Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SIATKÓWKA

28 grudnia 2012 r.
17:07
Edytuj ten wpis

Zmiany w kadrze Cukrownika Lublin

9 10 A A
Jak się okazuje derbowy mecz z Avią Świdnik nie był dla siatkarzy Cukrownika jednorazowym występem n
Jak się okazuje derbowy mecz z Avią Świdnik nie był dla siatkarzy Cukrownika jednorazowym występem n

Lubelski beniaminek nie ma łatwego życia. Po pierwszej rundzie zespół trenera Mateusza Kuśmierza zamyka stawkę ekip rywalizujących w grupie czwartej II ligi. Siatkarze z ul. Krochmalnej nie zasmakowali jeszcze wygranej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na ich koncie są tylko dwa punkty, wywalczone po pięciosetowych porażkach z SMS PZPS Spała i Wisłokiem Strzyżów.

Wydaje się, że los nie jest przychylny II-ligowym debiutantom. Z kontuzją kolana zmaga się przyjmujący Wojciech Czerwiński. Uraz jest na tyle poważny, że nie wiadomo, kiedy kapitan Cukrownika powróci na parkiet, aby pomóc kolegom. Jakby tego było mało, lublinianie nie będą mogli liczyć na Jarosława Raraka. Libero pożegnał się z kolegami na czwartkowym treningu.

– Jarek od nowego roku rozpoczyna pracę w Warszawie i raczej będzie mu trudno pojawiać się w treningach i meczach – tłumaczy szkoleniowiec Mateusz Kuśmierz.

W związku z tymi kłopotami klub zamierza uzupełnić skład. – Trener zapowiedział, że na libero przyjdzie Michał Piłat, który ostatnio występował w Tempie Chełm – mówi środkowy Maciej Krzaczek. Piłat znany jest lubelskim kibicom. W poprzednim sezonie siatkarz grał na tej pozycji w II-ligowym AZS Politechnice Lubelskiej. – Dobrze, że Michał zgodził się grać z nami – cieszy się środkowy.

Na przyjęciu pojawi się wychowanek Avii Świdnik Grzegorz Kisiel (rocznik 1992). – To siatkarz z pokolenia Łukasza Wróbla i Macieja Kołodziejczyka, którzy jeszcze dwa lata temu grali w zespole juniorów – tłumaczy Zbigniew Biały, członek zarządu Avii.

Wróbel i Kołodziejczyk są obecnie w szerokiej kadrze lidera czwartej grupy II ligi. Przyjmujący Kołodziejczyk zaliczył ostatnio kilka dobrych występów w ekipie ze Świdnika, m.in. w derbach z Cukrownikiem. – Mamy nadzieję, że Grzegorz pomoże lubelskiej drużynie w walce w II lidze – dodaje Biały.

– Wysłaliśmy już dokumenty nowego przyjmującego do Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Być może już w najbliższym meczu z Wisłokiem Strzyżów będziemy mogli z niego skorzystać – mówi Jerzy Stępkowski, prezes lubelskiego klubu.

ZMIENIAJĄ HALĘ

Zmiany kadrowe to nie koniec nowości dla kibiców Cukrownika. Wszystkie mecze rundy rewanżowej zespół rozegra w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich. Na tym obiekcie rozegrano już derby z Avią. – Tak postanowiły władze miasta Lublin, naszego sponsora. To dobre rozwiązanie, więcej kibiców będzie mogło nas oglądać – tłumaczy prezes Stępkowski.

