychylny II-ligowym debiutantom. Z kontuzją kolana zmaga się przyjmujący Wojciech Czerwiński. Uraz jest na tyle poważny, że nie wiadomo, kiedy kapitan Cukrownika powróci na parkiet, aby pomóc kolegom. Jakby tego było mało, lublinianie nie będą mogli liczyć na Jarosława Raraka. Libero pożegnał się z kolegami na czwartkowym treningu.

– Jarek od nowego roku rozpoczyna pracę w Warszawie i raczej będzie mu trudno pojawiać się w treningach i meczach – tłumaczy szkoleniowiec Mateusz Kuśmierz.

W związku z tymi kłopotami klub zamierza uzupełnić skład. – Trener zapowiedział, że na libero przyjdzie Michał Piłat, który ostatnio występował w Tempie Chełm – mówi środkowy Maciej Krzaczek. Piłat znany jest lubelskim kibicom. W poprzednim sezonie siatkarz grał na tej pozycji w II-ligowym AZS Politechnice Lubelskiej. – Dobrze, że Michał zgodził się grać z nami – cieszy się środkowy.

Na przyjęciu pojawi się wychowanek Avii Świdnik Grzegorz Kisiel (rocznik 1992). – To siatkarz z pokolenia Łukasza Wróbla i Macieja Kołodziejczyka, którzy jeszcze dwa lata temu grali w zespole juniorów – tłumaczy Zbigniew Biały, członek zarządu Avii.

Wróbel i Kołodziejczyk są obecnie w szerokiej kadrze lidera czwartej grupy II ligi. Przyjmujący Kołodziejczyk zaliczył ostatnio kilka dobrych występów w ekipie ze Świdnika, m.in. w derbach z Cukrownikiem. – Mamy nadzieję, że Grzegorz pomoże lubelskiej drużynie w walce w II lidze – dodaje Biały.

– Wysłaliśmy już dokumenty nowego przyjmującego do Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Być może już w najbliższym meczu z Wisłokiem Strzyżów będziemy mogli z niego skorzystać – mówi Jerzy Stępkowski, prezes lubelskiego klubu.

ZMIENIAJĄ HALĘ

Zmiany kadrowe to nie koniec nowości dla kibiców Cukrownika. Wszystkie mecze rundy rewanżowej zespół rozegra w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich. Na tym obiekcie rozegrano już derby z Avią. – Tak postanowiły władze miasta Lublin, naszego sponsora. To dobre rozwiązanie, więcej kibiców będzie mogło nas oglądać – tłumaczy prezes Stępkowski.

