Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SIATKÓWKA

28 grudnia 2012 r.
17:07
Edytuj ten wpis

Zmiany w kadrze Cukrownika Lublin

0 10 A A
Jak się okazuje derbowy mecz z Avią Świdnik nie był dla siatkarzy Cukrownika jednorazowym występem n
Jak się okazuje derbowy mecz z Avią Świdnik nie był dla siatkarzy Cukrownika jednorazowym występem n

Lubelski beniaminek nie ma łatwego życia. Po pierwszej rundzie zespół trenera Mateusza Kuśmierza zamyka stawkę ekip rywalizujących w grupie czwartej II ligi. Siatkarze z ul. Krochmalnej nie zasmakowali jeszcze wygranej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na ich koncie są tylko dwa punkty, wywalczone po pięciosetowych porażkach z SMS PZPS Spała i Wisłokiem Strzyżów.

Wydaje się, że los nie jest przychylny II-ligowym debiutantom. Z kontuzją kolana zmaga się przyjmujący Wojciech Czerwiński. Uraz jest na tyle poważny, że nie wiadomo, kiedy kapitan Cukrownika powróci na parkiet, aby pomóc kolegom. Jakby tego było mało, lublinianie nie będą mogli liczyć na Jarosława Raraka. Libero pożegnał się z kolegami na czwartkowym treningu.

– Jarek od nowego roku rozpoczyna pracę w Warszawie i raczej będzie mu trudno pojawiać się w treningach i meczach – tłumaczy szkoleniowiec Mateusz Kuśmierz.

W związku z tymi kłopotami klub zamierza uzupełnić skład. – Trener zapowiedział, że na libero przyjdzie Michał Piłat, który ostatnio występował w Tempie Chełm – mówi środkowy Maciej Krzaczek. Piłat znany jest lubelskim kibicom. W poprzednim sezonie siatkarz grał na tej pozycji w II-ligowym AZS Politechnice Lubelskiej. – Dobrze, że Michał zgodził się grać z nami – cieszy się środkowy.

Na przyjęciu pojawi się wychowanek Avii Świdnik Grzegorz Kisiel (rocznik 1992). – To siatkarz z pokolenia Łukasza Wróbla i Macieja Kołodziejczyka, którzy jeszcze dwa lata temu grali w zespole juniorów – tłumaczy Zbigniew Biały, członek zarządu Avii.

Wróbel i Kołodziejczyk są obecnie w szerokiej kadrze lidera czwartej grupy II ligi. Przyjmujący Kołodziejczyk zaliczył ostatnio kilka dobrych występów w ekipie ze Świdnika, m.in. w derbach z Cukrownikiem. – Mamy nadzieję, że Grzegorz pomoże lubelskiej drużynie w walce w II lidze – dodaje Biały.

– Wysłaliśmy już dokumenty nowego przyjmującego do Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Być może już w najbliższym meczu z Wisłokiem Strzyżów będziemy mogli z niego skorzystać – mówi Jerzy Stępkowski, prezes lubelskiego klubu.

ZMIENIAJĄ HALĘ

Zmiany kadrowe to nie koniec nowości dla kibiców Cukrownika. Wszystkie mecze rundy rewanżowej zespół rozegra w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich. Na tym obiekcie rozegrano już derby z Avią. – Tak postanowiły władze miasta Lublin, naszego sponsora. To dobre rozwiązanie, więcej kibiców będzie mogło nas oglądać – tłumaczy prezes Stępkowski.