Zadowoleni są też sami zawodnicy. – Cieszy nas taka decyzja. I tak przez dwa dni trenujemy na tym obiekcie. Ta hala jest wysoka, sprzyja grze w siatkówkę – podkreśla Maciej Krzaczek.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kadłubek / 31 grudnia 2012 o 13:29
0
ludzie czy WY majce pojęcie o SIATKÓWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jaki poziom reprezentuje w/w zawodnicy /!?pomiędzy III ligą / lubelską / a II jest przepaść dotyczy to również zawodników - niech awansują z III do II - paranoja !!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 o 16:13
0
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w ubiegłym sezonie juniorzy Cukrownika byli lepsi od Avii. Dlatego dziwić może, że słabsi juniorzy z Avii "wzmacniają" lubelski zespół a nie swoi młodzieżowcy. Druga sprawa to finanse, Avia raczej nie oddaje swoich wychowanków za dziękuję.
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 o 23:31
0
[quote name='Widz' timestamp='1356806241' post='714613']
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
[/quote] hehehehehehehehehheehehehehehhheheheheheheheheh tylko tylena to co piszesz
Avatar
ona / 29 grudnia 2012 o 23:22
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego rozwiń
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 o 22:31
0
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasiura są lepsi. Rejowski w Cukrowniku jest chyba tylko dlatego, że w siatkarskim CV ma wpisaną grę w młodzieżowej drużynie Rzeszowa. Dlaczego zamiast dać szansę Zabielskiemu lub Bogucie z drugiej drużyny na atak na siłę przesuwany jest Kostrzewa, który znacznie więcej dałby drużynie jako przyjmujący. Czemu skoro odszedł Rarak swojej szansy ma nie dostać Skrzyński?? Na libero za to sciągany jest piłat, zawodnik dobry ale co pokazały mecze Cukrownika II z Tempem Chełm wcale nie lepszy od zawodników "pszczółki".To samo rozgrywający. Nie od dziś wiadomo, że Antoszak na Mosirze zachowuje się jakby pierwszy raz w życiu grał w siatkówkę. Zdecydiowanie więcej minut na parkiecie powinni dostać Hałas z Szawrackim. Ten pierwszy zdobyłby cenne doświadczenia. Ten drugi byłby bardzo cennym zawodnikiem choćby zadaniowo wchodzącym na zagrywkę bo prawdopodobnie nie ma w naszym województwie (był Kępka), który miałby tak skutecznego flota. Środkowi w zasadzie dostali jakieś szansę pokazania się w pierwszej drużynie. Co z przyjmującymi?? Lepiej ściągać człowieka który nie przebił się w Świdniku gdy ma się dwóch naprawdę fajnych graczy w II zespole ?? bezsensu. Ciekawe co by było gdyby Cukrownik spadł z II ligi a drugi zespół do niej awansował. Kto grałby wtedy w tym II ligowym składzie?? Stawiam każdą kwotę że ci sami ludzi co teraz grają na parkietach 2 ligi. Sparing tych dwóch zespołów to bardzo ciekawy pomysł i również obstawiam jako zwycięzców "Pszczółkę".
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasi... rozwiń
Avatar
ESKA / 29 grudnia 2012 o 22:05
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem i leworęcznego rozgrywającego, przynajmniej na jakiś mecz który pokryje się z meczem drugiej drużyny z nami Tylko niech oni zagrają z Kraśnikiem bo Cukrownik musi wygrać ten mecz dla nas
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem ... rozwiń
Avatar
Widz / 29 grudnia 2012 o 19:37
0
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 15:28
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa dość ciekawa, pierwszy zespół na ostatnim miejscu, rezerwy na czele. W Avii sytuacja diametralnie inna, pierwszy zespół na czele, rezerwy gdzieś przy końcu.
Jaki z tego wniosek?
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa do... rozwiń
Avatar
pawian / 29 grudnia 2012 o 11:04
0
No przynajmniej mecze na mosirze a nie w tym kurniku przy krochmalnej
Avatar
ktosLSW / 29 grudnia 2012 o 00:11
0
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
Avatar
kadłubek / 31 grudnia 2012 o 13:29
0
ludzie czy WY majce pojęcie o SIATKÓWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jaki poziom reprezentuje w/w zawodnicy /!?pomiędzy III ligą / lubelską / a II jest przepaść dotyczy to również zawodników - niech awansują z III do II - paranoja !!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 o 16:13
0
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w ubiegłym sezonie juniorzy Cukrownika byli lepsi od Avii. Dlatego dziwić może, że słabsi juniorzy z Avii "wzmacniają" lubelski zespół a nie swoi młodzieżowcy. Druga sprawa to finanse, Avia raczej nie oddaje swoich wychowanków za dziękuję.
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 o 23:31
0
[quote name='Widz' timestamp='1356806241' post='714613']
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
[/quote] hehehehehehehehehheehehehehehhheheheheheheheheh tylko tylena to co piszesz
Avatar
ona / 29 grudnia 2012 o 23:22
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote] chyba nie masz wiele z siatkówką wspólnego rozwiń
Avatar
kibic / 29 grudnia 2012 o 22:31
0
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasiura są lepsi. Rejowski w Cukrowniku jest chyba tylko dlatego, że w siatkarskim CV ma wpisaną grę w młodzieżowej drużynie Rzeszowa. Dlaczego zamiast dać szansę Zabielskiemu lub Bogucie z drugiej drużyny na atak na siłę przesuwany jest Kostrzewa, który znacznie więcej dałby drużynie jako przyjmujący. Czemu skoro odszedł Rarak swojej szansy ma nie dostać Skrzyński?? Na libero za to sciągany jest piłat, zawodnik dobry ale co pokazały mecze Cukrownika II z Tempem Chełm wcale nie lepszy od zawodników "pszczółki".To samo rozgrywający. Nie od dziś wiadomo, że Antoszak na Mosirze zachowuje się jakby pierwszy raz w życiu grał w siatkówkę. Zdecydiowanie więcej minut na parkiecie powinni dostać Hałas z Szawrackim. Ten pierwszy zdobyłby cenne doświadczenia. Ten drugi byłby bardzo cennym zawodnikiem choćby zadaniowo wchodzącym na zagrywkę bo prawdopodobnie nie ma w naszym województwie (był Kępka), który miałby tak skutecznego flota. Środkowi w zasadzie dostali jakieś szansę pokazania się w pierwszej drużynie. Co z przyjmującymi?? Lepiej ściągać człowieka który nie przebił się w Świdniku gdy ma się dwóch naprawdę fajnych graczy w II zespole ?? bezsensu. Ciekawe co by było gdyby Cukrownik spadł z II ligi a drugi zespół do niej awansował. Kto grałby wtedy w tym II ligowym składzie?? Stawiam każdą kwotę że ci sami ludzi co teraz grają na parkietach 2 ligi. Sparing tych dwóch zespołów to bardzo ciekawy pomysł i również obstawiam jako zwycięzców "Pszczółkę".
Wow, wzmocnienia godne Plus ligi. Gdy tylko w Lbn coś się ruszy z siatkówką to zaraz do takiej drużyny zlatuje się ciągle ta sama grupa zawodników. Skład Cukrownika w 70% pokrywa się ze składem lubelskiej Politechniki z zeszłego sezonu. Oczywiste jest chyba to, że skoro politechnika spadła,a Cukrownik jest na ostatnim miejscu to ludzie ci są za słabi na 2 ligę. Kompletnie pogubił się trener bo kto o zdrowych zmysłach wystawiłby w szóstce Rejowskiego. Ten człowiek jest za słaby nawet na drugą drużynę no uważam, że zarówno Bartnik jak i K.Kasi... rozwiń
Avatar
ESKA / 29 grudnia 2012 o 22:05
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem i leworęcznego rozgrywającego, przynajmniej na jakiś mecz który pokryje się z meczem drugiej drużyny z nami Tylko niech oni zagrają z Kraśnikiem bo Cukrownik musi wygrać ten mecz dla nas
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]
Niech Pan trener pierwszej drużyny weźmie do pierwszej drużyny tego przyjmującego, który był kapitanem ... rozwiń
Avatar
Widz / 29 grudnia 2012 o 19:37
0
Ciekawy jestem eksperymentu meczu towarzyskiego druzyny grajacej w II lidze i tej z III ligi. Wynik tego meczu mysle ze bylby sprawa otwartą, ale większe szanse dałbym młodym chłopakom z drużyny rezerw. Na pewno na trybunach przy dobrym rozreklamowaniu tego meczu znalazło by się wielu sympatyków tego sportu.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 15:28
0
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa dość ciekawa, pierwszy zespół na ostatnim miejscu, rezerwy na czele. W Avii sytuacja diametralnie inna, pierwszy zespół na czele, rezerwy gdzieś przy końcu.
Jaki z tego wniosek?
[quote name='ktosLSW' timestamp='1356736270' post='714279']
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
[/quote]