Zadowoleni są też sami zawodnicy. – Cieszy nas taka decyzja. I tak przez dwa dni trenujemy na tym obiekcie. Ta hala jest wysoka, sprzyja grze w siatkówkę – podkreśla Maciej Krzaczek.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kadłubek / 31 grudnia 2012 r. o 13:29
ludzie czy WY majce pojęcie o SIATKÓWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jaki poziom reprezentuje w/w zawodnicy /!?pomiędzy III ligą / lubelską / a II jest przepaść dotyczy to również zawodników - niech awansują z III do II - paranoja !!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 r. o 16:13
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w ubiegłym sezonie juniorzy Cukrownika byli lepsi od Avii. Dlatego dziwić może, że słabsi juniorzy z Avii "wzmacniają" lubelski zespół a nie swoi młodzieżowcy. Druga sprawa to finanse, Avia raczej nie oddaje swoich wychowanków za dziękuję.
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 r. o 23:31
[quote name='Widz' timestamp='1356806241' post='714613']
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
[/quote] hehehehehehehehehheehehehehehhheheheheheheheheh tylko tylena to co piszesz
Avatar
ona / 29 grudnia 2012 r. o 23:22
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego rozwiń
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 r. o 22:31
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasiura są lepsi. Rejowski w Cukrowniku jest chyba tylko dlatego, że w siatkarskim CV ma wpisaną grę w młodzieżowej drużynie Rzeszowa. Dlaczego zamiast dać szansę Zabielskiemu lub Bogucie z drugiej drużyny na atak na siłę przesuwany jest Kostrzewa, który znacznie więcej dałby drużynie jako przyjmujący. Czemu skoro odszedł Rarak swojej szansy ma nie dostać Skrzyński?? Na libero za to sciągany jest piłat, zawodnik dobry ale co pokazały mecze Cukrownika II z Tempem Chełm wcale nie lepszy od zawodników "pszczółki".To samo rozgrywający. Nie od dziś wiadomo, że Antoszak na Mosirze zachowuje się jakby pierwszy raz w życiu grał w siatkówkę. Zdecydiowanie więcej minut na parkiecie powinni dostać Hałas z Szawrackim. Ten pierwszy zdobyłby cenne doświadczenia. Ten drugi byłby bardzo cennym zawodnikiem choćby zadaniowo wchodzącym na zagrywkę bo prawdopodobnie nie ma w naszym województwie (był Kępka), który miałby tak skutecznego flota. Środkowi w zasadzie dostali jakieś szansę pokazania się w pierwszej drużynie. Co z przyjmującymi?? Lepiej ściągać człowieka który nie przebił się w Świdniku gdy ma się dwóch naprawdę fajnych graczy w II zespole ?? bezsensu. Ciekawe co by było gdyby Cukrownik spadł z II ligi a drugi zespół do niej awansował. Kto grałby wtedy w tym II ligowym składzie?? Stawiam każdą kwotę że ci sami ludzi co teraz grają na parkietach 2 ligi. Sparing tych dwóch zespołów to bardzo ciekawy pomysł i również obstawiam jako zwycięzców "Pszczółkę".
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasi... rozwiń
Avatar
ESKA / 29 grudnia 2012 r. o 22:05
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem i leworęcznego rozgrywającego, przynajmniej na jakiś mecz który pokryje się z meczem drugiej drużyny z nami Tylko niech oni zagrają z Kraśnikiem bo Cukrownik musi wygrać ten mecz dla nas
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem ... rozwiń
Avatar
Widz / 29 grudnia 2012 r. o 19:37
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 15:28
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa dość ciekawa, pierwszy zespół na ostatnim miejscu, rezerwy na czele. W Avii sytuacja diametralnie inna, pierwszy zespół na czele, rezerwy gdzieś przy końcu.
Jaki z tego wniosek?
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa do... rozwiń
Avatar
pawian / 29 grudnia 2012 r. o 11:04
No przynajmniej mecze na mosirze a nie w tym kurniku przy krochmalnej
Avatar
ktosLSW / 29 grudnia 2012 r. o 00:11
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
Avatar
kadłubek / 31 grudnia 2012 r. o 13:29
ludzie czy WY majce pojęcie o SIATKÓWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jaki poziom reprezentuje w/w zawodnicy /!?pomiędzy III ligą / lubelską / a II jest przepaść dotyczy to również zawodników - niech awansują z III do II - paranoja !!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 r. o 16:13
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w ubiegłym sezonie juniorzy Cukrownika byli lepsi od Avii. Dlatego dziwić może, że słabsi juniorzy z Avii "wzmacniają" lubelski zespół a nie swoi młodzieżowcy. Druga sprawa to finanse, Avia raczej nie oddaje swoich wychowanków za dziękuję.
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 r. o 23:31
[quote name='Widz' timestamp='1356806241' post='714613']
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
[/quote] hehehehehehehehehheehehehehehhheheheheheheheheh tylko tylena to co piszesz
Avatar
ona / 29 grudnia 2012 r. o 23:22
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego rozwiń
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 r. o 22:31
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasiura są lepsi. Rejowski w Cukrowniku jest chyba tylko dlatego, że w siatkarskim CV ma wpisaną grę w młodzieżowej drużynie Rzeszowa. Dlaczego zamiast dać szansę Zabielskiemu lub Bogucie z drugiej drużyny na atak na siłę przesuwany jest Kostrzewa, który znacznie więcej dałby drużynie jako przyjmujący. Czemu skoro odszedł Rarak swojej szansy ma nie dostać Skrzyński?? Na libero za to sciągany jest piłat, zawodnik dobry ale co pokazały mecze Cukrownika II z Tempem Chełm wcale nie lepszy od zawodników "pszczółki".To samo rozgrywający. Nie od dziś wiadomo, że Antoszak na Mosirze zachowuje się jakby pierwszy raz w życiu grał w siatkówkę. Zdecydiowanie więcej minut na parkiecie powinni dostać Hałas z Szawrackim. Ten pierwszy zdobyłby cenne doświadczenia. Ten drugi byłby bardzo cennym zawodnikiem choćby zadaniowo wchodzącym na zagrywkę bo prawdopodobnie nie ma w naszym województwie (był Kępka), który miałby tak skutecznego flota. Środkowi w zasadzie dostali jakieś szansę pokazania się w pierwszej drużynie. Co z przyjmującymi?? Lepiej ściągać człowieka który nie przebił się w Świdniku gdy ma się dwóch naprawdę fajnych graczy w II zespole ?? bezsensu. Ciekawe co by było gdyby Cukrownik spadł z II ligi a drugi zespół do niej awansował. Kto grałby wtedy w tym II ligowym składzie?? Stawiam każdą kwotę że ci sami ludzi co teraz grają na parkietach 2 ligi. Sparing tych dwóch zespołów to bardzo ciekawy pomysł i również obstawiam jako zwycięzców "Pszczółkę".
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasi... rozwiń
Avatar
ESKA / 29 grudnia 2012 r. o 22:05
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem i leworęcznego rozgrywającego, przynajmniej na jakiś mecz który pokryje się z meczem drugiej drużyny z nami Tylko niech oni zagrają z Kraśnikiem bo Cukrownik musi wygrać ten mecz dla nas
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem ... rozwiń
Avatar
Widz / 29 grudnia 2012 r. o 19:37
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 r. o 15:28
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa dość ciekawa, pierwszy zespół na ostatnim miejscu, rezerwy na czele. W Avii sytuacja diametralnie inna, pierwszy zespół na czele, rezerwy gdzieś przy końcu.
Jaki z tego wniosek?
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa do... rozwiń
Avatar
pawian / 29 grudnia 2012 r. o 11:04
No przynajmniej mecze na mosirze a nie w tym kurniku przy krochmalnej
Avatar
ktosLSW / 29 grudnia 2012 r. o 00:11
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.