Zadowoleni są też sami zawodnicy. – Cieszy nas taka decyzja. I tak przez dwa dni trenujemy na tym obiekcie. Ta hala jest wysoka, sprzyja grze w siatkówkę – podkreśla Maciej Krzaczek.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kadłubek / 31 grudnia 2012 o 13:29
0
ludzie czy WY majce pojęcie o SIATKÓWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jaki poziom reprezentuje w/w zawodnicy /!?pomiędzy III ligą / lubelską / a II jest przepaść dotyczy to również zawodników - niech awansują z III do II - paranoja !!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 o 16:13
0
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w ubiegłym sezonie juniorzy Cukrownika byli lepsi od Avii. Dlatego dziwić może, że słabsi juniorzy z Avii "wzmacniają" lubelski zespół a nie swoi młodzieżowcy. Druga sprawa to finanse, Avia raczej nie oddaje swoich wychowanków za dziękuję.
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 o 23:31
0
[quote name='Widz' timestamp='1356806241' post='714613']
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
[/quote] hehehehehehehehehheehehehehehhheheheheheheheheh tylko tylena to co piszesz
Avatar
ona / 29 grudnia 2012 o 23:22
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego rozwiń
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 o 22:31
0
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasiura są lepsi. Rejowski w Cukrowniku jest chyba tylko dlatego, że w siatkarskim CV ma wpisaną grę w młodzieżowej drużynie Rzeszowa. Dlaczego zamiast dać szansę Zabielskiemu lub Bogucie z drugiej drużyny na atak na siłę przesuwany jest Kostrzewa, który znacznie więcej dałby drużynie jako przyjmujący. Czemu skoro odszedł Rarak swojej szansy ma nie dostać Skrzyński?? Na libero za to sciągany jest piłat, zawodnik dobry ale co pokazały mecze Cukrownika II z Tempem Chełm wcale nie lepszy od zawodników "pszczółki".To samo rozgrywający. Nie od dziś wiadomo, że Antoszak na Mosirze zachowuje się jakby pierwszy raz w życiu grał w siatkówkę. Zdecydiowanie więcej minut na parkiecie powinni dostać Hałas z Szawrackim. Ten pierwszy zdobyłby cenne doświadczenia. Ten drugi byłby bardzo cennym zawodnikiem choćby zadaniowo wchodzącym na zagrywkę bo prawdopodobnie nie ma w naszym województwie (był Kępka), który miałby tak skutecznego flota. Środkowi w zasadzie dostali jakieś szansę pokazania się w pierwszej drużynie. Co z przyjmującymi?? Lepiej ściągać człowieka który nie przebił się w Świdniku gdy ma się dwóch naprawdę fajnych graczy w II zespole ?? bezsensu. Ciekawe co by było gdyby Cukrownik spadł z II ligi a drugi zespół do niej awansował. Kto grałby wtedy w tym II ligowym składzie?? Stawiam każdą kwotę że ci sami ludzi co teraz grają na parkietach 2 ligi. Sparing tych dwóch zespołów to bardzo ciekawy pomysł i również obstawiam jako zwycięzców "Pszczółkę".
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasi... rozwiń
Avatar
ESKA / 29 grudnia 2012 o 22:05
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem i leworęcznego rozgrywającego, przynajmniej na jakiś mecz który pokryje się z meczem drugiej drużyny z nami Tylko niech oni zagrają z Kraśnikiem bo Cukrownik musi wygrać ten mecz dla nas
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem ... rozwiń
Avatar
Widz / 29 grudnia 2012 o 19:37
0
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 15:28
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa dość ciekawa, pierwszy zespół na ostatnim miejscu, rezerwy na czele. W Avii sytuacja diametralnie inna, pierwszy zespół na czele, rezerwy gdzieś przy końcu.
Jaki z tego wniosek?
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa do... rozwiń
Avatar
pawian / 29 grudnia 2012 o 11:04
0
No przynajmniej mecze na mosirze a nie w tym kurniku przy krochmalnej
Avatar