Drużyna rezerw bardzo dobrze spisuje się w III lidze, gdzie nie zaznała porażki.
Sprawa do... rozwiń
Avatar
pawian / 29 grudnia 2012 o 11:04
0
No przynajmniej mecze na mosirze a nie w tym kurniku przy krochmalnej
Avatar
ktosLSW / 29 grudnia 2012 o 00:11
0
Dla mnie to śmieszne że tak duże miasto nie potrafi sklecić drużyny mogącej z powodzeniem graćna II-ligowych parkietach. Pan trener zamiast szukać wzmocnień w starej ekipie która w zeszłym sezonie spadła z II ligi powinien poszukać w drużynie rezerw gdzie grają bardzo ciekawi gracze z mocną psychiką i obiecującymi umiejętnościami.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 24 7

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 5 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 22 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 127 13

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 363 15

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 4 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 21 9

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 17 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

II LIGA MĘŻCZYZN
Półfinały

Wyniki:

Karpaty Krosno - Neobus Niebylec 0:3
Karpaty Krosno - Neobus Niebylec 3:1
Neobus Niebylec - Karpaty Krosno 1:3
Neobus Niebylec - Karpaty Krosno 3:2
Karpaty Krosno - Neobus Niebylec 3:2
Politechnika Lublin - Avia Świdnik 2:3
Politechnika Lublin - Avia Świdnik 3:1
Avia Świdnik - Politechnika Lublin 3:0
Avia Świdnik - Politechnika Lublin 3:2

Tabela:

1. Karpaty Krosno 16 41 45:16
2. Politechnika Lublin 16 35 39:22
3. Avia Świdnik 16 33 41:25
4. Niebylec 16 22 30:34
5. Błękitni Ropczyce 16 19 27:37
6. KKS Kozienice 16 18 28:36
7. RCS Radom 16 17 26-36
8. Skórzani/SMS 16 16 25:38
9. AKS Rzeszów 16 15 20:37

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.