ktosLSW / 29 grudnia 2012 o 00:11
0
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
Avatar
kadłubek / 31 grudnia 2012 o 13:29
0
ludzie czy WY majce pojęcie o SIATKÓWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jaki poziom reprezentuje w/w zawodnicy /!?pomiędzy III ligą / lubelską / a II jest przepaść dotyczy to również zawodników - niech awansują z III do II - paranoja !!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 o 16:13
0
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w ubiegłym sezonie juniorzy Cukrownika byli lepsi od Avii. Dlatego dziwić może, że słabsi juniorzy z Avii "wzmacniają" lubelski zespół a nie swoi młodzieżowcy. Druga sprawa to finanse, Avia raczej nie oddaje swoich wychowanków za dziękuję.
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 o 23:31
0
[quote name='Widz' timestamp='1356806241' post='714613']
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
[/quote] hehehehehehehehehheehehehehehhheheheheheheheheh tylko tylena to co piszesz
Avatar
ona / 29 grudnia 2012 o 23:22
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego rozwiń
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 o 22:31
0
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasiura są lepsi. Rejowski w Cukrowniku jest chyba tylko dlatego, że w siatkarskim CV ma wpisaną grę w młodzieżowej drużynie Rzeszowa. Dlaczego zamiast dać szansę Zabielskiemu lub Bogucie z drugiej drużyny na atak na siłę przesuwany jest Kostrzewa, który znacznie więcej dałby drużynie jako przyjmujący. Czemu skoro odszedł Rarak swojej szansy ma nie dostać Skrzyński?? Na libero za to sciągany jest piłat, zawodnik dobry ale co pokazały mecze Cukrownika II z Tempem Chełm wcale nie lepszy od zawodników "pszczółki".To samo rozgrywający. Nie od dziś wiadomo, że Antoszak na Mosirze zachowuje się jakby pierwszy raz w życiu grał w siatkówkę. Zdecydiowanie więcej minut na parkiecie powinni dostać Hałas z Szawrackim. Ten pierwszy zdobyłby cenne doświadczenia. Ten drugi byłby bardzo cennym zawodnikiem choćby zadaniowo wchodzącym na zagrywkę bo prawdopodobnie nie ma w naszym województwie (był Kępka), który miałby tak skutecznego flota. Środkowi w zasadzie dostali jakieś szansę pokazania się w pierwszej drużynie. Co z przyjmującymi?? Lepiej ściągać człowieka który nie przebił się w Świdniku gdy ma się dwóch naprawdę fajnych graczy w II zespole ?? bezsensu. Ciekawe co by było gdyby Cukrownik spadł z II ligi a drugi zespół do niej awansował. Kto grałby wtedy w tym II ligowym składzie?? Stawiam każdą kwotę że ci sami ludzi co teraz grają na parkietach 2 ligi. Sparing tych dwóch zespołów to bardzo ciekawy pomysł i również obstawiam jako zwycięzców "Pszczółkę".
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasi... rozwiń
Avatar
ESKA / 29 grudnia 2012 o 22:05
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem i leworęcznego rozgrywającego, przynajmniej na jakiś mecz który pokryje się z meczem drugiej drużyny z nami Tylko niech oni zagrają z Kraśnikiem bo Cukrownik musi wygrać ten mecz dla nas
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem ... rozwiń
Avatar
Widz / 29 grudnia 2012 o 19:37
0
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 15:28
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa dość ciekawa, pierwszy zespół na ostatnim miejscu, rezerwy na czele. W Avii sytuacja diametralnie inna, pierwszy zespół na czele, rezerwy gdzieś przy końcu.
Jaki z tego wniosek?
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa do... rozwiń
Avatar
pawian / 29 grudnia 2012 o 11:04
0
No przynajmniej mecze na mosirze a nie w tym kurniku przy krochmalnej
Avatar
ktosLSW / 29 grudnia 2012 o 00:11
0
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 19.11.2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 19.11.2019 0 0

Parkowanie w Lublinie mocno podrożeje. Ceny wzrosną nawet 3-krotnie [nowy cennik]

Parkowanie w Lublinie mocno podrożeje. Ceny wzrosną nawet 3-krotnie [nowy cennik] 46 118

Już w najbliższych dniach Rada Miasta ma głosować nad proponowanymi przez prezydenta Lublina zmianami w Strefie Płatnego Parkowania, która ma być podzielona na trzy części z różnymi cennikami (dziś podstrefy są dwie). Na przeważającym obszarze opłaty mocno wzrosną, a kara za brak biletu ma być aż trzykrotnie wyższa.

Rusza 12. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Rusza 12. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 15 0

Własny biznes Rozpoczęła się 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W bezpłatnych zajęciach mogą wziąć udział nie tylko osoby zainteresowane założeniem własnej firmy

Szkolenie terytorialsów na Wiśle. Ćwiczyli reagowanie na wypadek powodzi i podtopień

Szkolenie terytorialsów na Wiśle. Ćwiczyli reagowanie na wypadek powodzi i podtopień 0 8

Na tzw. wodnym poligonie na Wiśle w Dęblinie ćwiczyli saperzy z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Warsztaty śpiewu tradycyjnego w Zamościu
23 listopada 2019, 13:00

Warsztaty śpiewu tradycyjnego w Zamościu 0 0

23 listopada o godz. 13 w Zamojskim Domu Kultury odbędą się warsztaty śpiewu tradycyjnego dla kobiet - "Ośpiewać wesele". To propozycja dla przyszłych druhen weselnych, jak i do wszystkich pań lubiących śpiew.

Rekordowy budżet Puław. Jakie plany mają władze miasta?

Rekordowy budżet Puław. Jakie plany mają władze miasta? 8 39

Wydatki miasta Puławy w przyszłym roku przekroczą 380 mln zł, z czego ponad 110 mln trafi na inwestycje. W planie są nowe ulice i parkingi, rozbudowa targowiska, a także skatepark i zapowiadane kontenery dla dłużników. Najwięcej pochłonie dokończenie budowy hali sportowej

AZS UMCS Lublin ‒ Gredar Futsal Team Brzeg 4:0. Popis Szafrańskiego

AZS UMCS Lublin ‒ Gredar Futsal Team Brzeg 4:0. Popis Szafrańskiego 0 3

AZS UMCS Lublin wygrał po raz trzeci z rzędu. „Dziki” pokonały w hali Globus lidera tabeli Gredar Futsal Team Brzeg 4:0, a wszystkie bramki zdobył Mateusz Szafrański

„Biznes bez barier” w zamojskiej uczelni. Wiedza spotkała się z praktyką

„Biznes bez barier” w zamojskiej uczelni. Wiedza spotkała się z praktyką 0 0

„Biznes bez barier” to hasło konferencji, która odbyła się dziś w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Wiedza studentów spotkała się tu z wiedzą praktyków administracji.

Lublin: Narkotyki ukryte w głośniku. Wyczuł je policyjny pies

Lublin: Narkotyki ukryte w głośniku. Wyczuł je policyjny pies 0 3

Policyjny pies „wywąchał” narkotyki, które były ukryte w głośniku. 21 – letni mieszkaniec Lublina schował je wewnątrz kolumny. Teraz mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

SOR przy Jaczewskiego odsyła pacjentów. Będzie „armagedon”?

SOR przy Jaczewskiego odsyła pacjentów. Będzie „armagedon”? 21 32

- Mamy już dwa razy więcej pacjentów i karetek niż zazwyczaj. Boję się myśleć co będzie wieczorem kiedy przestaną działać przychodnie. Możemy po prostu nie dać rady – mówił nam dziś po południu Leszek Stawiarz, kierownik SOR przy al. Kraśnickiej w Lublinie.

Jakim budżetem dysponował lubelski NFZ? Rozmowa z Karolem Tarkowskim, dyrektorem oddziału

Jakim budżetem dysponował lubelski NFZ? Rozmowa z Karolem Tarkowskim, dyrektorem oddziału 0 4

Rozmowa z Karolem Tarkowskim, dyrektorem lubelskiego oddziału NFZ 

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Poszukiwani wolontariusze

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Poszukiwani wolontariusze 0 2

We wtorek 19 listopada o godz. 17.30 w Studiu Muzycznym im. Budki Suflera (ul. Obrońców Pokoju 2), odbędzie się spotkanie przed Wielką Uliczną Zbiórką Darów.